9-Year-Old فعال سهام قدرتمند شعر: "زمانی که من از ناز به خطرناک است؟'

Vivien Killilea/گتی "هنگامی که من از ناز به خطرناک است؟" 9-year-old هاوانا Chapman-ادواردز قلم قدرتمند, شعر

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
Havana-Chapman-Edwards
Vivien Killilea/گتی

"هنگامی که من از ناز به خطرناک است؟" 9-year-old هاوانا Chapman-ادواردز قلم قدرتمند, شعر در مورد نژاد پرستی در سراسر جهان

او ممکن است فقط نه سال اما هاوانا Chapman-ادواردز است که در حال حاضر یک چاشنی و قدرتمند فعال. دختر از دیپلمات های ایالات متحده که در حال حاضر در آلمان زندگی می کنند او گفت که سفر او به بیش از 30 کشور اجازه داده اند او را به ببینید که نژاد پرستی یک مسئله جهانی است. و پس از تماشای چند هفته گذشته' وقایع آشکار در آمریکا — مرگ جورج فلوید و اعتراضات و ناآرامی های پس — او می دانست که او نیاز به صحبت کردن.

بنابراین Chapman-ادواردز و پدر او نوشت: یک شعر با هم. او آن را در توییتر به اشتراک گذاشته که در آن آن را به دست آوردن کشش چرا که آن را فوق العاده قدرتمند است.

"اجداد من پادشاهان و ملکه شما می دانید منظورم چیست. سپس دیگران قربانی و مرگ به ما اجازه می دهد برای بهتر زندگی" شعر او آغاز می شود. "مهم نیست که چقدر سخت جهان تلاش می کند به ترک افرادی مثل من پشت ما هنوز هم افزایش یابد."

در شعر Chapman-ادواردز قرار می دهد جلو پنج سوال گفت: "ما بچه ها نیاز به پاسخ."

اینها سوالاتی مانند "چرا معلمان ما خواندن کتاب در مورد اسارت, اما نه در مورد سیاه, مخترعان, فضانوردان, دانشمندان, رقصنده, خلبانان, دیپلمات و قضات؟" "هنگامی که من از ناز به خطرناک است ؟" و "چرا من باید به زندگی با ترس که برادر من و پدر من ممکن است آن را به خانه؟"

آنها پرسش های قدرتمند و آنها معتبر است و ما مدیون Chapman-ادواردز پاسخ. ما مدیون او آینده ای که در آن او حتی نمی نیاز به پرسش هایی از این دست. ما آن را مدیون به همه بچه ها.

این دور از Chapman-Edwards' برای اولین بار ساخت عناوین برای فعالیت. او شده است ساخت تغییر مثبت در جهان پس از او فقط 7, زمانی که او تنها دانش آموز در ویرجینیا مدرسه ابتدایی برای شرکت در مدرسه ملی اعتصاب در اعتراض به خشونت اسلحه.

عکس تنهایی خود را در خارج از مدرسه در یک پرتقال, فضانورد, لباس, ویروسی رفت. از آن پس Chapman-ادواردز شرکت در متعدد دیگر در اعتراض به حوادث در برابر تفنگ و خشونت آغاز شده و حتی خود او اعانه برای خرید کتاب و لوازم برای دختران در سراسر جهان است که دسترسی به آموزش و پرورش است.

"من می خواستم برای کمک به آنها را (چون) من می خواهم به آنها را به رشد و رسیدن به اهداف و رویاهای خود را می خواهم," او گفت: امروز نشان می دهد در اواخر سال گذشته.

او بعد افزود: "حتی اگر شما در حال کوچک صدای خود را است. رهبران جهان باید برای گوش دادن به دختران کوچک در تلاش برای ایجاد تغییر است."

ما نمی تواند با آن موافق است ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب