9 بهترین مواد غذایی قابل استفاده مجدد ذخیره سازی اسباب بازی است که نگه داشتن مواد غذایی تازه (جلوگیری از هدر رفتن پول در استفاده از تک Sh*t )


Food Stasher Bags

مادر آشپزخانه ممکن است که در آن خانواده خود را جمع آوری اما همه ما می دانیم که این خود دامنه. حتی اگر بچه ها و همکاران ما هزینه های زیادی در گفت آشپزخانه به تازگی (ارسال آنها را در خارج در حال حاضر!), مامان در حال آنهایی که می دانند که در آن همه چیز است — مانند خوب تنقلات و ملزومات است که آیا نشستن در مقابله 24/7.

شما رو شربت خانه خود و سازمان را به یک علم (با تشکر از شما کشو سازمان!), شما خود را در تمام آمازون bestellers و اجازه دهید صادقانه شما تنها کسی است که می داند که چگونه به استفاده از اجاق گاز کند.

دیدن ؟ دامنه خود را ،

که می شود گفت همه ما می تواند ایستادن برای تبدیل شدن به یک کمی سازمان یافته تر (و بیشتر سازگار با محیط زیست به بوت). فکر می کنم از چپ اور شما در حفظ و بسته بندی و دوباره بسته بندی و دوباره بسته بندی در روزانه. و فکر می کنم از همه فویل و بسته بندی های پلاستیکی به شما در حفظ و رفتن را از طریق! که پول در سطل زباله و سطل زباله تر برای این سیاره است. با کمک چند مواد غذایی قابل استفاده مجدد ذخیره سازی اسباب بازی شما نمی خواهد تنها به یک سوپر مامان در آشپزخانه, اما شما همچنین می خواهید مادر زمین را بهترین متحد. بنابراین اگر شما خرید یک مجموعه جدید از پیرکس (بله آنها هنوز هم آن را و آن را به نظر نمی آید مثل مادر بزرگ) و یا سعی مواد غذایی Huggers یا Zip بالا آماده برای اضافه کردن به سبد خرید.

خندق واحد-استفاده از پلاستیک و بررسي فايلهاي 9 از بهترین مواد غذایی قابل استفاده مجدد ذخیره سازی اقلام به جای!

شاید شما آنها را دیده و در کل غذاهای اما Stasher کیسه های قابل استفاده مجدد سیلیکون کیف تغییر ذخیره سازی مواد غذایی بازی. در حالی که همه Stasher کیسه های ساخته شده بدون yucky آلاینده ها مانند BPA, پی وی سی, و ما به طور خاص دوست دارم کیسه های خود ایستاده خط چرا که نه تنها آنها خرج کردن قفل در بالا برای ارائه یک مهر و موم مهر و موم شده اما این ساخته شده ایستاده است. بنابراین آیا شما در حال گرفتن آنها را در رفتن به بچه خود را ملاقات شنا و یا استفاده از آنها به عنوان ذخیره سازی در هر دو شربت خانه یا یخچال شما لازم نیست که به نگرانی در مورد این پیشنهادها به پلاستیک baggies در حال سقوط و بیرون میریزد. (البته آنها ساخته شده با خرج کردن-قفل و مهر و موم بنابراین حتی اگر آنها به بیش از سرنگونی بچه های خود را’ تنقلات و غذاهای دیگر نمی خواهد نشت به هر حال.) Stasher کیسه نیز امن برای استفاده در ماشین ظرفشویی, مایکروویو, آب جوش (و این اندازه کاملا متناسب در فوری گلدان) و می توان نوشته شده در با نشانگر.

20 دلار در آمازونفراموش نکنید که همه چیز شما در مورد ذخیره سازی باقی مانده است. از تک استفاده از ساندویچ baggie به ظروف پلاستیکی, خبر قدیمی. موم بسته بندی پلاستیکی-free پایدار و همه در اطراف راه سالم به فروشگاه مواد غذایی. بر خلاف پلاستیک baggie شما اساسا قرار دادن یک آیتم غذایی در موم بسته بندی. بنابراین اگر شما در حال تلاش برای نجات یک کوکی شما قرار دادن آن در موم بسته بندی و نزدیک به آن قرار دادن فرم متناسب و چماق خود را به ایجاد یک مهر و موم. وجود دارد راه های دیگر برای استفاده زنبور عسل قرار دادن بیش از حد آن می تواند متناسب با بر و شکل بر روی یک کاسه مانند یک پوشش موقت. بسته بندی به خودی خود قابل شستشو بوده و در نتیجه قابل استفاده مجدد و طول می کشد راه طولانی تر از استاندارد خود را تنها با استفاده از ساندویچ baggie. ساخته شده از پنبه آلی پایدار برداشت موم ارگانیک, روغن جوجوبا و رزین درخت, پس از یک سال و یا پس از استفاده از موم بسته بندی تجزیه ارگانیک. پس از آن به نظر می رسد مانند آن را در پایان زندگی خود اضافه کنید و آن را به کمپوست که در آن شکسته شدن خود به خود.

19 دلار در آمازون


خندق چسبیده بسته بندی و فویل آلومینیوم برای خوب (آنها فقط در نهایت در سطل زباله پس از یکی استفاده کنید به هر حال) و سوئیچ را به آسان به استفاده از پارچه های جایگزین. اگر شما ترجیح می دهید, پارچه برای موم قرار دادن گزینه – و یا فقط به دنبال یک اندازه بزرگتر برای خود را قابل استفاده مجدد پوشش – سپس یک تابه پوشش از مارلی هیولا ممکن است بهتر قابل استفاده مجدد گزینه برای شما است. این مستطیل شکل قابل استفاده مجدد را پوشش می دهد در آمده کوچک (متناسب ترین اندازه استاندارد مربع تابه یا نان تابه تا 8″x10″) متوسط (متناسب ترین اندازه استاندارد غذای مرکب از گوشت وارد ظروف تا 10″x13″) و بزرگ (متناسب ترین اندازه استاندارد غذای مرکب از گوشت وارد, ظروف و تابه تا 13″x18″) اندازه. 3-قطعه مجموعه شامل یکی از هر اندازه به طوری که هیچ یک از شما تابه باید به کشف دوباره! ساخته شده از 100 ٪ پنبه جامه فلانل یا پشمی تابه را پوشش می دهد استفاده از یک طناب توقف و طناب کشی به طوری که آنها را تنگ در سراسر بالای خود را پان بنابراین هیچ چیز yucky می رود ،

$44 در MARLEYS هیولا


همه ما می دانیم که حداقل یک مادر که با وسواس او پیرکس. به جای ساخت سرگرم کننده برای نگرانی بیش پایدار لوازم آشپزی از آن زمان برای پیوستن به این باشگاه مادر! این چند اندازه مجموعه ای از ظروف شیشه ای می آید در 18 قطعه مجموعه ای است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در بسیاری از راه های مختلف. با استفاده از این شیشه ای پیرکس ظروف برای نگهداری و بقیه را takeout, مایکروویو خود را روز سلامتی وعده غذایی در روز چهارشنبه و یا استفاده از آنها را در شربت خانه برای نهایی پایدار و سازمان یافته ذخیره سازی. هر ظرف شیشه ای امن برای یخچال و فریزر و همراه با مهر و موم درب ساخته شده از پلاستیک بدون BPA. آنها رنگ و مقاوم در برابر بو و واقعا برای تمیز کردن آسان – شما فقط پاپ آنها را در ماشین ظرفشویی. بله حتی درب! شیشه ای خود را نیز با کیفیت بالا و شیشه بنابراین شما می توانید ظاهر آن را در فر در حالی که preheating. واقعا پیرکس یک ذخیره سازی مواد غذایی بدون ذهن و بسیار خوشحال است بنابراین به انجمن خوش آمدید پیرکس فرقه است.

35 دلار در آمازوننمی خواهید برای شستن خود قابل استفاده مجدد ساندویچ baggie جایگزین ؟ Eh ما شما را بشنود. مطمئن شوید که این درد در یک** اما به یاد داشته باشید ما در حال انجام این کار برای سلامت ما و البته مادر Freakin’ طبیعت است. که گفت: نگران نباش مامان – ما یک قابل استفاده مجدد و جایگزین دوستدار محیط زیست برای شما بیش از حد. اگر شما به سادگی نمی تواند تحمل به بخش خود را با معشوق ساندویچ baggies وجود دارد BioBag. بدون شستشو مورد نیاز این 6.5″x6.7″ میان وعده کیسه را می توان مورد استفاده مجدد قرار چند بار – به عنوان آنها resealable با یک زیپ بالا – اما آنها همچنین می توانید شکستن ارگانیک ، آنها احساس شبیه به یک استاندارد ساندویچ کیسه پلاستیکی که نوع مواد – اما آن را باور یا نه BioBags گواهی compostable با استانداردهای زیست تخریب پذیر محصولات موسسه. که بدان معنی است که در پایان زندگی خود BioBags ارگانیک می تواند در شهری تسهیلات بنابراین شما می توانید احساس خوبی در مورد خود, میان وعده baggies اقامت در خارج از محل های دفن زباله. این کیف ساخته شده از گیاهان و روغن های گیاهی و یک عنصر به نام Mater-Bi – که ساخته شده از نشاسته ذرت و روغن نباتی مشتقات و زیست تخریب پذیر مصنوعی پلی استر – ساخت آنها را مناسب برای بسته بندی مدرسه یا محل کار ناهار یا on-the-go تنقلات.

$11 در آمازون


آیا شما تا کنون از دست داده و یک تکه میوه و یا سبزی دلیل این که شما آن را قطع در نیمه آن را نجات داد و سپس آن را هرگز همان دوباره? #RIPVeggie و #RIPFruit. F*ck خود را از دست دادن میوه ها و سبزیجات چون شما نصف آن! غذا Huggers آن را به طوری که شما هرگز به پرتاب کردن نیمی از یک سیب یا نصف یک پیاز تا کنون دوباره با پوشش و صرفه جویی در میوه و گیاهی نیمه نگه داشتن آنها تازه است. Huggers ساخته شده از 100% FDA سیلیکون است که هر دو BPA و فتالات رایگان بنابراین شما هرگز به نگرانی در مورد تمام کسانی که تند و زننده مواد افزودنی و ناخواسته است که شما می خواهم پیدا کردن در پلاستیک جایگزین. در اینجا چگونه کار می کند: هنگامی که شما یک نیم است که شما می خواهید برای ذخیره برای استفاده در آینده پوشش سیلیکون درهم طول برش جانبی از نیمه خود را. این آغوش به میوه یا گیاهی ایجاد یک مهر و موم تنگ است که نمی خواهد اجازه دهید در رطوبت یا هوا. این در واقع خود را نگه می دارد میوه و گیاهی نیمه دیگر لایو بنابراین شما می توانید آنها را در روز بعد دستور به جای سطل زباله آنها را حق دور.

13 دلار در آمازون


چه کسی می گوید یخچال شما باید همه قابل استفاده مجدد شکوه و جلال است ؟ شربت خانه خود را سزاوار پایدار و قابل استفاده مجدد ذخیره سازی مواد غذایی بیش از حد! شهری سبز شیشه ای بوروسیلیکات و بامبو قوطی ساخته شده با شربت خانه خود را در ذهن به عنوان این stackable ظروف ساخته شده از شیشه ای بامبو درب و سیلیکون حلقه مهر و موم شده هستند و در های مختلف ترکیب و مطابقت ارتفاعات. خوب برای شما ساخته شده و آگاهانه از مواد که با هم خوب هستند برای مادر زمین شهری سبز آشپزخانه قوطی می توانید به عنوان گرم به عنوان 300 F و ماشین ظرفشویی, مایکروویو و فریزر امن است. (اما مثل قرار ندهید درب, در ماشین ظرفشویی, اجاق گاز یا مایکروویو; فقط شیشه ای قسمت.) صحبت از درب آن را کاملا پلاستیکی-رایگان است که همچنین باعث می شود آن را بدون BPA بنابراین شما هرگز به نگرانی در مورد ناخالص مواد شیمیایی شسته شدن به خانواده خود غذا. مراقبت از این قوطی است که واقعا آسان بیش از حد; در حالی که شیشه ای بخش می توانید در ماشین ظرفشویی, بامبو درب نیاز به یک نور شستشو با یک پارچه مرطوب و ساده و هوا خشک است. خواهید واقعا مطمئن شوید که شما گرفتن ارزش پول خود را? اعمال کمی از روغن زیتون به درب برای محافظت از آن براق و پایدار پایان بامبو!

46 دلار در آمازوناین سه بخش جام مجموعه ای از فایل های فشرده بالا طراحی شده است برای در خانه و یا بر روی بروید سازی که باعث می شود آن را کاملا مناسب برای پدر و مادر (از آنجا که بسیاری از زندگی ما هستند on-the-go). این که آیا شما در حال طلوع متعدد کودکان (و حتی بعضی ها که خود را نمی) برای یک بازی فوتبال و یا احتکار خودرو-تنقلات در طول یک مدت طولانی-ish سفر این سه نفر از فشرده بالا می آید در یک تودرتو مجموعه های کوچک و متوسط و بزرگ. هر ظرف در جام مجموعه کاملا متناسب در ماشین خود را نگهدارنده فنجان و آنها نیز می تواند قرار داده در یخچال, فریزر, مایکروویو و حتی ماشین ظرفشویی امن (خدا رو شکر چون کسی که می خواهد به مالش دادن داخل یک کیسه تمیز است؟). ساخته شده از پلاتین خالص سیلیکون در ایالات متحده آمریکا بدون BPA سرب و پی وی سی و فتالات – اوه! – این مجموعه ای از فایل های فشرده بالا ویژگی های زیپ که مهر و موم به راحتی در بالای اساسا ساخت آن جدید-و-بهبود قابل استفاده مجدد نسخه Ziploc ساندویچ baggie (که هم اکنون می توانید حتی نگه داشتن آب!). و از آنجا که گزینه های رنگ (ما عاشق فیروزه ای و اسطوخودوس) شما حتی ممکن است قادر به تشخیص که در آن چیزهایی هستند که یخچال مواجه نگردند با ذخیره تنقلات.

35 دلار در آمازون


آیا شما به جرم از دست دادن خود را Tupperware تاپ? مانند تکواندو است که آن را با کسانی که همه چیز به هر حال ؟ مهم نیست که چگونه سازمان شما ممکن است سعی کنید به Tupperware است که همیشه عدم تطابق. آن را مانند تنهاست sock در خشک کن. این فقط حس را ندارد! به هر حال با سیلیکون کشش درب شما هرگز به نگرانی در مورد داشتن عدم تطابق Tupperware دوباره. این سیلیکون درب چسبناک هستند به اندازه کافی برای کشش بیش از کاسه و لیوان و غذاهای گرم آوردن به سمت ظرف برای ایجاد یک مهر و موم مهر و موم. این چسبناک درب رایگان فتالات و سرب و پلاستیک و BPA ساخت آنها کاملا مواد غذایی سالم و بسیار بهتر و سالم جایگزین به تک با استفاده از چسبیدن بسته بندی و یا زیپ baggies. این 7-بسته چسبناک مهر و موم شامل انواع مختلفی از اندازه از جمله همیشه گریزان XL جایزه درب که یکی از بزرگترین اندازه در سیلیکون کشش درب به تاریخ. بنابراین آیا شما به پوشش یک کاسه فلفل قرمز یا نصف یک طالبی سیلیکون کشش درب می تواند او را از انجام, در حالی که حفظ طراوت.

19 دلار در آمازون

کردم خود را ذخیره سازی مواد غذایی مناسب است ؟ اتمام خانه و آشپزخانه ملزومات!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im