مطمئن, megan earl سکسی هستند اما قدرت و سرعت می تواند پایمال حتی بهترین رانندگان در میان ما. فقط بخواهید سابق F1 مسابقه Adrian Sutil.

این آخر هفته گذشته بازنشسته آلمانی راننده خودرو مسابقه ای به شدت غرق نارنجی مک لارن سنا LM در خیابان های موناکو با توجه به Autoevolution. و در حالی که توفنده هر ماشین یک بد شانسی آن را حتی بدتر زمانی که شما در نظر بگیرید که چگونه منحصر به فرد این غیر رسمی سنا نوع است: آن است که تصور می شود یکی از تنها 20 تا کنون ساخته شده است.

سابق نیروی هند و Sauber F1 راننده به نظر می رسد به رانندگی شده اند و خود را منحصر به فرد سوار در اطراف حاکمیت شهر-دولت زمانی که او سقوط کرد و حق را به نور قطب, با توجه به گزارش های رسانه های اجتماعی. در حالی که آن را هنوز روشن نیست چه چیزی باعث تصادف خودرو از جلو به نظر می رسد برای بدست بدترین آن. عکس ها نشان می دهد جلو خودرو تبدیل به یک دندانه دار ظروف سرباز یا مسافر از شیشه شکسته, پاره کردن فایبر گلاس و له مکانیکی بیت است.

یک تکه از خبر خوب اینکه: مسافر کپسول سالم به نظر می رسد نشان می دهد که Sutil فرار بدون آسیب جدی است. او در عین حال به هر گونه نظرات عمومی پس از حادثه.

به سنا LM خیابان است-نسخه قانونی از آهنگ-تنها سنا GTR ساخته شده است به مناسبت F1 GTR پیروزی در 24 ساعت لومان در سال 1995. در حالی که آن را هرگز به طور رسمی اعلام کرد مک لارن اعتقاد بر این است که ساخته شده است 20 نمونه برای برخی از مشتریان با ارزش ترین. و اگر شما به دنبال یک دلیل که چرا یک چاشنی راننده مانند Sutil ممکن است تلاش برای کنترل ماشین هیچ کس می دانم که تا زمانی که Sutil سطوح. یکی ممکن است مقصر ممکن است خود را به خصوص تنظیم V8 که ارائه عظیم 800 اسب بخار برای این خودرو چرخ های عقب. حتی برای کسی که رانده F1 مسابقه که مقدار زیادی از قدرت برای رسیدگی به خصوص اگر جاده ها به خطر بیافتد در برخی از راه. البته ما نمی دانیم چه اتفاقی افتاده است برای اطمینان حاصل کنید تا Sutil resurfaces.

در حالی که وجود دارد هیچ به روز رسانی در مورد چقدر آسیب $1.64 میلیون hypercar پایدار, شانس هستند آن را به طور کامل بالغ بر. اما یک چیز ما می دانیم که مطمئن: آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی برای دریافت این سوپراسپرت به عقب در جاده ها است. ما امیدواریم آن را سریع تر و آسان تر روند به Sutil به عقب در صندلی راننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de