9 بهترین بچه ها سری کتاب برای K-5 کلاس (سری = اضافی تابستان خواندن)


Kids Book Series

همه ما خاطرات نشسته به عنوان یک بچه و خواندن و بازخوانی ما کتاب های مورد علاقه (پس از چراغ در دوران کودکی ما با nightlight البته!). کتاب مانند اگر شما به یک موش کوکی و مخمل نخی راه راه هستند و دوران کودکی مورد علاقه های شما است که باید گسترش یافته و به یک سری کتاب به این دلیل که شخصیت ها و داستان های بسیار دوست داشتنی است. اوایل کتاب کودکان سری ایجاد یک راه اندازی آسان برای گرفتن جوان ما خوانندگان را به خواندن سری خود به خود از آنها استفاده می شود به شخصیت های آشنا و ادامه داستان.

ما می دانیم که خواندن به کودکان و نوجوانان کمک می کند تا واژگان و توسعه و تقویت عملکرد مغز و حافظه را بهبود می بخشد. همان درست است برای خوانندگان جوان به عنوان آنها را به تیز کردن مهارت های جدید خود را. تا زمانی که بچه های ما درک بر روی یک سری کتاب این می تواند یک تأثیر قوی در ایجاد مادام العمر خوانندگان. ما می دانیم که ما تنها نیستیم که بلعیدم سحر و جادو درخت خانه, نانسی دروو نگهداری از کودکان باشگاه کتاب در جوانان ما! در یک ارضاء فوری جهان, گرفتن قلاب بر روی یک سری درایو می تواند ما آجیل به عنوان ما لس سر و صدا برای یک بعدی (آنها را دریافت نمی, چگونه, چاپ و نشر آثار) قبل از آن بیرون می آید. انتخاب خوبی شناخته شده کودکان و نوجوانان, کتاب مجموعه ای است که مقدار زیادی از حجم عاقلانه است برای صرفه جویی در سلامت عقل ما. اما تطبیق این موضوع به مرحله توسعه و منافع کودک ما به همان اندازه به عنوان مهم است. بخشی از قلاب یک کتاب خوب است که آن را در برخی از راه relatable به خواننده. ما همه کمی خودشیفتگی نیست. این است که قطعا درست است برای ما kiddos!

انتخاب یک کتاب خوب سری است که هیچ کار آسان با بسیاری از گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد. لیست ما را از بهترین سری کتاب گزینه برای سنین 4-10 هیچ وجه جامع اما این محاکمه و درست مورد علاقه یک محل عالی برای شروع است. هر یک از این سری کتاب ها محبوب میلیون ها و یا باید مقدار زیادی از حجم و یا در حال ادامه به انتشار جدید (با نام مستعار صرفه جویی در mamas بدون هیچ زحمتی از پیدا کردن یک سری جدید قبل از پایان تابستان).

بیایید شروع کنید ما در کنار استخر و مطالعه برای تابستان— استخر های بادی و تعداد آبپاش!

بهترین سری کتاب برای سنین 4-7

اغلب اشاره به عنوان جدید Dr. Seuss, Mo ویلمز و فیل و Piggie سری ارائه می دهد خوانندگان جوان مقدار زیادی از تمرین با واژگان جدید. یک انتخاب عالی برای خواندن با صدای بلند (آنها به ما در این سن) ما لوس خواهد شد استاد کلید واژه در پایان داستان با توجه به تکرار. ویلمز همچنین باعث می شود مطمئن شوید که به تغییر استفاده از انتخاب خود را از کلمات مختلف با استفاده از نقطه گذاری برای کمک به خوانندگان جدید کشف در نظر گرفته شده استفاده از کلمه. زیبا و رنگارنگ تصاویر خوانندگان کمک کند تا درک بهتری از کلمات بر روی صفحه به عنوان آنها در حال یادگیری به عنوان خوانده شده.

یکی از بررسی اظهار نظر “Mo ویلمز می نویسد سرگرم کننده به عنوان خوانده شده, خنده دار و اغلب heart-warming داستان است که ما نمی توانیم جزئیات اغلب به اندازه کافی. این فیل و Piggie کتاب های باور نکردنی هوشمند برای کتاب های نوشته شده در یک سطح است که قابل حصول است برای خوانندگان جدید. بسیار است گفت: در چند انتخاب کلمات و خنده دار تصاویر است که به شما اجازه می دانم که شما در شوخی!”

65 میلیارد دلار در آمازونبرنده هر دو Caldecott افتخار و افتخار نیوبری کتاب و کتابخوانی در این قورباغه و وزغ , مجموعه, آرنولد Lobel محبوب ترین سری همچنان به لذت خوانندگان جوان. در نظر گرفته شده سطح 2 من می توانم کتاب ها را بخوانید, این مجموعه کامل برای خوانندگان جدید است که هنوز هم نیاز به کمی کمک. قورباغه و وزغ بهترین دوستان است که درگیر در انواع ماجراهای در هر کتاب. هر دو شخصیت بسیار دوست داشتنی و relatable برای بچه های جوان. هر کتاب دارای 5 داستان های مختلف در مورد 5 صفحه کامل برای دامنه توجه و توانایی ما لوس اما ما می دانیم که مقدار زیادی از kiddos که بلعیدن کل کتاب در یک نشسته در خواب.

یکی mama, یادداشت ها “دختر من به شدت می خواستم به خواندن فصل کتاب مانند او عموزاده و این مجموعه ساخته شده است هدیه ای مناسب برای کمک به او انجام این کار است. واژگان مناسب برای 4 تا 5 یا 6 سال و داستان توطئه های ساده و سر راست است. قورباغه و وزغ دوست هستند که به کمک یکدیگر در سراسر کتاب که ماهرانه می فرستد پیام حق را در مورد روابط میان فردی. بسیاری از پدر و مادر خواهد شد و احتمالا به یاد داشته باشید این کتاب از زمانی که آنها بچه ها که باعث می شود خواندن در خواب و حتی بیشتر سرگرم کننده است.”

10 دلار در آمازون


بخشی از اسکولاستیک آغازین خواننده خط بلوط های Poppleton سری اسیر دل از مهد کودک مجموعه به عنوان آنها یاد بگیرند به عنوان خوانده شده. با توجه به مدرسی “با آسان به خواندن متن های کوتاه-داستان با فرمت مقدار زیادی از طنز و پر رنگ آثار هنری در هر صفحه این کتاب را تقویت خواندن اعتماد به نفس و تسلط. بلوط کتاب گیاه عشق خواندن و کمک به خوانندگان رشد!”

Poppleton بدون استثنا به این است. در کتاب اول, دیدار با Poppleton, Poppleton خوک به شهر می آید باعث می شود دوستان جدید و حتی بازدید از کتابخانه! Poppleton است نوع مراقبت و خنده دار (تمام چیزهایی که ما می خواهیم kiddos می شود).

کتاب چهارم در بلوط سری Poppleton در پاییزقرار است منتشر شود در جولای 7, 2020 است و در دسترس برای پیشسفارش در حال حاضر. در این جدیدترین نسخه Poppleton دیدار غازها پرواز جنوب برای زمستان مغازه برای یک نام تجاری جدید کت و خوشمزه کلوچه صبحانه با دوستان خود گیلاس سو! به علاوه (در آن ما از ویژگی های مورد علاقه) به عنوان یک جایزه اضافه شده در پایان کتاب شامل نحوه قرعه کشی صفحات.

یک منتقد نوشت:”من پنج سال از پسر درخواست کرده است بیشتر از این کتاب است که در مورد بالاترین ستایش شما می توانید از یک خواننده است. من به شدت توصیه این کتاب با توجه به خوب خواب ظهر از داستان های دوست داشتنی تصاویر و خنده دار زندگی خوک به نام Poppleton.”

30 دلار در آمازون


همچنین بخشی از اسکولاستیک را بلوط خط اژدها سری توسط Dav Pilkey توسعه یافته کاملا فرقه در میان دانش آموزان ابتدایی. Dav Pilkey بهترین و شناخته شده برای کاپیتان زیر شلواری و سگ مرد, در نظر گرفته شده است یکی از محبوب ترین نویسندگان معاصر چون خود هنرمند توانایی های طنز آمیز و اخلاق پیام. Pilkey را اژدها سری به ارمغان می آورد این استعدادها را به سطح جوانتر خوانندگان با آسان به خواندن متن و کوتاه-داستان های قالب بندی. از آغاز اژدها مدل چه آن را مانند به یک دوست خوب به ویژه هنگامی که او بیمار می شود. اژدها ثابت شده و دوباره به یک شایان ستایش شخصیت است که همه ریشه.

جدیدترین کتاب اژدها هالووین برای انتشار در تاریخ 7 ژوئیه سال 2020 است. با توجه به Scholastic “اژدها خیلی هیجان زده است برای هالووین! او قصد دارد به حک کردن یک, ترسناک, jack-o’-lantern و ایجاد یک لباس مبدل در امدن. متاسفانه اژدها نمی تواند پیدا کردن یک کدو تنبل و او نمی تواند تصمیم می گیرید که لباس برای پوشیدن دارم. به علاوه زمانی که اژدها می رود برای یک پیاده روی را از طریق جنگل او می شنود برخی از غیر منتظره growling — اوه! خواهد اژدها هالووین بود پر از ترفندهای بیشتری نسبت به رفتار میکند؟”

5 دلار در آمازونبهترین سری کتاب برای سنین 6 تا 10

پرفروشترین نویسنده بیش از 300 کتاب برای کودکان و بزرگسالان جوان تریسی غرب می داند که یک یا دو چیز در مورد چگونه به اسیر کردن ما kiddos. او سری اژدها کارشناسی ارشد با مختصر آن فصل چاپ های بزرگ و شدید عمل باعث می شود هر بچه می خواهم به یک استاد اژدها (مانند آنها در حال حاضر نمی خواهم به حال؟). یکی از ویژگی های مورد علاقه ما است که این تصاویر زیبا توسط مت Loveridge. اکثر کودکان کتاب از ویژگی های نقاشی با مداد رنگی, آبرنگ, تصاویر, اما Loveridge و غرب را در یک نوع متفاوت از رویکرد با طرح سیاه و سفید. از محتوا به تصاویر این سری باعث انتقال کامل به دور از تصویر کتاب به فصل کتاب است. هر کتاب هیجان انگیز به عنوان خوانده شده با صخره چوب لباسی خیلی خوب ما littles مطمئنا آماده برای کتاب بعدی با زمان شام.

یکی mama اظهار داشت:”من 7 سال این دختر را دوست دارد کتاب! او به ارمغان آورد خانه کتاب #12 از نمایشگاه کتاب و خواندن آن را پوشش به پوشش در 2.5 روز! در عین حال او را به خواندن کتاب های دیگر مثل کشیدن دندان, بنابراین من دستور داد که کل سری. او در حال حاضر در کتاب #5. به عنوان به زودی به عنوان او پس از اتمام یک کتاب من او را به یک بعدی. من هیچ ایده چگونه تریسی غرب موفق به اسیر دختر من با اژدها اما او خواندن کل کتاب فصل در 3 روز! من امیدوارم که وجود خواهد داشت 50 از این کتاب است.”

جدیدترین کتاب کارشناسی ارشد اژدها #17, قلعه از سنگ اژدها به دلیل در اکتبر, اما ما می دانیم که چندین نوین گراش که در حال حاضر قرار داده شده خود را preorder. با توجه به Scholastic “جادوگر شیطانی به نام آسترید توطئه است برای تبدیل شدن به جادوگر قدرتمند ترین در جهان است. او در حال جمع آوری مواد تشکیل دهنده برای یک خطرناک طلسم و آن است تا به اژدها کارشناسی ارشد برای جلوگیری از ریخته گری آن است. دریک و مینا سفر به قلعه از سنگ اژدها برای هشدار دادن به سنگ اژدها Dragon Master کاسپر که آسترید در راه خود را وجود دارد. اما بد جادوگر سحر و جادو تاریک غلبه کارشناسی ارشد اژدها?” ما نمی توانیم صبر کنید برای پیدا کردن این سقوط!

$87 در آمازون


پس از انجام آموزش دانش آموزان در کلاس هفتم در حال اجرا و فریاد از ساختمان مدرسه هر روز باربارا پارک تصمیم به تبدیل شدن به یک نویسنده است. (هر کسی که می داند هفتم کلاس کاملا آن را می شود!) ما خیلی خوشحالم که پارک تصمیم به توقف ضرب وشتم و کانال آن را به او معروف Junie B. Jones سری. Junie B. Jones جهان است, جالب ترین Kindergartener که متعهد انواع ماجراهای از اتوبوس سواری در اولین روز مدرسه به از دست دادن دندان است. اما اجازه ندهید که او سن شما احمق Junie کتاب های مناسب برای بچه ها سن 6-10 زیرا آنها می دانند که خیلی بیشتر از او می کند. کتاب سریع ء و خنده دار به طوری که حتی خوانندگان تلاش می خواهید به نگه داشتن رفتن.

یک مادر داور اظهار داشت: “من 6 سال است که با وسواس Junie B. Jones! این است که قطعا بهترین ارزش برای همه کتاب! داستان آنقدر بزرگ هستند و آنها او را ترک کردن. او را در واقع نشستن و توجه از طریق کل کتاب! این مجموعه را به صورت مطمئن بود و دوست داشت!”

$76 در آمازون


Kyla ممکن است خاطرات یک میناکاری سری است که بخشی از اسکولاستیک را در اوایل فصل کتاب خط شاخه. Branche کتاب بشود برای تازه مستقل خوانندگان با کوتاه فصل است که آسان به خواندن و بهره بالا و سریع مطالب و تصاویر در هر صفحه. فرمت شده و مانند یک دفتر خاطرات این سری مناسب برای هر عاشق حیوانات و یا هر کسی که معتقد است سگ واقعا بهترین دوست انسان است.

جدیدترین کتاب در این سری پنجه برای یک علتاست که منتشر شد در این تابستان. با توجه به مدرسی “هنگامی که محلی پناهگاه حیوانات نمی توانیم اسباب بازی های جدید, آن را تا به Bub و انسان بلا به صرفه جویی در روز. اما چگونه می تواند از آنها احتمالا افزایش پول ؟ یک شستشوی پت البته! سرگرم کننده و high jinks فراوان به عنوان بلا و Bub یاد بگیرند که در حال اجرا یک حیوان خانگی شستشو است سخت تر و مرطوب تر از آن به نظر می رسد.” ما فکر می کنیم این برای تلفن های موبایل مناسب برای فصل تابستان سرگرم کننده!

یک منتقد توافق “پسر من عاشق این کتاب و می خواهد دیگران! فصل گرفته و آن را یک کتاب خوب برای این که در بین مرحله از بودن بیش از حد قدیمی برای تصویر کتاب اما آماده نیست به عنوان خوانده شده ترین فصل کتاب به تنهایی است. او خواندن کل چیزی که برای من در 3 شب و افتخار!”

5 دلار در آمازوننویسنده تحسین نوت بوک از عذاب سری تروی کامینگز است ادامه داد: این حماسه با چسب از عذاب سری. اگر بچه های خود را بخوانید کامینگز کار (و شما واقعا نیاز به یک استراحت در تابستان امسال) شما می خواهید برای شروع با کتاب 1 در نوت بوک سری به معرفی مناسب به الکساندر Bopp و فوق العاده خود را هیولا مخفی گشت. اما هر دو شاخه سری کتاب ارائه فوق العاده جذاب سریع ء توطئه.

اگر شما پایین است که به خوبی versed در monster mania, آنها خواهید بود هیجان زده است که جورجیا جدیدترین کتاب شیر آتش نشانی-Hydra خواهد شد فقط در چند هفته. ما kiddos هیجان زده خواهد شد برای یک کامل در آب نبرد. مدرسی می نویسد:”صدای زنگ — همه چیز در حال گرم کردن در Stermont! سوپر هیولا مخفی گشت اسلحه خود را با بالن آب را در خود داغترین هیولا نشده است. اما هنگامی که گودال کوچک آب به نظر می رسد در خیابان ها و شهر شروع به سیل الکساندر و دوستان او متوجه وجود یک هیولا های مختلف پاشش مورد!”

5 دلار در آمازون


نویسنده Dav Pilkey شد تا مخل در کلاس زمانی که او یک بچه است که او اغلب خواسته به ترک. از شانس ما او استفاده می شود که زمان صرف شده در راهرو به منظور جلب و ایجاد خود اصلی کتاب های کمیک — اولین ماجراهای سگ مرد و کاپیتان زیر شلواری. این سگ مرد سری کتاب همه چیز در مورد یک جرم و جنایت مبارزه سگ که بخشی انسان و سگ غیر قابل انکار 100% قهرمان. این سری بسیار محبوب (نه فقط به خاطر اینکه ما همه می خواهم به یک بخش کوچک قسمت سگ) به دلیل جهانی مثبت تم مانند همدلی مهربانی و پشتکار و اهمیت درست بودن نفس است.

یک مادر اشاره کرد:”من 7 سال است که با وسواس این سری است. او به طور فعال می خواند این در همه جا – در شب, در ماشین, دختر مدرسه ای, در وان می توانید در ترامپلاین… کتاب های کمیک گرافیک رسم او و در خود او می تواند در حال حاضر تلفظ و خواندن پیچیده/ترکیب کلمات من هرگز فکر نمی کردم او می خواهم درک در سطح سن. من صادقانه می گویند به این دلیل یک سری خود را در سطح خواندن رفت و از فقیر (و unengaged) به پیشرفته.”

قیمت 39 دلار در آمازون

بیشتر به دنبال راه های زیادی برای سرگرم کردن littles و شما را به یک استراحت در تابستان امسال ؟ اتمام همه ما مادر تایید شده اسباب بازی بچه ها.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>