8 راه شما می توانید از آن لذت ببرید و هنوز هم امن در این تابستان


تابستان است و در نهایت رسما در اینجا. و ما نمی تواند شادتر در مورد آن. برای برخی از ما پایان از آموزش مجازی است که کمی هیجان انگیز تر از s’mores اما هنوز هم.

همه ما می توانید موافقت کنید که در تابستان به نظر می رسد کمی متفاوت این سال است. و می توان آن را گیج کننده بدانند دقیقا چگونه به بچه ها یاد ماندنی تابستان در حالی که هنوز نگه داشتن هر کس امن است. یک سفر به ساحل امن است ؟ آنچه در مورد پارک? باید بچه ها ماسک می پوشند? می توانید آنها را مشاهده کنید دوستان خود?

در نهایت این تصمیم گیری های هر خانواده را برای خود. و دولت خود را نیز ممکن است خود را با دستورالعمل در مورد چیزهایی مانند پوشش صورت که – وضوح – را مقدم.

اما آن را هنوز هم تابستان dang آن است. همه ما نیاز داریم که تنبل, گذاشته پشت احساس; شاید بیشتر از همیشه قبل از. چگونه ما آن را انجام دهید ؟ در اینجا هشت نکته برای داشتن بهترین تابستان همیشه با خیال راحت.

1. اجتماعی فاصله هنوز هم یک چیزی است ؟

پاسخ کوتاه: بله. وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای لذت بردن از خارج از منزل در تابستان امسال زمانی که شما مطمئن شوید که شما اقامت حداقل شش فوت دور از مردم که زندگی نمی کنند در خانه خود را. و به یاد داشته باشید: این تعداد هنوز هم به عنوان خارج, حتی اگر آن را تنها خود را در جلوی خانه و یا حیاط خلوت. آمپر تا با فعالیت های سرگرم کننده مانند گچ پیاده رو و حباب.

2. من باید برای جلوگیری از رفتن در فروشگاه ها ؟

نمی توانم این به اندازه کافی استرس: برای حفظ سلامت اجتماعی فاصله استفاده از منابع مانند مواد غذایی و تحویل Walgreens منظقه وانت در هر زمان ممکن است. در واقع Walgreens منظقه وانت است که در اینجا به ماندن بگیرید! امن بعدی-سطح راه مناسب برای گرفتن تمام مسائل ما خریداری شده است در حال حاضر به طور منظم بخشی از زندگی ما برای مسافت های طولانی. *به نظر می رسد در اطراف برای برخی از شیرینی به پرتاب*

3. آن را امن برای رفتن به ساحل ؟

در اینجا ساده جواب: اگر آن را شلوغ و مردم نیستند اجتماعی دورى جست و خیز آن است. در هر نقطه که شما بروید اصلی مورد توجه واقع پایین می آید به افراد دیگر. بنابراین اجتناب از مکان های که در آن وجود دارد بیش از حد بسیاری از آنها را. اگر شما می توانید پیدا کردن یک ساحل با مقدار زیادی از اتاق را بین شما و کسی دیگری ؟ برو برای آن. و یا چرا که نه را به حیاط خلوت خود را. با حفاظت از آفتاب ، پرتاب یک چتر, راه اندازی چند صندلی و روشن کردن شلنگ با یک بارانی.

4. چگونه می توانم مطمئن شوید که بچه های من دریافت نمی کم آبی ؟

بسیاری از چیزهای مختلف در این تابستان. اما یک چیز است که هرگز تغییر در مورد تابستان است که در آن داغ است. آن را مانند تعریف از ویژگی های این فصل است. بنابراین مطمئن شوید که شما مقدار زیادی آب و نوشیدنی های با الکترولیت به نگه داشتن خانواده هیدراته — و دفع بعد از ظهر crankiness. نرم افزار نکته: خرید رنگارنگ و قابل تعویض بطری آب برای هر یک از فرزندان خود را به طوری که آنها به راحتی می توانید شناسایی آنها دوباره پر کردن آنها و صرفه جویی در یک دسته از پلاستیک بیش از حد.

5. آنچه در مورد خورشید ؟

آفتاب تابستان هیچ شوخی است. مطمئن شوید که شما آماده برای اشعه های سرگرم کننده جدید کلاه و عینک آفتابی و تازه بطری ضد آب ضد آفتاب برای تمام خانواده. (جدی: زمین یکی از آخرین تابستان; شما نیاز به یک جدید!) و از آنجا که وجود دارد هیچ چیز مانند رفتن به دریاچه و درک شما را فراموش کرده به بسته گفت: ضد آفتاب های Walgreens برنامه تلفن همراه است که خود را در آخرین لحظه نجات با منظقه و درایو-از طریق وانت.

6. آنچه در مورد کمپینگ ؟

بسیاری از اردو در سراسر کشور اقتباس شده اند تا سیستم های خود را با چیزهایی مانند تماس با ما در بررسی و محدود رزرو. اما حتی اگر شما تنها کمپینگ در حیاط خلوت تر, هوای آزاد, زمان = اشکالات بیشتر است. این علم است. بنابراین قبل از شما قرار داده تا چادر خود را متوقف Walgreens و گرفتن برخی از اشکال اسپریاشکال-دفع شمع سنبل هندی و ضد خارش کرم. با تشکر از ما بعد.

7. Playdates?

ما می دانیم آن را یک سال طولانی بوده است. بچه ها می خواهم به بازی با دوستان خود. آه. اما بهتر است برای حفظ playdates مجازی در حال حاضر. و در داغ و یا روز های بارانی مجازی playdates یک راه سرگرم کننده برای اقامت در داخل خانه. در نظر گرفتن برنامه ریزی های مجازی “بستنی حزب” که در آن هر کس در تماس تصویری برخوردار بستنی مورد علاقه خود را با یک دسته از خوشمزه اتصالات.

8. باید بچه ها من ماسک ؟

هنگامی که بچه ها در خارج از خانه خود را و/یا در اطراف افراد دیگر آنها باید پوشیدن ماسک یا پوشش صورت. در برخی از کشورها این قانون است. در حال حاضر کمی ضایعات پارچه بیش از چهره خود را در حال رفتن به تعدیل سرگرم کننده است. و نمی سهولت در شستن دست ها. ما واقعا همه در این با هم درسته ؟

بله این تابستان را میخوام کمی متفاوت است. اما شما رو Walgreens را در کنار خود. این تابستان و همیشه. شما هنوز هم می تواند سرگرم کننده خاطرات و حفظ همه امن است.

با Walgreens منظقه وانت drive-thru و در فروشگاه گزینه های شما می توانید اقامت امن و آماده برای هر چیزی تابستان خود را راه می اندازد. اطلاعات بیشتر در walgreens.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>