9 جفت دوچرخه, کوتاه, هستند که از 90 و احساس خیلی خوب


Biker Shorts

اگر شما تا به حال خواسته ما در سال گذشته چه بزرگترین روند از سال 2020 خواهد بود— Crocs, لباس و ماسک صورت می تواند ما پاسخ. در عین حال در اینجا ما کشویی ما پا به کراوات رنگ های چوبی خوش بنیه در کلی لباس به عنوان بزرگسالان و هرگز ترک خانه بدون ماسک صورت (هر چند که یکی از آخرین نیست در همه انتخاب). و در حال حاضر برای اضافه کردن به لیست از چیزهایی که همه را با وسواس? دوچرخهسواری کوتاه.

دلتنگ 80 و 90 روند ساخت عمده باز گشت این فصل—اما این نیست, دوچرخه, کوتاه, شما به یاد داشته باشید از مادر خود را, جین فوندا, ورزش تصویری. این متخصصین و اهل فن و راحت و از همه مهمتر شیک راه حل ران سایش (یعنی آنچه هر زن رنج طریق با تشکر از گرمای تابستان). برای کمک به تسکین سوختگی و کمک به شما در پرش با دوچرخه کوتاه ارابه موسیقی ما گرد کرده ام تا برخی از بهترین جفت شما می توانید در هر چاپ و رنگ و سبک قابل تصور است. این که آیا آن یک بودجه دوستانه اساسی از آمازون و یا یک “طراح” جفت از Bandier, این, دوچرخه, کوتاه, شما می خواهید—و یا به جای شما نیاز به در گنجه خود را در حال حاضر.

برای کسانی از ما که نفرت, شلوار, ما اساسا در زندگی, سیاه, ساق پوش, بین ماه های اکتبر و مارس. اما آنچه شما را به انجام زمانی که هوا گرم تر می شود و, ساق پوش دیگر یک گزینه است ؟ دیدار با پایه سیاه, دوچرخه, کوتاه, هستند که از تابستان معادل جفت مورد علاقه خود را از ساق پوش. از محبوب loungewear نام تجاری Everlane این شلوارک اضافی دور کمر بالا (بیشتر چاپلوس!) و ساخته شده از عملکرد بالا و پارچه که 58 درصد بازیافت نایلون. به علاوه آنها باید 8 اینچ درز شلوار به طوری که آنها به اندازه کافی بلند برای پوشش همه شما بانوی بخش است. دادخواست به LBBS (سیاه کوچولو دوچرخه کوتاه) یک چیز در این سال ؟

$38 در EVERLANEچه چیزی می تواند بهتر از یک جفت شورت که احساس می کند مانند شما نیست حتی با پوشیدن آنها ؟ زیادی نیست و به همین دلیل بیش از 3500 نفر با وسواس این Hanes, دوچرخه, کوتاه,. در فقط 8 دلار یک جفت آنها مقرون به صرفه ترین راه برای دریافت در در تابستان امسال بزرگترین سبک ترند. آنها ساخته شده از ضخامت-هنوز-پارچه چسبناک (دفعات بازدید: آنها قطعا نمی see-through) و برش را کمی شل تر در اطراف ران نسبت به متوسط دوچرخه, کوتاه, بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد هر unflattering پا کلوچه تاپ. در دسترس در هر دو سیاه و سفید و خاکستری زغال چوب بسیاری از منتقدان با بیحوصلگی حرف زدن که آنها خریداری کرده اید جفت های متعدد را می پوشند برای همه چیز از lounging اطراف در حال اجرا errands.

8 دلار در آمازون


مطمئن شیک خنثی نگاه فوق العاده رویایی مورد علاقه خود را Instagram تاثیر گذار اما هر مادر می داند که لباس های رنگارنگ چاپ و الگوهای یک گزینه بهتر است اگر شما kiddos در دو. نه فقط به دلیل آنها شیک (که آنها خدا را شکر) اما از آنجا که آنها ماهرانه پنهان کردن هر گونه نشت تصادفی و یا لکه ها از گفت: آنهایی که کمی. خوشبختانه, این, دوچرخه, کوتاه, در آمازون آمده در پنج چشم ظاهر چاپ ما در حال مرگ بیش از: خاکستری, camo, سبز, camo, سفید, پلنگ برفی منظم پلنگ و پایتون. با توجه به صدها نفر از داوران که با توجه به بالا waisted, پنج ستاره, سریع خشک کردن پارچه است که هر دو تنفس و نرم و ارائه بیش از اندازه کافی پوشش. جایزه: آنها حتی جیب!

20 دلار در آمازون


شما به طور منظم مادر شما مادر سرد. بنابراین شما سزاوار یک جفت از هر چیز-اما-پایه دوچرخه, کوتاه, هستند که به همان اندازه سرد (و به همان اندازه شایسته خانم رجینا جورج از دختران متوسط البته). این آنهایی که از Aerie دارای بیشترین ظرافت دقیق الگوی گل برش در دو طرف ایجاد که لاسی و زنانه پرنیان همه ما می خواهیم در یک قطعه از لباس. اگر شما عشق بالا کمر—و که نمی کند؟!—و طرف جیب—دوباره که نمی کند؟!—گیر یک جفت سیاه, neon red سرخ و صورتی و یا قهوه به زندگی در تمام تابستان طولانی است. شما نگاه خوب به عنوان شما احساس می کنید که عمده پیروزی در کتاب ما.

$27 در AERIEواقعیت: جیب همه چیز را بهتر از همه آن چیز دیگری از شما برای قرار دادن رژ لب خود را و تنقلات?!). به عنوان شلوغ نوین گراش در رفتن ما تقاضا جیب بر روی لباس, ساق پوش, جاگر rompers—و حتی دوچرخه شورت. خوشبختانه دومی وجود دارد با تشکر از این شلوارک که حدود 6,500 بررسی درخشان در آمازون است. موجود در سه طول مختلف از سوپر کوتاه تا بالای زانو, دوچرخه, کوتاه, ویژگی های یک تنفس عرق فتیلهسازی پارچه ساخته شده است که برای هر دو کار کردن و زندگی روزمره است. مردم هم دوست دارم گسترده ای از تسمه که بالا نشسته بر روی کمر خود را (به طوری چاپلوس!) و این واقعیت که آنها به طور کامل مات. Psst: محبوب دوچرخه, کوتاه آمده و در کل یک رنگین کمان از رنگ ها از خنثی تن زمین به زیبا سایه.

24 دلار در آمازون


شما می توانید ابراز عشق خود را به Lululemon همه شما می خواهید (و ما موافق!) اما اگر شما هرگز در Bandier مرکز, مرحله, ساق پوش, شما هنوز به تجربه آنچه درست زنگار بهشت احساس می کند مانند. و در حال حاضر فرقه های مورد علاقه شلوار در آمده دوچرخه فرم کوتاه (یک دقیقه صبر کنید—این است که در واقع بهشت؟!). آنها ممکن است گرانتر از متوسط خود را جفت اسپندکس اما به ما اعتماد آنها به خوبی به ارزش ریخت و پاش. با ساختاری نرم و پارچه فوق العاده گسترده ای بالا تسمه و مادر تایید شده 9 اینچ درز شلوار دوچرخه شلوارک چاپلوس در هر شکل و اندازه. چوب پایه سیاه و سفید و یا نیروی دریایی و یا اگر شما احساس پررنگ (دریافت آن دختر!) مخلوط آن را با روشن و سفید و یا فلزی پاپایا.

85 دلار در BANDIER


تصور کنید که شما راحت ترین جفت بدون درز لباس زیر در فرم کوتاه. این چیزی است که شما می توانید با این نرم افزاری فوق العاده دوچرخه, کوتاه, از مردم رایگان. پارچه آنها ساخته شده است, بله, بدون درز, به طوری که آنها در آغوش پاهای خود را هموار اما آن را نیز آجدار برای بافت اضافه شده و trendiness (بنابراین در اینجا به آن). در واقع آنها همه چیز شما می خواهید در یک جفت دوچرخه کوتاه—ضخامت بالا waisted و چسبناک—و در زیباترین colorways مانند ادریسی هلو و شراب درخشش (برای کسانی از ما که می تواند با استفاده از یک کمی بیشتر زرق و برق در زندگی ما). جایزه: آنها حتی چسبناک به اندازه کافی برای mamas-به-می شود برای پوشیدن در حالی که شما حامله هستید و با توجه به داوران.

$20 در مردم رایگاناین دوچرخه لباس برای کمد لباس تابستان خود را به عنوان یک شیشه یا دو یا سه از شراب است که برای شما شب جمعه. A. k.یک. آنها کاملا ضروری است (و آنها را به شما احساس خوب). با بیش از 2400 بررسی در آمازون بالا waisted ساخته شده از ژل بسیار راحت/اسپندکس پنبه مخلوط و آمار ران اواسط بنابراین شما نمی خواهد به طور مداوم تنظیم آنها را به عنوان شما در حال تعقیب kiddos در اطراف. و اگر شما آنها را دوست دارم به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری است که آنها را خریداری می کند ؟ شما می توانید یک تعداد انگشت شماری از 31 (!!) رنگ از سیاه و سفید ساده برای رژگونه صورتی بسیار در روند کف دریا سبز است. پاداش: شما حتی نمی خواهد که به گریه زمانی که صورتحساب ماهانه می رسد پس از روی شورت شروع در بودجه دوستانه 8 دلار یک جفت.

8 دلار در آمازون


شما ممکن است زندگی می کنند مانند یک زن خانه دار واقعی از بورلی هیلز (که احتمالا برای بهترین صادقانه—درام بیش از حد!) اما شما می توانید لباس مانند یک تشکر به این Onzie دوچرخه شورت. RHOB ستاره Kyle Richards خال دار شده است چندین بار در زنگار نسخه بالا waisted که در مد روز چاپ مانند پلنگ, python camo و حتی “اسب شاخدار” (glitzy رنگین کمانی سفید). و ما او را سرزنش نیست—این دوچرخه کوتاه ساخته شده با Onzie امضا و بسیار سبک وزن و تنفس یوگا پارچه بنابراین شما به راحتی می توانید آنها را می پوشند از استودیو به خیابان. بیشتر نیاز به بسته تغییر لباس برای تمرین فعالیت های.

$54 در ONZIE

می خواهید بیشتر از تابستان سبک ایده ها ؟ فهرست مورد علاقه ما مد میدارد اینجا از چگونه به سنگ روند کلی به ژله کفش شما می توانید خرید در حال حاضر.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>