Best Office Home

این روزها فضای کار شما است که احتمالا به دنبال مانند یک کل sh*t نشان می دهد. درست مانند آشپزخانه و حمامکه تقریبا می توانید استفاده کنید به همان اندازه سازمان به عنوان ممکن است, دفتر خانه خود را به یک هدف آسان است برای بی نظمی. ساخت این تابع به خصوص با شوهران حیوانات خانگی و پر سر و صدا بچه ها در سراسر الان بلیط برای ساخت هر WFH وضعیت نه تنها قابل تحمل بلکه یک کل خیلی بیشتر عملکردی است.

شما از wi-fi و یک میز از انواع آشپزخانه صندلی و یک قفل بر روی درب (امیدواریم!). اما چرا توقف وجود دارد ؟ تا آنجا که به ما مربوط می شود زمانی که دفتر خانه خود را به نظر می رسد به خوبی به عنوان آن است که کارآمد شما waaaay بیشتر احتمال دارد به احساس خلاق الهام گرفته و با انگیزه به [email protected]# انجام می شود حتی زمانی که نصی کودکان و نوجوانان می آیند و مجبور باشید در وسط یک قدرت کار sesh.

اتمام این ملزومات که کار از خانه بسیار ساده تر — به علاوه آنها را به دفتر جدید خود را در فضا نگاه بیش از حد خوب. حال اگر وجود دارد هر گونه راه برای اضافه کردن یک درب (و یک قفل)….ما هنوز در حال کار بر روی آن!

اگر شما یکی از کسانی که خود را مانیتور کامپیوتر تکیه بر روی یک پشته از کتاب های این مش فلزی ایستاده است بلیط خود را به گرفتن آن tomes پشت در قفسه جایی که تعلق دارند. داشتن یک پایه رومیزی اجازه می دهد تا شما را به بلند کردن مانیتور خود را به سطح چشم است که در ادامه راه بسیار راحت برای مدت زمان طولانی کار جلسه علاوه بر آن کمک می کند تا کاهش هر دو چشم و گردن فشار است. این یکی رو به مقدار زیادی از اتاق را در زیر بیش از حد, بنابراین شما می توانید اسلاید روی صفحه کلید خود را در هر زمان که شما به آن نیاز دارید. یک کشو جادار برای مقالات و فایل های که اسلاید در داخل و خارج نیز فوق العاده مناسب به عنوان دو طرف محفظه قلم, قیچی و سایر must-haves که خود را نگه دارید #momboss خود در حال اجرا کارآمد است. اگر شما همیشه تصمیم می گیرید که شما نمی نیاز به یک مانیتور ایستاده کنه این یکی دو برابر به عنوان یک چاپگر ایستاده و یا حتی یک میز قفسه بنابراین شما ملزم به دریافت یک تن از استفاده خوب از آن است.

40 دلار در آمازونشما نمی توانید نگاهی به این جدول لامپ و نه فکر می کنم “Ooooh لا لا” که ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب برای یک لامپ جدول اما به ما گوش برای یک ثانیه. ساخته شده با یک پورت USB ساخته شده بنابراین شما می توانید اقامت متصل و هوشمند تکنولوژی LED (بدون تغییر نور لامپ مانند همیشه) این شیک و باریک لامپ میز است showstopper بر. سایه محور و tilts بنابراین شما می توانید تنظیم آن را به جای انواع وظایف و حفظ سطح راحتی خود را در چک. آن را نیز dimmable کامل برای کمک به تغییر خلق و خوی در اتاق از یک کنفرانس تلفنی ماراتن به یک لیزر متمرکز بر استراتژی sesh. در می آید و مرسوم برنج یا سیاه با سفید شیری سایه.

و هنگامی که بچه های خود را فقط نمی خواهد پایان مشق شب خود را و اجازه دهید آنها را به نشستن در صندلی ویژه با cool نور به منظور رسیدن به آنها انجام می شود.

$144 در غرب علم


اجازه دهید صادقانه مادرم همیشه در. ما نمی توانیم فصل کامل-در سر و صدا لغو هدفون. حتی اگر شما را ترک کسی که بسیار قادر به مسئول کودکان و نوجوانان زیر یک سقف به, شما در حال رفتن به می خواهید به طور کامل از لمس. اگر شما می خواهم لپ تاپ خود را به یک کافی شاپ های محلی و از کار وجود دارد. این هدفون بی سیم نه تنها در چندین رنگ های سرد آنها منزوی کردن سر و صدا بیش از حد که به معنی پچ پچ در اطراف شما است به حداقل برسد به طوری که شما را کاملا قفل شده خارج از محیط اطراف خود را, اما شما می توانید تمرکز با حداقل حواس او را پرت. آن می آید با یک میکروفون 40 ساعت عمر باتری و سریع شارژ (فقط در 10 دقیقه, شما می توانید شارژ به اندازه کافی به گذشته شما دو ساعت). بهترین بخش این است که اگر شما عشق را به گوش دادن به موسیقی در حالی که شما ارسال کنم ایمیل strategize و در غیر این صورت و پا زدن کون, این سنگ شکن audio drivers (tech talk برای سخت افزار) که طرفداران می گویند تبدیل گوش دادن به یک تجربه همهجانبه.

$106 در آمازون


بنابراین در حال حاضر که شما در حال کار از خانه که در آن شما “کار”? شما در حال رفتن به نیاز به یک فضایی است که به طور انحصاری برای شما— حتی اگر آن را در اتاق خواب در حال حاضر. این میز و قفس مجموعه سرمایه گذاری عاقلانه ای است. این رو بی انتها کلاسیک نگاه به آن و یک تن از گزینه های ذخیره سازی. وجود دارد یک اسلاید از قفسه های ساخته شده برای صفحه کلید و ماوس می آید که با ایمنی متوقف می شود — عمده به علاوه اگر بچه های خود را به طور منظم بیش از فضای کاری خود را بکشد و در کشو فقط یک کمی بیش از حد سخت است. قفس اضافی می افزاید: cubbies و محفظه به صورت کتاب و فایل ها به همراه فضای کافی برای جای یک مانیتور.

چیزی که مورد علاقه ما در مورد این میز است که چگونه از آن همه کاره است — اگر شما ترجیح می دهند بیشتر آرنج اتاق فقط حذف قفس. قطعات به صورت جداگانه آمده به طوری که آن را مانند گرفتن دو میز در یک. آن را فقط به اندازه مناسب برای کار روزانه جلسات اما نه آنقدر بزرگ است که آن را غلبه یک اتاق. سطح منطقه است که به اندازه کافی جادار به جای یک لپ تاپ و یک لامپ و حتی چند دسکتاپ لوازم جانبی بیش از حد. می آید در عتیقه سفید (با نام مستعار کرم) نمک بلوط (با نام مستعار خاکستری) و عتیقه رنگ (با نام مستعار قهوه ای).

200 دلار در آمازوناین بد بو صندلی اداری است که مورد علاقه ماست نه تنها به دلیل آن به نظر می رسد اما آن را نیز فوق العاده راحت حتی اگر کار شما نیاز به شما به صرف ساعت های طولانی در میز کار خود را. صندلی و پشت ساخته شده منحصر به فرد بند ناف طناب از ارتفاع به سبک سیستم پلی استر-پیچیده باند در یک براق قاب فولادی است که در واقع انجام یک کار واقعا خوب کار حمایت از پاهای خود را ، (یکی از طرفداران گفت که آنها “باید مطلق با ستون فقرات مسائل!”) پایه است که بر روی چهار چرخ بنابراین اگر شما نیاز به فایل های فشرده بین میز کار خود را و خود را در کابینه ذخیره سازی شما می توانید آن را دستی بالابر گرفتن که به شما امکان سفارشی کردن ارتفاع صندلی را به میل خود. در آن طول می کشد فقط چند دقیقه به جمع آوری و می آید در انواع رنگ های سرگرم کننده (سرخ و آبی و سیاه و سبز) بنابراین شما می توانید مطابقت آن را به شخصیت خود را و یا دکور خود را.

120 دلار در ظرف فروشگاه


بر خلاف یک مداد استاندارد دارنده یا ثابت پلت فرم تنبل سوزان-سبک میز سازمان اجازه می دهد تا به شما در حفظ و یک [email protected]#!-تن از ملزومات در دسترس و بدون خمیدگی سطح فضا بر روی میز کار خود را. ترجمه: شما هرگز در جان شکار برای fave خود را قلم دوباره. پر کردن آن با نوشتن ظروف قیچی حاکمان و بیشتر — هر آنچه شما نیاز به انجام کار خود را به خوبی به لطف چهار محفظه های مختلف است که چرخش یکنواخت در بالای یک پایه. تمام چیزی که ساخته شده از پودر با پوشش فلزی (این در واقع به بازار عرضه شده برای کودکان و نوجوانان) اما ما آن را دوست دارم برای یک دفتر خانه و از آنجا که شما می توانید مناسب خیلی در و آن را آسان به تمیز نگه داشتن. اگر یک کمی از شما در حال به اشتراک گذاری فضای کار آن ممکن است ارزشمند به خرید یکی از این برای هر شخص (منظور ما از بچه), به طوری که آنها باید خود را stuff— ما می دانیم که چگونه آنها احساس می کنید در مورد به اشتراک گذاری.

$30 در POTTERY BARN KIDS


هیچ چیز در یک دفتر خانه است و بیشتر cringeworthy از یک جنگل از درهم کابل. نگه داشتن هر یک از آنها در دسترس آسان با این نرم افزار طناب میز سازمان. این شکافها برای چهار کابل های مختلف با اندازه های مختلف و واقعا چوب به میز سطح بنابراین شما می توانید یکی از شما نیاز دارید و آن را حق بازگشت در محل با سکته مغزی صاف. این شکل اهل تفریح و بازی و پاپ رنگ را چه معمولا یک چشم درد و تبدیل آن به یک کمی شات, شاد, راست بر روی دسکتاپ شما. وزن برای ثبات و کامل برای همه چیز خود را از کابل USB به گوشی های هوشمند خود را شارژ آن طول می کشد تا تنها مقدار بسیار کمی از فضا و حتی اجازه می دهد تا شما را پشته کابل در بالای هر یک از دیگر هر چند اگر شما می کردم که مقدار جریان در یک بار شما ممکن است بخواهید به صحبت کردن با کسی (just sayin’).

7 دلار در آمازونهیچ گرفتن در اطراف یک نیاز برای ذخیره سازی زمانی که شما از خانه کار می کنند و بیشتر از آنچه که شما در حال دادن دور هستند فایل ها و کتاب. مشکل این است که آن را سخت برای پیدا کردن یک کابینه نیست که به فریاد فضای اداری در بدترین راه ممکن است. این است که مگر اینکه شما انتخاب کردن برای یکی که به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک قطعه زیبا از مبلمان از قدیمی به طور منظم کابینه. این یکی می کند که فقط در حالی که همچنین ارائه دو کشو جادار است که مناسب برای حلق آویز حقوقی و یا نامه ای فایل های ذخیره سازی مخازن و کتاب یا stashing لوازم دیگر. زیر شلواری گسترش به طور کامل در یک سکته مغزی صاف بنابراین شما می توانید آنچه شما نیاز دارید بدون سنگین کشیدن از کسانی که در مدرسه صنعتی کابینت. X الگوی پانل های درب و ساده پاهای بلند و باریک آن را به کار با بسیاری از مختلف سبک دکور. پس از اتمام شامل شسته خاکستری و بینگ گیلاس.

$219 در آمازون

دفعه بعد که شما آماده هستید برای وارد کردن چند دقیقه جلوتر از برنامه ما را بررسی کنید خانه و آشپزخانه ملزومات است. یا شاید آن زمان ما به ماری کوندو سبک و فقط پاک کردن همه ما sh*t.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im