8 اسکیت رولر است که اثبات تابستان بزرگترین روند برای کودکان و بزرگسالان


Roller Skates For Women

قرنطینه کرده بود ما انجام بسیاری از چیزهایی که ما هرگز فکر می کنیم می خواهم انجام دهد. مانند پخت 10,000 را دوست دارد نان از ابتدا. و مطابق sweatsuits مانند خود ما مادران را پشت در ’80s (اما ما بسیار اپن, کولر, البته). و در حال حاضر ظاهرا مانند صرف تمام وقت آزاد دوچرخه سواری و اسکیت رولر.

حداقل این چیزی است که همه بچه های باحال و سرد بزرگسالان—انجام می دهند این روزها پس از دلتنگ روند ساخته شده باز گشت در Infinite (بدون شرم ما در حال گناه از صرف ساعت پیمایش از طریق این برنامه بیش از حد!). شاید به این خاطر که آن را به بهانه ای به خارج پس از ماه از کابین تب و یا شاید به این خاطر که جدیدترین غلتکی برای زنان فقط خیلی دنگ ، ما اهمیتی نمی دهند که چرا این روند—ما فقط هیجان زده به توری و جاده (یا بازی).

برای کمک به شما در شریک خود اسکیت sesh ما گرد کرده ام تا بهترین اسکیت رولر برای کودکان و بزرگسالان— از پر تلالو به glow-in-the-dark به کلاسیک چرم سفید. برخی از آنها حتی قابل تنظیم تا آنها را خرید در حال حاضر و آنها را در واقع جا برای چند فصل (بر خلاف sneaks شما برای خرید BTS در پاییز گذشته).

ما می دانم آنچه شما و خود را کوچک من خواهد بود و انجام این آخر هفته…

وجود دارد فقط چیزی در مورد یک جفت سفید کلاسیک اسکیت است که ما را به روز جوانان ما صرف starry-eyed, تماشای تارا Lipinski شناور یخ است. در حالی که شما ممکن است هرگز برنده طلای المپیک, شما می توانید یک جفت مشابه از ترد سفید غنیمت (البته با چرخ به جای تیغه). این وینیل آنهایی که از نام تجاری محبوب شیکاگو اسکیت هزاران نفر از بررسی پنج ستاره برای احساس به عنوان خوب به عنوان آنها نگاه—بالا-بالا طراحی کافی را فراهم می کند پشتیبانی از مچ پا خود را در حالی که یقه قابل تنظیم شما اجازه می دهد سفارشی مناسب کامل. همانطور که اگر بود که کافی نیست, آیا ما به ذکر اسکیت صورتی داغ چرخ? تارا Lipinski که؟!

$28.04 در آمازوندر اینجا چیزی در مورد خرید کفش (یا در این مورد اسکیت) برای بچه های خود را—شما صرف $50+ در جفت آنها “باید” تنها به تماشای آنها را هر دو) آنها را می پوشند در یک بار و سپس پرتاب آنها را در گنجه هرگز دوباره دیده می شود و یا ب) رشد از آنها را در یک ماه. خوشبختانه این اسکیت رولر هستند راه حل است. آنها آسان-پیچ و تاب و دکمه است که اجازه می دهد تا شما تنظیم بوت تا چهار اندازه به طوری که آنها رشد می کنند با کودک خود. و حتی اگر یک کمی شما احتمالا مراقبت می کند که از ویژگی های بسیار خوب آنها را با وسواس شایان ستایش فلزی dot print (و روشن آبی چرخ) که این اسکیت حسادت میدان یخ بازی.

50 دلار در DICK’S SPORTING GOODS


شاید شما می خواهید دختر خود را به اسکیت بنابراین او صرف زمان بیشتری را خارج از جای بر روی نیمکت و تماشای بی پایان قسمت از سفری می خواهم. یا شاید شما می خواهید او را به چیزی به اشغال خود در تابستان بعد از ظهر بنابراین شما می توانید, شما می دانید, در واقع در نهایت انجام لباس های شسته شده و دیگر هیجان انگیز فیلم همه چیز. هر چه خود را (تا حدودی خودخواه) دلیل هیچ چیز به او هیجان زده به توری تا کاملا مانند این جفت قابل 70s-الهام غلتکی اسکیت. دسته کوچک موسیقی جاز از آدامس بادکنکی صورتی و آبی بچه همراه با نور لرزان بالدار لهجه در مچ پا بست او را احساس می کنم مثل یک زندگی واقعی غلتک یخ شاهزاده خانم. I. e. شما فقط برنده مامان از سال است.

$37.67 در آمازون


شما نمی توانید فصل نور تا غلتکی اسکیت (um سلام از کجا بزرگسالان اندازه؟!) بنابراین شما باید به حل و فصل با زندگی vicariously از طریق مینی خود را با این زرق و برق دار جفت. تمام هشت چرخ بالا بالا اسکیت— که همچنین باید یقه خالی و تسمه قابل تنظیم برای راحتی نهایی—روشن در حالی که آنها در حال سوار در اطراف و حتی بهتر باتری نیاز ندارد. A. k.یک. آنها آماده برای رفتن از لحظه ای که شما آنها را در خارج از جعبه. این همان نور و چرخ ها نیز ساخته شده و از دوام اورتان و مواد که باعث می شود آنها را ایده آل برای هر دو محیط داخلی (اگر شما یک غلتک یخ بازی کردن در این نزدیکی هست) و (اگر شما در جلوی خانه یا پارک محلی) استفاده کنید. و بله, آنها قابل تنظیم— با فشار یک دکمه آنها رشد می کنند!

$70.99 در آمازونقدرت گل, اما آن را سال 2020 است. این چیزی است که شما با استفاده از این جفت زیبا از #uGoGirl اسکیت رولر که زنانه طراحی گل دوزی در کنار بوت. موجود در رنگ های بنفش و صورتی و آسمان آبی و مرجان آنها نیز به انتظارنشسته بودند با شکوه تری پارچه (بدون تاول و یا پا درد در اینجا!) و به رخ کشیدن سبک وزن, نایلون, صفحات بنابراین شما می توانید اسکیت دور در اطراف تمام ریزه زن قحبه (کسانی که ساعت شما را صرف بر روی بیضوی به طور جدی مورد به پرداخت کردن. یک مادر raved “من خریداری این برای دختر من به خاطر ما را تبدیل به آگهی های مکرر در پیست اسکیت. من عاشق رنگ های سرگرم کننده این اسکیت تا به حال ارائه و پس از دریافت آنها را من دوست دارم که آنها فوق العاده نرمی و راحت در اطراف مچ پا برای او به پوشیدن حق خارج از جعبه. او به معنای واقعی کلمه از خواب بیدار و آنها را به پوشیدن در اطراف خانه در تمام طول روز. با تشکر خوبی برای کاشی کف 😉 آنها با هوای چرخ در آنها است که برای او چرا که او دوست دارد به پوشیدن آنها را در همه جا.”

$79.99 در آمازون


شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید مادر (سلام شریک که نمی خروپف و یک حساب بانکی که در واقع به اندازه کافی به سمت چپ برای ضربه Lululemon sprees) اما گاهی اوقات شما می توانید—با این شایان ستایش جفت اسکیت رولر است که قسمت مساوی زیبا و راحت است. در یکپارچهسازی با سیستمعامل سایه مانند زمرد کبود, لیمو پاپ و هلویی مشتاق faux چرم C7 اسکیت های خالی و در عین حال سبک bootie که نگه داشتن پاهای خود را گرم و نرم و امن همراه با چهار چرخ سبک و پا چوب پنبه در مقابل (کامل برای مبتدیان!). یکی از خانم ها که آنها را خریداری گفت: آنها دست به پایین بهترین چیزی که او را خریداری و در قرنطینه است.

$139 در URBAN OUTFITTERS


هر کس می داند که آن را در مورد چگونه به خوبی شما غلتکی اسکیت—آن را در مورد چگونه خوب شما نگاه کنید در حالی که شما در حال انجام آن است. A. k.یک. اگر شما در میانهی شب بسته در اسکیت از آنجا که شما یک نوجوان بود از همه کسانی که سال پیش شما بهتر چشم نواز جفت مثل این یکی برای منحرف کردن اذهان همه از این واقعیت است که شما یک دوم دور از صورت-کاشت. نه تنها غنیمت پوشش داده شده در یک پر تلالو گلم پایان (در رنگ بنفش و صورتی و فیروزه ای و حتی طلا) اما هر دو laces و چرخ بیش از سهم عادلانه خود را از درخشش بیش از حد. و بله آنها 100 درصد ساخته شده برای بزرگسالان—چرا باید کودکان و نوجوانان را به همه سرگرم کننده ؟

$99.00 در آمازونغلتکی اسکیت سرگرم کننده است اما غلتکی اسکیت در نئون صورتی روشن یا فیروزه ای—اسکیت است که فقط یک سطح کاملا جدید از هیجان است. چیزی که فرزند شما را به تجربه با این جفت که بیش از 1,100 بررسی بیحوصلگی حرف زدن در آمازون است. نه تنها یکپارچهسازی با سیستمعامل بالا-بالا غنیمت باید نرم, خالی, پوشش, اما هر دو اسکیت نیز غیر مارک پا متوقف و چهار محکم چرخ است که باعث چرخش کروز و توقف همه یک نسیم برای شما کمی مبتدی. آن را از این mama: “دختر من داد زدم لحظه ای که او جعبه را باز کردم و دیدم این اسکیت. او می گوید آنها به راحتی و هموار سر خوردن—او به طور مداوم متوقف شده توسط مردم درخواست در مورد اسکیت!”

$79.99 در آمازون

می خواهم بیشتر چیزهای سرگرم کننده برای نگه داشتن شما و kiddos اشغال تمام تابستان ؟ فهرست همه ما بچه های مورد علاقه دنده در اینجا.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>