یک نیوهمپشایر مدرسه برگزاری یک بالابر اسکی مراسم فارغ التحصیلی


graduation-on-chair-lift
تیری دوما/گتی

چگونه می توانم به شما در حفظ اجتماعی فاصله در فارغ التحصیلی ؟ این نیوهمپشایر دبیرستان نمیفهمد بهترین راه ممکن

این یک سوال دبیرستان ها و کالج ها در سراسر کشور در حال دست و پنجه نرم کردن با: چگونه می توانم شما جشن فارغ التحصیلی در حالی که هنوز حفظ اجتماعی فاصله است که ما را نگه می دارد همه امن در میان مداوم coronavirus همه گیر? برخی از خانواده ها به میزبانی درایو های جشن. مشاهیر را به شدت به نگه مجازی احزاب و الهام بخش شروع آدرس برای سال 2020 grads. و یک دبیرستان در نیوهمپشایر است outdone همه آنها را با برنامه های خود را برای بسیار خلاق فراموش نشدنی و اجتماعی فاصله مراسم برای سالمندان خود را.

کنت دبیرستان در کانوی شمالی, New Hampshire خواهد شد برگزاری مراسم فارغ التحصیلی به معنای واقعی کلمه در بالای یک کوه است. یکی یکی در ژوئن 13, سالمندان را دعوت به سوار chairlift تا 2,000 پا Cranmore کوه به دریافت گواهینامه های خود را در اجلاس قبل از رقص پشت در بلند کردن و در نظر گرفتن یکی دیگر از دیدنی سوار به پایین به عنوان یک تازه فارغ التحصیل دبیرستان.

کنت اصلی Kevin نجار گفت: این ایده آغاز شده به عنوان یک شوخی هنگامی که کارکنان و دولت بود صحبت کردن در مورد چگونه اجتماعی فاصله خواهد تاثیر این سال مراسم فارغ التحصیلی. اما رئیس جمهور و مدیر کل Cranmore رفت و آمد مکرر کوه بن فروردین نیز اتفاق افتاده است به یک کنت دبیرستان آلوم بنابراین نجار تصمیم گرفت این ایده به ارزش یک تماس تلفنی به بحث در مورد.

“بن گفت:” اجازه دهید از من بپرسید “صاحبان و آنها سبز روشن آن” نجار گفت: روزنامه های محلی این اتحادیه رهبر.

معمولا فارغ التحصیلی برای کنت را در کلاس از سالمندان برگزار شد در مدرسه فوتبال داره. در این سال در میان coronavirus همه گیر است که ممکن نخواهد بود. اما هر یک از اعضای 172-قوی کلاس 2020 خواهد بود قادر به جمع آوری دیپلم خود را در قله کوه که همچنین به عنوان پایه های اصلی برای مدرسه اسکی تیم. اگر آنها می خواهم به جای دانش آموزان می تواند با ارائه دیپلم خود را در پایه به جای. هر دانش آموز را سوار تا مدرک و عکس و سوار شدن به عقب را حدود 30 دقیقه. آن را در مورد بسیاری از حماسه جایگزینی برای یک سنتی مراسم فارغ التحصیلی ما تا کنون شنیده ام.

نجار گفت: دانش آموزان در حال کار بر روی موسیقی متن فیلم برای این رویداد است که فقط رفتن به آن را حتی بیشتر حماسی است. او گفت: آنها همچنین برنامه ریزی برای برگزاری یک پست-مراسم فارغ التحصیلی ماشین رژه کانوی بنابراین تمام شهر می تواند تشویق در کلاس از سال 2020 است.

“همه نشئه در مورد این” او گفت:.

“چقدر سرد است که آن را به زندگی می کنند در اسکی شهر و فارغ التحصیل در بالای یک کوه توسط chairlift?” اضافه شده Becca Deschenes, Cranmore مدیر بازاریابی است. “این خواهد بود که یک روز به یاد ماندنی برای اطمینان حاصل کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im