یک قاضی فقط به کارول Baskin کنترل جو عجیب و غریب قدیمی باغ وحش


carole-baskin-4
Neflix/Youtube

کارول Baskin در حال حاضر صاحب جو عجیب و غریب, باغ وحش, و ما در حال رفتن به نیاز Netflix بکشد به ما را دنبال کنید تا در این

نسبتا بخش قابل توجهی از Netflix را ببر پادشاه docuseries (که ما می دانیم که شما تماشا زیرا هر کس آن را تماشا) حول یک علامت تجاری نقض طرح دعوی در دادگاه بین ببر پادشاه خود, جو عجیب و غریب و سوگند یاد کرد, کینه جویی, Carole Baskin. خب بالاخره دو سال پس از آن طرح دعوی در دادگاه واصل شد آن را حل و فصل شده است و طرفداران شاه در حال رفتن به می خواهم چگونه آن را تکان داد.

یک قاضی فدرال در اوکلاهما رسما دستور داد که جو عجیب و غریب سابق باغ وحش در Wynnewood در حال حاضر متعلق به Baskin. بله درست است. ما اجازه دهید که اطلاعات غرق در یک لحظه. آه و Netflix اگر شما می توانید ما را دنبال کنید تا قسمت یا دو مورد عمده این طرح پیچ و تاب است که بزرگ خواهد بود.

در حال حاضر این به این معنا نیست که Baskin می شود فقط بیش جو وحش به عنوان-است. قاضی در واقع اخراج جو, Jeff Lowe و همه حیوانات در حال حاضر در خانه در Wynnewood ملک به تخلیه ظرف 120 روز. سپس اموال تحویل داده خواهد شد برای Baskin که هنوز صاحب او پناهگاه حیات وحش در فلوریدا. ما هیچ ایده هنوز آنچه او می خواهید انجام دهید با Oklahoma, اموال, اما دیدن آن را به عنوان در حال حاضر راه اندازی به خانه گربه های بزرگ ما نمی شود شگفت زده اگر او آن را با بیشتر حیوانات وحشی.

اگر شما به یاد داشته باشید که طرح دعوی در دادگاه از ببر پادشاه (که عادلانه بود زیرا مسلما یکی از حداقل مجنون چیزهایی اتفاق می افتد که نشان می دهد) اجازه دهید ما تازه کردن حافظه خود را: جو عجیب و غریب ایجاد شده کالا نشانه و یک تور شرکت با استفاده از آرم و تصاویری که تقریبا مشابه به آنهایی که Baskin استفاده می شود برای او در فلوریدا مستقر گربه بزرگ در عملیات امداد و نجات. او شکایت کرد و او را برای نقض قوانین علامت تجاری و در سال 2013 (در حالی که docuseries هنوز در حال فیلم برداری) به او دستور داده شد او را به پرداخت نزدیک به 1 میلیون دلار خسارت.

در تلاش برای صرفه جویی در باغ وحش خود را پس از حکم جو انتقال مالکیت به Jeff Lowe که لگد کردن کل یک سری دیگر از مجنون حوادث. اما در حال حاضر یک قاضی حکم کرد که اموال انتقال جعلی بود و Baskin حق مالکیت باغ وحش به عنوان بخشی از حل و فصل. Whew. چه سوار.

بسکین هنوز صحبت علنی در مورد این حکم و ما به نوعی از شک او خواهد شد. او ظاهرا با او چگونه به تصویر کشیده شده در Tiger King (که می تواند او را سرزنش?) و حاضر به شرکت در به روز رسانی را نشان می دهد پس از آن پخش شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im