9 کمپینگ ملزومات برای ایجاد یک اردوگاه تابستانی در حیاط خلوت خود را (Smores شامل)


Backyard Camping Essentials

کمپینگ بزرگ در تئوری اما در واقعیت هنگامی که شما عامل در بسته بندی چند روز ارزش لوازم و تنقلات در برخورد با بچه ها بارها و بارها درخواست اگر شما وجود دارد در عین حال در طول سوار ماشین غیر قابل پیش بینی عناصر و ممکن است عدم وجود برق و یا لوله کشی آن می توانید تمام صدا اگزوز قبل از اینکه شما حتی پا را درب. اما کمپینگ در حیاط خلوت خود را (و یا حتی در اتاق نشیمن خود را اگر شما یک حیاط خلوت) می تواند یک راه سرگرم کننده برای تجربه همه عظمت از منزل بدون هیچ زحمتی (و شما هنوز هم خصوصی, تمیز, حمام).

شما نمی نیاز به یک پاپ تا camper یا حتی یک camper ون. ایجاد یک تجربه کمپینگ در صفحه اصلی طول می کشد فقط یک کمی تخیل و تمایل به پیدا کردن ماجراجویی در مکان های غیر منتظره. این چیز کمی شما را به خارج— که آیا پخت و پز بیش از یک آتش سوزی در یک چادر خیال پرستی و یا گرفتن یک قند بالا خوردن بیش از حد بسیاری از s’mores. شاید بهترین قسمت از حیاط خلوت, کمپینگ, اگر چه, این است که اگر شما و یا بچه های خود را به سرعت دریافت بیش از آن و یا شما نیاز به هر گونه پشتیبان گیری لوازم خانه فقط چند قدم دور است. در اینجا نه محصولات خود را به نوبه خود آینده خود را staycation هستید به شما بسیار خود و خانواده کمپینگ.

حتی اگر آن را فقط در خانه شما نمی توانید به درستی اردوگاه بدون چادر. این کلمن Sundome چادر مقاوم در برابر هوا, باران و باد تست شده و دارای پنجره های بزرگ و منافذ. از آنجا که مدل برای هر نقطه از 2-6 مردم چادر به اندازه کافی جادار برای تمام خانواده به جا در داخل بدون هر کس احساس squished در بالای هر یک از دیگر. وجود دارد ذخیره سازی جیب دوخته شده به در و دیوار برای نگهداری اشیاء با ارزش کوچک و یک پورت e-اگر شما نیاز به برق و کابل برق داخل. اما بهترین از همه, آن را آسان به راه اندازی (آن را تا بیش از 10 ، 000 بررسی مثبت در آمازون) با اکثر داوران گفت: در آن طول می کشد حدود 10-15 دقیقه قرار داده تا آنجا که هیچ کس می خواهد به صرف نیم روز با یک چادر.

یک منتقد گفت: “این کلمن 4 نفر چادر نگه داشته ما را گرم و خشک در کمپینگ سفر این آخر هفته روز یادبود. این بود که من اولین بار راه اندازی یک چادر و کمپینگ با بچه ها 2 و 2 سگ در دو و آن زمان من فقط 15 دقیقه به راه اندازی چادر…. در حال حاضر که من آموخته ام که آن را نه بیش از حد سخت به راه اندازی یک چادر من قصد دارم برای رفتن به کمپینگ بیشتر با این کلمن Sundome چادر.”

100 دلار در آمازوناگر شما فکر snoozing در یک کیسه خواب می تواند بسیار راحت و دوباره فکر می کنم. این Sleepingo دو کیسه خواب می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان دو کیسه خواب و یا به عنوان یک غول ملکه به اندازه یکی از اندازه گیری 87″ x 59″ به اندازه کافی بزرگ برای دو بزرگسالان است. بیرونی ضد آب است و داخل یک rip-مقاوم در برابر پوشش پلی استر. آن را بسیار سبک وزن و اما گرم و دو سفر بالش گنجانده شده است. Sleepingo همچنین باعث می شود تورم خواب پد تشک اگر شما می خواهم به خواب اضافی زیر سازی زیر شما.

یک منتقد گفت: “Sleepingo کیسه خواب واقعا سرد است. آن را گسترده و طولانی به اندازه کافی برای گنجاندن دو بزرگسالان! در واقع وجود دارد یک زیپ در هر طرف بنابراین شما می توانید در دو طرف و یک نوار چسب نوار در بالای هر یک زیپ به شما در حفظ و به صورت فشرده در. آن را واقعا خوب کیفیت پارچه. حتی کیسه های با کیفیت بالا و اجازه می دهد تا شما را به در واقع کیسه خواب بازگشت در آن وجود دارد با قرقره اتصال دهنده در کنار کیسه خواب کیسه. کیسه خواب حتی با دو بالش. من واقعا تحت تاثیر قرار برای پیدا کردن با کیفیت بالا, کیسه خواب مانند این و این باعث می شود من احساس می کنم راحت تر دانستن است که من می توانم ستاره دریایی و گسترش در یک کیسه خواب به جای احساس ترس در یک منظم. سعی کنید این! آن را سرد و صادقانه میگویم واقعا با کیفیت خوب.”

$58 در آمازون


این لیوان را به شما احساس مثل شما واقعا کمپینگ حتی اگر شما در میانهی شب منحرف به دور از همینطور نوه ها از خانه خود را. 12 اونس فنجان ساخته شده با فولاد ضد زنگ 18/8 است BPA رایگان و دو جداره خلاء عایق برای نگه داشتن نوشیدنی های داغ به مدت شش ساعت و سرد به مدت 12 ساعت. وجود دارد یک دکمه بر روی درب به کمک نوشیدنی های گرم بماند (و نگه داشتن آنها را از ریختن) و لیوان بالا-رک ماشین ظرفشویی امن برای تمیز کردن آسان. هر MiiR محصول به فروش می رسد همچنین کمک می کند تا صندوق به پروژه های که پشتیبانی آب تمیز یک محیط سالم و قوی جوامع است.

یکی از بررسی و camper گفت: “این بسیار عالی عایق کمپینگ لیوان. حتی در دماهای سرد است که نگه می دارد صبح چای و قهوه داغ برای مدتی و نیز نگه می دارد سرد نوشیدنی های سرد است. دوام فوق العاده است من گرفته اند این سه کمپینگ سفر و در معرض این لیوان به چند قطره. وجود دارد در حال حاضر هیچ فرورفتگی و تنها خراش جزئی که فقط قابل مشاهده پس از بازرسی نزدیک. خش تمام آمد و از ضربه زدن این کنده و بر روی برخی از سنگ ها نه در همه تقصیر لیوان. من خواهد بود با اضافه کردن بیشتر از این به من کمپینگ دنده.”

25 دلار در آمازون


یکی از بهترین قطعات از کمپینگ با بهره گیری از هوای گرم و چسبناک s’mores و صادق است بدون در نظر گرفتن اگر شما در حال برشته ميدانی بیش از یک گودال آتش و یا ذوب شدن آنها را در مایکروویو. این کدی کمک خواهد کرد که فروشگاه خود میله شکلات, کراکر گراهام و ميدانی منظمی در یک محل و ایمن از اشکالات و گرد و خاک. مطمئن شوید که شما نیز انتخاب کنید تا مواد تشکیل دهنده واقعی مثل این هرشی s’mores کیت است که همه چیز شما نیاز به s بیشتر s’mores (18 در مجموع).

می گوید: یکی مؤلف “این کدی بود که چنین آمار در آخرین سفر کمپینگ! ما رفت و به قلعه بیابان در دیزنی آورده و آن را به تراشه و دیل آواز خواندن همراه و آتش اردوگاه. من هرگز دریافت بسیاری از تعارف در مورد خرید. آن را بسیار مفید برای داشتن همه چیز سازمان یافته و در یک مکان. کمتر به حمل و آسان تر برای بچه ها به استفاده از. قطعا این توصیه (به عنوان من چندین بار در حال حاضر) به هر کسی!! ما آن را ما smores مقابله با جعبه!”

35 دلار در آمازونوقتی که شب می افتد شما نیاز به یک نور اضافی. چراغ قوه بزرگ هستند, اما چراغ پیشانی می توانید اضافه کردن برخی از فوق العاده ماجراجویی و آنها تا دست خود را به نگه داشتن کتاب و یا تنقلات. این BioLite چراغ پیشانی می آید در چهار رنگ مختلف است جمع و جور و سبک وزن و قابل تنظیم رطوبت فتیلهسازی گروه است. زاویه نور تغییر می تواند بسته به جایی که شما می خواهید برای دیدن و وجود تنظیمات متعدد مانند نقطه و یا سیل نور است. شما همچنین نیاز به سهام تا در باتری اضافی به عنوان پیشانی توسط USB قابل شارژ با 40 ساعت از عمر باتری کم و یا 3.5 ساعت در بالا.

می گوید: یکی مؤلف “من رفته از طریق تن از چراغ جلو بیش از 3 دهه گذشته و این است که تا بحال یکی از راحت ترین من تا کنون استفاده می شود. از آن باقی می ماند, قرار دادن بیش از حد. هیچ تندرست در اطراف هنگامی که شما در حال اجرا و غیره… این نیز بسیار روشن و زمانی که مورد نیاز است و این یک نور افکن بیش از حد. به طور کلی من یک فن از بسته باتری که در پشت یا rechargeables اما این یکی کوچک است و نه یک موضوع است.”

60 دلار در آمازون


نگه داشتن تمام کمپینگ تنقلات و نوشیدنی سرد و داخل بازو رسیدن با اعتماد کولر. از کلبه اسکیموها کولر عایق و امن لاستیک چفت به مهر و موم در سرد است. این ساخت و ساز با دوام و ضد زنگ-تقویت مسئولیت رسیدگی به. این کولر دارای 25 لیتر ظرفیت و پس از پر کردن آن با آب و آب بسته برای بچه ها, شما هنوز هم می خواهید به اتاق فشار در برخی از آبجو یا شراب برای لذت بردن از یک بار آنهایی که کمی در نهایت سقوط در خواب.

یک منتقد با یخ هک گفت: “من یخ حدود 8 16oz. بطری آب و استفاده از این به جای استفاده از یخ است. و سپس اضافه کردن دیگر یخچال نوشیدنی و سایر مواد غذایی من می خواهم به نگه داشتن سرد است. بهترین بخش این است که پس از 3 روز+ من سرد و یخ آب آشامیدنی چپ بیش از یخ زده در بطری های بدون آبکی ظرف غذا و مصرف غذا در فضا. این کولر فوق العاده است من از آن استفاده تمام وقت در چند روز راه سفر. نگه می دارد سرد به مدت حداقل 3 تا 4 روز کامل در 72 تا 80 درجه خارج دما. ارزش بزرگ در مقایسه با کسانی که دیگران برای فروش صدها دلار است.”

$62 در آمازون


اجازه دهید بچه های خود را پیدا کنید ماجراجویی خود را در خارج از منزل بزرگ با این کیت اکسپلورر است که هر دو سرگرم کننده و آموزشی است. 9-در-1 مجموعه ای شامل بچه دوستانه لاستیک, دوربین دوچشمی, لنگ, چراغ قوه دستی فن, ذره بین, a multi-tool با قطب نما و سوت و یک کیف حمل و نقل راحت برای نگه داشتن همه چیز است. ایجاد یک شکار روبنده برای کمک به بچه های خود را کشف طبیعت سمت راست در حیاط خلوت خود و به عنوان یک جایزه اضافه شده شما مطمئن شوید که آنها مشغول ماندن و خارج از موهای خود را حداقل برای چند دقیقه.

یکی از والدین و منتقد گفت: “این چنین یک کیت. من (3) ساله آن را دوست دارد. هدیه ای برای تولد او. او یک بزرگ, خارج از منزل ، در حال حاضر من مجبور به خرید یکی دیگر را برای خواهر خود (6). تمام قطعات کار می کنند و حتی با برخی از رها کردن و کشیدن در امتداد دنباله چیزی شکسته است! من می خواهم به خرید این برای من کمی ماجراجویی رفقا!”

25 دلار در آمازونیک بلندگوی قابل حمل می تواند کمک به تنظیم خلق و خوی خود را تجربه کمپینگ مانند بازی خانواده آهنگ های مورد علاقه در روز و یا تسکین دهنده موسیقی در شب به کمک بچه ها باد کردن. JBL charge speaker دارای بلوتوث قابلیت اتصال بنابراین شما می توانید هر موسیقی پادکست ها و یا بیشتر به طور مستقیم از تلفن خود را و آن را به یک باتری قابل شارژ و 20 ساعت از زمان پخش. همچنین ضد آب, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد پاشیده و یا نشت تصادفی آسیب رساندن به آن.

یک منتقد گفت: “پس چگونه است که صدا ؟ من بیشتر از آن استفاده کنید و من هرگز تا به حال به نوبه خود حجم تا 100% نیست حتی با دوستان و یا با سر و صدای محیط خارج است. من آن را در حدود 20 فوت از جایی که من ایستاده و صدا واضح و بلند و آن را نه کاهش سیگنال در عین حال حتی زمانی که انسداد را بین تلفن و بلندگو. به غیر از گوش دادن به موسیقی, من می خواهم به گوش دادن به ایستادن روال و برخی از پادکست و من درک هر کلمه.”

$105 در آمازون


صرف تمام روز در خارج نیاز به آفتاب مناسب و اشکال حفاظت از این اسپری مجموعه قادر خواهید بود به نگه دارید تا با تمام فعالیت های بچه های خود را دریافت کنید. آن می آید با یک بطری Babyganics کرم های ضد آفتاب و یک بطری Babyganics طبیعی اشکال دافع هر دو است که به اندازه کافی ملایم برای کودکان و نوجوانان. آنها همچنین غیر آلرژی زا ریف امن و پارابنها و عطر رایگان. ضد آفتاب اسپری همچنین دارای طیف گسترده ای SPF 50 است آب و مقاوم در برابر عرق 80 دقیقه و ساخته شده با مواد گیاهی, بنابراین شما نمی خواهد ذهن با استفاده از آن خود را به عنوان به خوبی. این اسپری سفید برای کمک به شما را از دست ندهید هر گونه نقاط به ویژه هنگامی که در تلاش برای اعمال بر روی wriggling, uncooperative بچه ها.

می گوید: یکی مؤلف “من میپرستم این مسائل. من یک فرد بزرگسال من 2 بچه ها این است که چرا من را با نام تجاری. آن را با این نسخهها کار بزرگ برای بچه ها. اما من می خواهم به فقط می گویند من سعی کردم هر فیلم خورشید صفحه نمایش وجود دارد و آنها هرگز کار کرده است. من هنوز هم سوخته. من سعی کردم این کار را با من و بچه ها من دارم میرم که هرگز بدست سوختگی پس از. من porcelain پوست و حساس و این چیزهای شگفت انگیز است!”

13 دلار در آمازون

برای اطلاعات بیشتر ایده های بزرگ برای حفظ آنهایی که کمی خود را سرگرم چک کردن میدارد ما را برای تابستان بچه دنده.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im