یک قاضی را رد کرد USWNT مساوی پرداخت ادعا می کنند اما آنها نمی دادن تا

Wilf ترون/ISI عکس/گتی این USWNT است را مبارزه برای حقوق مساوی با وجود اولیه شکست در طرح دعوی در دادگاه خود

توسط ETELARESANKHABAR در 18 اردیبهشت 1399
us-womes-soccer-judge-dismiss
Wilf ترون/ISI عکس/گتی

این USWNT است را مبارزه برای حقوق مساوی با وجود اولیه شکست در طرح دعوی در دادگاه خود

آن را در حال حاضر شده است یک مبارزه طولانی برای زنان آمریکا تیم ملی فوتبال (USWNT) که در ماه مارس سال گذشته در زمینه یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه ایالات متحده در فدراسیون فوتبال به دنبال حقوق مساوی برای تیم مردان. زنان تا به حال قریب به اتفاق حمایت عمومی به صورت مساوی پرداخت. آنها بیشتر تیم موفق تر از مردان است. تیم مردان حتی انتشار بیانیه ای در حمایت از پرداخت بازیکنان زنان به همان اندازه. اما USSF خودداری کرد و در حال حاضر این تیم دریافت کرده است اولین شکست بزرگ در طرح دعوی در دادگاه.

با توجه به ABC اخبار هفته گذشته ایالات متحده در منطقه قاضی گری Klausner رد بخشی از USWNT طرح دعوی در دادگاه بیان کرد که بازیکنان "نشان داده نمی triable موضوع که WNT بازیکنان پرداخت می شود کمتر از MNT بازیکنان است." Klausner همچنین گفت که هر گونه اختلاف در پرداخت بین دو تیم شده اند به دلیل انتخاب های زنان و اتحادیه خود را ساخته و نه به خاطر تبعیض است. این به رغم این واقعیت است که USSF و گفت: در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه "کار MNT [تیم ملی مردان] بازیکن نیاز به سطح بالاتری از مهارت بر اساس سرعت و قدرت نسبت به کار WNT بازیکن تیم." اوه.

این یک ضربه بزرگ اما USWNT در حال حاضر تعهد به مبارزه با عقب. خود را سخنگوی مولی لوینسون منتشر شد یک بیانیه به زودی پس از تصمیم گفت: "ما آموخته اند که وجود دارد فوق العاده ای موانع برای تغییر; ما می دانیم که آن را طول می کشد شجاعت و شهامت و پشتکار به ایستادن به آنها. ما درخواست تجدید نظر خواهد کرد و مطبوعات است."

"ما در حال شوکه شده و نا امید با تصمیم امروز اما ما نمی خواهد داد تا کار سخت ما برای مساوی پرداخت" لوینسون گفت.

"ما مشتاقانه منتظر به کار با تیم ملی به نمودار یک مسیر مثبت رو به جلو به رشد بازی" به USSF گفت: در پاسخ به حاکم. "ما متعهد به ادامه این کار برای اطمینان از زنان ما تیم ملی باقی مانده است بهترین در جهان است."

برخی از بازیکنان نیز صحبت کردن در مورد تصمیم گیری در رسانه های اجتماعی از جمله مگان Rapinoe این USWNT کاپیتان که اسیر امریکا قلب در طول جام جهانی در سال 2018 است.

این USWNT حتی یک فریاد از جو بایدن که وعده داده شده برای کمک به آنها دستیابی به دستمزد برابر اگر او برنده کاخ سفید در ماه نوامبر.

Rapinoe و مورگان به نظر می رسد در صبح بخیر امریکا این هفته به بحث در مورد شکست و آنها هر دو با بیان این که آنها شگفت زده شدند در حکم.

"ما واقعا اعتقاد داریم در این مورد. ما فقط شوکه کرد. این تصمیم در سمت چپ میدان برای ما" مورگان گفت. "ما قطعا جذاب و حرکت رو به جلو. اگر کسی می داند هر چیزی در مورد قلب این تیم ما مبارزان و ما همچنان به مبارزه با هم برای این است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب