house-hunters-LOL
HGTV

در اینجا چگونه خانه شکارچیان در حال برنامه ریزی برای انتشار, باور نکردنی, مطالب جدید در قرنطینه

در طول coronavirus قرنطینه یک بسیاری از نشان می دهد که تا به حال تعلیق تولید — یا واقعا خلاق در مورد چگونه آنها در حال رفتن برای ادامه فیلمبرداری قسمت در حالی که بازیگران و خدمه اجتماعی فاصله گرفته و امن است. از سوی دیگر کسانی که از ما در خانه هستند واقعا خسته پس از هفته و یا حتی ماه) از مستند و ما باید محتوای جدید. چه شبکه ای آیا ؟ HGTV آن را نمیفهمد و آوردن ما جدید خانه شکارچیان مشاهده و تجربه ما هرگز می دانستم که ما مورد نیاز است.

آن را به نام خانه شکارچیان: LOLو آن را از ویژگی های کمدین در یک کنفرانس تلفنی انجام کار خود را در حالی که تفسیر آنها را تماشا قسمت های قدیمی نشان می دهد. شما می دانید که چیزی که شما و دوستان خود را در روز یکشنبه بعد از ظهر هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی از صبحانه با یک خوبی حساسه وزوز. به جز اینها افرادی هستند که حرفه ای خنده دار و ما واقعا نمی توانید صبر کنید برای دیدن آنچه که آنها می گویند در مورد این HGTV کلاسیک.

خانه شکارچیان یک بازی-همراه پدیده ای که به مدت طولانی با الهام از نوشیدن بازی ها, روزنوشت های رسانه های اجتماعی تفسیر و spoofs در اواخر شب تلویزیون گفت:” جین Latman رئيس جمهور, HGTV در آزادی. “در حالی که ما #HomeTogether, House Hunters: LOL خواهد آمپر تا سرگرم کننده با ترکیب مورد علاقه ما کمدین با یکی از مورد علاقه امریکا را نشان می دهد.”

این یک ایده عالی است زیرا در این نقطه آن را اساسا یک الگوی رفتاری را به تمسخر شکارچیان خانه. نشان می دهد این است که فقط بیش از حد بالا در بهترین راه. مانند چگونه یک واکر سگ حرفه ای و یک پرتره مینیاتوری نقاش باید $2 میلیون بودجه برای اقیانوس مقابل ملک ؟

و چرا از آن است که بیشتر قابل تنظیم و تعویض قطعات از خانه آشکار dealbreakers برای این شکارچیان خانه ، کارن شما می توانید دوباره رنگ entryway. شما لازم نیست به هیچ کس کل عمارت است که همه چیز را در لیست خواسته های خود را برای یک قیمت معقول از آنجا که شما می خواهم را ترجیح می دهند یکی دیگر از سایه بژ روی دیوار.

و حتی من آغاز شده در برخی از این زوج غیر واقعی آشپزخانه انتظارات. آه از آن بازسازی شد در نوامبر سال 2019 اما شما می خواهم آن را به روز رسانیشارون? طبقه مطابقت ندارد حمام, لیندا? هیچ پیاده روی در شربت خانه در این شهر-مرکز townhome که هزینه 70 دلار در هر فوت مربعملیسا?

اما این تفسیر که در حال حاضر انجام شده توسط همه ما هنگامی که ما مست-سازمان دیده بان شکارچیان خانه. ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید چه برخی از حرفه ای های خنده دار مردم می گویند زمانی که آنها بنشینید و تماشا کنید.

هیچ کلمه ای در عین حال در چه قسمت آنها در حال رفتن به سازمان دیده بان اما ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که HGTV رکود برخی از کلاسیک (بدنام throuple قسمت لطفا و با تشکر از شما). و ما نمی دانیم که چه کمدین خواهد شد اما با مواد مانند خانه شکارچیان آن را واقعا مهم است ؟

خانه شکارچیان: LOL برتر خواهد شد برای شش قسمت اجرا مدتی در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im