یک زن تصمیم به چشم پوشی بلند فنجان جو


starbusks-blm-evergreen
الکس Burstow/گتی

سال پیش زمانی که من یک دانش آموز کالج, من عمه به من معرفی استارباکس در یک زمان وقتی که من نمی تواند استطاعت خود را در حال حاضر $2.35 بلند (کوچک) قهوه. جذبه او venti فرانسه وانیلی کاپوچینو با شیر کامل بود من رو در اولین نفخه. سپس من شروع به دیدن فروشگاه در هر گوشه. در نهایت من آرزو به حمل براق طلا پاداش کارت در کیف پول من یک نماد است که می برند و من را به یک باشگاه من هرگز از او مراقبت می شود قبل از.

اما در اوایل این هفته, عشق من برای من استارباکس محلی baristas از قهوه با تردید دریایی شکل آژیر gracing کوچک فنجان قهوه من برگزار شد در رفت و آمد روزانه من از خانه به دفتر من دیگر نمی تواند بود. مقاله ای برادر من در پیامک من در وسط روز هنگامی که خبر شکست بخوانید که استارباکس کارکنان نمی تواند پوشیدن Black Lives Matter پیراهن و/یا لوازم جانبی در طول کار انجام می دهند تا در مقابل شرکت خود را ، با یکی که متن من عهد کرد که دیگر نمی خواهد یک کارت حمل از اعضای یک بار محبوب کافی شاپ به خصوص که دانستن جهانی خود را رئیس تنوع و شمول یک افسر زن سیاه و سفید.

من اعتراف من در تضاد بود با ریختن دور من کارت طلا به زودی پس از خواندن مقاله خود را قبل از اعلام زمان تا به حال حل و فصل است. من مطمئن هستم Nzinga شاو تنوع خود را افسر گیر کرده بود بین یک سنگ و یک محل سخت است. من مطمئن هستم که آن را دشوار را به قلب سیاه زندگی ماده ماموریت به چین از سفید مردسالار زمینه است. من مطمئن هستم که صدای او در جدول در نظر گرفته شد (و یا شاید نمی شد). شاید از آن بود که او را به چنین بیانیه ای جسورانه در برخی از راه, در برابر حرکت خواهد کرد که پیدا کردن یک محل خاص در بچه ها ما کتاب های تاریخ. من فقط می تواند فرض کنیم به دانستن آنچه که او بود در برابر, و یا جایی که قلب او استراحت هنگامی که آن زمان برای تصمیم گیری از جمله این یکی: برای ایستادن در همبستگی در کلمه و عمل با جامعه سیاه و سفید.

در هر صورت به عنوان یک زن با چنین قدرتمند عنوان گاهی اوقات شما باید به چیزی در سفارش به صدا در جدول. شما باید انتخاب کنید و جنگ خود را انتخاب کنید. و شاید برای این وضعیت تنوع آموزش های ارائه شده در اوایل سال جاری برای تمام کارکنان — یکی که تعطیل, تمام فروشگاه ها برای مبارزه با آنچه تا به حال تبدیل به یک لکه بر شهرت شرکت — آنها فکر می کردند به اندازه کافی باشد.

اما برای زنان سیاه پوست و زنان از رنگ است که نوع پاسخ است که تنها به کمک یک گروه. آن را نشانی است که در درگیری های داخلی که ناشی زنان در قدرت به ویژه زنان از رنگ در نقش رهبری. تنش این است: آنچه که ما تا به منظور برگزاری یک موقعیت رهبری? چه دشوار تماس ما نیاز به دو خط بین پاسخ دادن به تماس در قلب ما به صحبت کردن در برابر یک موضوع و از دست دادن صندلی ما در جدول ؟

البته وجود یک مدیر عامل و یا اجرایی است که حرف آخر را در پیام رسانی به عنوان آنها باید. این پیام باید یکی که شامل عنوان صدای بسیاری که ممکن است به خصوص برای یک شرکت مانند استارباکس. ما — من و عبارتند از خودم در این استخر کوچک از زنان رنگ — باید صدای که ما نمی همیشه احساس قدرت به استفاده و دلایل این متفاوت است. من صحبت کردم به اندازه کافی از دوستان من از رنگ که برگزاری یا برگزار نقش رهبری در هر دو صورت انتفاعی و غیر انتفاعی بخش به می دانم که همه ما باید یک تصمیم را وقتی که می آید به هر حال شنیده و دیده می شود. من هم می دانم که ما باید اضافه مبارزه از حمایت بسیار ماموریت ما استخدام شده بودند برای رسیدن به, و برگزاری به خود ما را محترم بشمارند.

هنوز استارباکس اشتباه کردم در این یکی. در وب سایت خود راه را به پایین در پایین این چیزی است که آنها می گویند: ما متعهد به اقدام آموزش و حمایت از سیاه و سفید ما همکاران و مشتریان و جوامع است. حرکت خود را برای محدود کردن baristas از پیوستن به این جنبش خاص به من می گوید در غیر این صورت. ساخت یک بیانیه ای در وب سایت خود را فقط به اندازه کافی نیست “عمل.” بله آنها معکوس تصمیم اولیه خود را, اما حرکت احساس می کند کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.

به عنوان آبخوری قهوه هنگامی که جان سخت استارباکس فن و به عنوان یک زن که عاشق دیدن تنوع منعکس شده و دوباره به من نگاه در چهره من محلی baristas وقتی که من برداشت من قهوه نمی توانم حمایت از یک شرکت است که نمی ایستادگی کردن برای هر کس تا زمانی که آنها دریافت میکند. راهپیمایی ها و تظاهرات استدلال در رسانه های اجتماعی و فشار برای برابری برای همه ما نه فقط مردم سیاه و سفید.

به عنوان یک زن من یک صندلی در پشت میز — میز بود که به ویژه ساخته شده برای من اما من نشستن هنوز هم وجود دارد. من می دانم که من همیشه نمی صحبت می کنند و یا می گویند آنچه که من می خواهم بگویم گاهی اوقات وقتی که من نیاز به آن بیشتر است. این یک محل سخت به چنان غرق در آنچه احساس می کند مانند یک غلط نوع از قدرت است. آن را نمی کند چرا که من نمی باید افکار یا احساس عمیقا در مورد یک موضوع اما از آنجا که من همیشه شنیده و یا دیده می شود در حالی که در جدول نشسته.

من تعجب می کنم اگر که آنچه در آن مانند برای Nzinga شاو?

من داد تا من طلا کارت پاداش و رویای من از صرفه جویی تا 400 براق ستاره طلا برای به دست آوردن رایگان من استارباکس کوله پشتی به موضع بر آنچه من به آن معتقدم. بله هر کسی می تواند نژادپرستانه حتی کوچک متعلق به خانواده دلی من در حال حاضر من صبح cuppa از. ممکن است من نمی دانم. اما من نمی دانم که هر کس می تواند و باید شنیده شود حتی اگر کلمات خود را نمی طنین انداز با ما. همه ما نظرات و صدا; در حال حاضر زمان به نظاره نشست و اجازه دهید شخص دیگری برخی از شرکت های دیگر بروید و آن را به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im