9 ملزومات برای کوکتل تابستان— از آنجا که شما احتمالا نیاز به یک نوشیدنی سرد مورد حق در حال حاضر


Summer Cocktail Smoothies

اگر شما بچه ها یک نوار خانه نیست فقط یک لوکس این روزها ضروری است. آه این بچه ها. آنها شیرین و سرگرم کننده و با ارزش است, البته, اما روز وجود دارد (ساعت و دقیقه و ثانیه و…) که آنها نیز با صدای بلند و کثیف و بیش از حد فعال, شما می خواهید برای رسیدن به حداقل یک قوی کوکتل قبل از روز انجام می شود. و چیز خوب است در خانه خود را شاد, ساعت تقریبا می توانید هر زمان که شما می خواهید آن را به صورت (درست مثل قهوه ساعت).

شما لازم نیست کل نوار ارزش های فانتزی, آشپزخانه, ابزار و ابزارهای قادر به خوشمزه mocktails و کوکتل مستقیما از آشپزخانه شما. شاکر و یا ماشین مخصوص مخلوط کردن برخی از ظروف شیشه ای نیست که تزئین شده خود را با رنگ مورد علاقه شخصیت کارتونی و چند محصولات دیگر می توانید به شما آغاز شده است.

بسیاری از نوشیدنی های تابستانی نیز راحت تر از آنها نگاه کنید. ما با عشق این آووکادو و انبه مارگاریتا, حسن نیت ارائه میدهد از یک عشق امروز که تنها تعداد انگشت شماری از مواد تشکیل دهنده و 15 دقیقه به. دستور غیر الکلی بنابراین تمام خانواده می توانید لذت ببرید اما اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یک چلپ چلوپ از تکیلا, خود, خدمت, ما نمی خواهد بگوید. چک کردن دستور زیر و سپس حرکت به ببینید که چه کوکتل ملزومات شما را ضبط و جرعه جرعه خود را بسیار خود را در هیچ زمان.

مواد لازم:

  • 1 رسیده, تازه, آووکادو نصف بازمی گردد و پوست کنده
  • 1 فنجان انبه تازه و پوست کنده مکعب
  • 2 فنجان آب گازدار لیمو ترش عطر و طعم و یا نوشابه باشگاه
  • 4 قاشق غذاخوری. تازه فشرده آب آهک (حدود 2 لیمو)
  • 2 قاشق چایخوری. شهد آگاو
  • 1 فنجان یخ
  • تکه های یخ به خدمت

دستورالعمل:

  • محل آووکادو و انبه و آب آهک شهد آگاو و درخشان آب در یک مخلوط کن را در دستور ذکر شده و مخلوط تا به خوبی ترکیب شده است.
  • اضافه کردن تکه های یخ را به مخلوط کن و ترکیب دوباره برای کمتر از یک دقیقه.
  • چاشنی زدن با یک تکه آووکادو و انبه و لیمو ترش. خدمت با یخ.

کوکتل نوار ابزار

چیزهایی اول اول, اگر شما می خواهید برای لذت بردن از یک mocktail یا کوکتل در خانه خوب تکان دهنده کمک خواهد کرد که شما احساس می کنید مانند یک واقعی متصدی بار. این Cresimo مجموعه همراه با 12 قطعه مختلف به آن را آسان برای شما به شلاق تا یک کل منو از نوشیدنی است. این شامل یک فولاد ضد زنگ شاکر muddler و نوار قاشق صافی گاری تک اسبه یخ, انبرک, بطری بازکن درب بازکن شراب و ایستاده بامبو برای سازماندهی همه چیز را با هم. برای برخی از الهام نیز وجود دارد که شامل دستور العمل کتابچه.

یک منتقد گفت: “این یک بازی واقعا زیبا و تکان دهنده مجموعه. من و همسرم به طور معمول نمی مخلوط نوشیدنی در خانه اما با داشتن بیش از 4 و تصمیم Margaritas سرگرم کننده خواهد بود. این فقط در زمان آمد در 3rd! آن را بسیار جامد و احساس می کند بیشتر قابل توجهی از قیمت نشان می دهد. این آثار به خوبی با هیچ نشت یا ریختن و فوق العاده آسان برای استفاده. من دوست دارم کمی از فنجان اندازه گیری…من احساس مانند تام کروز در کوکتل با استفاده از آن در مقابل دوستان ما…اگر چه شوهر من دلسرد از پرتاب بطری در هوا! من گمان می کنم ما خواهید بود با استفاده از این بیش از فقط Margaritas در آینده نزدیک است.”

$58 در آمازونیک مخلوط کن است با ارزش آشپزخانه ابزار برای کمک به با وعده های غذا, اما شما همچنین می توانید آن را قرار داده به خوبی استفاده برای ساعت کوکتل چه که شلاق تا یک اسموتی سالم برای بچه ها و یا کمی کمتر چرب سالم (دفعات بازدید: مارگاریتا یا daiquiri) برای بزرگسالان است. نینجا بلندر آسان برای استفاده است و دارای چهار ایستگاه از پیش تنظیم برای له کردن, مخلوط پوره و بیشتر. پارچ دارای 72 اونس و ماشین ظرفشویی امن است.

یک منتقد گفت: “وجود دارد برخی از محصولات که فقط زندگی خود را تغییر دهید. من می خواستم برای دریافت در در اسموتی چیز به سادگی وجود دارد هیچ راه دیگری برای انجام آن از یک ماشین مخصوص مخلوط کردن و بهتر ماشین مخصوص مخلوط کردن آن را با….نه بچه ها من و نه من به ویژه مانند میوه ها و سبزیجات و به عنوان یک نتیجه ما نمی تواند نزدیک به اندازه کافی. و در عین حال من می تواند قرار داده در 10 موز, دو کارتن توت فرنگی دو از زغال اخته یک کیسه اسفناج (بله اسفناج!), یک فنجان ماست یونانی ساده, یکی از قطع مکالمه و…: شهد! تنگ بزرگ است و در عین حال بین هر سه ما, ما می توانیم و خالی آن را در یک وعده غذایی. بساز!”

90 دلار در آمازون


چه چیزی بهتر از داشتن یخ در نوشیدنی خود را? غول یخ! این مجموعه ای از سینی مکعب یخ را دو اینچ مربع یخ و 1.75 اینچ قطر یخ حوزه است. به دلیل اندازه این تکه های یخ و ذوب خواهد شد آهسته تر نگه داشتن نوشیدنی های خنک برای یک دوره طولانی تر از زمان. شما همچنین می توانید حاوی یخ یا بستنی یخی و یا اجازه دهید بچه های خود را در یک ضربه از داشتن یک غول مکعب یخ در شیشه ای آب. سینی ها بدون BPA و مواد غذایی سیلیکون درجه باعث یخ کردن راحت تر از با یک سینی پلاستیکی.

می گوید: یکی مؤلف “من آن را دوست دارم زمانی که یک محصول دقیقا آنچه در آن وعده به انجام این است که یکی از آن. مواد سیلیکون از این سینی را از بین بردن یخ/توپ ساده و آسان است و آنها نگاه دقیقا مانند تصاویر. شما می توانید برخی از گرد چوب popsicle و بچه رفتار از آب میوه و یا پانچ و آنها آن را دوست دارم در این تابستان. آنها تمیز کردن آسان و سریع است. یکی از چیز خوب در من پیدا کردم من تا به حال نگاه در تصاویر و فکر می کردم که گرفتن آب به آن سوراخ کوچک ممکن است یک بیت از یک ظرف غذا اما آن را با یک قیف کوچک طراحی شده است که سوراخ به طوری که نشان می دهد کسی که فکر کردن در مورد مشتری است. تا زمانی که من با اضافه کردن قیمت + عملکرد + کیفیت مواد = 5 ستاره و من ممکن است مجبور به گرفتن برخی به عنوان نوجوانی, لاتین, زمانی که تعطیلات رول در اطراف.”

14 دلار در آمازون


مرکبات اب میوه گیر یکی از آن چیزهایی که شما فکر نمی کنم شما نیاز دارید تا زمانی که شما سعی می کنید به فشار لیمو و لیمو با دست و آب را به چشم خود را. این Zulay 2-در-1 اب میوه گیر دارای دو اندازه مختلف محفظه برای کمک به دریافت بیشتر از هر دو کوچک و اندازه بزرگتر از میوه های خانواده مرکبات. آن را با ساخته شده صنعتی آلومینیوم و دارای یک پوشش غیر سمی است و به اندازه کافی کوچک به جا در یک کشو زمانی که استفاده نمی کنید. اضافه کردن فشار لیمو یا لیمو ترش به وعده های غذایی خود را, سس و یا کوکتل بدون نیاز به نگرانی در مورد دانه گرفتن در راه است. (اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یک پوست مرکبات به عنوان یک چاشنی زدن, شما همچنین ممکن است در نظر گرفتن یک چاقوی).

یک منتقد گفت: “برای سال من شده است با فشردن لیمو با دست نمی تواند توجیه هزینه های بیشتر در یک اب میوه گیر. خوب در نهایت پس از تمام دست مرطوب, آب لیمو رفتن در همه جا و درد دست من فقط به حال به اندازه کافی بود. من دستور داد این و تا کنون من بسیار ضربه زننده با آنچه می رود به آشپزخانه برای جلوگیری از صرف پول بیشتر برای جایگزینی در آینده است. من به خصوص در نظر گرفته شده در مورد ایمنی/پنوماتیک/مواد. خوب من سعی کردم این را با کلاسیک ما مرغ piccata و آن را به سریعترین و ساده ترین تجربه و به خوبی ساخته شده است. قرار دادن لیمو در فشار اهرم را نگه می دارد تمام دانه ها را (ماهیگیری بیشتر!) و هر وقت نتایج سازگار. من ذخیره پول بیشتر گرفتن بیشتر آب از لیمو و احتمالا از روی محصول. آرزو می کنم من می خواهم خریداری کرده اید هر چه زودتر.”

از 29 $ در آمازوننوشیدنی ظروف

ساده و تمیز طراحی کلاسیک سنگ و شیشه است که چه چیزی باعث می شود آن را آسان و استفاده روزمره. روز گرفتن یک لیوان برای نوشیدن آب یا آب میوه و شب احساس رایگان برای رفتن به چیزی قوی تر مانند کوکتل یا ویسکی در سنگ. این مجموعه شامل شش ماشین ظرفشویی امن 11-اونس که سنگین پایه برای جلوگیری از اوج و مقاوم در برابر شکستگی و پریدگی و خش.

یک منتقد گفت: عینک یک “دلار بالا نگاه در قیمت پایین” و “آنها شستشو در ماشین ظرفشویی (بدون ترک خوردگی یا تغییر رنگ) و آنها را کمی ضخیم تر از من فکر کردم آنها می شود. من عمدتا با استفاده از این آب و, آب, اما من تصور می کنم آنها می خواهم را بزرگ نوار عینک نیز می باشد. چیز های مورد علاقه من در مورد آنها این است که آنها کاملا صاف است که اجازه می دهد تا به ذخیره آنها را به راحتی و صرفه جویی در فضا در کابینه است.”

28 دلار در آمازون


قطار سریع السیر عینک قد بلند و نازک و براق راه برای نوشیدن حتی عادی نوشیدنی در صفحه اصلی. مطمئن, شما می توانید با استفاده از یک قطار سریع السیر لیوان آب میوه یا چای سرد, اما آن را احتمالا (قطعا) بیشتر سرگرم کننده برای استفاده از یک فرصت sip در یک کوکتل و یک جین و تونیک یا minty mojito. این مجموعه همراه با شش عینک هایی که با سرب شیشه ای ایتالیایی و می توانید نگه دارید و 13 اونس مایع است. آنها همچنین ماشین ظرفشویی امن.

می گوید: یکی مؤلف “این ممکن است صدای دیوانه اما من در عشق با این مجموعه ، آنها قد بلند و براق و ظریف است. راه آنها احساس در دست خود را کامل است: نه خیلی سنگین و نه بیش از حد نور–فقط حق. من می دانم که من می تواند تسلی ناپذیر روز من یکی که اجتناب ناپذیر است. من خرید یک مجموعه دوم فقط به تعویض در دست است.”

25 دلار در آمازون


به بالا بردن احساس خود را (بدون بچه) یک ساعت یک مبارک و انتخاب ظریف شیشه ای ریشه. ریدل می سازد انواع کوکتل خاص و نیک & نورا نامگذاری شد پس از مارتینی-نوشیدن زن و شوهر از کارآگاه سری نازک مرد. این طراحی به شما اجازه می sip در نوشیدنی خود را بدون نیاز به شیب سر خود را. و لبه های منحنی به این معنی است که شما بیشتر احتمال دارد به کوکتل خود را به دهان خود را به جای همه بر پیراهن خود را بر خلاف سنتی v شکل شیشه مارتینی. این مجموعه همراه با دو ماشین ظرفشویی امن عینک به شما اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن یک مارتینی با یک دوست و یا یکی اضافی آماده برای خودتان.

یک منتقد می گوید: “ریدل باعث می شود با کیفیت بالا و شفاف عینک – پینگ آنها حلقه با یک لحن خوب. نازک شیشه ای زیبا. نیک و نورا شیشه ای است که اندازه مناسب برای کلاسیک سه عنصر کوکتل از عصر طلایی از کوکتل. لیمو, قطره, مارتینی, سمت ماشین و غیره. کوکتل متزلزل و سپس تیره و تار و خدمت بدون تکه های یخ. شکل این شیشه بیشتر است spillproof از شیشه مارتینی.”

30 دلار در آمازونکوکتل مخلوط/Garnishes

Bitters هستند یک راه عالی برای اضافه کردن یک پیچ و تاب و منحصر به فرد خود را به کوکتل و یا عطر و طعم فوق العاده به دشت آب گازدار برای طراوت غیر boozy آشامیدنی. این مجموعه همراه با پنج bitters از جمله مرکبات فلفل قرمز دودی, معطر پرتقال و زنجبیل. کمی می رود راه طولانی پس از آزمایش با فقط یک زن و شوهر از خط تیره بسته به عطر و طعم شما در خلق و خوی برای تمام جهان جدید از mocktails و کوکتل باز خواهد شد تا به شما.

یک منتقد گفت: “معامله بزرگ و یک راه عالی برای اضافه کردن انعطاف پذیری و تنوع به هر کوکتل است که با استفاده از bitters. انتخاب سادگی متنوع و هر یک واقعا یک طعم منحصر به فرد و شخصیت. یک چیز به یاد داشته باشید این است که Hella bitters کمی خفیف تر از انگستورا و بسیاری از دیگر سنتی bitters. من که به طور کلی چیز خوبی به عنوان آن را آسان تر برای اضافه کردن یادداشت های ظریف برای کوکتل و باعث می شود کمتر احتمال دارد شما بیش از اندازه با bitters. شما ممکن است استفاده از یک کمی بیشتر در مقایسه با مارک های دیگر, اگر چه. اما برای هر چیزی از یک حرفه ای نوار این مجموعه گذشته باید به شما یک زمان طولانی.”

35 دلار در آمازون


این نیست saccharine عرق البالو گیلاس که در صدر خود را یخ sundaes کرم در حال رشد است. آنها ساخته شده از marasca گیلاس و طبیعی همه آغشته به یک شربت از آب آلبالو و شکر و نه نگران کننده رنگ قرمز روشن شما در حال فکر کردن. با استفاده از این خوراک در یک قدیمی از مد افتاده یا هر نوشیدنی خود را از انتخاب است (شرلی معابد تعداد) برای خوب اما نه بیش از حد شیرین چاشنی زدن. البته شما هنوز هم می توانید آنها را بر روی خود را sundaes یا دیگر انواع دسر, اما آنها خیلی خوشمزه است که شما ممکن است وسوسه به خوردن آنها را در خود را دارند.

می گوید: یکی خوشحال مؤلف “اگر شما مانند یک ترکیب خوب و سپس بلافاصله این محل در سبد خرید خود را (شاید دو) و پرداخت سریع. من این دستور برای شوهر من به عنوان یک هدیه و همه می توانم بگویم این است وای! شما نمی دانید که چه چیزی شما از دست رفته اگر شما اصلا منظور این بلافاصله. من نمی خواهد غذا خوردن عرق البالو گیلاس به شما خرید در فروشگاه های مواد غذایی, قرمز یا سبز. آنها وحشتناک به نظر من نه ارزش خوردن. این اما آخرین نیست طولانی در خانه ما. شما واقعا می توانید آنها را در هر چیزی که شما را در قرار داده فروشگاه مواد غذایی نوع است. و یا اگر شما مانند من هستید شما گرفتن خود را به خوردن آنها را مستقیما از شیشه زیرا آنها هستند که فقط خوب رفو.”

$21 در آمازون

برای خوشمزه تر, الهام, check out our Home & Kitchen essentials.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de