یک وکیل طلاق, پاسخ, پرسش و پاسخ در مورد حمایت از کودک در پی از دست دادن شغل

مامان ترسناک و شارون McCutcheon/Unsplash حتی اگر شما توجه به هشدارهای برای COVID-19 همه گیر و احساس آمادگی

توسط ETELARESANKHABAR در 2 خرداد 1399
child-support-payments
مامان ترسناک و شارون McCutcheon/Unsplash

حتی اگر شما توجه به هشدارهای برای COVID-19 همه گیر و احساس آمادگی بسیاری از مردم هنوز هم احساس کور طرفه توسط سویفت پس از اثر است که به دنبال آن در پی خاموش شدن ناگهانی و اقامت در خانه سفارشات در سراسر کشور است. در روز بسیاری از مردم گذاشته furloughed و یا شاهد خود درآمد قابل ملاحظه ای کاهش دهد. بسیاری از مردم نگران در مورد اینکه آیا آنها به سادگی قادر به پرداخت اجاره خود را. و برای کسانی که پرداخت یا دریافت حمایت از کودکان یکی دیگر از سوال بود. بعد چه اتفاقی می افتد زمانی که برای اولین بار از ماه در سراسر رول و حمایت از کودک است پرداخت? وکیل خانواده قانون رابین Lalley است برخی از مشاوره.

ارتباطات کلیدی است

شما قبل از این شنیده اما این خرس تکرار. هنگامی که مردم خودداری اطلاعات بی اعتمادی می سازد. از منظر پدر و مادر که دریافت حمایت از کودکان اگر به تاریخ توجه می آید در اطراف و بدون پرداخت دریافت کرده است برخی ممکن است فرض کنیم پدر و مادر دیگر با استفاده از یک بحران است.

برای طلاق از هم جدا و یا در غیر این صورت جدا از والدین ممکن است شما نمی ضروری برای پدر و مادر دیگر را در زندگی روزانه. شما ممکن است فرض کنیم که پدر و مادر با توجه به حمایت از کودک در حال حاضر بیکاری دریافت و یا به وجوه ذخیره شده به طوری که آنها می توانید پرداخت حمایت از کودکان. شما ممکن است فرض کنیم آنها هنوز هم در حال رفتن به محل کار. به جای نزدیک شدن به عدم پرداخت پدر و مادر با صبر و شکیبایی و درک می توان آن را آسان به طور پیش فرض به خواستار پرداخت کامل بلافاصله — و یا تماس با وکیل خود را به بحث در مورد پر کردن حرکت برای تحقیر (به دنبال دادگاه به مجازات پدر و مادر دیگر برای نقض یک کودک پشتیبانی از سفارش).

اگر شما پدر و مادر که مدیون حمایت از کودکان شروع یک گفتگو در مورد فعلی خود را در مسائل مالی – حتی اگر این کار به نظر می رسد دلهره آور — یک راه بهتر برای رسیدگی به پتانسیل ناتوانی در پرداخت حمایت از کودکان نه فقط ارسال پرداخت و با فرض پدر و مادر دیگر را به سادگی درک آنچه در جریان است. داشتن که گفتگو به عنوان مشکل آن را به عنوان ممکن است, ممکن است شما را نجات هر دو سردرد در دراز مدت است.

در نظر گرفتن کوتاه مدت, اما برنامه ریزی برای دراز مدت

بخش دیگری از این بحث است که باید در حال وقوع است در مورد آنچه که در دراز مدت به نظر می رسد. اتحاد بیکاری واصل شده? از دست دادن اشتغال دائم و یا موقت ؟ وجود دارد دیگر کار گزینه های در گیر در آن پدر و مادر زمینه کار حتی چیزی به طور موقت به جبران کاهش درآمد ؟

اگر از دست دادن شغل موقت است و با وجود اطمینان از اینکه rehired سپس آن را ممکن است بهترین برای هر دو طرف به آمده تا با یک برنامه کوتاه مدت. که ممکن است شامل تعلیق موقت حمایت از کودکان, کاهش در مقدار و یا یک طرح برای پرداخت تفاوت در چه چیزی پرداخت شده است و آنچه است که بدهکار هنگامی که همه چیز به حالت عادی بازگشت. یک موضوع مشترک در یک بحران است که کمی خلاقیت به احتمال زیاد می رود راه طولانی. فکر می کنم در خارج از جعبه به عنوان به چگونه هر دو طرف نیاز دارد ملاقات می تواند بدون ایجاد استرس بیشتر در استرس زا در حال حاضر وضعیت. و به یاد داشته باشید, حمایت از کودکان در نظر گرفته شده است به یک سود برای فرزندان خود را.

اما چه اتفاقی می افتد اگر شما نمی تواند رسیدن به یک توافق با دیگر پدر و مادر و شما به خودتان پیدا کنید قادر به پرداخت حمایت از کودکان ؟ اگر شما یک دستور دادگاه و به شما خواهد شد نیاز به فایل یک حرکت برای تغییر خود را در حمایت از کودکان الزامی است. بسیاری از تعهدات حمایت کودک در حال تاسیس از طریق حکم دادگاه و شما نمی توانید به را انتخاب کنید اگر و هنگامی که شما به دنبال یک دستور دادگاه. عدم رعایت دستور دادگاه موضوع می تواند شما را به تحقیر حرکات و احتمالا به عواقب یافت شده در تحقیر دادگاه را (که می تواند به عنوان جدی زمان زندان).

به طور کلی کسی که از پرداخت حمایت از کودکان به موجب حکم دادگاه نمی تواند فقط توقف پرداخت حمایت از کودکان مقدار اساسا بدون درخواست اجازه دادگاه ، پر کردن حرکت برای تغییر ممکن است بسیار مهم به عنوان ما همچنان به مقابله با ما واقعیت جدید به عنوان نتیجه COVID-19. برای بسیاری از بیکاری و از دست دادن درآمد می تواند همچنان برای سال آمده است, و اگر شما موفق به فایل یک حرکت برای تغییر, حمایت از کودکان مقدار زیادی حمایت از کودکان عقب افتادگی (در گذشته به علت حمایت از کودکان) می تواند ساخت تا به سرعت. در بسیاری از کشورهای حمایت از کودکان پرداخت و ادامه خواهد داد برای اضافه کردن و هنوز هم بدهکار تا زمانی که یک فرد به طور فعال به دنبال متوقف کردن آنها را با پر کردن یک حرکت با دادگاه است. اگر این درست است که در آن شما زندگی می کنند پس از آن زمان است که از ذات در گرفتن که حرکت ظ هنگامی که درآمد شما نهفته است.

آن را ممکن است احساس مانند پرداختن به حمایت از کودک و یا پر کردن یک حرکت برای تغییر حمایت از کودک است که بیش از حد به خصوص اگر شما در حال امیدوار است که اشتغال خود را ممکن است شروع به زودی. در صورتی که در این شرایط و پس از آن شاید شما می تواند به جلو و با هم وجوه به گرفتن خود را پرداخت و یا تعهد ماهانه خود. و یا پرداخت آنچه شما می توانید. که حتی ممکن است آسان تر در برخی موارد اگر در برخورد با پدر و مادر دیگر اغلب ثابت می کند مقابله.

نگه داشتن در ذهن است که COVID-19 یک وضعیت جدید ما برای کل کشور است. برخی از کسب و کار ممکن است به گزاف گویی به عنوان به سرعت به عنوان دیگران و ممکن است بسیاری از را انتخاب کنید به طور داوطلبانه ماندن بسته به علت نگرانی های بهداشتی. اگر شما 100% اعتماد به نفس است که شما خواهد شد دوباره شاغل به زودی آن است که احتمالا بهتر است به خطا در کنار احتیاط و آدرس امکان شما نمی ممکن است قادر به پرداخت حمایت از کودکان در دراز مدت.

سند همه چیز

صرف نظر از این که آیا شما در حال دریافت حمایت یا پشتیبانی پرداخت وجود دارد چیزهایی که شما می توانید برای محافظت از خودتان و آماده برای هر گونه مسائل که ممکن است در آینده است. یاد هر گونه توافق مهم است و تحت برخی از شرایط این توافق به طور موقت تغییر حمایت از کودکان ممکن نمی شود مگر اینکه از نظر قانونی الزام آور خاصی تشریفات گرفته شده است. علاوه بر این نگهداری سوابق مربوط به حمایت از کودک است یک راه عاقلانه برای فعال باشید.

برای پدر و مادر و دریافت حمایت از کودکان سند تلاش خود را برای به دست آوردن اطلاعات و کار با پدر و مادر دیگر مورد حمایت خود پرداخت. برای پدر و مادر که مدیون حمایت و در معرض از دست دادن درآمد خود را پیگیری پرداخت های جزئی نرم افزار, برای, مشاغل, تلاش برای دریافت نرخ بیکاری و بهترین تلاش های خود را برای نگه داشتن پدر و مادر دیگر مطلع در نوشتن بنابراین کسانی که متون ایمیل ها و غیره. می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نشان دادن حسن نیت خود را در حل و فصل این مسئله است.

برخی از این چیزهایی که شما می توانید خود را مانند ارتباطات و تلاش برای همکاری با یکدیگر و سازش. برخی از این گزینه ها نیاز به تخصص حقوقی و مشاوره. این که آیا شما به خودتان پیدا کنید نیاز به همه چیز را به سطح بعدی با استخدام یک وکیل به پرونده یک حرکت با دادگاه و یا مذاکره از طرف شما و یا اگر شما فقط به انجام بهترین شما می توانید خود را یک گام به عقب به فکر می کنم در مورد چگونه پدر و مادر دیگر است که تحت تاثیر و سعی کنید به تمرکز بر روی این واقعیت است که همه ما نهفته بودن در برخی از راه در طول این زمان فوق العاده ای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب