9 بهترین ترک-در سیستم های تهویه مطبوع برای انواع مو— ما در حال آوردن خانه براق کننده وز مو


Leave in Conditioner

داشتن یک از ستارگان روز مو نادر اتفاق حتی برای کسی که ندارد یک بچه حلق آویز از آنها در تمام طول روز. پرتاب چند نوزادان به مخلوط و نه تنها مادران باید برای مقابله با برخی از عجیب ذاتی تغییرات مو — علوم می گوید: ما تغییرات مو همانطور که ما مسن تر — اما خود ما محصولات مراقبت از مو تمایل به سقوط به فرعی. و اجازه دهید صادقانه لوکس, مطبوع, ماسک مو آسان نیست برای رسیدن به.

F*ck که. مادران ما در حال گرفتن ما بازگشت به محصولات مراقبت از مو. مطمئن, ما ممکن است زمان برای اعمال یک ماسک 20 دقیقه ای و یا پرداخت برای یک ضربه از هر روز دیگر اما این است که ترک در سیستم های تهویه مطبوع در آمده است. تمام طول می کشد چند پمپ spritz یا دو و هر دو کوتاه مدت و بلند مدت موهای خود را خواهد شد با تشکر از شما برای TLC.

و از آنجا که ما درک و فهم است که مو فرفری نیاز به یک فرمول متفاوت از گفتن راست یا موجی ما را در نظر گرفته شده تمام انواع مو. از مجعد و فردار به نازک و سفت چسبیده هستند 9 بهترین ترک-در سیستم های تهویه مطبوع برای تمام انواع مو شما رو در جریان است.

حاوی رطوبت یکی از بالا-جستجو مطبوع ترک مارک ها و برند های مختلف چند فرمول شما 10-خارج-از-10 رفتن به عشق این درمان ساخته شده با 100% روغن نارگیل. از روغن نارگیل و شیر نارگیل خامه مخلوط مخصوص موهای خشن گره در مو خود را نگه داشتن آن را درهم و برهم کردن رایگان بعد از هر حمام. ساخته شده با بافت منحصر به فرد از کویل و فر داشته باشید این ارزان ترک-در درمان همچنین می افزاید: درخشش و رطوبت با تشکر از مرطوب کننده مواد تشکیل دهنده acacia Senegal. آن را آبرسانی کرده و نرم مو بدون سلب آن از روغن های طبیعی آن است که کلید برای نگه داشتن موهای مرطوب و شامپو رایگان. این روغن نارگیل مبتنی بر درمان ممکن است بازگرداندن لازم روغن به پوست سر خود را, اما آن را نیز به اهداف به پایان می رسد از مو خود را بیش از حد, شما صرفه جویی در پول در دراز مدت. اگر رشته شما در پریشانی و (متاسفانه) در معرض ابتلا به تقسیم به پایان می رسد این درمان در واقع مهر و موم باز تقسیم به پایان می رسد بسته به آنها فرصتی برای التیام و بازیابی. شما می دانید آنچه در آن به معنی مادر. کمتر سبك و هزینه کمتر!

10 دلار در آمازونشما تا کنون متوجه شده است که مانند هر نوجوان دختر این 10 محصولات مراقبت از مو معجزه ترک در محصول خود را در حمام ؟ نه ؟ شاید شما در سراسر نوجوانان بیش از حد اغلب ، (نگران نباشید – شما به زودی خواهد شد اگر شما در حال حاضر نیست. زمان واقعا مگس!) به هر حال, نوجوانان عاشق این محافظ اشعه ماوراء بنفش فرمول و اگر آن را به اندازه کافی خوب با خوب موهای آموزان بالا و سپس آن را خوب به اندازه کافی برای ما mamas, بیش از حد. در اینجا چیزی است که شما را به مورد آن را دوست دارم 10: فقط چند پمپ با این نسخهها کار سخت برای از بین بردن موها نرم کننده گره و بازگرداندن درخشش طبیعی شما حتی نمی دانند که شما تا به حال. با ویتامین C بزرک عصاره آلوئه ورا و عصاره دانه آفتابگردان, پست, it’s a 10 خود را نه تنها بوی شگفت آور, اما آن را نیز نگاه تجاری به ارزش بیش از حد. شما را دوست دارم چگونه بزرک عصاره آرام آسیب دیده پوست سر و موها بافت مو در حالی که اضافه کردن حجم و بدن است. و شما همچنین عشق های طبیعی ضد آفتاب آفتابگردان عصاره دانه را فراهم می کند. این امر به ویژه مهم برای مو درمان رنگ است که نیاز به حفاظت از رنگ محو و yucky brassiness ما همه از ترس. اگر آن را به اندازه کافی خوب برای بچه های آن’ به اندازه کافی خوب برای ما است.

از 29 $ در آمازون


مو جدید که قطع? که دقیقا همان چیزی است که به شما خواهد گفت هنگامی که شما سعی می کنید مخلوط جوجه حلقه تعریف & موها از بین بردن ترک در مو. یکی از بهترین ترک-در درمان مطبوع برای بافت این بطری بزرگ, curl-تعریف فرمول فوق العاده فراگیر و می گوید آن را بهترین در بطری. برچسب خوانده شده “آیا شما سیاه و سفید, سفید, آسیایی, آمریکای لاتین, دریای مدیترانه و یا با شکوه هر ترکیبی از موارد فوق شما عاشق راه این رادیکال های غیر چسبنده سبک محصول برگ مو خود را دعوت به لمس آن را به عنوان تعریف می کند و قفل رطوبت به هر حلقه”.

اگر مارک’ فراگیر نشده است به اندازه کافی به شما در هیئت مدیره شما مطمئن شوید که برای هیپنوتیزم با چه فرمول می توانید انجام دهید. ساخته شده برای محافظت از موهای خود را از آسیب های روزانه – این که آیا آن را رنگ آمیزی شیمیایی درمان موها ابزار قرار گرفتن در معرض خورشید و یا رطوبت کم – مخلوط جوجه حلقه تعریف & موها از بین بردن ترک در مو با استفاده از روغن جوجوبا, روغن گل پامچال و آمینواسیدها برای اضافه کردن درخشش وضعیت ترویج رشد مو و پیوند طبیعی کراتین در مو خود را برای تعمیر خسارت و تشکیل یک لایه محافظ در حال حرکت رو به جلو است.

50 دلار در آمازون


وجود دارد یک لعنت دلیل خوب چرا OUAI ترک در مو یکی از بالا-جستجو ترک-در درمان است. بزرگ برای مو است که یا مستقیم, موجی, فرفری, مارپیچ و یا حتی محکم coiled OUAI محبوب برای راه منحصر به فرد آن اعداد اول مو برای یک ظاهر طراحی شده برای محافظت در برابر گرما و نرمی موهای شل و ول علاوه بر کاهش جعد و شکن گیسو. OUAI یکی از تنها ترک-در درمان است که multitasks بنابراین بی وقفه. آن را فراهم می کند حفاظت از موها مراقبت و شرایط رشته و smooths مو در حالی که اضافه کردن یک قابل توجه درخشش. و مادر ما می تواند با استفاده از کمک و وقتی که می آید برای دستیابی به این شامپو براق, تجاری, درخشش, درست است؟! هنگامی که شما تبدیل به یک پدر و مادر آن را احساس می کند بیشتر احتمال دارد برای پیدا کردن نیمه جویده آدامس و یک عروسک باربی بازوی خود را بالا مستی از آن را به بی عیب و نقص, براق ، OUAI ممکن است گرانتر اما همراه با غیر قابل انکار مزایای مو, قیمت نقطه صحبت می کند به آنچه که شما نمی گرفتن بیش از حد: بدون پارابنها بدون سولفات و بدون فتالات.

26 دلار در SEPHORAآیا شما مواج و مجعد یا coily مو – توضیح در کانتو توضیحات به عنوان نوع 2 و نوع 3 و 4 نوع مو – آماده به احساس دیده شنیده و درک AF. کانتو است که خود توصیف “بافت-محبت curlfriend” برای یک دلیل. اگر شما فر (که آیا آنها نوع 2, 3 و یا 4), کانتو یکی از بهترین ترک-در سیستم های تهویه مطبوع شما می توانید در بودجه است. فقط 6 دلار این کانتو مرطوب کننده مطبوع غبار است ایده آل برای texturized رنگی و کردن زن مو طلایی نیز به صورت متوسط تا ضخیم از بافت. فقط کمی spritz می افزاید: طبیعی به دنبال درخشش هیدرات و شرایط کسل کننده و خشک و بازگرداندن رطوبت به شکننده گیسوان. ساخته شده با خالص کره درخت روغن قلم شما هرگز به نگرانی در مورد آسیب و یا شکستگی اگر این بطری کوچک از حلقه-تایید کمال نشسته است و در حمام خود را مقابله با. تنها پس از چند, استفاده, اطلاع شما قوی تر و تعجب نکنید اگر شما عزیزان شروع به توجه.

6 دلار در آمازون


F*ck شما جعد و شکن گیسو. اگر شما موی خود را و سپس شما می دانید چقدر دشوار می توان آن را به روز مو که موهای خود را تمایل به خطا در فردار طرف. و داغ روز ؟ آنها یک گوشی کابوس! اگر شما سرمایه گذاری در این 4 اونس مایع ضد جعد و شکن گیسو و کمال وجود خواهد داشت بدون نیاز به همیشه ترس یک تاول روز تابستان هرگز دوباره. و مطمئن شوید این نقطه قیمت است که کمی سنگین اما همانطور که همه ما می دانیم که شما نمی توانید با قرار دادن یک قیمت بر روی یک محصول خوب است که در واقع کار انجام می شود. اثبات با استفاده از اختراع خود موهای سالم مولکول – با نام مستعار یک مخلوط خاص مطبوع عوامل و گلیکولیک اسید است که با هم کار کنند و به رطوبت استعاری دست و همچنین صاف و نرم کردن مو. همه در همه آنچه که شما باید پس از گرفتن حتی یک بار استفاده از این زندگی اثبات ترک در است آرام تر و قابل کنترل ،

26 دلار در آمازون


بسیاری از محصولات مراقبت از مو محصولات فرموله شده با عرق مواد افزودنی و نگهدارنده هستند که دقیقا برای ما. زن و شوهر که با این واقعیت است که وجود دارد مقدار زیادی از پلاستیک در صنعت محصولات مراقبت از مو و سرچشمه برای یک ترک در مو است که دقیقا تصمیم گیری آسان برای شیمیایی آگاه زیست است. اما رطوبت را برطرف توسط دانه شفا جایگزین شما می توانید احساس خوبی در مورد. حاوی تنها بهترین-طبیعی و گیاهی مواد آلی meadowfoam روغن دانه درخت روغن قلم و کره انبه این دوستدار محیط زیست را می افزاید رطوبت حتی در خشک ترین رشته از مو. ساخته شده برای کمک به موهای خود را بازگرداندن رطوبت طبیعی آن همه طول می کشد یکی به دو پمپ از محصول ماساژ به مرطوب و یا خشک کردن مو از موها به روی پوست سر برای تقویت و آبرسانی خود را قفل. چای سیاه و سفید و زنجبیل عطر و بطری های ساخته شده بیشتر از compostable کاغذ فقط پاداش اضافه شده به این مرطوب کننده ترک-در فرمول.

19 دلار در دانه شفادر حال حاضر نگه دارید ، قبل از شما از دست داده در تلاش برای تلفظ این نام تجاری فقط به ما گوش. این ترک در مو از SACHAJUAN انباشته از چهار نفر از پنج ستاره و نزدیک به 4000 نفر “عاشق” در Sephora سایت. چرا که اگر این فرمول ممکن است گران آن را نیز نور, نفت و مهمتر از آن میشود که کار انجام می شود. طراحی به طور خاص برای مرطوب حجم و اضافه کردن درخشش به ظریف, مو SACHAJUAN با استفاده از تکنولوژی Ocean Silk برای اضافه کردن بدن, نرم کننده گره و ارائه ساختاری سبک و بی وزن رطوبت به مبارزه پوست سر. شما فقط نمی خواهد متوجه shinier و سالم مو; با استفاده از SACHAJUAN روی منظم همچنین منجر به ساده تر یک ظاهر طراحی شده مو خود را. بیشتر گره دولایه و yucky نی-مانند احساس ما ممکن است از ارزان sh*t. استفاده به عنوان یک پرایمر اسپری مستقیم مواج یا مو – بافت ریز تا متوسط – و شما به زودی سقوط در عشق با این وزن مراقبت از مو محصول. شما می دانید چه چیز دیگری شما را دوست دارم? بدون پارابنها formaldehydes, فتالات روغن معدنی یا مصنوعی رایحه و SACHAJUAN نیز می آید در بسته بندی قابل بازیافت.

36 دلار در SEPHORA


اگر موهای خشک بیشتر موضوع خود را یک ترک در مو که هیدرات و بازگرداندن رطوبت به پوست سر خود را باید داشته باشند. این سه نفر توسط OYIN دست ساز – آب میوه – ویژگی های طبیعی چای بر اساس تونیک مو اسپری که به عنوان خوشمزه بو به عنوان آنها خوب برای مو خود را. آب میوه و توت گرگ آب و فرانک وضعیت آب و تازه کردن مو و تحریک کننده پوست سر با مواد طبیعی مانند آلوئه ورا horsetail و گزنه. فقط برای $14 هر یک از شما لازم است رطوبت بدون غیر ضروری ایجاد می کند. با تغییر pH سطح 3.5 تا 4.5 این اسیدی فرمول کمک می کند تا بستن و مهر و موم کوتیکول لایه از موهای خود را. این بسیار مهم است برای محکم کردن لایه شاخی مو و محافظت از مو از آسیب است که می تواند از یک ظاهر طراحی شده و گرما ابزار. و چون آب سه نفر است که به طور خاص فرموله شده برای زنان و رنگ آن را کامل می سازد روزانه بازآموزی برای نوارهای تاب و locs. یکی از بهترین ترک-در سیستم های تهویه مطبوع برای موی فرفری, OYIN دست ساز نیز ارائه می دهد یک پایدار جایگزین برای خرید بطری پس از بطری. هر 33oz دوباره پر کردن سفارش همراه با اضافی اسپری کلاه است که متناسب با خود را در حال حاضر خریداری شده آب میوه بطری بنابراین به جای racking تا بطری های پلاستیکی, شما فقط می توانید دوباره پر کردن ،

36 دلار در OYIN دست ساز

هنگامی که شما انتخاب خود را جدید را بررسی کنید برخی از مورد علاقه ما زیبایی باید-دارا!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de