9 پرفروش آمازون محصولات مراقبت از مو که مو را در خانه بهتر از سالن تا کنون


Best Amazon Hair Care Products

هنگامی که شما بیشتر به-dos از بیدار شدن ساعت های روز مو است با این حال شما انتخاب می کنید برای تعریف آن است. آن است که یک شامپو خشک نوع از وضعیت ؟ بزرگ. باید چند دقیقه برای استفاده از مو خشک کن ؟ چشمگیر است. زد بچه خود را با قلم مو نرم کننده مو از طریق خود گیسوان? که یک پیروزی است.

چرا که هیچ کس برای زباله های مهم برای انبار کردن محصولات مراقبت از مو است که در واقع کار می کنند و نیاز به حداقل تلاش خود را در بخشی. آمازون پرفروش بخش پر است از ابزار و درمان است که در حال حاضر شده است vetted تن از مشتریان (می تواند به شما می گویند 49,000 بررسی+?!?). این که آیا شما به دنبال یک چند tasking با قلم مو یا یک دقیقه ماسک مو (شما بخوانید که حق— یک دقیقه) در اینجا نه محصولات مراقبت از مو برای سفارش از آمازون و باید در قفسه دارو خود را فردا.

ترین روز شما احتمالا خوش شانس برای اجرای یک شانه را از طریق مو خود را, اما با Revlon یک مرحله ای مو خشک کن و Volumizer هوا گرم و برس شما می توانید خشک اهلی و گیسوان خود را در عرض چند دقیقه. این چند tasking بیضی برس دارای دریچه های هوا با دو تنظیمات حرارت و خنک کننده گزینه با استفاده از فن آوری یونی به خشک مو خود را با کمتر جعد و شکن گیسو. و درهم و برهم کردن رایگان ترکیب برس کمک به صاف و/یا اضافه کردن حجم. با استفاده از فقط یک ابزار شما قادر خواهید بود به سرعت از نو خلق کردن که تازه-out-of-the-سالن نگاه بدون خروج از حمام خود را.

این مؤلف و شلوغ مامان گفت: “من 4 بچه ها (نه مقدار زیادی از زمان) و مانند 7 مردم ارزش سرسختانه موجی/فرفری مو در سر من. آن را به یک غول درد در باسن و زمان زیادی طول می کشد. به جز امروز که من سعی کردم این! باور نکردنی آسان است و من حتی نمی مجبور به بازگشت بیش از آن را با یک آهن تخت! خشک در زمان ثبت و به نظر می رسد به طور طبیعی راست! (هیچ یک از کسانی که عجیب و غریب برجستگی) من نمی توانم صبر کنید تا خشک من, دختران مو پس از یک شب داخل حمام بیش از حد. من تقریبا هرگز نوشتن بررسی اما به لطف این جادویی چیزی که من تا به حال زمان!”

$45.99 در آمازوننگه داشتن این نرم افزار کمی شامپو مسواک زدن در حمام و می تواند کمک به شما شامپو معمول و به پوست سر خود را ماساژ نیز هست. آن را آسان به نگه دارید گرفتن و نرم موی سیلیکون است که کمک به تمیز کردن عمیق پوست سر خود را به طور موثر تر از فقط با استفاده از انگشتان دست خود را.

برخی از مشتریان باید گفت که این قلم مو می توانید با کمک خشک و پوسته پوسته شدن پوست سر و یک منتقد اظهار داشت: “”من تو را دیدم این شامپو برس و این نگاه خیلی بیشتر انعطاف پذیر, بنابراین من فکر کردم من می خواهم آن را امتحان کنید و HOLY MOLY من تکه های از بین رفته اند! آن را ساخته شده از سیلیکون نوع مواد و کمی موی’ انعطاف پذیر هستند اما هنوز این کار انجام می شود. من می تواند به معنای واقعی کلمه با قلم مو با شامپو و آن را دریافت نمی کند درهم. این شگفت انگیز است. نه تنها من صفر دانههای در حال حاضر من احساس می کنم با استفاده از این راه کار بهتر در کار شامپو و گرفتن مو و پوست سر واقعا تمیز….”

یکی دیگر از داور گفت: “من نمی تواند توضیح دهد که چگونه خوب این احساس زمانی که شما با استفاده از آن! این شل شدن شما و برای اطمینان بهتر است فقط با استفاده از نوک انگشتان خود را به شامپو موی خود را. آن را در واقع می رود به ریشه و باعث می شود مطمئن شوید که آن را به تمام نقاط آن می توانید برای تمیز کردن مو خود را. من می توانم به شما بگویم در حال حاضر که من هرگز احساس بیشتر نرم و صاف تر از من بعد از استفاده از این محصول می باشد. من قطعا توصیه می شود این!”

$9.99 در آمازون


Olaplex را ترمیم است استفاده شده توسط حرفه ای در بسیاری از سالن های برای کمک به بازگرداندن آسیب دیده و یا شکسته اما انتخاب کنید تا یک بطری و شما می توانید لذت بردن از یک درمان در خانه خود را. مو ترمیم کننده نیست مطبوع اما یک پیوند سازنده برای تقویت موهای خود را (البته Olaplex همچنین باعث می شود یک کاندیشنر). پس از استفاده از آن شما آن را زیر آب بشویید و شامپو و نرم کننده به عنوان معمول است. شما می توانید آن را 1 تا 3 بار در هفته بسته به نیاز خود برای مرطوب سازی و تعمیر قفل خود را. درمان مناسب برای تمام انواع مو و گیاهی دارای pH متعادل و پارابن-تغذیه-و فتالات رایگان.

یکی خوشحال داور گفت: “سحر و جادو!!!! من قسم می خورم این مسائل ساخته شده است از تک شاخ. من تردید با توجه به این که من سعی کردم حیطه مو درمان مطبوع (بله, من می دانم این است که تهویه اما یک روکش فلزی بندر) و همه باید بگویم که WOWZA! پس از برخی واقعا سخت پردازش (من از مو تیره قهوه ای تیره بسیار بسیار بلوند, بنابراین من می تواند اضافه کردن رنگ بد بو (در حال حاضر pink), من بیشتر شبیه یونجه از آن را واقعی و به عنوان هفته در رفت شکستگی شروع به بدتر شدن است. من سعی کردم این را در آخرین ضعیف تلاش برای نجات من قفل پس از یک دوست توصیه می شود آن را و من دور دمیده با نتایج! آن را واقعا کار می کند. من دروغ نمی گم و به شما بگویم من است بازگشت به حالت عادی اما از آن است که به طور قابل توجهی بهبود یافته است. آن است که نرم و صاف و نرمتر و حتی برخی از وزن به عقب! این بود تنها پس از 1 نرم افزار (من در سمت چپ آن را در مدت یک ساعت به عنوان وب سایت های پیشنهاد شده برای من سطح آسیب). من نمی توانم صبر کنید تا ببینید که اگر آن را می شود بهتر با نرم افزار. من قطعا به فروش می رسد.”

$28.00 در آمازون


این جفت ارز از صادق شرکت شامل مطبوع detangler اسپری و حالت دهنده که معطر از پرتقال شیرین و وانیل و عصاره. آنها ساخته شده بدون پارابنها مصنوعی رایحه و رنگ و یا سولفات. این اسپری دارای یک ترکیب حاوی روغن آووکادو و جوجوبا و پروتئین و کوینولا استخراج به کمک نرم کننده و نرم کردن مو. تهویه سبک و طراحی شده برای مبارزه با جعد و شکن گیسو. هر دو محصول به اندازه کافی ملایم برای استفاده روزانه که آیا شما استفاده از آنها را بر روی آنهایی که کمی خود را’ مو و یا خود را.

یک منتقد گفت: “من عاشق این مسائل است. این بوی شگفت انگیز و این تقریبا یکی از چند detanglers که در واقع کار می کند در من خوب است اما ضخامت مو است. همچنین وزن نه موهای من را و یا آن را احساس چرب و من از آن استفاده آزادانه. آن را فقط باعث می شود مو نرم جلال. تنها گله من این است که بطری کوچک فوق العاده است و من از طریق آن به سرعت. من می خواهم دست کشیدن یک ستاره خاموش که اگر آن کار نمی کند تا به خوبی و بوی خیلی خوب است. من در حال حاضر فقط اضافه آن را به من اشتراک ماهانه-و-ذخیره بنابراین حتی اگر من با استفاده از آن به سرعت حداقل من می تواند یک کمی صرفه جویی در هزینه که در راه است.”

$13.98 در آمازونشما احتمالا در حال حاضر دوست دارم آووکادو در وعده های غذایی روزانه خود در حال حاضر ترکیب آن را به موهای خود را معمول است. این فیلم یک دقیقه (بله 60 ثانیه!) ماسک مو 98 درصد طبیعی بوده و مواد تشکیل دهنده از جمله عصاره آووکادو برای کمک به موهای خود را نرم و براق است. ماسک مو بدون پارابنها سیلیکون و یا رنگ های مصنوعی و شما می توانید آن را به عنوان یک پست-شامپو ماسک شستشو از نرم کننده یا ترک در درمان است. سه بسته همراه با دو 3.4 اونس رفتار و یکی 14.4 اونس درمان است. نیز وجود دارد, موز, نارگیل, goji بری و پاپایا طعم.

یک منتقد گفت: “من شک و تردید بود اما آن را به عنوان اضافه کردن در مورد. من کاملا آن را دوست دارم!! موهای من فوق العاده ابریشمی روز بعد و زمانی که من برس مو وجود دارد هیچ گره در همه. من تمایل به شستن موهای من در شب و با قلم مو آن را تا صبح روز بعد. من احساس می کند و به نظر می رسد بسیار سالم. من شروع به استفاده از آن در محل به طور منظم تهویه.”

$15.44 در آمازون


Moroccanoil همه کاره, درمان مو حاوی روغن آرگان و بزرک (کتان) عصاره دانه است که می تواند کمک به وضعیت شکنندگی کنترل جعد و شکن گیسو و یا موها و صاف و درخشش مو خود را. کمی می رود راه طولانی و شما می توانید آن را در هر دو خیس و یا خشک و آن را مناسب برای تمام انواع مو. پاداش: این یک تند عنبر و عطر و بوی گل تا موهای شما را به هر دو نگاه و بوی خوب.

یک منتقد گفت: “عشق و عشق و عشق درهم روغن! من برای اولین بار معرفی شد این محصول توسط Gary مانوئل سالن مو در سیاتل. من سبک قرار دادن مقدار کمی در دست او و مالش روغن از طریق موها قبل از خشک کردن. بوی زرق و برق دار است و طول می کشد تا خود را بعد موها را بشویید. درمان قطعا آرام هر خوب و یا شل و ول ، آن را می سازد آن را آسان تر به سبک و بهترین بخش این است که نفت را تغذیه و آبرسانی مو که بسیار مهم است.”

$44.00 در آمازون


در این روز که در آن شما احساس می کنید مانند صاف کردن یا فر کردن موهای خود را, اجازه دهید یک تخت آهن انجام کار برای شما. این HSI آهن مسطح با استفاده از سرامیک و کریستال کهربای اصل یونی صفحات برای کمک به کاهش جعد و شکن گیسو و ایجاد براق ، وجود هشت میکرو سنسور ساخته شده در به طور مساوی توزیع گرما و تنظیم درجه حرارت از آهن (شامل تنظیمات درجه حرارت اعم از 140-450°F) بنابراین شما می توانید زمان کمتری را صرف انجام موهای خود را. آهن همچنین می آید با یک دستکش مقاوم در برابر حرارت سفر-حجم روغن آرگان درمان مو و ابریشم طناب کشی مورد.

یک منتقد گفت: “این بهترین آهن تخت من تا به حال. (به من اعتماد کن من خیلی قبل). آن را می شود به سرعت نمی دود بود که مشکل قبلی تقریبا در تمام دیگر اتوی من – از مارک های خوب). من موهای خشک و مجعد, این تخت آهن باعث می شود آن را صاف و نرم و براق در تنها 20 دقیقه است. و حدس بزنید چه ؟ از آن باقی می ماند برای یک هفته تمام اگر من می خواهم آن را به. بهترین خرید eveeeeer.”

$39.89 در آمازوناگر شما خسته از برخورد با به طور مداوم مرطوب مو که در حوله پیچیده شده در اطراف سر شما احتمالا نمی خواهید برای کمک به خشک آن بسیار سریعتر. این Remington سشوار با استفاده از سرامیک یونی و کهربای اصل فن آوری برای کمک به محافظت از موهای خود را و کاهش جعد و شکن گیسو در حالی که همچنین خشک کردن آن را به سرعت. وجود تنظیمات حرارت یک خنک کننده گزینه دو تنظیمات سرعت. فیلتر هوا در پشت قابل جابجایی است به آن را آسان تر برای تمیز کردن و خشک کن همراه با فایل ضمیمه به شما برخی از گزینه های یک ظاهر طراحی بسته به اگر شما می خواهید به سنگ مستقیم (متمرکز کننده پیوست) و یا curlier (منتشر attachmnent) مدل موی.

می گوید: یکی مؤلف “من اصلا از سشوار استفاده اغلب چون من موهای فردار و اگر من انجام دهید اما این یک بازی تغییر کرده است برای من! درجه حرارت و تنظیمات سرعت واقعا به من کمک کنید دمای مناسب برای آسیب نمی زند ، منتشر کننده بزرگ است علاوه بر این من کمک می کند تا خشک مو در چند دقیقه! رنگ نیز بسیار خوب است و باعث می شود آن را آسان برای پیدا کردن در کابینه.”

$17.84 در آمازون


گاهی اوقات شما نمی نیاز به پرش در حمام, شما فقط نیاز به یک کمی spritz به زنده شدن نام خود را bedhead. این بطری اسپری می توانید موهای خود را خوب و غبار بدون استفاده از هر گونه ظروف تحت فشار و یا آئروسل. این اجازه می دهد تا به صورت مستمر 360 درجه پاشش با یک انگشت ماشه بنابراین شما می توانید تبدیل بطری وری و یا وارونه اگر شما نیاز به رسیدن به زوایای مختلف. فراتر از رام کردن موهای خود را, شما همچنین می توانید با استفاده از بطری اسپری برای گیاهان و یا پر کردن آن را با مخلوط اسانس به خنک کردن اتاق است.

می گوید: یکی مؤلف ” من خودم علاقه مند در این محصول از آنجا که من شروع به زندگی روزمره من با خیس کردن مو در دستشویی و مسواک زدن آن را به راه اندازی مجدد من فر برای روز. خوب آزادسازی سر من در سینک کردم یک کمی آزار دهنده است هنگامی که شما خسته و تنبل در صبح است. بنابراین من این رو! من آن را دوست دارم آن معمولا طول می کشد چند اسپری اما من از آن استفاده تمام هفته و هنوز هم نیاز به دوباره پر کردن. من هنوز هم بیش از نیمی از بطری به سمت چپ. من هم آن را دوست دارم علت این اسپری برای مدت زمان طولانی و مبهم مانند اسپری بنابراین من واقعا خوب از اسپری مو. من متوسط, مو بلند, بنابراین آن را به من طول می کشد در حالی که برای انجام همه آن را, اما آن را بسیار بهتر از انجام آن را در سینک. “

$14.99 در آمازون

مو به دنبال خوب است ؟ ما باید بهترین زیبایی فروشندگان در محصولات مراقبت از پوست بیش از حد.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im