9 راه سابق من و من سنگ Co-پدر و مادر


rocking-co-parenting
مامان ترسناک و Tasiania/گتی

سابق من و من شده اند با همکاری پدر و مادر با موفقیت برای مدت زمان طولانی در حال حاضر, و به عنوان بچه بزرگتر و پیچیده تر مسائل بوجود می آیند به نظر می رسد ما همکاری پدر و مادر ارتباط می شود و حتی قوی تر.

من به تازگی پرسید چرا من فکر کردم من تا به حال موفقیت مرور خائنانه از پدر و مادر با سابق پس از طلاق. من آرزو می کنم من تا به حال یک گلوله نقره ای برای موفقیت ما است. آن را یک راه آسان هر وسیله اما حتی اگر ما پرواز کور, من فکر می کنم ما کار کرده ایم و از بسیاری از تاب برداشتن.

من نشستم و با او به صحبت در مورد موفقیت های ما و برای دیدن اگر ما می تواند به شکل گام های ما در زمان (و هنوز هم) به سنگ co-پدر و مادر.

ما اولویت بندی بچه ها سلامت روحی و روانی.

از ابتدا می دانستند که با وجود شکست از ازدواج ما ما همه چیز را در قدرت ما تا مطمئن شویم که بچه ها به عنوان سالم از لحاظ عاطفی به عنوان وضعیت می تواند اجازه می دهد.

ما به طور مداوم بررسی می شود با بچه ها صحبت کردیم از طریق احساسات خود را و اجازه دهید آنها را می دانم که آنها را دوست داشت هر روز. ما گوش به نارضایتی خود و تنظیم شده درآمده است. همه از خود ما مسائل شخصی بودند را کنار بگذارند به طوری که ما می تواند تمرکز بر روی آنها.

ما یکدیگر را حمایت تصمیم گیری.

این یکی همیشه آسان نیست. من خوب با من هشت ساله که در حال مشاهده PG-13 فیلم یا ایستاده که نزدیک به لبه پیاده روی دنباله? Um…هیچ. و من به او اجازه دهید می دانم که. اما مهم این بود که به بچه ها اجازه می دانم که من مخالفت با هر یک از پدر و مادر تصمیم گیری یا کمک هزینه در طول زمان خود را با او.

ایجاد هر گونه شک و یا ناامنی در مورد پدر و مادر انتخاب شده اند که یک ضرر به خود بودن و نگرش در حالی که آنها با او هستند. آنها نیاز به احساس می کنید که آنها در دست های امن هستند زمانی که آنها هنوز با من است و نقطه صفر در مربوط به آنها را در هر کوچک و اختلافات ما ممکن است داشته باشد.

پدر خود من در طول سال تکامل یافته و بنابراین ما همکاری پدر و مادر ارتباط است. در حال حاضر اگر ما تا به حال در شک ما را بررسی کنید در صورت تصویب از پدر و مادر دیگر. که مرا به نقطه بعدی …

ما از هر یک از دیگر نظرات.

بنابراین نه برای همه چیز. که زمان برای که ؟ اما ما ساخته شده است تا به اندازه کافی اعتماد به عنوان co-پدر و مادر واقعا توجه دیگر از نقطه نظر قوانین مهم و یا تصمیم گیری های زندگی. 14 بیش از حد جوان برای حضور در یک دبیرستان ، باید در نظر ما خارج از کالج های دولتی برای قدیمی ترین? ما درمان هر یک از دیگر به عنوان صدایی تخته و در اینجا کلمه کلیدی…احترام یکدیگر را افکار در مسائل مربوط به.

ما نمی چیزهای کوچک عرق.

آن را دشوار است به کنترل بیش از آنچه که بچه های خود را انجام, خوردن, نوشابه, پخش, خواندن و…. زمانی که آنها با شما. شنیده اید این اصطلاح “پاره وقت پدر و مادر”? آره, آن می تواند نیمه بمکد گاهی اوقات. اما اجازه می دهد تا واقعی — از رفتن به رختخواب یک ساعت گذشته معمول خود را منع رفت و آمد را در حال رفتن به خراب کردن زندگی خود را. داشتن بستنی هر شب برای یک آخر هفته تمام نمی یا.

ما فقط نمی چیزهای کوچک عرق کنه. و P. S. — شما می دانید که چگونه به احساس می کنم مثل یک “پاره وقت پدر و مادر”? یک شرکت بزرگ-پدر و مادر رابطه! من همیشه احساس درگیر با بچه ها حتی زمانی که آنها با من به دلیل ارتباط من با پدر خود در طول هفته.

ما هرگز قرار دادن بچه ها در وسط.

ما نگه داشتن گفتمان بین خودمان. اجازه بدهید من بگویم بله قرار دادن بچه ها در وسط اختلافات را فقط نژاد خشم و عصبانیت در کودکان و نوجوانان. فقط. توقف. کودکان طلاق و عشق هر دو از پدر و مادر خود را. ما هرگز دریچه به بچه ها در مورد چیزی است که ما در حال نا امید و یا ناراحت. ما اصلا بازی عصبانی صوتی و یا آنها را نشان می دهد متون. ما دوستان شما برای آن (و درمانگران). ما همچنین حیوانات خانگی ما. من تا به حال بسیاری از دریچه جلسه با Zollie. او بهترین شنونده است. ما سعی می کنید به یاد داشته باشید, این ما مسائل نه بچه ها.

ما دنبال همان قانون در شیوه زندگی.

من می دانم که این یک کار بسیار دشوار است برای بسیاری از مخلوط خانواده. این معمول است برای بیشتر نا امن پدر و مادر به بیش از افراط کودک برای به دست آوردن نفع. ما فقط بازی نیست که بازی. ما در حفظ و قوانین ما نسبتا سازگار به طوری که بچه ها می دانند که همان رفتارهای انتظار می رود در هر دو خانه. ما بحث در مورد چیزهایی مانند حساب های رسانه های اجتماعی کمک هزینه کارهای فعالیت های بعد از مدرسه ،

این کمک می کند که ما تقریبا همیشه در همان صفحه در مورد آنچه که ما انتظار داریم از بچه ها رفتار عاقلانه. زمانی که ما شروع به پدر و مادر در خانه های مختلف دو, آن را آسان به رانش دور از اهداف مشترک. این یکی از چیزهایی است که ما یاد گرفته ایم از طریق سال — داشتن همان قوانین و عواقب آن در هر دو خانه های تقویت همکاری های پدر و مادر.

ما سعی می کنید سخت نیست به فشار هر یک از دیگر دکمه.

گوش دادن — اگر شما ازدواج کرده بودند برای هر مقدار از زمان شما قطعا نمیفهمد چگونه به فشار هر یک از دیگر دکمه. شما می دانید آنچه را خراش کوچک دیگر را خلق و خوی و یا چه چیزی باعث خواهد شد برخی ناخوشایند واکنش. اول از همه شما ازدواج نمی کنه و ثانیا — شما یک فرد بالغ! آن را انجام نمی. و اگر یکی از شما است که با داشتن یک روز بد و می گوید چیزی تاسف اجازه ندهید که شما منجر به یک بحث.

اگر سابق من است احساس به خصوص بد خلق من فقط انتخاب کنید به چشم پوشی از آن مغرور نظر کمی و بهانه ای برای خاموش کردن گوشی. وجود دارد هیچ نقطه ای در واکنش. من می توانم او را بعد از آن که او (و من) باید آرام به جای مکیده شدن به درام فقط به این دلیل ما با داشتن یک روز بد.

ما انعطاف پذیر با زمان ما است.

ما خیلی خوش شانس بوده که هرگز مورد نیاز رسمی حکم دادگاه به ما بگویند که به دیدن بچه های ما. من می دانم که در بیشتر مواقع بعد از طلاق, آن است که کاملا مورد نیاز/توصیه می شود. برای ما شخصا فکر مربوط به یک غریبه (یعنی یک قاضی) به دیکته ما هم با بچه ها خیلی غیر قابل تصور است که ما هرگز حتی در نظر گرفته است.

در حال حاضر ما انعطاف پذیر باقی می ماند با زمان ما با بچه ها. ما تعیین کرده اند روز هنگامی که بچه ها با هر یک از ما, اما ما اغلب سوئیچ روز دیگر وقت اضافی و یا تنظیم به عنوان مورد نیاز است. ما شامل کودکان و نوجوانان زمانی که امکان پذیر است به طوری که آنها هرگز احساس حوصلگی از یک خانه به خانه دیگر. آنها بخشی از تصمیم گیری و انتخاب.

ما بچه ها هیجان زده در مورد وقت خود را با پدر و مادر دیگر.

من می دانم که می توان آن را وسوسه انگیز را به صحبت کردن با کودکان در مورد, همه چیز فوق العاده آنها را پس از بازگشت به خانه خود را. ما باید همیشه تمرین مخالف است. زمانی که من در مورد تعطیلات آخر هفته خود را برنامه من آنها را هیجان زده به ترک به عنوان هیجان زده به بازگشت. “وای — شما بچه ها در حال رفتن به عشق یادگیری به گشت و گذار آخر این هفته با پاپا!” به عنوان مخالف به — “من نمی توانم صبر کنید برای شما به عقب بر گردیم! ما خواهید بود با در نظر گرفتن این سفر شگفت انگیز به xyz با داشتن یک حزب و poopin’ رنگین کمان!”

ما می خواهیم بچه ها واقعا زندگی بهترین زندگی خود را به نگاه به جلو و لذت بردن از وقت خود را با پدر و مادر دیگر. ما نمی خواهیم به سازش در حال حاضر مدت زمان محدود آنها با پدر و مادر دیگر. ما به اندازه کافی امن در روابط ما با بچه ها و در درون خود ما همکاری پدر و مادر ارتباط است.

ما کامل نیست. گاهی اوقات ما میکشید. ما نمی راک همکاری پدر و مادر تمام وقت. ما هر چند همیشه در تلاش برای هماهنگی و کار تیمی. ما سازش هر زمان که ما می توانیم و ما همچنان به مراقبت در مورد هر یک از دیگر به عنوان پدر و مادر از بچه های ما. منظورم این است که ما نیمه گیر با یکدیگر ،

ما نیاز به تصمیم گیری های پدر و مادر به صورت یک کل بسیاری دیگر, بنابراین ما سعی می کنیم به یاد داشته باشید که با تمرکز بر ارتباط مثبت و همکاری های کلیدی است. به خاطر سپردن است که ما تصمیم به آنها را به فرزندان ما پدر و مادر در وهله اول.

این پست در ابتدا در ظاهر چراغ و دوربین و خانواده!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>