Best Pottery Wheel For Kids

ما همه به دنبال سرگرمی است که تعامل ما فرزند روح خلاق بدون تشویق مداد رنگ (یا رژ لب در برخی از خانه ها) بر روی دیوار ما. چیزی است که وجود دارد جذب می کند در مورد حرکت صاف از خاک رس در حال چرخش به دور یک چرخ سفالگری (Patrick Swayze در روح هر کسی؟). خرید چرخ سفالگری برای کودکان و نوجوانان می تواند عملکرد بسیاری از مستقل و خلاق با حداقل سرمایه گذاری. ساخت سفال برای کودکان و نوجوانان می تواند منجر به بهبود اعتماد به نفس و مهارت های حرکتی درشت و همچنین به عنوان کاهش استرس و اضطراب و بیش فعالی (و شاید برخی از جالب به دنبال tchotchkes در اطراف خانه). ما هرگز دیده می شود یک کلاس سفال که شبیه یک نمونه کلاس دوم, کلاس درس آنها آرام و ساکت همیشه!

این نیست که سفال معلمان سحر و جادو. چون بچه ها خیلی مجذوب در رس و خلاقیت است که تمرکز آنها در عمق یک شاهکار است. برای بچه ها کاملا آماده است برای یک چرخ سفالگری ساده قالب و بازی با خاک رس به اندازه کافی برای نگه داشتن آنها را شیفته. آن را مانند خمیر بازی با یک هدف. صاف نوبه خود از خاک رس آنها را نگه می دارد honed در حالی که تخیل خود را اجرا وحشی در داخل! می توانید آنها ایجاد بنفش قورباغه ؟ اطمینان حاصل کنید! سه پا دایناسورها ؟ چرا که نه! خاک رس است که یک ابزار کامل برای بچه های جوان تر که مسئولیت رسیدگی به دلیل آن را به راحتی نشیند حتی با دست های کوچک. اشتباه? فقط رول آن را در یک توپ و بیش از شروع. (اگر فقط ما می تواند انجام این کار در زندگی بیش از حد!)

همه از این نرم کننده و نورد و شکل دهی است که در واقع شکل دادن به ما لوس هماهنگی دست و چشم و ساختمان دست و بازو عضلات نیز هست. دستیابی به یک قطعه کامل از هنر است نه هدف برای سفال برای بچه ها. به جای آن ما با استفاده از این به قهرمان خلاقیت و کمک به بچه ها ساخت اعتماد به نفس آنها به عنوان ظروف سرباز یا مسافر و نگه داشتن رفتن و در نهایت ایجاد چیزی سرگرم کننده! آیا شما نیاز به استفاده از لیوان مداد دارندگان و ظروف آنها را ایجاد کنید ؟ هیچ. به طور جدی ، اما شما می توانید آنها را نگه دارید بر روی صفحه نمایش و تراوش با proudness هر بار که شما راه رفتن خود را سفارشی قطعه از هنر است.

ما وارد بهترین 8 چرخ سفال و خشت کیت تضمین شده برای نگه داشتن خلاقیت در یک زمان همه بالا. آنها بسیار سرگرم کننده و آسان شما فقط ممکن است در عمل خودتان! (توجه داشته باشید به خریداران— اطمینان حاصل کنید که شما رو باتری و یک پلاستیک سفره یا روزنامه در آماده است. بچه ها می خواهید به استفاده از این بلافاصله.)

بهترین چرخ سفال برای کودکان سنین (6 و بالاتر)

مایکل سفالگری چرخ سفالگری سرد استودیو راه اندازی کامل برای شروع مجسمه سازی. این همه در یک کیت شامل همه چیز ما لوس نیاز به شروع کنید (به جز باتری البته)! 10 فلزی رنگ یکی از standouts از این مجموعه. آنها فراوان به اندازه کافی برای پوشش تمام 6 رس پروژه (یک طلا و جواهر دارنده و گوشی های هوشمند بلندگو به نام چند) و خشک در پررنگ رنگ فلزی است که هر بچه را دوست دارم.

برخی از پروژه های در حال سختتر از دیگران, اما, گام به گام جهت آن را به تمام شدنی است. کلید موفقیت پروژه است به مطمئن شوید که برای اضافه کردن مقدار زیادی از آب به خاک رس. بیشتر مرطوب رس آسان تر از آن است که به قالب! ایده آل برای بچه ها در سن 6 و تا سفال سرد استودیو کیت است که به اندازه کافی آسان به راه اندازی و مانور (با دستورالعمل های دقیق) که بچه های ما حتی می توانید با انجام آن خود را ترک ما بسیار مورد نیاز “زمان”!

55 دلار در مایکلزامتیاز پنج ستاره توسط یک نوجوان 13 ساله در آمازون (همه ما می دانیم که آنها دوست ندارند هر چیزی تا کنون!) این چرخ سفالگری برای مبتدیان توسط سازمان تنظیم مقررات-Z-هنر پیروزی تضمین شده. بودجه دوستانه و مواجه نگردند با منابع به اندازه کافی برای تکمیل پروژه های متعدد آنهایی که کمی ما را آماده خواهد شد برای ساعت سرگرم کننده است. مطمئن شوید که به ارائه یک ظرف آب در نزدیکی مداوم برای فرو بردن دست و یا کار کردن خاک رس قطعا جرقه نا امیدی.

پدال پا ما را لوس کنترل زمانی که آنها به آن نیاز دارید با اجازه دادن به چرخ برای شروع و توقف خود فرماندهی آنها را قادر به تعمیر کار خود را به عنوان مورد نیاز است. هنگامی که پیکاسو قالب طریق شامل دو پوند هوای خشک خاک رس از آن زمان به مدارا! برای تزئین این قطعه به پایان رسید این کیت شامل هر امکان عرضه هنر: 6 رنگ روشن رنگ های زرق و برق و قلم و سنگهای درخشان به نگاه کامل.

17 دلار در آمازون


چرخش کارشناسی ارشد, سرد ساز, سفال Studio دارای یک طراحی منحصر به فرد که باعث می شود روی حیله و تزویر تکنیک های آسان تر برای دست های کوچک. خود را معکوس چرخ سفالگری اجازه می دهد تا بچه ها به مجسمه سازی خاک رس خود را وارونه استفاده از گرانش. بنابراین نابغه! چرا ما فکر می کنیم از این؟! همچنین برای جلوگیری از عرق ظروف سرباز یا مسافر ایجاد شده توسط بسیاری از در خانه سفال چرخ (با نام مستعار یکی گیر هستیم تمیز کردن) چرخش استاد شامل یک بطری اسپری به مرطوب خاک رس.

این کیت همراه با سه خشت دیسک به اندازه کافی به 6 “در روند” پروژه ها (قرار دادن eyeroll emoji) که ما بچه ها را دوست دارم از جمله یک پری دریایی ظرف طلا و جواهر. این ابزار اجازه می دهد برای خلاقیت جزئیات به حک شده به طراحی فلزی رنگ ارائه نکات تکمیلی. دستورالعمل های گام به گام خواهد شد اجازه می دهد بچه های ما به کار به طور مستقل در حالی که ما چند کاره نظارت و ساخت شام اجازه می دهد آنها را به احساس مانند آنها از آن همه خود را.

به عنوان یک منتقد نوشت: “من بچه ها را مشغول ساخت زیبا و کوچک گلدان برای 2 روز! وجود دارد 4 بسته از خاک رس گنجانده شده است که یک مقدار سخاوتمندانه. رنگ گنجانده شده است بیش از حد. آنها قادر به استفاده از این حق خارج از جعبه اگر شما باتری در دست است. من به شدت توصیه می شود!”.

40 دلار در آمازون


ساخته شده توسط من بسیار خود من چرخ سفالگری است یک گزینه عالی برای مبتدیان با کمک پدر و مادر. دو پوند از خشت قرمز مایل به قهوهای می آید به عنوان یک بلوک بزرگ به جای در دیسک شکل مانند برخی دیگر از مجموعه. این به این معنی شما در حال گرفتن دست خود را کثیف مامان! اضافه کردن آب و به کمک littles صاف کردن توده ها و برجستگی های قبل از شروع پروژه خود را. کلمه حکیم قطعا قرار دادن برخی از جدول پلاستیکی پوشش قبل از پرداختن به این کار کثیف, کثیف, کثیف!

طراحی شده توسط D باتری موتور کمی قدرت بیشتر نسبت به برخی از رقبای خود ساخت چرخ به نوبه خود کمی سریع تر اما نه خیلی سریع ما نمی تواند نگه دارید تا! این همه را شامل کیت همراه با ابزار برش و رنگ ما باید در تمام خاک رس به تزئینات سرگرم کننده است. این خارج شده و چرخ سفالگری است یک گزینه عالی برای پدر و مادر و فرزند مطابق با زمان.

یک مادر مشترک “در این مورد است که باعث می شود کودک خود را با استفاده از تخیل خود را. به آنها دست در چگونه برای ایجاد یک آیتم را تغییر دهید آن را بازسازی آن است. این می آید با همه چیز مورد نیاز برای ایجاد هر آیتم از آغاز تا پایان. وجود دارد به اندازه کافی خاک رس را به 4 آیتم ها را و یا بسته به چه مقدار خاک رس استفاده می کنید در هر یک از آیتم. این به کودک شما حس غرور و افتخار دانستن آنها ایجاد کرده اند چیزی از فقط یک توپ کوچک از خاک رس است.”

22 دلار در خارجبهترین چرخ سفال برای کودکان سنین (8 و به بالا)

مسلما بهترین بهترین ها برای کودکان و نوجوانان سفال چرخ است MindWare چرخ سفالگری برای مبتدیان. آن را اساسا Dyson از بچه ها سفال چرخ. طراحی شده است که قوی ترین و با دوام MindWare می رود تا آنجا که شامل یک آداپتور ac به قدرت این زیبایی. (درست است که بدون باتری های مورد نیاز در اینجا!) به دلیل آداپتور برق این چرخ سفالگری قادر است به سرعت های مختلف و متعدد جهت ساخت محصولات با کیفیت بهتر (ما امیدواریم).

این کیت همراه با بزرگترین فضل از همه; از جمله 2 ½ پوند از خاک رس 12 رنگ یک چلپ چلوپ کردن صفحه نمایش و ابزار های چندگانه برای قالب های کنده کاری و برش. ما از ویژگی های مورد علاقه این است که توجه به ایمنی. مطمئن شوید که یک چلپ چلوپ کردن صفحه نمایش خوب است برای حفاظت از دیوار ما اما MindWare قرار دادن یک سنسور فشار در این چرخ سفالگری. اگر فشار بیش از حد اعمال می شود و سپس چرخ متوقف می شود برای جلوگیری از گرم شدن یا سوختن موتور. به این معنی که ما می توانید استراحت و لذت بردن از جدید غذاخوری به زودی به راه ما آمده! (#justkidding)

80 دلار در آمازون


طراحی شده برای تعامل با بچه های بزرگتر از طریق سال های نوجوانی خود را در لحظه ای چرخ سفالگری است پیچیده تر باتری عمل چرخ. کامل با یک دوئل جهت ابزار طراحی, این به راحتی می توان برای چپ دست یا راست دست kiddos. این leftys قطعا قدر این (ما را فراموش کرده به طوری که اغلب)!

وجود دارد چند موضع واقعی outs از این چرخ خاص. شماره یک چگونه بسیاری از مجسمه سازی ابزار می آید – 14! (اکثر کیت با تنها 2 یا 3). نیز وجود دارد یک شسته و رفته کوچک سازی سینی زیر چرخ است که دارای تمام این ابزار (زمانی که ما موفق به گرفتن بچه ها برای تمیز کردن). این باتری پدال پا و 12 رنگ به معنی ما توئین کاملا در صندلی راننده (نشانه حمله وحشت!) از خلاقیت خود و ایجاد شده است. شامل مقدار خاک رس است که به اندازه کافی برای تکمیل پروژه های متعدد ترک ما با یک بعد از ظهر از تنهایی!

35 دلار در BARNES & NOBLE


Faber-Castell را فراموش هنر سفال استودیو بیش از فقط یک هنرمند ایجاد ایستگاه آن را کامل در استودیو— صحن گنجانده شده است! این دستورالعمل مصور همچنین ارائه یک کمی کوتاه درس تاریخ سفال به عنوان یک هنر و صنعت است. ما می دانیم که اکثر بچه ها فقط می خواهید برای گرفتن دست خود را (خوب کل بدن) و چیزی برای قرار دادن در اتاق خود را. بچه های بزرگتر که واقعا به این سادگی را درک این پاره از اطلاعات به خصوص اگر آنها می خواهند برای ادامه این سرگرمی است. اگر چه این است که یک باتری چرخ دو گزینه وجود دارد برای ساخت آن حرکت پدال پا و یک تلنگر سوئیچ.

این کیت باز می شود تا فرصت برای ایجاد یک تنوع وسیع تری از پروژه ها از جمله زیور آلات و دانه های یک گردنبند. آماده ما در حال رفتن به bedazzled و آنها در حال رفتن به از ما انتظار آن را می پوشند! (ما نمی خواهد بگوید اگر شما آن را در ماشین هر روز فقط به یاد داشته باشید برای قرار دادن آن را به عقب قبل از انتخاب کردن!)

60 دلار در آمازونبیمار از سر و صدا از یک باتری عمل پاتر چرخ ؟ خوب در اینجا یک ایده جدید است. USB مینی چرخ سفالگری دستگاه دارای قدرت بیشتر و نویز کمتر (Whoohooo!) و قابل تنظیم سرعت موتور ایجاد یک واقعی سفال تجربه در هر زمان. این است که قطعا یک ماشین برای نوجوانان (یا برای ما mamas که اجازه دهید بچه های ما “کمک”). آن را هنوز هم کوچک و جمع و جور مثل یک پلاستیک سفال کیت ساخت آن را خوب است برای افراد جوان تر اما سرعت کنترل شده توسط فرزند ما ، مانند دیگر برقی چرخ وجود دارد قابل تنظیم دستگیره در سمت اجازه می دهد تا به سرعت درست برای هر چیزی ما لوس می توانید!

خاک رس است شامل نمی شود اما این می تواند یک فرصت برای سعی کنید شلیک خاک رس است که باید اخراج در یک کوره یا شما می توانید رنگ های همه فن حریف از هوا خشک خاک رس در بسته در آمازون است.

57 دلار در آمازون

برای بیشتر سرگرم کننده و جذاب, بچه های صنایع دستی برای حفظ littles اشغال کردند ؟ اتمام همه ما توصیه شده اسباب بازی بچه ها ما خال خال صفحه.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de