نگاهی نزدیک تر به لامبورگینی: 12 حقایق جالب در مورد مارکی

متولد در یک خانواده انگور کشاورزان و ferruccio Lamborghini بود به مراتب بیشتر علاقه مند در مکانیک از کشت محصولات زراعی است. پس از روی لئامت دادن در نیروی هوایی سلطنتی در طول جنگ جهانی دوم او melded شور و شوق خود را با کسب و کار خانواده او زمانی که او شروع به ساخت تراکتور برای کار در این زمینه. لامبورگینی را نوآوری بود یک موفقیت فوق العاده بود و او به زودی به اندازه کافی ثروتمند به استطاعت اوج مهندسی خودرو: فراری. اما او به سرعت در بر داشت مسائل را با وسیله نقلیه است که او می خواست به آدرس با il Commendatore خود انزو فراری.

در سال 1962 لامبورگینی سوار به کارخانه در مرنللو و گفت فراری که کلاچ کاملا درست است. فراری شایعه ملامت? در جایی در امتداد خطوط: “این ماشین خوب است. شما فقط نمی دانند که چگونه به درایو آن است.” خشم, Lamborghini قول داد به یک ماشین کامل به مراتب بهتر از هر چیزی از فراری. یک سال بعد Automobili لامبورگینی تاسیس شد و در sant’agata Bolognese. چه شد که خط مونتاژ خواهد برای همیشه لطفا برای بهتر جهان خودرو. در اینجا 12 حقایق جالب در مورد لامبورگینی.

لامبورگینی آرم شارژ bull دارای دو معنی

و ferruccio متولد شد و در 28 آوریل 1916 به او علامت زودیاک از برج ثور یک گاو نر. بعلاوه و ferruccio فن بزرگ از گاوبازی اسپانیایی است که چرا آرم قطاری از لحظه قبل از وحش چشمه جلو.

و ferruccio Lamborghini را اولین ماشین بود 350 GTV نمونه

پرده برداری زیر پرچم Automobili و ferruccio Lamborghini, 3.5 لیتری V-12-طراحی کوپه تا به حال یک قدرت قطار طراحی شده توسط مشهور Giotto Bizzarrini. این “350” نمایندگی موتور جابه جایی در حالی که “GT” مدلول آن شد و یک grand tourer. V? که ایستاده برای “Veloce,” کلمه ایتالیایی برای “سریع است.” افسوس که آن را به اتمام هرگز به عنوان یک drivable ماشین از آنجا که پانل های بدن نمی مناسب در اطراف موتور ، لامبورگینی را به ایجاد اولین بازار انبوه خودرو 350 GT در سال 1964. در مجموع 120 نمونه ساخته شد.

A restored 1964 Lamborghini 350 GT.

یک بازسازی 1964 لامبورگینی 350 GT. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Automobili لامبورگینی.

در سال 1966 خیره کننده میورا به عنوان لامبورگینی اولین سوپراسپرت

این مارکی واقعا فرود بر روی نقشه که در آن عرضه میورا در سال 1966 ژنو موتور نمایش. اواسط موتور ماشین طراحی شده توسط برتون و کمتر از 770 واحدهای ساخته شده بین سال 1966 و 1973. میورا راه بود نام معروف اسپانیایی مادر از مبارزه با گاو نر.

A Lamborghini Miura on display at the 1966 Geneva Motor Show.

یک میورا بر روی صفحه نمایش در سال 1966 ژنو موتور نمایش. عکس ماشین سحر و جادو عکس/شاتر.

این Urraco عرضه درست زمانی که تولید اجرای Miuras به پایان رسید

Urraco که ترجمه را به “کمی bull,” 2+2 ماشین ورزشی است که از لحاظ تاریخی قابل توجه ، نه به خاطر آن بود که فوق العاده قدرتمند و یا عملکرد گرا (به Urraco اشباع با یک 3.0 لیتری V-8 خوب برای 247 اسب بخار) ولی چون شروع یک خط از “مقرون به صرفه تر” Lamborghinis. این Urraco جانشین شد شبح سپس آمد جلپا سپس گالاردو و در نهایت Huracán—مدل هنوز هم در حال حاضر در حال فروش است.

The Lamborghini Urraco.

این Urraco. عکس ماشین سحر و جادو عکس/شاتر.

این Huracán فروخته شده به عنوان مقدار به عنوان گالاردو اما در نیمی از زمان

آن را در زمان گالاردو یک دهه قبل از 14,022 nd وسیله نورد کردن خط مونتاژ در سال 2013. به همان تعداد از Huracáns ایجاد شده بود تنها پنج سال پس از مدل خط آغاز شد.

آخرین Huracán نوع Evo فکر می کند در مورد راننده—زیادی.

این Huracán Evo دارای یک شسته و رفته اول: لامبورگینی Dinamica Veicolo Integrata. این پیش بینی تکنولوژی شیپور خاموشی به خودرو ECU کنترل تمام جنبه های از ماشین رفتار در حالی که اندازه گیری تمام راننده ورودی. این کمک می کند تا پیش بینی راننده بعدی حرکت می کند و می توانید ماشین خود را تغییر می دهند راه اندازی در پرواز برای اطمینان کامل پاسخ دینامیکی.

The 2020 Lamborghini Huracán EVO

2020 لامبورگینی Huracán EVO. عکس چارلی مگی حسن Automobili لامبورگینی.

این Huracán Performante است تنظیمات شما بیشتر طمع

در این لحن به 5.2 لیتری به طور طبیعی آسپيره V-10 تولید 631 اسب بخار و 443 ft lbs از پیچ و تاب یک افزایش خوبی از 602 اسب بخار و 413 ft lbs در پایه LP610-4 Huracán. آن را به یک صفر به 60 مایل در ساعت زمان کمتر از 2.9 ثانیه و تاپ در 202 مایل در ساعت. در سال 2017, این Huracán Performante مجموعه a Nürburgring-Nordschleife دامان رکورد در 6:52. (برای مرجع پورشه 918 Spyder زد آن در 6:57 و لامبورگینی خود Aventador تبدیل شده در 6:59.)

Lamborghini Hurucan Performante

این Hurácan Performante. عکس: حسن نیت ارائه میدهد لامبورگینی

در واقع وجود دارد یک Huracán Polizia نسخه

ایتالیایی گشت بزرگراه با استفاده از یک Huracán با پلیس badging و lightbar در autostradas در داخل و اطراف بولونیا. این خودرو نیز مورد استفاده قرار گیرد هر زمان که خون یا اعضای بدن انسان نیاز فوری و سریع حمل و نقل. وجود دارد یکی دیگر از Huracán در استفاده از رم گشت بزرگراه بخش نیز هست.

The Huracán Polizia presented to Italian law enforcement.

این Huracán Polizia ارائه شده به ایتالیایی اجرای قانون است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Automobili لامبورگینی.

این Aventador SVJ بزرگترین گاو در لامبورگینی حلقه

جانشین Murciélago این Aventador بسته 6.5 لیتری به طور طبیعی آسپيره V-12 که از خواب بیدار خواهد شد مرده است. در دسترس هستند 690 اسب و 509 فوت پوند گشتاور است که مقدار زیادی به اندازه کافی برای دریافت Aventador تخلیه به 60 مایل در ساعت در 2.9 ثانیه و یا کمتر است. گام به SVJ اما, و همه چیز می رود دیوانه است. کسانی که نامه های ایستاده برای “Super Veloce Jota” و یا فوق العاده سریع ماشین مسابقه پس از Jota اشاره به مسابقه کلاس در FIA را ضمیمه J. تنها 900 واحد وعده داده شده بود.

این Aventador SVJ هنوز هم نگه می دارد Nürburgring-Nordschleife دامان ضبط مجموعه در سال 2018

این Aventador SVJ ویژگی های یک تن وزن-صرفه جویی در مصرف فیبر کربن و تیتانیوم برای کمک به نگه داشتن آن نور است. علاوه بر آن موتور بهینه سازی می شود تا به 759 hp و 531 فوت پوند گشتاور به طوری که ماشین می توانید آمار 60 مایل در ساعت در کمتر از 2.8 ثانیه و رسیدن به سرعت بالای 219 مایل در ساعت. آن را جای کسی را گرفتن پورشه 911 GT2 RS در Nürburgring-Nordschleife عطف در سوزان 6:44 دامان زمان یک رکورد است که باقی می ماند امروز.

The Lamborghini Aventador SVJ setting the lap record at Nürburgring.

این Aventador SVJ تنظیم دامان رکورد در Nürburgring. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Automobili لامبورگینی.

لامبورگینی بهترین فروشنده یک SUV

با همه کاره شاسی و سازگار تعلیق این اوروس می تواند مقابله با همه چیز را از برف به شن و ماسه به مقاصدشان مسیر مسابقه است. این عرضه در سال 2017 شد و فورا یک ضربه. در سال 2019 آن سال اول کامل بازار در دسترس بودن لامبورگینی SUV را به فروش نزدیک به 5000 واحد بانکها و مارکی کلی فروش جهانی توسط 43 درصد بیش از سال قبل. در زیر هود این است که یک نسخه اصلاح شده از آئودی را 4.0 لیتری twin-turbo V-8 که کوک به 641 اسب بخار برای اوروس.

The Lamborghini Urus in Rome.

این اوروس در رم. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Automobili لامبورگینی.

زمانی که عرضه این اوروس مفهوم بود V-10

این اوروس شد برای اولین بار نشان داده شده در سال 2012 پکن نشان می دهد خودکار و مهندسین قرض گرفته 5.2 لیتری V-10 از گالاردو برای این امر است. آن را به لحاظ نظری تاریخ به 592 اسب بخار و تا به حال تمام چرخ دیسک سیستم. این خطوط تیز و زاویه در قسمت بیرونی بدنه بودند اشاره ای به گل سرسبد شرکت Aventador.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im