یک “چهره های پنهان’ مرحله موسیقی در آثار


hidden figures
Fox 2000 Pictures

مرحله موزیکال اقتباس از نامزد جایزه اسکار فیلم بنا به گزارش ها ضربه بزنید استعدادهای هنرمندان سیاه

آیا شما خواندن چهره های پنهان کتاب یا تماشای 2016 نامزد جایزه اسکار فیلم وجود دارد هیچ انکار تاثیر کاترین جانسون دوروتی Vaughan و مری جکسون تا به حال در ناسا — و در دختران و زنان جوان در همه جا. و به زودی داستان از این سه درخشان سیاه زن ریاضیدانان خواهد رسید مرحله در موسیقی اقتباسی از فیلم ضربه.

به گفته نیویورک تایمزاین مرحله موزیکال اقتباس از چهره های پنهان شده در آثار پس از سال 2018 است. منتقد فیلم الویس میچل به عنوان خلاق مشاور.

مهلت گزارش می دهد که اخبار از موسیقی است که توسط دیزنی تایید تئاتر محصولات بزرگترین شرکت تولید در برادوی; و دیزنی قصد دارد به جمع آوری یک تیم از هنرمندان به کار بر روی تولید. جزئیات دیگر در مورد موسیقی, اما, مانند, ریخته گری, تاریخ هدف و بقیه تیم خلاق — هنوز به تعیین خواهد شد.

منتشر شده توسط 20th Century Fox که دیزنی به دست آورد و سال گذشته چهره های پنهان فیلم است که آزادانه بر اساس این کتاب توسط مارگوت لی Shetterly و می گوید داستان از ناسا ریاضیدانان در ’60s بازی های برگزار شده توسط Taraji P. Henson (کاترین جانسون) اکتاویا اسپنسر (دوروتی Vaughan) و Janelle Monáe (مری جکسون). این فیلم نه تنها نامزد سه اسکار در سال 2017 — بهترین فیلمنامه اقتباسی و بهترین تصویر و بهترین بازیگر نقش مکمل زن (اسپنسر) — اما آن را نیز به خوبی دریافت کرد و در آغوش گرفت فيلم منتقدان و بینندگان به طور یکسان garnering بررسی مثبت و پرفروش $236 میلیون در سراسر جهان.

پس از انتشار این فیلم و منجر به اخبار موسیقی, ناسا, نام مقر ساختمان در واشنگتن پس از جکسون, اولین زن آفریقایی آمریکایی مهندس ناسا که مشغول به کار در غرب تفکیک محاسبه مساحت واحد از سازمان مرکز تحقیقات لانگلی در همپتون ویرجینیا.

“ما مفتخر است که ناسا در ادامه به جشن میراث ما, مادر و مادر بزرگ مریم W. Jackson” کارولین Lewis, مریم دختر گفته ناسا. “او یک دانشمند انسانی, همسر, مادر و پیشگامی که هموار راه را برای هزاران نفر از دیگران برای موفقیت نه تنها در ناسا, اما در سراسر این کشور است.”

ناسا به نام ساختمان مریم W. Jackson ناسا ستاد.

“آن مناسب نشسته در” چهره های پنهان راه,’ یک یادآوری است که مریم یکی از بسیاری از باور نکردنی و حرفه ای با استعداد در ناسا تاریخچه کسانی که کمک به این سازمان ، مشاهده بیشتر ما ادامه خواهد داد برای به رسمیت شناختن سهم زنان آفریقایی آمریکایی ها و مردم در تمام زمینه های را ساخته اند که ناسا موفق تاریخچه اکتشاف ممکن است” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در آزادی مطبوعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im