grandma-beer-refill
CBS پیتسبورگ

93-سال-پیر زن پرسید برای بیشتر آبجو در قرنطینه و Coors تحویل در بزرگ راه

خوب بار می دم برای 93-سال-زیتون, Veronesi که ویروسی رفت و در روز دوشنبه هنگامی که یک عکس منتشر شده از برگزاری Coors نور و هیئت مدیره پاک کردن خشک که خواندن “من باید بیشتر آبجو!” به وضوح سرگرم کننده دوست, پنسیلوانیا, زن شده بود زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل هنگامی که او زد به دردسر: او آبجو ذخایر حال اجرا بیش از حد کم است.

پس از جان گذشته بار تماس برای ناامید اقدامات او در زمان پیام خود را به رسانه های اجتماعی. و آن را نمیگیرد طولانی برای لحظهای از خودش خیره از پشت درب شیشه ای متصلب تا ده ها هزار نفر از دوست و سهام — در نهایت گرفتن توجه Veronesi ترجیح نام تجاری pilsner.

“هنگامی که ما دیدم زیتون پیام ما می دانستیم که ما تا به حال به پرش در فرصتی برای نه تنها در ارتباط با کسی که به ارمغان آورد یک لبخند به چهره ما در طول این همه گیر اما همچنین به ما یک فرصت ویژه برای ماندن با تشکر برای بودن Coors نور فن” یک Molson Coors سخنگوی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

به طوری که دقیقا آنچه آنها انجام داد. و آیا آنها به دنبال از طریق هدیه Veronesi با 150 قوطی Coors نور است. اگر شما از او بخواهید آن را می تواند در یک زمان بهتر است. “من در گذشته 12 قوطی,” او گفت: پیتسبورگ CBS وابسته KDKA تلویزیون اضافه میکند: “من یک آبجو در هر شب. شما می دانید چه ؟ آبجو دارای ویتامین ها در آن است. آن را خوب است برای شما تا زمانی که شما آن بیش از حد نیست.”

و هی او نیست اشتباه است. با توجه به ایالات متحده و جهان اخبار گزارش سلامتخوب دم سرد دارای 90 درصد محتوای آب و حاوی مقدار بسیار کم از مواد مغذی مانند کلسیم, آهن, منیزیم, فسفر, پتاسیم, سدیم و روي و مس و منگنز و سلنیوم و فلوراید و سیلیکون است. دیگر ممکن است فواید آبجو (در حد اعتدال) را شامل میشود و ممکن است به کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان کاهش کلسترول و افزایش شناختی حدت.

چگونه می تواند Coors استدلال می کنند که با منطق ؟ آنها نمی تواند. تایید علامت Linder از Molson Coors “من کاردانی و من را در 10 مورد از آبجو و سوار و مطمئن ساخته شده زیتون رو آبجو بنابراین او می تواند همچنان او سالم رژیم یک Coors نور در روز است.” و هر سخنگوی این Veronesis “را پیشنهاد ایستاده برای بیشتر Coors نور هر زمان که آنها آماده برای یک restock.”

این 93 سال هدر رفته هیچ زمان ترک خوردگی باز تازه می توانید از کف — سمت راست در جلو ایوان کمتر. باز از او ده نام تجاری جدید بسته آبجو و او در زمان یک قورت و اعلام کرد “که طعم خیلی خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im