9 فصل-در همه جا تی شرت لباس های که شما زندگی می کنند در این تابستان— حتی در خانه


fashion_shirtdress

به عنوان شما به طور فعال به دنبال راه هایی برای خنک ماندن, شما همچنین می خواهید برای اطمینان از که شما در حال پانسمان بخش. وارد تابستان trustiest تی شرت لباس. (ترجمه: نه clingy حله راحت و بسیار متنوع است.) رفتن دست در دست با که چاپلوس یک تکه لباس شنا است که شما فقط با یک گل از چند هفته پیش و کسانی که ’90s-تایید دوچرخه, کوتاه, که شما تقریبا صحبت خودتان را از خرید—بالا تی شرت و لباس است که در مورد برای تبدیل شدن به جدید خود را در تابستان ، در نهایت مناسب باید طوری nonchalantly گردیده است که به نظر می رسد مانند شما در حال و نه حتی تلاش (به دلیل…شما نیست). هنگامی که تعارف رول از دیگر مادران خود را اتوماتیک پاسخ خواهد بود “اوه فقط پرتاب این چیز است.”

آن را می پوشند به عنوان یک پوشش و پرتاب آن را در بازار کشاورز اجرا یا امام جواد چرت زدن در آن (فشار در آن ارزش Zzzs زمانی که شما می توانید). در صورتی که شما نمی توانید بگویید که قابلیت و خود به خودی هستند عواملی در اینجا. بهترین همراه با یک سطل کلاه و کفش و کت جین هنگامی که آن را سرد در شب (یا A/C است که در انفجار!), یک فصل-در همه جا تی شرت لباس نمی خواهد هدایت شما اشتباه است. با یک ظاهر طراحی شده inspo از مادر همکار وبلاگ نویسان مانند کهربا Fillerup کلارک برکت ما IG خوردها FOMO است ،

آینده 9 بسیار راحت و تی شرت و لباس است که شما می توانید خرید در حال حاضر و پوشیدن تمام تابستان طولانی (و پاییز و بهار آینده شما آن را دریافت کند). این که آیا شما در شکار برای تبادل نظر و یا سیاه و سفید تی شرت, لباس, چیزی راه راه و یا حتی کراوات رنگ ما رو همه سبک خود را پایگاه های تحت پوشش.

آیا شما آن را دوست دارم هنگامی که شما گیر یک مقاله از لباس است که باعث می شود شما نگاه و احساس مانند یک HMIC (سر مادر مسئول)? حرکت بیش از Everlane این جعبه مانند crewneck تی شرت لباس از آمازون با نام تجاری روزانه مراسم کنه تمام جعبه. ساخته شده از یک لوکس drapey نیوجرسی مواد آن را طراحی شده به suuuper آرام و بی دردسر. همچنین در 12 colorways از جمله یک نیروی دریایی/سفید نوار وضعیت است که شما نمی خواهید به دست. ما هم دوست دارم مامان پسند طول می افتد درست در بالای زانو بنابراین شما هرگز احساس overexposed در زمین بازی.

نمی توانید رای بدهید یکی از مشتریان آمازون “من واقعا دوست دارم این housedress/لباس شب/لباس! آن را مناسب برای بهار/تابستان و بسیار متنوع است. من با استفاده از آن به عنوان لباس خانه به دلیل آن را واقعا بزرگ T-پیراهن نگاه و احساس. پارچه عالی است!!! خیلی نرم و سبک اما می توان بدون ترس از این که از طریق دیدن.” او می افزاید: “آن را فوق العاده راحت و مناسب برای پوشیدن فقط در اطراف خانه هنگامی که شما می خواهید به سالن. آن را نیز به خوبی قادر به رفتن به خارج را به سگ و نگران نباشید در مورد همسایه.” ما اینجا هستیم برای آن!

$18.50 در آمازونبخشی از adulting است دانستن زمانی که به ریخت و پاش برای یک مد خوب سرمایه گذاری قطعه. در این نقطه, شما در حال حاضر کردم همه خود را ارزان اصول پوشش داده شده (شده وجود دارد که انجام می شود). آنچه شما واقعا نیاز به یک با کیفیت بالا و تی شرت و لباس که نمی خواهد محو شدن و یا سقوط از هم جدا و پس از یکی بیش از حد بسیاری از چرخش در واشر/خشک کن. آماده به سقوط در لا-لا-عشق با این جیب لباس از Lilla P که چیزی کمتر از کمال است. از بازی در حال تغییر جزئیات دخترانه به ظریف شکاف های جانبی این استثنایی midi تضمین شده است به شما تعارف از بچه ها. آن را در دسترس در سه رنگ (آبی عمیق, گیلاس یا سیاه) است, بنابراین شما باید گزینه های! تیم آن را با رنگ سفید low-top trainers یا فلیپ فلاپ برای سر و صدا-رایگان #OOTD. ساخته شده از 50% پنبه پیما 50% معین کیفیت ah-mazing و مواد آه-تا-بسیار راحت است. و بله, در حالی که شما ممکن است #alldressedupwithnowheretogo آن مطمئن می کند و احساس خوب برای قرار دادن در برخی از واقعی ،

$138 در LILLA P


تماس همه برتون خط خطی علاقه مندان! اگر شما نوع از مادر که یک گنجه پر از راه راه (و هیچ چیز دیگری) و سپس این preppy سه راهی لباس از Kule خواهد بود beckoning. با یک راست جعبه برش این آستین کوتاه سبک است و نصب در تمام مکان های راست. از یک نام تجاری است که طول می کشد راه راه خود را خیلی جدی چه بیشتر می تواند شما برای درخواست ؟ کلاسیک سفید/آبی واقعی/خشخاش colorway حمل و نقل خواهد شد شما به Hamptons—شما حتی نمی باید به ترک خود را در پشت ایوان به کانال آفتاب و دریا شور هوا. فراموش کمتر با بستن یک chambray پیراهن خود را در اطراف کمر و accessorizing با مامان-تایید کلاه بیس بال. متناوبا, شما می توانید این pièce de résistance مستقیم به سقوط با اضافه کردن یک شال گردن شال باله آپارتمان و یک کت سنگر برای یک بیت از دختر فرانسوی استعداد. همکاران voila!

$128 در KULE


آسان در آسان کردن بدون آستین این نوسان تی شرت لباس در خواهد آمد کلاچ در طول موج گرما. این flowy سیلو ویژگی های گردن بالا است که می تواند انتقال از صبح تا بعد از ظهر آن را مناسب برای حلق آویز توسط kiddie استخر (فقط اضافه کردن Birkies) و یا ناهار خوری نقاشی با آبرنگ روی گچ با هاب در یک شنبه شب. ما جزئی به vacay شایسته نخل frond, الگوی, اما آن را نیز می آید در بیش از 20 دیگر چاپ و جامدات.

با 3,500+ اعتبار اجماع این است که شما نیاز به این لباس. Psssst: حتی جیب (’nuff گفت). به سادگی قرار دادن “خرید بزرگ برای قیمت. فقط به آنچه من به دنبال! بسیار راحت و لباس برای هر مناسبت. یک مامان – من همیشه به دنبال چیزهایی مثل این – شما می توانید آن را به بالا یا پایین – و آن را به جیب!! نمی توانید خیلی بهتر است.” یکی دیگر از مشتری می افزاید: “من در حال حاضر خود 2 رنگ این سبک و مانند آن برای زیبا رنگ آسایش و جیب. من یک معلم بسیار ساده و ارزان قیمت لباس است که به نظر می رسد خوب است به علاوه برای مدرسه. من می تواند پوشیدن لباس با دوچرخه, کوتاه, زیر و یا با پوشیدن آن شلوار و یا شلوار استرچ.”

$24.99 در آمازونWeeeee… این آخر هفته. وقتی که می آید به بالا کمد اساسی است که می تواند مدل دهید یک bajillion راه (از جمله اما نه محدود به آخر هفته) ، جست و خیز لباس تصمیمی توسط امید بستن برای یکی-و-انجام می شود پیراهن زنانه دامن بلند تی شرت لباس است که نیاز به صفر تلاش کنند. به طور جدی این بازی شیر یا خط کمد لباس یابو با رایگان-wheelin’ اسلاید و یا کفش ورزشی به صورت A+ در effortlessness. گیر کرده در داخل با یک زن است که دوست دارد به خانه خود را تبدیل به یک قطب شمال تندرا? فقط اضافه کردن یک اندازه گره ژاکت کش باف پشمی برای گرمای اضافی. تنفس شکاف های جانبی و یک تن از رنگ را انتخاب کنید (خزه سبز می شود رای) را به این خرید بدون ذهن و بسیار خوشحال.

می گوید: یکی مد لباس “این نادر است برای من برای نوشتن یک نقد و بررسی, اما من می توانم به اندازه کافی از این لباس! من در ابتدا تو را دیدم یکی از وبلاگ نویسان که من به دنبال آن و پس از خرید 4 رنگ مختلف. من زندگی در این لباس! اگر شما به دنبال برای یک, شیک, ساده و راحت لباس….من به شدت توصیه می شود! توصیه می توانید این لباس به اندازه کافی.”

$27.43 در آمازون


برای boho-افسانه مامان که نمی خواهم به سازش جا ما به شما ارائه با راحت ترین تی شرت لباس پیراهن زنانه دامن بلند. بدون شوخی—یک فرصت خوب وجود دارد شما می خواهید هرگز به این پسر بد کردن. لباس آن را با یک بلو گردنبند و فدورا برای یک آزاده پرنیان و یا بازی شیر یا خط آن را بیش از یک لباس شنا شیک پوشش. و بله, کراوات رنگ است هنوز رفتن قوی. 😉 با دو طرف شکاف و ساده v-گردن همه کاره حاکم عالی.

می گوید: یکی مد گورو “من عاشق این لباس. من می توانم می گویند چیزهای خوب به اندازه کافی در مورد آن و… آن را فوق العاده نرم و flowy. برای روز زمانی که من می خواهم به نگاه زیبا اما من 0 زمان برای قرار دادن هر گونه تلاش به چیدن ساز و برگ یا من احساس نمی مانند پوشیدن شلوار.” یکی دیگر از hyperenthusiastic مشتری سهام “من عاشق این لباس! من بسیار خود را آگاهانه در مورد بخش اواسط من, بنابراین من ترجیح می دهم اتصالات سست لباس و این کامل بود. این اتصالات سست در اواسط بخش (نه خیلی شل) اما آغوش کاملا در همه جا دیگری است. من همچنین باید به ذکر است که چگونه گوشی راحت است! بسیار نرم و چاپلوس است. من قطعا خرید بیشتر است.”

$27.99 قیمت در آمازون


ببین تی شرت لباس است که شما می خواهید زندگی از طریق باقی مانده از تابستان است. با نزدیک به 10,000 رتبه بندی در آمازون این تی شرت سیاه و سفید لباس (همچنین در دسترس در کشت روزمره خنثی و چاپ) است لعنت به نزدیکی جام مقدس ، دوباره ما نمی توانیم استرس 24/7 درخواست تجدید نظر به اندازه کافی. مواد سبک به اندازه کافی برای نگه داشتن شما سرد است اما نه آنقدر سبک است که شما مجبور به نگرانی در مورد داشتن یک مرلین مونرو لحظه. Phew. حتی جیب اضافی برای تنقلات! با توجه به این مشتریان آمازون آن را به یک لباس برای تمام فصول. “یک سال بعد و من هنوز هم عاشق این لباس! من بیشتر از آن استفاده کنید به عنوان یک شنا coverup اما پوشیده اند آن را به عنوان به خوبی. می توان با کفش, فلیپ فلاپ, پاشنه, کفش ورزشی, احتمالا حتی چلسی ، نرم و پنبه را, اما می تواند با کمربند و cardi, اگر شما می خواهید.” خریدار برحذر باشید: به طور کامل آماده برای اضافه کردن فقط یکی از این تی شرت لباس به سبد خرید شما اما *چند*—و در هر رنگ.

$25.99 در آمازونهنگامی که در شک ما همیشه می توانید در Uniqlo به صرفه جویی در روز با کیف پول دوستانه مد سریع می یابد. در خط سریع با خارج از وظیفه تی شرت لباس است که شما می توانید در حالی که تماشای بچه ها و یا گرفتن سگ—شما می دانید چیزی است که شما می توانید نشت بستنی بیش از همه بدون داشتن یک مینی حمله وحشت. (آن را ساخته شده از 100 درصد پنبه و در نتیجه دستگاه قابل شستشو.) جعبه مانند اندازه مناسب نیز باعث می شود آن را بسیار راحت و به اندازه کافی به خواب. نگاهی به انتخاب خود را از رنگ پاستل مثل creamsicle نارنجی و سبز پسته برای یک ضربه از تابستان نوستالژی.

و پنج ستاره رتبه بندی هستند! یکی از خریداران زرنگ و دانا می گوید: “من 4 تا از این تی شرت لباس و می خواهید برای خرید بیشتر. با کیفیت عالی است و آنها آنقدر همه کاره, من می توانید آنها را برای کار با مربیان و لغزش در برخی از گاهی به لباس آن را به بیرون بروید. مناسب شل و راحت….. اگر شما مانند یک تنگ تر متناسب با حجم پایین, من یک اندازه 10-12 و کوچک است که هنوز هم جادار و راحت است. قطعا یک کمد لباس اصلی برای من است.”

$15 در UNIQLO


S’cute! اغلب نیست که ما از دست ما sh*t بیش روزمره مبانی اما این کنتراست سه راهی لباس است که قطعا استثنا. ما در حال پایین کلید با وسواس نامتقارن جزئیات کنتراست در لبه دار کردن است که شما را به احساس مانند یک میلیون دلار. آن را تقریبا به نظر می رسد مثل شما دوخته بر روی یک قطعه از مورد علاقه خود را روسری ابریشم… اما در حقیقت این فقط یک فانتزی لهجه. چگونه سرگرم کننده?!? موجود در سه lust شایسته, رنگ, سخت ترین بخش خواهد بود چیدن فقط یکی. سنگ قرمز مایل به قهوهای colorway برای تفرج در مورد علاقه خود را Tex-Mex نقطه (مراقب باشید با سالسا!), این کبالت آبی برای آینده vacay و یا قدم زدن در مرور (sunhat در دو دوره) و زیتون سبز برای یک پیک نیک در پارک با خانواده. نگاهی به مبارزه از لباس پوشیدن در صبح با چیزی بسیار راحت و زیبا و گاه به گاه به شما پمپ برای روز های آینده.

$98 در ANTHROPOLOGIE

نیاز به چند تابستان pick-me-ups ما را بررسی کنید مد بخش برای بیشتر مادر-تصویب مد می یابد!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im