9 بهترین جفت از زایمان لباس زیر 2020: بیش از شکم و زیر شکم & خارش رایگان


Maternity Underwear

“من لازم نیست زنان و زایمان, لباس زیر,” شما به خودتان فکر می کنم که شما تکان تکان خوردن یک جفت قبل از حامله دار, شورت خود را گسترش لگن. در یک نقطه خاص آن درز را شروع حفاری به رشد خود را حلقه و یا پوشیدن لباس زیر شروع خواهد شد نورد پایین دست انداز خود را و شما باید به پیاده روی آنها را تا هر پنج ثانیه است. و آن دسته و هر چیزی خارش! چیزهایی که هرگز زحمت شما قبل از باردار شدن در حال حاضر تمام عیار منبع سرخوردگی.

خوش شانس برای همه ما, زنان و زایمان, لباس زیر, در سال 2020 عملی راحت و جرات ما می گویند ؟ ناز! Tدر اینجا گزینه های بیش از حد: به علاوه اندازه کامل پوشش, بیکینی, و زایمان قیش (نفس نفس زدن!) و همچنین بیش از – و در-این-حلقه جامه که شما می توانید حتی پس از زایمان بپوشید. در حال حاضر صحبت از بیش از و تحت این است که در آن گفتگو و شخصی می شود. آیا شما می خواهید چیزی کم است که بازدید در زیر شکم احساس می کند که خود را مانند قبل از بارداری جامه? یا چیزی بالاتر است که حرکت در سراسر حلقه به بند صدا خیلی بیشتر آرامش? این یک بحث جدی به گفته دوستان ما در بادام زمینی— یک برنامه است که متصل زنان همفکر در سراسر باروری و بارداری و مادری. 51 درصد گفت: بیش از شکم راه رفتن است در حالی که 49 درصد گفت: در زیر تنها انتخاب است. از زیر حلقه تیم ما شنیده “من نفرت هر چیزی در این لحظه است که می رود بیش از شکم من. می توانم آن را تحمل کنم.” اما از بیش از حلقه تیم به خصوص پس از زایمان نوین گراش گفت: “بیش از! من تا به حال یک بخش C و نمی تواند تصور کنید که در زیر!”

از آن زمان به قبول که زایمان, شورتی, در حال بارداری ضروری است سمت راست وجود دارد با یک مناسب و معقول به دنبال تحویل عبا و دست انداز پسند ساق پوش, (دلیل این که شما به دست آورده اید حق پوشیدن شلوار بدون دکمه). بله, شما ممکن است مجبور به بازنشستگی خود را کوچک-tiny underthings برای در حالی که کمی اما فقط فکر می کنم شما آنها را ذخیره کنید از بودن کشیده شده است.

بهترین لباس زیر زنان و زایمان با توجه به آمازون داوران

دیدن ؟ صمیمی پرتال شورت توری بسیار … کمی انگیز حتی! (نه به توری? آنها باید ساده و سبک بیش از حد.) آنها در حال اثبات این که زایمان جامه ندارد به matronly. این under-the-حلقه طراحی به معنی فشار بر خود را در حال رشد و آنها را حتی راحت پس از تولد به خصوص اگر شما یک شفا c-بخش برش است که شما نمی خواهید به تحریک. این ساخته شده با نرم استاندارد 100 توسط Oeko-تکث گواهی پنبه به طوری که آنها در حال آزمایش به رایگان از مضر رنگ و مواد شیمیایی. نهایی از ویژگی های قابل توجه است که در آستر داخلی است که رنگ نور پس شما ببینید که اگر وجود دارد هر چیزی غیر معمول پایین وجود دارد.

اگر چه داوران می گویند شما ممکن است نیاز به حجم بالا (مطمئن باشید برای بررسی از این نام تجاری را اندازه نمودار قبل از سفارش) از حدود 7000 بررسی 80 درصد از آنها از 5 ستاره. “این شد هوشمندانه ترین خرید من کل دوران بارداری” gushes یک مؤلف. “من تا به حال به دوباره و نظم بیشتر. این واقعیت است که آنها با شیب کم در جبهه شد فوق العاده مفید است که این حلقه رو بزرگتر است. من مطمئن بود اگر من واقعا مورد نیاز آنها را, اما من خدای آنها ضروری است.”

$24.99 در آمازونبهترین محدوده اندازه: به طور منظم و به علاوه اندازه لباس زیر زنان و زایمان

اگر شما مردد در مورد این که آیا شما می خواهم به جای پوشیدن شورت خود را بیش از و یا در زیر دست انداز خود را و یا شما می خواهید توانایی را انتخاب کنید بسته به سلیقه شما که به روز — این سه نفر از مادران زایمان را می توان در هر صورت (و اجازه دهید آن صورت شما باید به اندازه کافی گزینه های سمت راست در حال حاضر). آنها ساخته شده با 5 ٪ اسپندکس اضافی برای کشش به جای شکم خود را از طریق هر سه ماهه و پس از آنها به سمت پایین شما می توانید آنها را می پوشند در طول بهبودی پس از زایمان.

موجود در اندازه های کوچک به 3X به علاوه بچه می گویند این تمایل به اجرای بزرگ, اما آنها فوق العاده راحت است. “بلافاصله بعد از c-section, هیچ یک از دیگر زیر مشغول به کار به عنوان آنها مالیده و در برابر برش منطقه می گوید:” یک مؤلف. “مش, لباس زیر, از بیمارستان بود چسبناک اما نه تنفس و به من داد بثورات پوستی. در آن زمان من از جان گذشته برای پیدا کردن راحت لباس زیر و من خیلی خوشحالم که من پیدا کردم این است. آنها هستند که باید برای post-c-بخش بازیابی!”

$14.98 در آمازون

بهترین جامه برای بیش از و یا Under-The-حلقه

چند tasking تاپ این Playtext شورتی باید مقدار زیادی از مواد به جلو خود را دست انداز یا برابر زیر آن. با تشکر فوق العاده پارچه چسبناک شما می توانید آنها را می پوشند در طول دوران بارداری خود را به عنوان به خوبی به عنوان پس از زايمان و پوشش کامل و مناسب به معنی امنیت فوق العاده در زمانی که شما به آن نیاز دارید. موجود در بسته های سه و اندازه کوچک – XX-large شما می توانید یک بسته است که دارای یک جفت با نقطه رقص لهستانی پولکا و یا انتخاب کردن برای سه نفر اگر خنثی. یا هک در این قیمت فقط یکی از هر یک از.

“من سعی کردم چندین مارک های مختلف و سبک های از لباس زیر زنان و زایمان می گوید:” یک مؤلف. “قبل از بارداری, من عینک زنان اندازه 18-20 و این جا من در 33.5 wks در اندازه XL. این ارائه یک مقدار مناسب از پوشش در جلو و عقب است. این بود که من سوم خرید از این نام تجاری و اندازه به خاطر یک دختر تنها می تواند انجام این کار بسیار لباس های شسته شده.”

$14.79 در آمازون

Sportiest به دنبال زایمان Skivvies

این ورزشی-به دنبال شورتی شما را از یاد ورزشی خود را قبل از بارداری خود … شوخی کردم, اما آنها زیبا هستند. و در علاوه بر این به نظر می رسد خوب آنها عملی بیش از حد: یک کم افزایش مناسب پنبه-اسپندکس مواد مخلوط و فوق العاده گسترده ای پا باند آنها را پوشیدنی از طریق سه ماهه سوم (و فراتر از آن). آنها همچنین بدون درز و با قابلیت های سفید بوش بنابراین شما نمی خواهد از دست نشانه ای از هر گونه مسائل. اگر شما یک فن از خاکستری تر و تمیز شما همچنین می توانید گیر یک بسته از مواد جامد.

توجه داشته باشید که این شرکت می گوید به “قطره ای خشک” این جامه اما با توجه به شدت مثبت امتیاز ستاره آمازون بچه به نظر نمی رسد به ذهن است. “با کیفیت عالی و بسیار راحت! می گوید:” یک خریدار “من سعی کردم خرید بسیاری از مختلف لباس زیر اینها تنها کسانی هستند که به راحتی. آنها را به اندازه کافی بالا خود را در پشت و باسن را به نگه داشتن آنها را در محل و بقیه زیر دست انداز کودک خود را. آنها به مراتب بیشتر چاپلوس از هر پوشش کامل, شورتی, من را دیده اند.”

$22.99 قیمت در آمازونبهترین بالا Waisted زایمان مختصر

یکی از تخم محبوب ترین کاهش, بالا مختصری ارائه می دهد پشتیبانی و صاف کردن برای یک مادر باردار را به صلح از ذهن. ساخته شده با ترکیبی از 90 درصد پنبه و 10% لای کرا این sumptuously نرم شورتی ارائه راحتی و کشش را بدون از دست دادن شکل خود را. دو لایه در جلو می دهد مقدار زیادی از حلقه پشتیبانی در حالی که در پشت وجود دارد یک لایه “بنابراین شما احساس نمی مانند شما با پوشیدن پوشک.” این نام تجاری بهترین فروشنده است همچنین ایده آل برای نگه داشتن همه چیز در جای خود پس از زايمان حتی اگر شما تا به حال یک c-بخش. آنها در دسترس در اندازه های کوچک – X-large و در سه خنثی: سیاه, چرم گاومیش و رازیانه است.

“عشق پارچه کشش و مناسب می گوید:” یک تخم وب سایت بررسی. “بسیار کمی خزش در پشت است.” می افزاید: یکی دیگر از “این واقعا من را به احساس می کنم مثل خودم دوباره!”

$28 در تخم

بهترین برای پوشیدن لباس زیر جوراب ساق بلند, اسپرم کشو

به دنبال انبار کردن ؟ Suekaphin زیر دست انداز دادخواستها در آمده است عظیم از هشت! که به معنی یک رشته برای هر روز هفته (به علاوه یک) و برای همه مقرون به صرفه قیمت. اما با وجود قیمت این skivvies کم نیست بر روی ویژگی های: 95% پنبه / 5 ٪ اسپندکس ترکیب ارائه می دهد تنفس و کشش کامل پوشش پایین به معنی هیچ سوارکاری و آنها را در مجموعه ای با رنگ های زیبا و الگوهای به عنوان به خوبی به عنوان ضروری رنگ های برهنه. حتی 100% تضمین رضایت.

برخی از داوران پیشنهاد می اندازه اما اکثریت می گویند آنها خوشحال با خرید خود را. “این لباس شگفت آور راحت و کاملا مناسب…و من تلاش برای پیدا کردن راحت لباس زیر که من باردار!” می گوید که به زودی به شود ، “من نفرت, لباس زیر, خطوط, اما این به نظر می رسد در واقع پوشش لب به لب من حتی اگر که به طور معمول برای من سخت برای پیدا کردن است.”

$28.99 قیمت در آمازون

بهترین دست انداز Shapewear برای لباس و دامن

این مقرون به صرفه زایمان shapewear انتخاب یک آمازون پرفروش. و در حالی که به فکر “مرخصی زایمان shapewear” به نظر می رسد کمی مسخره فکر می کنم از آن بیشتر به عنوان “سوپر کامل پوشش زنان و زایمان, شورتی که صاف توده و برجستگی و ارائه پشتیبانی شگفت انگیز است.” باید اگر کار شما نیاز به یک حرفه ای در لباس کد و یا شما در حال پانسمان برای یک مناسبت خاص این زیر ساخته شده است با نایلون اسپندکس و پنبه برای تنفس کشش. به علاوه اگر شما حامله دار جدید خود است بیشتر در معرض ابتلا به”کمد لباس اختلال در عملکرد” شما می توانید احساس اعتماد به نفس فوق العاده در حالی که با پوشیدن دامن و لباس پس از این shapewear می رود تا اواسط ران. در حالی که Brittney Spears-ing آن را به ماشین خود را هنوز هم نمی توان خیلی آن را خیلی بهتر از فلش چیزی دیگری است.

“من عاشق این محصول!” raves یک انتظار مادر است. “این به اندازه کافی فشرده سازی برای صاف کردن هر گونه توده های من در مورد نگران بود و آن را نمی له my baby bump یا مرا ناراحت کننده در همه. فوق العاده تنفس و من مانند رهایی از ران سایش. من خواهد شد با پوشیدن این تحت بسیاری از لباس های من و من قطعا دوباره آن را خریداری کنید.”

$18.90 در آمازونبهترین برای بارداری و فراتر از آن

آنها نه از لحاظ فنی برای زایمان بپوشید اما حیله گری”s افسانه ای کم افزایش صندل سبک ایده آل برای preggos فقط همین. مقابل نرخهای پایین به یک V به طوری که آنها نشستن در زیر شکم و چسبناک تسمه تسمه را نشان نمی دهد زیر شلوار و گسترش خواهد همراه خود را با دست انداز. و آیا ما به ذکر است که یکی از اندازه متناسب ترین نفس نفس زدن اندازه 2-12? این بدان معناست که شما می توانید نگه دارید با پوشیدن این شورت در قبل ، حین و پس از باردار شدن.

خریداران با بیحوصلگی حرف زدن که این شورت نگه دارید تا پس از پوشیدن لباس ها بدون خرج کردن هیچ نشان می دهد و در مجموع به ارزش قیمت می باشد. “هنگامی که شما با پوشیدن این, شما هرگز به بازگشت می گوید:” یکی از طرفداران. می افزاید: یکی دیگر “من استفاده می شود برای به دست آوردن راز ویکتوریا knockoffs از این و تصمیم به ریخت و پاش هستم و خیلی خوشحالم من. این عالی است! من در حال حاضر درک اعتیاد به مواد مخدره. من قطعا بیشتر خرید.”

$60.00 در آمازون

بهترین پوشش کامل زنان و زایمان, شورت لا کونی

یک پوشش کامل شلاق زدن برای تلفن های موبایل مانند یک ترکیب متناقض اما افسوس: معرفی بدون درز شلاق زدن توسط هچ. این جامه در حال کسب و کار در مقابل حزب در ارائه کامل tummy پوشش — حتی برای preggosبدون ایجاد ناخوشایند خطوط تنکه پوش در ادم بیکار و تنبل. نیازی به گفتن نیست اگر شلوار جین, لباس و شورت سفید خود را از رفتن به این سبک اذوقه و نوشابه-نرم بدن-نرم کننده پوشیدن لباس زیر خواهد بود جدید خود را رفتن به. و یا اگر شما برنامه ریزی در حضور لباس پوشیدن به بالا صورتی که نمی فراخوان امده لباس زیر درز (hello baby shower) شما می خواهید به یک جفت از این دست.

بهترین بخش ؟ شما عشق احساس مناسب و پوشش این شلاق زدن و حتی پس از تولد نوزاد است که آیا شما یک چند ماه یا چند سال پس از زايمان. نابغه!

$34 در تخم

وجود دارد یک تن از تصمیمات را در طول بارداری و والدین اما ما در اینجا برای کمک به. چک کردن مامان ما-تایید حاملگی ملزومات و نوزاد دنده میدارد به زندگی را کمی ساده تر!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>