عظیم نزدیک به الماس کامل منجر خواهد شد کریستی بعدی آنلاین جواهرات فروش

این جای تعجب نیست که خرید و فروش آنلاین در حال رفتن gangbusters در طول زمان هنگامی که فرد در فعالیت های هر نوع عمدتا دلسرد. کریستی می گوید: آن را تا به حال بی سابقه ای آنلاین نامزدی در چند ماه گذشته با ثبت نام به صورت مزایده آنلاین به عنوان بالا به عنوان 80 درصد و آنلاین طلا و جواهر, فروش ویژه قوی شده اند با فروش از طریق نرخ اعم از 89 درصد به 99 درصد—دو برابر پیش فروش تخمین می زند.

به عنوان یک نتیجه, کریستی ارائه فوق العاده ای تازه-به-بازار 28.86 عیار D-رنگ الماس قبلا در نظر گرفته شده برای حراج زندگی می کنند در آینده آن جواهرات آنلاین فروش از ماه ژوئن 16-30. این بالاترین ارزش زیادی با برآورد $1 ، 000 ، 000 $2,000,000 همیشه آنلاین ارائه شده توسط خانه حراج.

زمرد برش الماس است VVS1 وضوح—به عنوان نزدیک به کامل به عنوان شما می توانید در سنگ و نوع IIa, تعیین علامت شیمیایی آن خلوص (بدون رنگ از نیتروژن) و شفافیت است که در کمتر از 2 درصد از تمام الماس. این نوع الماس به طور معمول می تواند تنها و تنها باید در چند معادن در Golconda, برزیل و آفریقای جنوبی. کریستی نمی خواهد بی درنگ تایید سنگ منشاء اما مجلس معتقد است که منشأ آن در آفریقای جنوبی.

نزدیک ترین مشتریان بالقوه را به الماس قبل از فروش از طریق خصوصی مجازی فروش مشاهده اتاق. “متخصصان ما ساخته شده اند روابط معنی دار با مشتریان و در نتیجه مشتریان ما اعتماد به قطعات است که پیشنهاد ما برای فروش بسیاری از می توانید به راحتی و ستد بدون دیدن قطعات در فرد” گفت: Rahul Kadakia بین المللی سر از جواهرات در کریستی. اما برای کسانی که هنوز هم ترجیح می دهند به میلیون دلار سنگ بازرسی نزدیک Kadakia می گوید کریستی سرمایه گذاری در بهبود کیفیت عکس و تصویری تکنولوژی 3-D مشاهده.

Christie's Graff Diamond Necklace

کریستی Graff گردنبند الماس (برآورد $200,000-$300,000)

در حالی که شما در آن ممکن است به ما نشان می دهد شما همچنین بررسی خیره کننده Graff قطعات نیز خواهد شد که بخشی از فروش ؟ نکات برجسته شامل یک گردنبند الماس با آبشاری الماس حاشیه یک openwork دستبند با گرد و گلابی شکل الماس و الماس و یاقوت کبود گردنبند در یک openwork گل موتیف طراحی. و فقط برای ثبت اگر شما خرید هر سه در بالا برآورد آنها را هزینه شما فقط نیمی از قیمت سست 28.86 قیراط الماس headliner.

Christie's Graff Diamond and Sapphire Necklace

کریستی Graff الماس و یاقوت کبود گردنبند (برآورد $70,000-$100,000) حسن نیت ارائه میدهد از کریستی

Christie's Graff Diamond Bracelet

کریستی Graff الماس دستبند (برآورد 80.000 دلار-$130,000) حسن نیت ارائه میدهد از کریستی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im