یک گلدان چینی که یک بار به فروش می رسد برای $56 فقط از ذهن 9 میلیون دلار در حراج

با وجود آنچه ماری کوندو ممکن است استدلال می کنند گاهی اوقات آن را درهم و برهمی شما که جرقه شادی. یک گلدان چینی

توسط ETELARESANKHABAR در 24 تیر 1399

با وجود آنچه ماری کوندو ممکن است استدلال می کنند گاهی اوقات آن را درهم و برهمی شما که جرقه شادی. یک گلدان چینی که نشسته در مورد جمع آوری گرد و غبار برای نیم قرن فقط فروش به صورت متناوب 9 میلیون دلار در روز شنبه در ساتبی در هنگ کنگ به حراج.

نادر قرن 18 مصنوع کشف شد یک زن سالمند کشور در مرکز اروپا توسط آمستردام مبتنی بر هنر مشاور Johan بوش ون روزنتال. مالک است که در دهه هشتاد اعتقاد بر این است که به ارث برده گلدان که فروخته شد فقط برای $56 هنگامی که آن را برای اولین بار از طریق این خانه حراج در سال 1954.

شرح داده شده توسط خانه حراج به عنوان یک "از دست شاهکار" یادگار به تحمل 50 سال های طولانی حتی در حالی که احاطه شده توسط مالک چهار گربه. "این یک معجزه است که این فوق العاده گلدان شکننده جان سالم به در نیم قرن در خانه احاطه شده توسط تعداد بیشماری از حیوانات خانگی" نیکولاس چو رئیس ساتبی در آسیا گفت: در آزادی مطبوعات.

هری جلب مشبک گلدان نام آوری که آن را متعلق به قبل از '54 حراج شد, ساخته شده به طور خاص برای Qianlong امپراتور که حکومت چین برای بیش از 60 سال است. این ورزش قابل توجه آبی و سفید طراحی گل های گلابی شکل شبح و شبکه-مانند جزئیات. از آن تولید شده بود تحت مراقبت و مواظبت چشم از ظروف استاد تنگ یانگ و یکی از پیچیده ترین قطعات تصور در طول Qianlong دوره (1736-1795).

ون روزنتال دعوت شد تا به ارزیابی او مجموعه ای از هنر چینی که به او به ارث رسیده از چندین سال پیش. پس از او کشف و گرد و غبار تحت پوشش نادر او با ارسال چند عکس به نیکولاس چو در ساتبی در هنگ کنگ که زنگ زد و برگشت روز بعد بسیار هیجان زده است. چو پرواز به اروپا و تایید آن بسیار ارزشمند Qianlong گلدان. از طریق تحقیق بیشتر ساتبی قادر به مطابقت آن را به یک آیتم در چینی imperial household s archives و پیدا کردن که این مورد پس از ستایش امپراتور برای طراحی آن است.

در علاوه بر این به گلدان وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از دیگر چینی عتیقه در مزایده از جمله یک سلسله مینگ میز و نیمکت و تخت است که به فروش می رسد برای حدود 8 میلیون و 6 میلیون دلار بود و ظروف جار از همان دوران که به فروش می رسد برای $4.4 میلیون نفر است. مهم هنر چینی فروش در آورده فقط خجالتی از 13 میلیون دلار به طور کلی.

نگه داشتن بر روی آن ترکه خانواده مردمی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de