9 لباس خواب که به اندازه کافی راحت برای خواب و زیبا به اندازه کافی برای….تمام روز


Tommy John Women’s Pajamas

لباس خواب نگه داشتن سطح جدیدی از اعتماد به نفس نسبت به بقیه از ما کمد این روز (آنها همیشه برگزار شد و همان محل در قلب ما duh). اما در حال حاضر حتی یک کلاس جدید از لباس خواب: در طول روز خواب. آنها برای lounging, البته, اما آنها همچنین جلا و کنار هم قرار داده به اندازه کافی است که افرادی که در خانواده خود (به Instacart فرد خود بچه های پیش دبستانی, معلم, در, زوم همسایه خود را که پیاده روی سگ خود را 18 بار در روز) می تواند در واقع شما را در آنها و نه احساس عجیب و غریب. در یک کلمه در طول روز خواب هستند *شیک*. هیچ جوان کالج تی شرت و کشیده عرق در اینجا لطفا.

بهترین زنان لباس خواب باید راحت و به اندازه کافی که شما می توانید آنها را می پوشند در تمام طول روز طولانی— که ما می گویند که کاملا خوب در حال حاضر (و یا همیشه). پس از همه شما بچه ها با پوشیدن لباس خواب در تمام طول روز, پس چرا باید به شما نمی? از فوق العاده نرم بامبو لباس خواب به خنک کننده لباس خواب پنبه به اینترنت-معروف آمازون لباس شب لباس آماده برای پیدا کردن علاقه جدید خود را تنظیم (یا شش).

اگر شما بیش از حد, عشق از نگاه سنتی لباس خواب اما نفرت چگونه چین و چروک آنها (که اتو کردن لباس خواب خود را به طور جدی?!), شما نیاز به bSoft بامبو 2-قطعه button-down پیژامه مجموعه. در فوق العاده نرم و تنفس بامبو-ریون ترکیب این توله سگ را همیشه نگاه آرام و drapey—هرگز سفت و افزایش. نرم تر از مورد علاقه خود را تی شرت آنها مناسب برای پیچش یا حلقه زنی با یک کتاب خوب اما بسیار سبک وزن و به اندازه کافی است که شما نمی توانید بیش از حد گرم و یا. همه مجموعه ای سیاه با سفید, لوله کشی است ما بالا انتخاب (ما عاشق یک نگاه کلاسیک) را انتخاب کنید از طیف وسیعی از 10 رنگ های دیگر (و یا اضافه کردن به مجموعه خود را!). موجود در سایزهای XS, XXL, اندازه, اگر شما مانند jammies به تناسب در برخی از کشورها ضعیف طرف. Helloooo آرامش حالت.

$32 در آمازوندر یک جهان که در آن نوین گراش همیشه شایسته بهترین ها (نسبت به مردان نه بچه ها) این پوست نرم پوست دوم jammies آن هستند. خنک کننده پارچه flowy نه clingy و در عین حال هنوز هم به طور کامل مات (آن را نمی کند و حتی نشان می دهد خطوط تنکه پوش ما بررسی آینه). لباس مخصوص مهمانی رسمی خط خطی شلوار معنی است که شما قطعا می توانید پوشیدن این همه روز (مانند لباس در خانه). آیا ما به ذکر جیب ؟ آره.

به علاوه مطابق با پوست دوم خواب سه راهی حتی به بازوی پوشش اگر چه شما می توانید برای تانک سبک حالا که تابستان است در اینجا در نهایت. تنها تصمیم بزرگ است که واقعا کدام رنگ را انتخاب کنید— رنگ بنفش با شراب خط خطی و یا سیاه و سفید با poseidon خط خطی— برای تلفن های موبایل تا خدای یونانی, درست است ؟

$116 در تامی جان


پوشیدن قلب خود را در آستین خود را با این شایستگی شلوارک ست. اگر شما همیشه در حال اجرا کمی گرم خواب کولر (و cuter) در این تطبیق آستین کوتاه را فشار دهید تا بالا و الاستیک دور کمر کوتاه. با الهام از هند بلوک چاپ الگوی قلب و لوله کشی جزئیات رسمی و خشک و در عین حال جلا و حتی می تواند tucked به یک جفت شلوار جین برای یک پیچ و تاب و در پیژامه و پیراهن روند (و یا شما می دانید زمانی که شما احساس نمی مانند پوشیدن یک بلوز برای میلیون روز در یک ردیف). ساخته شده از 100 ٪ پنبه پیما این مجموعه واضح است اما هنوز هم فوق العاده راحت و بهتر خواهد شد ، می خواهید را به شیرینی یک گام بیشتر ؟ ما قلب این ایده از تطبیق خود را با آنهایی که کمی بیش از حد.

$98 در خانه کوچک


آنها تا به حال با ما در “خواب ژاکت کش باف پشمی.” اگر شما به دنبال برای یک لایه نور کار می کند که دو وظیفه به عنوان یک روز ژاکت * * * * و* به عنوان یک دنج گره ردا در شب ما در بر داشت خود را مطابقت. وفل گره ژاکت باشلق دار است که فقط به عنوان راحت—اگر نه بیشتر—از fave خود را گرمکن پوش فراهم و آن را به احتمال زیاد راه شیک تر. پاپ این بیش از یک تی شرت سفید و شلوار جین خود را برای قدم زدن در اطراف محله خود را و سپس با استفاده از آن به عنوان یک لایه بیش از لباس خواب خود را در طول kid bath/خواب راش. رنگ بنفش رنگ است کامل خنثی معنی آن را به طرزی جادویی هماهنگ با هر آنچه شما کردم و وفل گره است که بسیار سبک وزن و در عین حال فوق العاده گرم ما کاملا سرزنش نیست شما برای به خواب رفتن در این.

$23 در دامداریمنظور ما آن را هنگامی که ما می گویند این لباس به شما اجازه زندگی بهترین زندگی خود را در این تابستان. فقط شما یک لیوان آناناس و واقعا رویایی لباس خانه. این لباس شب-لباس سبک (OK, OK آن را از لحاظ فنی یک لباس, اما, مانند, بسیار چرت پسند لباس) به دست آن ویروسی وضعیت برای یک دلیل. این #amazonnightgown موفق به کسب قلب انسان در همه جا برای خود flowy پارچه شادی بخش شکل و طیف وسیعی از چاپ زیبا و رنگ از خاموش به پررنگ. در واقع وجود دارد یک نسخه برای همه وجود دارد و همه فقط برای $33. چه به عشق ؟ ما طرفداران بزرگ از billowy آستین منگوله زدن به روابط و سبک غیرمتعارف است که با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی با كلاه به عنوان آن را با خود fuzziest دمپایی. موجود در سایزهای XS طریق XXL اما اندازه اگر شما یک بزرگتر قفسه سینه می گویند داوران.

$33 در آمازون


نیاز به گزینه ؟ در حال حاضر شما می توانید انتقال یکپارچه از روز به شب با این هفت قطعه مجموعه که شامل چندین لباس گزینه های خود را با توجه به پیژامه و خلق و خوی. وجود دارد حال پیراهن زنانه و اطلسی, کوتاه, یا ابریشمی شلوار متفرقه و رسمی و خشک بودن دکمه پایین به علاوه مطابق scrunchie و هماهنگی چشم ماسک (ملزومات اگر شما از ما بخواهید) و ابریشمی کیسه برای ذخیره و آن را در تمام. دریافت مطابق با مجموعه ای برای بهترین دوست و زوم شب فیلم—عمده sleepover vibes. ما جزئی به صورتی نخل چاپ دارد اما در هشت گزینه های دیگر را انتخاب کنید از بیش از حد (ما به شما گفته بودند گزینه های!). “Instagram شایسته!” می گوید تری در آمازون است. “خیلی راحت! می گوید:” یکی دیگر از مشتری در آمازون است. خودتان دریافت این هدیه مادر.

$42 در آمازون


نگاه هیچ بیشتر اگر شما شده است به جستجو برای یک ابریشمی در عین حال بسیار کاربردی مجموعه ای از سنتی پیژامه و شلوار. این تجمل loungers ساخته شده ، Cupro یک 100% گیاهی پایدار وگان پارچه حاوی از بازسازی سلولز. ، Cupro به نظر می رسد و احساس می کند مانند ابریشم اما در اینجا ضربه زن—آن را به طور کامل شستشو. خنک کننده و صاف بر روی پوست این نفس کشیدن زیبایی (ایده آل اگر شما همیشه گرم و در شب) و ما عاشق مطابق براق دکمه پایین بالا (هوشمند برای پرستاری نوین گراش) زوج با این پا گسترده ای شلوار متفرقه. با یک طناب کشی دور کمر به دور است که نمی خواهد حفاری در این شلوار بی عرضه بدون نگاه درهم و برهم است. در صورتی کمرنگ الگوی ژاکارد آنها احساس فوق العاده زنانه. پوشیدن این مجموعه با هم و یا به طور جداگانه اما نگاه جلا یا راه.

$68 در MACY’Sبرای حامله/پس از زايمان mamas و یا هر کسی که دوست دارد looser اشکال این ریخت و پاش-ارزش سه تکه سالن مجموعه ای از Storq یک رویا است. ساخته شده از متوسط وزن پنبه مخلوط اسپندکس که احساس می کند فوق العاده لوکس مجموعه همراه با یک سبک کیمونو قرار دادن یک پرستاری-دوستانه مخزن و بسیار شیک پا گسترده ای نابود و لگدمال شلوار متفرقه که صادقانه می تواند برای عبور به طور منظم شلوار (نمره!). توجه داشته باشید جانبی: در مورد این شلوار که به طور کامل با طراحی نوین گراش در نظر داشته باشید: تسمه های الاستیک است که به اندازه کافی گسترده است که آن را نمی خواهد حفاری برای همه *10* ماه بارداری و فراتر از آن ما به خصوص عشق که شلوار را می توان بالاتر با دور کمر یا پایین تر در لگن بسته به اینکه چه راحت ترین. برای روز سعی کنید مخزن و شال یقه کیمونو با شلوار جین مورد علاقه خود و یا پاپ در سست کتانی پیراهن با شلوار و گام به یک جفت از اسلاید.

$145 در STORQ


Aerie است که همیشه ما رفتن به مقرون به صرفه اندازه فراگیر سینه بند و لباس زیر و در حال حاضر ما در حال اضافه کردن لباس خواب به این لیست. Aerie فوق العاده نرم آجدار خواب تی شرت ممکن است مانند نگاه فقط یک تی شرت اما اجازه دهید ما به شما بگویم: از آن نیست. این زیبایی نرم ترکیب ویسکوز و پنبه تنها با یک اشاره از کشش است که کلید آن را به عنوان شما شکل آن را نگه دارید (و بله, شما می توانید آن را به خواب و سپس رول بری تخت و پهلو آن را به برخی از بالا waisted شلوار که صبح زود زوم جلسه).

این می آید در چهار سایه در دسترس است و به اندازه اعم از XXS به XXL. “عالی پیراهن برای خواب و یا پوشیدن!” یادداشت اشلی. “من عاشق این پیراهن. بسیار زیبا و راحت. می توان آن را در لباس پوشیدن به بالا یا پایین.”

$23 در AERIE

بیشتر به دنبال مادر دوستانه مد ؟ از لباس های شنا برای کراوات رنگ عرق ما آن را تمام کردم.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de