یک مرد غرق خود را با نام تجاری جدید لامبورگینی Huracán 20 دقیقه پس از رانندگی آن را خاموش زیادی

آن را سخت به تصور کنید که یک لحظه بهتر از بودن دست کلید خود را با نام تجاری جدید لامبورگینی. مگر, البته, شما را به سقوط است supercar خودرو در مدت کوتاهی پس از رانندگی کردن زیادی. که خواهد بود یک کابوس است و این یکی یک مرد زندگی می کردند از طریق اوایل این هفته هنگامی که او گزارش خود را غرق Huracán Spyder Performante کمتر از یک ساعت و نیم پس از خروج از نمایندگی است.

نبود اعصاب یا غرور که آیا در این درایور; به جای سقوط به نظر می رسد که فقط یک مورد ساده و قدیمی بد شانس. حادثه رخ داده در بعد از ظهر چهارشنبه در مدت کوتاهی پس از unnamed راننده گرفته بود در اختیار خیره کننده است supercar. در یک صدای جیر جیر, West Yorkshire Police گفت که Lambo راننده بود در اين سفر M1 فقط در شرق لستر که اواسط موتور بادپا تجربه “مکانیک شکست است.” در حالی که راننده بود مسلما لعن شانس خود را در این مرحله همه چیز به زودی به طور قابل توجهی بدتر به عنوان یک “گناه رانندگان” در یک ون کشت و زرع به Huracán لحظه بعد.

به عنوان شما ممکن است انتظار برخورد چپ Blu Aegeus به پایان رسید Huracán در دولت متاسفم. موتور آن از خلیج چپ به شدت شکست های خود و عقب-چرخ سمت راست چیده شده بود ، خوشبختانه ماشین ضد رول میله های مستقر برای کمک به نگه داشتن مالک امن است. راننده ون نبود به عنوان خوش شانس. آنها دچار ضربه به سر اگر چه در آن بود که تصور می شود جدی به گفته بی بی سی.

The smashed up Lamborghini Huracán Performante Spyder

این شکست تا لامبورگینی Huracán Spyder Performante West Yorkshire Police

در حالی که آسیب قطعا می توانست خیلی بدتر Motor1.com گزارش می دهد که $308,859 خودرو را تقریبا به طور قطع اعلام بالغ بر این نقطه است. پلیس سریع به یاد داشته باشید که آن را تنها یک ماشین اما آن “می توانست گریه” برچسب نیز می گوید دقیقا همان چیزی است که همه ما فکر.

به عنوان بدشانسی به این Huracán صاحب شده اند ممکن است او اولین سوپراسپرت خریدار به سقوط قربانی به این سرنوشت بی رحمانه. در تابستان گذشته کمدین تریسی مورگان تا به حال فقط یک نمایندگی در یک متعلق به قبل از سال 2012 Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport زمانی که او به سمت دامنگیر دیگر “گناه رانندگان” این یکی در یک هوندا CR-v را در حالی که 2 میلیون خودرو بود بالغ بر مورگان گزارش مجبور به پرداخت $200,000 برای تعمیر آن است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>