9 لوکس شرکت هایی که در حال کمک به صندوق برای مبارزه با تجاوز+ برابری

هفته گذشته همجنسگرایان+ جامعه برنده قاطع دیوان عالی کشور پیروزی که به طور رسمی ساخته شده در محل کار تبعیض بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسیتی در برابر قانون است. هر چند آن مشخص شده یک گام قابل توجهی به جلو مبارزه برای حقوق برابر و شمول است و به هیچ وجه بیش از آن تقاطع با سیاه زندگی مهم جنبش تأکید چقدر مهم است برای ادامه.

به افتخار غرور ماه ما مونتاژ یک لیست از شرکت های مفصل و چگونه آنها به طور فعال در حمایت از تجاوز+ سازمان های که ارائه پشتیبانی آموزش و پرورش و مسکن برای جامعه متنوع.

دیزل

با نام تجاری معروف برای جین خود را راه اندازی اولین پراید مجموعه با درآمد حاصل از رفتن به حمایت از استون وال در مسافرخانه می دهد ابتکار.

هرمان میلر

لیلاند فرانسیس

زیبایی های طبیعی و سلامتی تجاری نشان دادن حمایت خود را با راه اندازی دو limited-edition شمع شیطان و Bois با بخشی از درآمد حاصل از بهره گیری علی فورنی مرکز در نیویورک و لس آنجلس همجنسگرایان مرکز.

Marc Jacobs Beauty

طراح Marc Jacobs’ زیبایی خط اهدا خواهد شد $10,000 به هر Le پناه یک سازمان برای تجاوز+ جوانان و مریم گلی, یک سازمان است که کمک می کند تا اعضاي مسن تر LGBTQ+ جامعه است.

Nordstrom

معروف سیاتل بر اساس خرده فروش راه اندازی جنسیتی فراگیر کپسول خود را تحت نام تجاری BP با مجموعه ای لقب “BP. افتخار”. Nordstrom اهدا خواهد شد 10 درصد از فروش از مجموعه ای به رنگ واقعی در ایران, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به حل مسائل جوانان بی خانمانی با تمرکز بر شرایط منحصر به فرد از کسانی که تحت تجاوز+ چتر. این شرکت همچنین اعلام کرد که آن را به ارائه کمک های مالی برای تجاوز+ سازمان ها در سراسر ایالات متحده از جمله GenPRIDE, ترانس مرکز سلامتی, ائتلاف برای پیری همجنسگرایان, مرکز Halsted و رنگین کمان پناهندگان.

پولو رالف لورن

آمریکا با نام تجاری راه اندازی اولین کپسول مجموعه اختصاص داده شده به تجاوز+ حقوق که شامل پنج gender-neutral قطعات. تمام درآمد حاصل از فروش این مجموعه تی شرت و 50 درصد از درآمد حاصل از هر سبک دیگر اهداء خواهد شد به استون وال در جامعه پایه و اساس است.

تاد اسنایدر

نیویورک طراح لباس مردانه تولید یک تبلیغ انتخاباتی از دوستان معروف و هماهنگی limited-edition کپسول مجموعه که شامل حق بیمه ورزشی دنده به نفع استون وال در بنای یادبود ملی به نمایندگی از پارک ملی خدمات.

ورساچه

بخشی از فروش از برند ایتالیایی غرور 2020 مجموعه را به نفع سازمان های مختلف از جمله تاسیسات ترانس ترانس لاتین@ ائتلاف شجاع فضای اتحاد و ائتلاف متحد. کمک های مالی اضافی را به Arcigay یکی از ایتالیا پیشرو تجاوز+ حقوق گروه.

ویلیامز سونوما

خرده فروش همکاری با تروور پروژه یک بحران مرکز مشاوره برای تجاوز, جوانان, در مجموعه ای از لوازم آشپزخانه از جمله لیوان و شمع و خوردگی با ستاره رنگین کمان و قلب نقوش. پنجاه درصد از قیمت خرید از مجموعه ویژه اهداء خواهد شد به سازمان های غیر انتفاعی. علاوه بر این طرفداران می توانید خرید بلیط WS مجازی کشیدن ملکه cookoff با Juanita بیشتر و خواهر رم پخت و پز و آبکاری ظروف با استفاده از سه رمز و راز تشکیل دهنده. بالا آشپز‘s Melissa King کمک خواهد کرد که بینندگان برنده را انتخاب کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im