برای مشتریان که می خواهند به خرید iMac آنها را به حال تقریبا تنها دو انتخاب: برای کوچک 21 اینچ مدل و یا پرداخت دیگران بزرگ برای پوسته برای بزرگتر از 27 اینچ مدل. با توجه به این که ما در حال دیدن بیشتر مردم شروع به نوبه خود به مانیتور بزرگتر با برخی از امید بستن برای ultrawide نمایش, 21 اینچ می کند احساس محقر در مقایسه ،

تبلیغات

اگر یک گزارش از چین بار است که به اعتقاد اپل می تواند لرزش چیزهایی که در این سال با جدیدتر iMac مدل. بر اساس این گزارش ادعا می کند که اپل می تواند برنامه ریزی برای راه اندازی 23-inch iMac بعد از این سال. مدل است گفت: به همان اندازه 21 اینچ مدل اما شبیه به 16 اینچی MacBook Pro اپل خواهد بود کاهش ناهنجاری از کامپیوتر که در آن آن را به ورزشی 23 اینچ صفحه نمایش است اما حفظ آن رد پای کوچکتر.

IMac ترکیب شده است در حالی که آخرین بار اپل تجدید آن iMac دسکتاپ کامپیوتر, آن در ماه مارس بود 2019 که در آن آنها را معرفی گزینه ای برای استفاده از اینتل 9 پردازنده های نسل. اما از نظر طراحی که نبوده است را لمس در حالی که بنابراین ما تصور می کنیم که این شایعه 23-inch iMac می تواند تغییر دهد.

معلوم نیست اگر اپل را شبیه تغییرات آن بزرگتر از 27 اینچ خواهر و برادر که در آن آنها می تواند ارائه دهد تا یک صفحه نمایش بزرگتر با جهانیان ناهنجاری و همچنین, اما اگر شما برنامه ریزی برای خرید iMac اگر شما می توانید صبر کنید تا Q4 در این سال پس از آن این می تواند یک کامپیوتر به ارزش چک کردن.

در زمینه اپل >کامپیوتر >شایعات. بیشتر بخوانید درباره iMac. منبع: 9to5mac

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de