یک مرد سیاه و سفید بود و از ترس به راه رفتن به تنهایی به طوری که محله خود را با او راه می رفت


we-walk-with-shawn
ما راه رفتن با شاون/Facebook

شاون Dromgoole راه اندازی “ما راه رفتن با شاون” پس از او احساس نا راه رفتن در خود محله

شاون Dromgoole است 29 ساله سیاه که در 12 جنوبی محله در نشویل به عنوان محله gentrified در طول سال و داستان مانند Ahmaud Arbery را — یک مرد سیاه پوست که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن در گرجستان — ادامه به عناوین Dromgoole گفت که او دیگر احساس امن در نظر گرفتن یک پیاده روی در خود محله است. او به نگرانی های خود را در رسانه های اجتماعی و جامعه برنامه همسایه که چیز عجیبی اتفاق افتاد — همسایگان خود گفتند که راه رفتن با او.

صحبت کردن با واشنگتن پست, Dromgoole می گوید داستان مانند Ahmaud ساخته شده او را احساس می کنید مانند “چه اتفاقی افتاد به این مردان به راحتی می تواند اتفاق می افتد به من” به خصوص پس از او اشاره می کند که جامعه خود برنامه همسایه (مانند بسیاری از همسایه صفحات) پر شده بود با پیام های هشدار دهنده دیگر از “مشکوک مردان سیاه” در محله. بنابراین Dromgoole در زمان به Facebook و همسایه برنامه ها و به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

“من دیروز می خواستم به راه رفتن در اطراف محله من اما ترس از بازگشت به خانه به خانواده من زنده نگه داشته و در مقابل ایوان. امروز من می خواستم به راه رفتن دوباره و من نمی توانستم آن را خاموش ایوان” Dromgoole مشترک در Facebook در آوریل 27.

همسایگان خود دیدم پست خود گفتن او را که آنها را به راه رفتن با او در امید او احساس امن تر که در راه است. روز بعد او رفت و در یک شب قدم زدن با بیش از 50 نفر همه راه رفتن در کنار او بودند ،

“Once upon a time که کل محله ما بود و خانواده” Dromgoole سی ان ان گفت از منطقه که در آن او زندگی می کند. “سال بعد ملک مالیات فرار مردم ما از همسایگی آنها نقل مکان کرد و افراد جدید نقل مکان کرد و ناگهان ما تعلق ندارد. ما می دانستیم که هیچ یک از همسایگان ما که خوب است مگر اینکه شما یک سیاه آمریکا.”

پس از آن اولین جامعه پیاده Dromgoole راه اندازی “ما راه رفتن با شاون” و صدها نفر از همسایه ها معلوم شد به راه رفتن با او را دوباره. بنابراین دور او را گرفته و جامعه خود راه می رود به محلات دیگر مانند Shaker Heights, اوهایو با برنامه ای به سفر در سراسر کشور. در حالی که ابراز قدردانی خود را برای همسایگان خود که نشان داد تا برای او Dromgoole نوشت آنلاین که او امیدوار است که داستان خود را و پیاده روی خود را افزایش آگاهی در مورد اثرات gentrification در یک جامعه و در مردم رنگ.

“ما می خواهم برای روشن است که این پیاده روی با هدف بالا بردن آگاهی در مورد اثرات gentrification در سیاه و سفید و قهوه ای مردم در جوامع شهری به دلیل اینکه یک همسایه خوب’ به معنی درک چگونه اعمال ما و حضور تاثیر زندگی کسانی که ما را احاطه کرده و هیچ کس نباید ترس به راه رفتن (یا اجرا) به تنهایی” او نوشت: در Facebook post.

برای افرادی که نمی زندگی می کنند در نزدیکی شان اما زندگی در یک جامعه شهری و یا یک gentrified محله و می خواهید به ارمغان می آورد که انرژی و allyship به خود شهر Dromgoole می گوید که بهتر همسایه است که به عنوان ساده به عنوان گفت: سلام.

“خطر از آشنایی با شما همسایه” Dromgoole می گوید ترسناک مامان. “خطر هجوم کلیشه های که شما فکر می کنم شما می دانید. مصرف آن خطر و آشنا شدن مردم مهم است. خودتان را معرفی کنید. دریافت به دانستن همسایه خود است.”

شاون در حال حاضر قصد دارد به راه رفتن در دیگر شهرها و ایالات متحده و می خواهد برای آمدن به شما بیش از حد. شما می توانید با او تماس بگیرید به صورت آنلاین و یا کمک به او GoFundMe و کمک به گسترش Dromgoole پیام از جامعه است. بیایید همه با شاون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>