9 ورق ماسک برای مادر مشغول است که نیاز به کمی R&R

اینترنت نیاز دیگر تاثیر گذار های خود را مراقبت از پوست روال تا آنجا که شما نیاز به یکی دیگر از کودک نو پا پ

توسط ETELARESANKHABAR در 20 اردیبهشت 1399
Best Sheet Face Mask

اینترنت نیاز دیگر تاثیر گذار های خود را مراقبت از پوست روال تا آنجا که شما نیاز به یکی دیگر از کودک نو پا پرتاب اوقات تلخی. در عین حال در اینجا ما—چرا در حالی که ما خسته از دیدن آن کارشناسی آلوم ارسال دوباره خود را در مورد "معجزه 16-مرحله" ما مخفیانه خیس این همه (و شاید اضافه کردن چند چیز به ما سبد خرید) امید دستیابی به آن بی عیب و نقص پوست همه ما می خواهیم.

و یکی از چیزهایی است که به طور مداوم بالا میآید در گفت روال مراقبت از پوست? ورق ماسک. آنها تبدیل شده ایم به طوری مرسوم به لطف این واقعیت است که آنها بسیار راحت تر و بسیار کمتر کثیف—از ماسک های سنتی یا خامه در یک ظرف شیشه ای (به علاوه آنها را از راه فضای کمتر در قفسه دارو خود را!). آیا شما می خواهید برای مرطوب هیدرات پاک و یا سم زدایی وجود دارد یک ورق ماسک برای آن—و در حالی که آن را متفاوت از ماسک برای, ماسک, کارشناسان می گویند, شما می توانید استفاده از آنها را به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهم.

اما یک مشکل وجود دارد هزاران نفر از گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد. به طوری که بهترین ورق ماسک? برای کمک به شما در پیدا کردن آنچه خود نیاز پوست (و نه آنچه که برخی از تاثیر گذار است که به ترویج) ما گرد کرده ام تا نه دارای امتیاز بالا میدارد زیر از بهترین داروخانه ورق ماسک به بهترین کره ای ورق ماسک.

اگر شما کسی است که با مبارزات مزمن پوست خشک شما می دانید که برخی از روزها هیچ مقدار از مرطوب کننده و یا یوتیوب آموزش آرایش امیدوار کننده تر پوست کمک خواهد کرد. اما شما می دانید چه خواهد شد ؟ این Tatcha ماسک صورت. فوق العاده نازک ماسک (که با توجه به نام تجاری است که 100 بار نازک تر از یک رشته موی انسان) با استفاده از عناصر محبوب ژاپنی درمان های زیبایی مانند برنج و روغن جوانه و روغن های گیاهی برای تحویل مواد مغذی و تغذیه به صورت خود را. پس از همه گفت: روغن ساخته شده از ژاپنی خارق العاده مانند برنج جلبک و چای سبز. داوران با بیحوصلگی حرف زدن که Tatcha ماسک فورا باعث می شود پوست خود را نگاه و احساس نرمتر و هیدراته می دهد و حتی در خشک ترین پوست است که آرزو تازه-out-of-the-دوش تب و تاب بودن.

12 دلار در آمازونبهترین ورق ماسک شما تا کنون استفاده می شود ؟ با توجه به هزاران نفر از Sephora خریداران این یکی از Farmacy. که به دلیل همراه بودن کاملا گیاهی و عاری از ستم آن را یک تهدید سه گانه وقتی که می آید به مواد تشکیل دهنده آن. این شامل آب نارگیل است که مرطوب حتی در خشک ترین پوست; حاوی هیالورونیک اسید که حفظ آب را به پوست شما است که فولر, پستان مصنوعي اثر; و عصاره خیار که قفل تمام مزایای فوق در محل. جایزه: طرفداران می گویند Farmacy, ماسک متناسب بهتر از هر ورق ماسک به دلیل آن را بسیار سبک وزن و ظریف به صورت خود را در تمام مکان های راست (یعنی شما لازم نیست که برای حفظ و تنظیم آن را در حالی که شما صبر کنید برای آن را به مجموعه ای).

6 دلار در SEPHORA

بله, فیشال گران هستند اما شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی به پوست بهتر. در واقع به لطف این داروخانه زیبایی گزینه شما می توانید خنک کردن صورت خود را با همان قیمت روزانه خود را استارباکس, لاغر, وانیل اسپرسو (و آن را آخرین heck از بسیاری دیگر). بر خلاف معمولی خود را ورق ماسک این Neutrogena یکی ساخته شده از 100 درصد هيدروژل که شامل 50 درصد بیشتر از "چیزهای" (یک.k.یک. محصول) از معمول پارچه. به عنوان آن را نشسته بر روی صورت خود ماسک را به آرامی جذب هیالورونیک اسید به پوست خود را که برگ آن را احساس و به دنبال بیشتر هیدراته و انعطاف پذیر با زمان 30 دقیقه است.

13 دلار در آمازون

تنها چیزی بهتر از یک ورق که ورق 10 ماسک—که دقیقا آنچه شما می خواهید با این کره ای ورق ماسک بسته از Tonymoly. این مجموعه شامل یکی از محبوب خود را "من واقعی" ماسک برای تقریبا هر وضعیت پوست قابل تصور است: شراب قرمز برای پوست کدو برای ضد پیری لیمو برای از عصاره های انار و جینسنگ برای کشش درخت چای برای پوست, تسکین دهنده, برنج برای پوست روشن, نارنجی, برای طراوت لوتوس برای luminating و Makgeolli برای پاکسازی پوست. هر ماسک آغشته به سه لایه از جوهر (آب میکرو امولسیون و لوسیون) بنابراین پوست شما می شود سه برابر رطوبت و آب از استاندارد تک لایه ماسک. و فقط در 26 دلار برای کل مجموعه که کمتر از 3 دلار در هر ماسک. ما آن را.

26 دلار در آمازوناگر شما هرگز استفاده از یک Dr. Jart+ ورق ماسک شما—و از همه مهمتر خود را رو می گم. با بیش از 84,000 بررسی بیحوصلگی حرف زدن در Sephora به تنهایی فرقه های مورد علاقه ماسک در همه متفاوت "طعم" از روشن به سفت کننده پوست حتی پوست. اما آنچه باعث می شود آنها را بسیار ویژه? علاوه بر این واقعیت است که همه از سلولز الیاف ماسک به آرامی اعمال طب فشاری خود را برای تقویت پوست و گردش خون آنها نیز رایگان از پارابنها سولفات و تمام شايع پوست-مواد تحریک کننده (مانند عطر های مصنوعی و یا سولفات مبتنی بر سورفاکتانت). A. k.یک. آنها یک گزینه عالی برای کسانی از ما با فوق العاده حساس. به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی از ماسک را نیز تحویل احساس خنک کننده در پایان روند بنابراین شما به پایان احساس فوق العاده تجدید.

$9 در SEPHORA

خواب که در تابستان قهوهای مایل به زرد است که باعث می شود شما نگاه پنج سال جوانتر و حدود 10 پوند نازک تر? همان. و در حالی که این ورق ماسک نمی تواند کمک به شما در انجام سفر در زمان و یا از دست دادن وزن (ما آرزو), آن می تواند کمک به شما انجام که قهوهای مایل به زرد تا کنون که بدون ترک خانه خود را. ساخته شده توسط افراد مشهور-تایید self-tanning نام تجاری St. Tropez ماسک وعده نرمی است که توسعه به آرامی بیش از هشت ساعت بدون هیچ رگه خطوط مایل به زرد قهوهای یا بدتر نارنجی رنگ. بهترین بخش این است که شما می توانید نتایج خود را بر اساس ترجیحات خود را—ماسک را برای فقط پنج دقیقه برای ظریف رنگ و یا به مدت 15 دقیقه برای عمیق تر برنز.

9 دلار در آمازون

در کلمات معنی این بله به ماسک نیست به طور منظم ماسک خنک آن ، و آن را واقعا است—از آنجا که کاغذ ماسک در واقع حباب به یک کرکی فوم در حالی که کار می کند به لطف ترکیبی از زغال فعال و اکسیژن است. این دو مواد تشکیل دهنده نیست و فقط شامل خود را پوشش فرایند بیشتر سرگرم کننده است ، زمانی که زوج با هم کار می کنند به جلو و خاک و آلاینده ها از منافذ پوست شما به سم زدایی و پاک کردن پوست خود را. مردم دوست دارم که چگونه سریع کل فرایند است (شما فقط مجبور به ترک این ماسک را روی صورت خود به مدت 10 دقیقه!) و چگونه آن را به سمت چپ صورت خود احساس بسیار پاک تر پس از آن.

$4 در هدفاز خونین microneedling به بالا (واقعا؟!), عجیب قریب, درمان های زیبایی هستند تمام خشم در حال حاضر. و فقط وقتی که شما فکر می کنید همه چیز نمی تواند هر گونه عجیب و غریبتر مردم را شروع کرده اند با قرار دادن حلزون لجن و گل در چهره خود را. (ببخشید ما در حالی که ما به استفراغ.) ظاهرا دانشمندان دریافته اند که mucin ، k.یک. مخاط حلزون حاوی کلاژن و اسید هیالورونیک و دیگر مواد مرطوب کننده های طبیعی که جوانی از سر گرفتن و هیدرات پوست شما. اما قبل از فرستادن بچه های خود به جمع آوری راب در حیاط خلوت (شیرینی شیرینی تر و شیرینی) در نظر بگیرید این حلزون ژله ورق ماسک به جای آن شما می توانید خرید در آمازون است. شما می توانید تمام مزایای و هیچ یک از disgustingness.

25 دلار در آمازون

حباب نیست فقط برای شامپاین, کودک نو پا خود را در حمام و فوم طرف شما استفاده می شود برای حضور در کالج (RIP جوان شما)—آنها همچنین برای ورق های ماسک. این یکی از GlamGlow است که تقریبا 40000 قلب در Sephora وب سایت با استفاده از یک microbubbling کننده برای سم زدایی هر ناخالصی ها را از پوست شما است. نه تنها گازدار فوم خود را به صورت صدا در بهترین راه در حالی که کار می کند اما ماسک خود را ساخته شده است با فعال سیاه و سفید بامبو زغال چوب اضافی برای تمیز کردن قدرت همراه با چای سبز و اسید های آمینه است که پر کردن هر گونه رطوبت به پوست شما. Psst: هنگامی که شما انجام می شود مردم توصیه می کنیم با استفاده از این ماسک به عنوان موقت لیف ماساژ مانده هر حباب به صورت خود را.

$9 در SEPHORA

می خواهید برای ارتقاء بقیه محصولات مراقبت از پوست روال? فهرست همه از مورد علاقه ما, محصولات زیبایی در اینجا.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب