8 تا از بهترین چتر-الا-Ellas که در حال زیبا و کاربردی برای روز های بارانی


fashion-Recovered_umbrella

اجازه ندهید که کسانی که مخوف, آوریل, مه, ژوئن, دوش, قرار دادن یک دمپر در رژه خود را. به یاد داشته باشید, آن طول می کشد آفتاب و باران به رنگین کمان. 😉 زمانی که شما مجهز به راست دنده یک روز بارانی (باران چکمه? بررسی کنید. ژاکت باران? بررسی کنید.), در حال اجرا پس از بچه ها در باران خواهد بود کمی بهتر…er…خشک کن.

ما انجام داده ایم برخی از تحقیقات بازار به آوردن شما بهترین مادر-تایید چتر که شیک و جمع و جور و windproof. این که آیا شما در جستجوی یک یدکی چتر را در کیف پول خود را در همه زمان ها و یا آماده برای ارتقا می گویند ، اگر یک چیز وجود دارد همه مادران باید سرمایه گذاری در این دنگ چتر خوب که شکستن نیست تنها پس از چند استفاده می کند. ما می دانیم که شما رو ارزان شما اصول اولیه تحت پوشش ما می خواهیم این را به احساس *جدید*. و kiddos? بدون آنها نمی توانید به اشتراک گذاری این. ما در بر داشت بهترین, بچه, چتر برای آنها بیش از حد.

آماده برای بچه های خود را به آه و آه در حیرت?? لا بلا چتر خط هوشمند چتر فقط ممکن است تحت الشعاع قرار دادن بقیه. در 46 اینچ خود چتر سایبان هستند به طور قابل توجهی بزرگتر از شما پیدا کردن در بازار است. اما آنها هنوز هم بریزید تا به یک جمع و جور و راحت و اندازه است. علاوه بر این, آنها را به صورت خودکار باز و بچه-مصوب نرم و حتی با تطبیق آستین.

زیبا و طرح های ابتکاری (از جمله این آبی زیبا butterfly pattern), الا Aizenshtat از بنیانگذاران لا بلا چتر می گوید: “ما در سفر های زیادی و جمع آوری چتر هر جا که ما رفت—رنگارنگ و درخشان طرح که ایستاده کردن از جمعیت و به تصویر کشیده شهرهای مختلف ما بازدید کردند. این ما به ارمغان آورده بسیار شادی که ما می خواستیم به آن را به اشتراک با دیگران توسط ما در ایجاد طرح های منحصر به فرد. ما می خواستیم به ایستادگی کردن از جمعیت نه فقط در زیبایی بلکه در عملکرد. ما نمی خواهم به فروش چتر های زیبا که در فقط چند ماه. آن زمان سال تحقیق و آزمایش های قبل از ما رفت و آنلاین با ما محصولات—بدانند که واقعا چه چیزی باعث می شود بهترین چتر. ما شروع به زندگی ما به طور کامل در زمینه های مختلف و فقط به دنبال شور و شوق ما…این ما به ارمغان می آورد شادی بسیار به دیدن و شنیدن دیگران روی تعجب فریاد زدن در منحصر به فرد و اصالت از طرح های ما. ما امیدواریم که به یک روز دیدن خیابان بارانی تحت پوشش در رنگ با لا بلا چتر.”

45 دلار در آمازونباران چک کنید لطفا. هنگامی که شما پیدا کردن یک چتر قرار می دهد که اضافی بهار در مرحله خود را, شما می دانید که شما زده طلا. نشانه تلون مزاج: این نمایی بسته بندی قطره باران سفر چتر از Kate Spade New York چنین چندساله کلاسیک. آن را کمی گران تر از برخی از اما helloooo شما پرداخت برای کیفیت. اگر شما تا کنون تجربه کرده اید بد چتر (با نام مستعار نوع که شما انتخاب کنید تا از خیابان ایستاده برای $4) سپس شما می دانید که صرف چند دلار اضافی است که ارزش آن در دراز مدت است. یک تماس مشتری آن را سرگرم کننده و با دوام است. “این چتر اتحاد در برابر دیوانه شیکاگو بادها و زیبا به نظر می رسد به بوت شدن!” شما آن را شنیده ،

Pssst: اگر هر یک از زن و شوهر هستند و با خواندن این مطلب را از این شوهر “من این چتر برای همسر من و او کاملا آن را دوست داشتم. او را دوست دارد چگونه شما فقط یک دکمه را فشار دهید و آن را باز می کند و چین تا پس همه شما باید انجام دهید این است که آن را پایین بکشید. فوق العاده مناسب برای روزهای بارانی به دلیل آن را متناسب با سمت راست در کیف پول خود را به طوری که او می تواند آن را در همه جا.”

48 دلار در KATE SPADE


نه تنها این باران-Mate جمع و جور سفر چتر کنه تمام جعبه (ساده و کاربردی و بودجه-دوستانه) اما آن را تقریبا 4000 رتبه بندی در آمازون است. ما نمی خواهم به خوش گذرانی ما شاخ, اما ما فکر می کنم ما در بر داشت برنده است. هنوز هم قانع نشده ؟ باید هر چیزی را به شما اتفاق می افتد باران-Mate چتر آن می آید با گارانتی تعویض مادام العمر—آنها به شما ارسال یک چتر جدید بدون هیچ هزینه اضافی. آن را در دسترس در رنگ های متعدد از جمله این مسحور آسمان آبی چاپ است که شما را حفظ خواهد کرد گریه نوزاد آرام AF در طول رگبار سیل. از همه مهمتر windproof طراحی باعث می شود آن را امن برای سرمایه گذاری در خارج بدون ترس از چتر خود را باد دور یا چرخش در داخل است. اتوماتیک باز و بستن دکمه نیاز به بدون هیچ زحمتی صفر (هیچ تاشو یا انگشتان باریکش!). این مشتریان آمازون می گوید:”باز و بسته واقعا به راحتی و به سرعت. چتر بزرگ (بزرگ) اندازه با وجود کوچک بودن به اندازه کافی برای فقط در مورد هر نقطه هنگامی که آن را بسته است. آن می تواند به راحتی در کیف پول و یا حمل و نقل. واقعا چتر خوب و windproof بیش از حد!”

$21 در آمازون


دیدار با جدید خود را روز بارانی و لوازم جانبی برای زمانی که آسمان خاکستری می باشد. اصلی سبیل حباب چتر از شکارچی های اذوقه رسان از همه مورد علاقه باران, چکمه, کاملا مناسب برای مدرن روز مری پاپینز. این چتر بزرگ امکانات فوق العاده گسترده ای شفاف سایبان برای نگه داشتن شما و آنهایی که کمی خود را خشک. آن را ساخته شده از پشم شیشه و پلاستیک های تقویت شده و دارای یک دستی آسان-باز طراحی شده است. جوش داده شده درز ساخت و ساز با دوام کافی برای مقاومت در برابر سختی بادها و باران های سنگین. امیدوارم شما و در مورد در چنین sh*tty شرایط آب و هوا اما همانطور که می دانید زمانی که آن را باران آن ميريزد. از آنجا که شما نمی توانید سعی کنید قبل از خرید ما به شما اجازه بررسی به شما برخی از وضوح. این مشتری می گوید:”من این چتر و شکل آن و دیدن از طریق, طراحی, عالی است. راه رفتن در سنگین منچستر باران را شانه ها و قسمت بالای بدن به طور کامل خشک هستند به علاوه شما می توانید ببینید که چه کسی و یا چه شما در حال رفتن به.”

بله آن را عملا به فروش می رسد در همه جا و بله می آید در کودکان و نوجوانان اندازه به عنوان به خوبی.

45 دلار در آمازونبرای یک نگرانی کمتر در یک روز بارانی اجازه کوین چاپ چتر از Anthropologie به نگه داشتن خود را تا چانه. عملی روزمره, نایلون, چتر است فقط آنچه شما نیاز دارید برای errands سریع به فروشگاه مواد غذایی و یا یک قدم زدن در پارک (یک اتفاق نادر است که می دانیم!). این چتر را هدف اصلی این است که نگه داشتن شما را خشک و بدون گرفتگی سبک خود را. آن را بسیار سبک وزن و چین های کوچک به طوری که شما می توانید ‘n’ go زمانی که شما به آن نیاز دارید را در یک لحظه. در حالی که بچه ها ممکن است یک بوق زدن از شما بیشتر گریز از مرکز رنگین کمان راه راه چتر این یکی به اندازه کافی پیچیده برای کیت میدلتون.

این پنج ستاره امتیاز آن را همه می گوید “ایده آل برای بهار آب و هوا در حال حاضر. تعادل کامل از زیبا و کاربردی است.” اگر گل چاپ را ندارد شما می خواهید برای رسیدن به یک سنگر خاکی, پس ما نمی دانیم که چه خواهد شد.

$32 در ANTHROPOLOGIE


کمتر است و خیلی بیشتر. فراتر از مارس دوش شما نیاز به قابل اعتماد چتر است که شما می توانید نگه دارید به عنوان یک پشتیبان در تمام زمانها. به عنوان یک مادر ما در حال حاضر می دانیم که شما نظارت بر آب و هوا بر روی تلفن خود را 24/7… اما باران دوش می تواند پس لعنت گاهی اوقات غیر قابل پیش بینی. این خوش گل چاپ چتر از Madewell جمع و جور به اندازه کافی به بازی شیر یا خط به ترین کیف های دستی به طوری که هیچ چیز را به شانس چپ. برای راحتی کار ما عشق به صورت خودکار باز و بسته تابع است که می توان با لمس یک دکمه. پاداش: شما فایده کمد لباس شامل شلوار جین, chambray پیراهن و مادر تایید شده آغاز خواهد شد با تشکر از شما.

این Madewell مشتری می گوید: “من هرگز نوشتن بررسی اما من فقط به حال به دنیا بگویید. این یکی از بهترین چتر من تا به حال من پنجه در. به طور جدی. آن را حتی بهتر از من 40 دلار ریختن چتر باران. نیازی به گفتن نیست و تابع یک به علاوه, به ویژه هنگامی که من در حال اجرا در اطراف دانشگاه از ساختمان به ساختمان. وجود دارد هرگز یک مبارزه است.”

$30 در MADEWELL


Totes زیبا! اگر شما همیشه می خواستم روشن حباب چتر و سپس در اینجا شانس خود را به جالبترین مامان در بلوک. چند نقطه های رنگی به شما یک دلیل برای لبخند بر کمتر-از-sunny-day. همراه با یک لاستیک ducky باران زرد حقه باز و wellies شما و خود را کوچک من خواهد بود قتل روز بارانی #OOTD بازی. مادرم را دوست دارم سبک وزن ساخت و ساز از این چتر. آن را روشن سایبان برای افزایش دید به طوری که شما می توانید ببینید که در آن شما در حال رفتن (این مفید است به خصوص در هنگام عبور از یک خیابان شلوغ). علاوه بر اینکه هر دو windproof و rainproof گنبد تاج را سپر شما از باران به طوری که شما لازم نیست در پایان روز به دنبال مانند یک سگ خیس. با بیش از 2000 رتبه بندی در آمازون مشتریان می تواند به توقف raving. می گوید این مادر “عشق این چتر. به عنوان به زودی به عنوان من بدون پوشش آن دختر نوجوانم می خواستم به ‘امانت’ آن است. چتر بزرگ برای قیمت و من خشک ماندن بدون از دست دادن دید. باید خریداری دو!”

20 دلار در آمازونشما هرگز یک لحظه کسل کننده پرش در باران با این رنگین کمان وارونه چتر از Sharpty در زرادخانه خود را. و بله, شما می دانید kiddos آن را دوست دارم بیش از حد! را انتخاب کنید از 28 بازیگوش طرح برای یک روز بارانی, pick-me-up. علاوه بر cuteness عامل (که ما خیلی قدر) این پسر بد آماده است برای مبارزه با عناصر—می شود آن را بالا gusts باد و یا خود به خودی downpour در هنگام چیدن تا بچه ها از مدرسه. معکوس طراحی را حفظ خواهد کرد شما را امن و صدا و از راه آسیب است. طراحی شده برای دید از داخل به بیرون این عملکرد بالا چتر اجازه خواهد داد که شما را به خروج خودرو بدون خیس شدن. شما هرگز به نگرانی در مورد جاری شدن سیل کف آشپزخانه بعد از سنگین باد و باران دوباره. سلام برای کوچک برنده! این windproof چتر ارگونومیک c-شکل دسته—به سادگی اسلاید آن را بیش از ساعد و یا مچ دست—به طوری که شما می توانید با خیال راحت با فشار یک پرسه زن و یا مانور نوزاد خود را در یکی بازوی مواد غذایی دیگر. احساس Superwoman هنوز ؟

19 دلار در آمازون

به دنبال به روز کردن کمد لباس تابستان خود را? مطمئن شوید برای بررسی برای اطلاعات بیشتر مادر-تصویب مد خرید!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>