ملی ماسک حکم را به معنای واقعی کلمه تقویت اقتصاد


american-economy-improve-with-masks
معاونت/گتی

یک اقتصاددان مطالعه ارتباط بین پوشیدن یک ماسک و اثر مثبت آن را در اقتصاد

این بیماری همه گیر کوروناویروس واقعا ما نشان داده چقدر مردم اولویت اقتصاد بر زندگی انسان پس اخبار امروز باید خبر خوبی برای “باز کردن اقتصاد!” ، یک اقتصاددان انجام محاسبات ریاضی و کشف کرد که اگر آمریکا تا به حال یک ملی ماسک سیاست و اگر هر کس عینک لعنت ماسک آن را نجات دهد اقتصاد ایالات متحده از در نظر گرفتن 5% تولید ناخالص داخلی رسید. دیدن به عنوان افرادی که هنوز هم باور نمی کنم که ماسک “کار” (آنها را) و افرادی که خواستار آن است که این کشور بازگشایی شده است یک غول با هم تداخل دارند ون نمودار من تنها می توانیم فرض کنیم که این اخبار باید بسته آنها را به جهنم و بند ،

در حال حاضر چهار متحده باید معکوس بازگشایی استراتژی با کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا و تگزاس بسته شدن موسسات مانند میله های زندان در تلاش برای مقابله با کروناویروس گسترش یافته است. همچنین برخی از کسب و کار هرگز بازگشایی شد و شرکت های فردی مانند پارک و فیلم های زنجیره ای باید به طور مستمر با تاخیر خود را بازگشایی تاریخ. اما شما می دانید آنچه را افزایش می دهد احتمال از مکان هایی مانند سالن های سینما و میله بازگشایی دوباره و jumpstarting اقتصاد ؟ با پوشیدن ماسک!

Jan Hatzius Goldman Sachs اقتصاددان ارشد مطالعه ارتباط بین COVID-19 و ماسک-پوشیدن و نه تنها او را پیدا کنید که یک ملی ماسک حکم می کند گسترش coronavirus, اما آن را نیز تقویت اقتصاد.

“ما که ماسک صورت همراه با به طور قابل توجهی بهتر coronavirus نتایج” Hatzius گفت: (از طریق CNBC). “ما پایه برآورد شده است که یک ملی دستور می تواند در بالا بردن درصد از افرادی که ماسک می پوشند 15 [درصد] و کاهش نرخ رشد روزانه از تایید موارد توسط 1.0 [درصد] به 0.6%. این محاسبات [نیز] این مفهوم را میرسانند که یک ماسک صورت دستور به طور بالقوه می تواند جایگزینی برای مستندات که در غیر این صورت تفریق حدود 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی است.”

Hatzius قرار داده و آن را در کمی انسانی تر از نظر زمانی که او گفت: “اگر یک ماسک صورت دستور به طور معنی داری باعث کاهش عفونت کروناویروس آن می تواند با ارزش نه تنها از ديدگاه بهداشت عمومی بلکه از منظر اقتصادی به دلیل آن می تواند جایگزینی برای تمدید مستندات که در غیر این صورت آمار تولید ناخالص داخلی است.”

متاسفانه ملی ماسک دستور از کاخ سفید احساس می کند مانند یک نظم بلند, با توجه به این واقعیت است که رئیس جمهور تهمت هرگز دیده می شود با یک ماسک و معاون رئیس جمهور پنس اکراه عینک ماسک به یک رویداد در تگزاس به تازگی و سنگهای اظهار داشت که “با پوشیدن یک ماسک یک ایده خوب” است که همان چیزی که به عنوان یک ملی سفارش به پوشیدن ماسک. از سوی دیگر در حال حاضر که ماسک به لحاظ نظری می تواند به بهبود اقتصاد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در نهایت شروع به گوش دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>