8 تا از بهترین دندان محصولات برای کودکان و نوجوانان به نگه داشتن آنها را به مسواک زدن و لبخند


Kids Toothpaste Products

فقط زمانی که شما فکر می کنید شما تا به حال تمام این مادر چیز تحت کنترل—بوم!—بچه خود را در میآید برخی از دندان است و شما (دوباره) برای پرتاب f*cking حلقه. بله در بالای تغذیه آنها و تغییر آنها و مطمئن شوید که آنها نمی کشند شما وظیفه دارید با ظاهر غیر ممکن است از مسواک زدن خود را صهردرس هر شب است. مهم نیست که چقدر شما نفرت به آن را انجام دهد خود را تمیز کردن دهان و لثه ها قبل از به رختخواب رفتن در شب و مدتی پس از قرار دادن در خواب و قبل از خواندن قبل از خواب کتاب فوق العاده مهم است.

بنابراین تقریبا به عنوان به زودی به عنوان بچه خود را در میآید اولین pearly white, از آن زمان به پایین به کسب و کار و عملکرد بهداشت دهان و دندان. و به عنوان دندان های خود را فوران و رشد شما نیاز به به طور کامل مجهز با تمام حق دندانپزشکی ساز: یعنی یک نرم قلم مسواک و خمیر دندان فلوراید. در غیر این صورت باکتری ها می توانند با شکستن کربوهیدرات های ساده و منجر به حفره توضیح می دهد که مروارید (موری) Aletomeh, D. D. S., دندانپزشک اطفال در Pearly لبخند دندانپزشکی کودکان تورانس کالیفرنیا. “موی نرم حرکت خواهد کرد بيوفيلم ها و باکتری ها به دور از gumline و دندان, بنابراین مطمئن شوید که برای رفتن به لثه و آرام” توضیح می دهد که دکتر Aletomeh.

و فراموش نکنید که در مورد نخ دندان و دهانشویه! “شما به عنوان پدر و مادر باید به کارآگاه برای دیدن هنگامی که نخ مورد نیاز است!” او می گوید. “بعضی از بچه ها فوق العاده فضاهای بین دندان های خود را و نیازی به نخ دیگران را بطور دنج قرار گرفتن دندان و قطعا نیاز پدر و مادر به کمک نخ.” همانطور که برای شستشوی دهان او فقط آن را توصیه می کند که بچه ها در این سن است که آنها می توانند تف (معمولا حدود 6 یا 7 سال).

خوب به عنوان شما می توانید بگویید بچه شما نیاز به بیش از یک مسواک برای جلوگیری از مخوف دندانپزشکی اضطراب در سن پنج سالگی. در اینجا برخی از دندانپزشک-محصولات توصیه می شود شما می خواهید به سهام تا در صورت کوچک خود را flosser.

اگر علم است که بر روی جلد یک, محصول, شانس, بچه خود را باز خواهد شد تا ایده استفاده از آن—حتی اگر آن را در خمیر دندان به معنای استفاده می شود که مسواک او متنفر است (اگر این مورد است, شما نیاز به نگه داشتن خواندن). اگر علم ندارد فروش آنها شاید طعم توت خواهد شد. این خمیر دندان ساخته شده توسط دندان درآوردن درد-مبارزه با برند Orajel است عاری از الکل پارابنها آسپارتام, رنگ, قند, SLS, لبنیات, گلوتن شما نام آن را—و کاملا امن برای استفاده با نوزادان سنین 3 ماه تا 4 سال است. همچنین فلوراید رایگان که بدان معنی است که اگر آنها فرو کردن, شما لازم نیست که به دمدمی مزاجی. آن را به نام آموزش خمیر دندان برای یک دلیل.

4 دلار در آمازونفقط تصویر از این مسواک (و نرم افزار که همگام سازی به آن) به تنهایی کافی است برای جلب کردن کودک خود را به قلم مو خود را صهردرس. آن را تبدیل به یک نوکر کار را به یک تجربه بازی سرگرم کننده است که رفو قابل توجه در کتاب ما. این Magik موبایل برنامه ویژگی های یک مسواک تایمر بنابراین کودک شما می داند که چگونه به قلم مو را به عنوان به خوبی به عنوان یک داشبورد بنابراین پدر و مادر می توانید نگه دارید بازی نرد چگونه به خوبی او را انجام می دهند. چه چیزی بیشتر: این نرم افزار کمک می کند تا آموزش kiddos چگونه به درستی مسواک زدن دندان های خود را و به شکل بهتر دندان عادات بنابراین شما می توانید خود را معلم و کلاه کردن برای چند دقیقه حداقل. آن می آید با برس مسواک دارنده و صاحب تلفن.

یکی دیوانه, نقد و بررسی گفت: “اگر شما مانند من هستند که دارای یک فرزند است که متنفر مسواک زدن دندان های خود را پس از آن من به شدت توصیه این! من 4yr این خیلی هیجان زده به قلم مو دندان های خود را پس از او این است. او قلم در صبح برای 2 full دقیقه و در همان شب. پس از کشتن تمام هیولا بر روی دندان های خود را و آنها را وادار به استفاده از الماس و ستاره جدید برای خرید ماسک و پس زمینه برای تصاویر خود را. وجود دارد patental برنامه همراه با آن نشان من اگر او برس دو بار در روز و چگونه به خوبی او خار. همه در همه این بود که یک خرید بزرگ!”

18 دلار در آمازون


اکثر دندانپزشکان اطفال و American Academy of Pediatric Dentistry (AAPD) توصیه فلوراید استفاده کنید. اما این یک انتخاب شخصی است به هر خانوار با توجه به دکتر Aletomeh. بنابراین برای پدر و مادر که به دنبال گزینه های دیگر او می فرستد و آنها را در جهت از این ملایم با طعم خمیر دندان است که فلوراید رایگان و طبیعی است. توصیه می شود برای کودکان زیر سن 6 اما امن برای کودکان و بزرگسالان در تمام سنین است. بنابراین اگر شما نیز به هندوانه با طعم, شما ممکن است بخواهید به سهام تا در تعداد کمی از این. اگر شما به دنبال یک فلوراید نسخه خود را تمشک آبی نیز یک برنده در میان کودکان و نوجوانان!

$3 در خارج


اگر شما به دنبال یک بیشتر کشورهای عضو اکو دوستانه راه حل برای مسواک زدن کودک صهردرس شما را دوست دارم این بالا-دارای برس ساخته شده از بامبو. آن را در مورد به زمین دوستانه به عنوان آن می شود—ساخته شده از طبیعی فراوان بامبو که در واقع دارای استحکام کششی بالاتر از جراحی (پس از آن مطمئن شوید که برای دریافت آن سفید پوستان مروارید وار خوب و تمیز) و این البته طبیعی در هر راه به طوری که آن را رایگان از تمام کسانی که ناقص مواد شیمیایی مانند BPA و فتالات. هر بسته همراه با 4 قلم با رنگ های مختلف سر, بنابراین اگر شما بیش از یک kiddo شما دنبال آن هستید در یک بسته از یک سال و شما طلایی رنگ هستید. این می آموزد که بچه ها در مورد بهداشت دهان و دندان و بهداشت جهانی از سن خیلی زود اما هیچ چیز اشتباه است با شروع جوان!

6 دلار در آمازونساده ترین راه برای گرفتن بچه خود را به استفاده از دهان شویه برای خرید یکی که طعم خوشمزه—اگر چه فراموش نکنید که برای یادآوری او را به آن را فرو برد! این یک تاج است و جالب گهگاه آدامسی طعم و رایگان از الکل است. آن را به معنای برای سنین 6 و بالاتر است که در این سن که دکتر Aletomeh معمولا توصیه می کند معرفی فلوراید بشویید. “آن را باید در آخرین مرحله به بهداشت دهان و دندان معمول—برس نخ و سپس آبکشی کنید! نیز وجود دارد یک توت فرنگی راش عطر و طعم است که به همان اندازه شیرین و خوشمزه به kiddos. نگران نباشید, آنها قدردانی نعناع بعد از آن در زندگی است.

$21 در آمازون


تا آنجا که شما نفرت تمام دندان درآوردن چیزی که شما ممکن است به عنوان به خوبی به آن استفاده می شود از بچه خود را در حال رفتن به آن را انجام می دهند تا آنها را وارد کنید کلاس پنجم (آره جدی). اما این اولین سال است که به معنای واقعی کلمه بدترین که چرا مسواک/teether دسته کوچک موسیقی جاز واقعا می تواند در مفید آمده است. این یکی ساخته شده برای کودکان سنین 0-12 ماه است و به شکل یک شایان ستایش پروانه تا کودک خود را به طور خودکار علاقه مند می شود. آن را نرم و ملایم موی سیلیکون است که کمک به از بین بردن است که دندان درآوردن درد و ساخته شده از 100 درصد مواد غذایی سیلیکون درجه (BPA رایگان البته). حتی ماشین ظرفشویی-یخچال و مایکروویو امن. و اگر شما تا کنون کشف شده چقدر یک دندان درآوردن bb را دوست دارد انجماد سرد همه چیز در لثه شما قدردانی یخچال-دوستانه عامل (پس از شستشو در ماشین ظرفشویی).

14 دلار در آمازون


مسواک زدن یک چیز است اما نخ است که کل بازی توپ جدید که بچه ها به خوبی از نفرت. در تلاش برای این فرایند را آسان تر برای ما به والدین این شرکت انجام غیر قابل تصور: تبدیل کمی نخ و چوب به مینی nunchucks برای بچه های خود را لذت بردن (و سرگرمی های خود را). “بچه ها عاشق شخصیت های کارت های تجاری و چالش تسلط بر مهارت استفاده از GumChucks می گوید:” لانا Rozenberg, D. D. S., شهر نیویورک-بر اساس دندانپزشک. هنگامی که شما این کیت شما نیاز به یک کیسه از نخ نکته پر کردن مجدد هر کیسه از 36 شما گذشته یک ماه حداقل. آنها ارائه یک نخ در دلخواهی C-شکل است که توصیه می شود توسط اکثر دندانپزشکان به گفته دکتر Rozenberg.

13 دلار در آمازوناگر فرزند شما در نظر گرفته شده است “بچه بزرگ” و ترجیح میدهد به مانند یک درمان می شود, وجود دارد هیچ شرم در گرفتن او را مسواک برقی. اگر شما این مسیر دکتر Rozenberg توصیه رفتن بزرگ و یا رفتن به خانه. او یکی از طرفداران بزرگ از قدرت قلم برای بچه ها و جوان, بزرگسالان به طور یکسان. “دست به دست کردن قدرت براش انجام یک کار بهتر از بین بردن پلاک بيوفيلم نسبت دستی مسواک زدن صرف نظر از نام تجاری” او می گوید. این یکی بلوتوث را فعال کنید و در تعامل با کودک خود را از طریق سرگرم کننده و برنامه آموزشی. این فرزند شما می آموزد که چگونه به مسواک زدن و چه مدت به قلم بنابراین شما لازم نیست که. آن را نیز می آید در رنگ های آبی و صورتی و بنابراین هر بچه می تواند خود را دارند. برنده!

68 دلار در خارج

به دنبال سهام در بیشتر کودکان و نوجوانان دنده ؟ ما رو شما پوشش داده شده با کالا که به شما کمک کند روز خود را به روز بیشتر هموار.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im