Best Piano for Kids

ما می خواهیم برای تشویق کودکان و نوجوانان به سرگرمی (یعنی چیزهایی که آنها را مشغول نگه دارید و امیدوارم آموزشی). معنی دار, بلند مدت, سرگرمی مانند یادگیری پیانو یکی از مهمترین و هدفمند و طولانی مدت است. خرید پیانو برای کودکان و نوجوانان مالی قمار این مستلزم آن است ارزش آن را? جهنم بله— پاسخ کوتاه است. شما لازم نیست برای رفتن دیوانه خرید یک اندازه کامل پیانو قبل از اینکه شما حتی می دانم که اگر آنها علاقه مند هستند (و یا هر گونه بالقوه). بهتر است برای شروع با یک نسخه کوچک یا یک پیانو دیجیتال تا خود را لو تصمیم گرفته است آن را هنوز هم جالب پس از ماه اول.

با برنامه های مانند پیانو استاد ارائه پیانو دیجیتال درس آن را آسان برای بچه های ما آغاز شده— و حتی آن را نگه می دارد و آنها را مشغول برای دوره ای از زمان ما شده است و تست آن را در طول #قرنطینه و آن را واقعا کار می کند!). وجود دارد بدون پرداخت معلمان و یا نیاز به درایو به درس اما آنها هنوز هم برای یادگیری یادداشت ها و دنبال یک ریتم است. الفبای موسیقی برنامه دیگری است که کودکان و نوجوانان می آموزد در مورد موسیقی اکتشاف آنها حتی می توانید تماشای فیلم نشان دادن تمام ابزار برای بچه ها در عمل است.

وجود دارد بسیاری از مطالعات است که نگاه به اثرات یادگیری پیانو را به بازی در رشد مغز. همه چیز از بهبود غلظت به سطوح بالاتری از هوش هیجانی به افزایش توانایی های ریاضی شده است در ارتباط با مهارت های ایجاد شده برای پیانو. با توجه به استنفورد استاد دانشگاه کیت Devlin, “ریاضیات است که مورد درک و تجزیه و تحلیل الگوهای. و موسیقی قابل شنیدن است که الگوهای در زمان. و بنابراین استدلال در مورد موسیقی و استدلال در مورد ریاضیات, شناخت موسیقی درک ریاضیات گوش دادن به موسیقی و فکر کردن در مورد ریاضیات وجود دارد بسیاری از شباهت های بین آنها را.”

اینکه آیا یا نه شما به دنبال یک فعالیت به همه را دوباره به تنفس پس از آخرین Common Core Math جلسه (به طور جدی به فکر زندگیش بود که؟) و یا به سادگی به دنبال یک بچه دوستانه خروجی برای استرس یا اضطراب, ما گرد برخی از گزینه های برای بهترین پیانو برای بچه ها و کودکان نو پا است. بازی در مینی موتزارت!

بهترین پیانو برای کودکان نو پا

این حجم کودکان, نوزاد, بزرگ پیانو کامل برای ما classiest از آنهایی که کمی. این GoPlus کودکان و نوجوانان کلاسیک پیانو طراحی شده است برای دست های کوچک (با نام مستعار کودکان و نوجوانان) بلکه به اندازه کافی بزرگ را به کار برای کودکان تا سن 7 سالگی. مدل دهید با 30 کلید (25-30 هدف برای کودکان نو پا) این زیبایی طراحی شده است baby grand خواهد بیرون کشیدن احساس عشق به موسیقی بلند مدت. همه ما می دانیم چقدر وسوسه انگیز آن است که برای کودکان و نوجوانان به چوب دست خود را در داخل همه چیز, اما نگران نباشید, تمرکز بر ایمنی و طراحی. چوب جنگلی نیمکت و پیانو شامل گوشه های گرد و درب ساخته شده است با ایمنی بستگی دارد.

گذشته از ارائه امن سرگرمی, این باعث می شود یک هدیه زیبا به عنوان آن می آید با یک پایه موسیقی و یک نیمکت (سلام پدربزرگ و مادربزرگ شما خواسته چه چیزی را برای bday?). این نیز موجود است در رنگ صورتی روشن و همچنین برای کسانی که می خواهند خود را از پیانو به عنوان با صدای بلند هنگامی که آن را به عنوان زمانی که آن را در.

100 دلار در آمازوناین Schoenhut 30-کلید پیانو نوزاد بزرگ تولید منحصر به فرد تن (فکر می کنم سنتور چوبی بیشتر از پیانو) به عنوان یک کمی ما آغاز می شود سفر موسیقی خود را. ایده آل برای سنین 3 و تا آن را کامل موسیقی تجربه به اندازه مناسب برای آنهایی که کمی, اما به اندازه کافی گسترده کلید برای یادگیری مناسب انگشت قرار دادن. گرفتن اصول اولیه در خواهد سهولت انتقال به بزرگتر پیانو پایین جاده.

این Schoenhut کودک نو پا پیانو می آید با یک نیمکت برای اطمینان از وضعیت مناسب به کودکان و نوجوانان بازی (راست از آنجا که کودکان نوپا همیشه درست نشستن). Schoenhut نیز دارای استانداردهای ایمنی بالا برای خود گذشته 140 سال. نرم افزار نکته زمانی که به دنبال برای تعیین اگر یک پیانو است که اندازه مناسب برای یک پایین صفحه کلید باید در همان ارتفاع به عنوان فرزند دست زمانی که ایستاده است. این حذف فشار از برگزاری دست خود را تا equaling ساعت از سرگرمی و تقویت یک عمر از یادگیری و سرگرم کننده است.

170 دلار در آمازون


به طور خاص طراحی شده برای 1 تا 3 ساله, Korg پیانو کوچک است که یک مقیاس بزرگ سرمایه گذاری در یک مینیاتور بسته است. قطعا این نام می گوید: “اسباب بازی” پیانو اما در این نقطه قیمت این هر چیزی است ، ما می دانیم که جهنم خواهد پرداخت این نوع از پول برای چیزی است که ما کودک نو پا است که احتمالا رفتن به قطعا نشستن ؟ با ما بماند. KORG تولید کننده پیشرو با کیفیت بالا دیجیتال سازهای این یکی گنجانده شده است. کنار طراحی زیبا و این “اسباب بازی” است که در واقع یک کوچک پیانو.

یک نشانه واقعی از یک پیانو خوب برای یک بچه است که به طور خاص طراحی شده برای ارتفاع و وزن یک کودک نو پا. ساخته شده از چوب جامد این پیانو را با توجه به دکور هر اتاق (بر خلاف برخی از دیگر بچه اسباب بازی) و در عین حال به اندازه کافی سبک است که می توان آن را به راحتی حمل و نقل در هر کجا که شما بروید. این پیانو در خانه یک 25-توجه داشته باشید صفحه کلید است که مناسب برای دست های کوچک. آن را به یک کتابخانه از 25 ساخته شده است در تلفن های موبایل و 50 قبل ضبط شده و آهنگ ها است که کمک خواهد کرد که در حقیقت یادگیری سریع. آه و آن را خاموش حجم باعث می شود آن را مناسب برای کوچک گوش (و مادر) بیش از حد!

حتی اگر ما می دانیم شما عشق Korg TINYpiano برای آن را دقیق تن و زمین ما را پیدا مشابه و در عین حال کمتر از گران قیمت بچه ها گزینه بهترین انتخاب پیانو.

200 دلار در آمازون


هنگامی که برای خرید یک پیانو وجود دارد شما می توانید برای یک اندازه کامل پیانو دیجیتال یا الکتریکی صفحه کلید برای کودکان نو پا. این aPerfectLife بهترین صفحه کلید پیانو برای کودکان نو پا سنین 3 و تا آن را به عنوان سبک وزن و مقرون به صرفه (چرا که آنها ممکن است در خندق این سرگرمی در 3 روز) و به درستی اندازه. هنگامی که برای خرید قابل حمل صفحه کلید بسیار سبک وزن و محصولات مهم به طوری که آنها را می توان در اطراف نقل مکان کرد با آنهایی که کمی ما (ما در حال حاضر بسته قاطر به اندازه کافی!). بعلاوه کودک نو پا پیانو واقعا فقط نیاز 25-30 کلید به آنها به اندازه کافی در محدوده زمانی که یادگیری را به بازی.

گذشته از خدمت به عنوان یک اسباب بازی های آموزشی و ابزار آموزشی برای مبتدیان, آن را نیز یک ابزار چند منظوره! از جمله 22 آهنگ ها, ریتم های مختلف و سازهای کوبه ای برای تلفن های موبایل به عنوان به خوبی و ساخته شده است در میکروفون برای ما جوانه زدن ستاره پاپ. آنهایی که کمی می تواند مات و متحیر کردن خود را برای ساعت های ضبط و پخش موسیقی خود را و یا با استفاده از یادگیری تابع بنابراین مادر می تواند لذت بردن از برخی از صلح و آرامش برای یک بار. ما قول می دهم حتی کنترل حجم صدا!

23 دلار در آمازونبهترین پیانو برای کودکان سن 5 و به بالا

یک بار یک بچه بزرگتر شدن یک کودک نو پا به اندازه پیانو از آن زمان به حرکت به کودکان موسیقی صفحه کلید. Casio 44-کلید مینی صفحه کلید شخصی است که بعد از راست-اندازه حرکت برای بچه های جوان به دنبال در پیانو یا حرکت خود را از یکی از اولین. صفحه کلید در سمت کوچکتر معمولا 61 یا 76 کلید و معمولا لازم نیست وزن کلید. 90% از ما اهمیتی نمی دهند در مورد این, ما فقط می خواهیم بچه های ما درگیر و از ما مو در حالی که برای. وجود دارد کاملا بحث در جامعه موسیقی مورد آموزش جوان پیانیست با وزن های arrow و یا نه.

این مدل ندارد وزن, کلید, اما می افزاید: بیشتر کلید بیش از کودک نو پا مدل (این مهم است که بزرگتر آنها). این همچنین شامل بیش از یک صد برای تلفن های موبایل و الگوهای ریتم. به عنوان یک نتیجه خلاقیت جریان آزادانه می تواند به عنوان آنها ایجاد خود را منحصر به فرد آهنگ یا پیانو و یا ارگان تنظیم. آیا ما به ذکر جک هدفون? برنده شدن!

70 دلار در خارج


این RockJam 61-کلید الکترونیکی صفحه کلید پیانو SuperKit یک توقف فروشگاه موسیقی کارخانه ارائه می دهد که بسیاری از ارزش برای حداقل قیمت گذاری شده است. این SuperKit شامل صفحه کلید یک پایه مدفوع, هدفون, و تغذیه (بوه-خداحافظ باتری). صفحه نمایش ال سی دی است که یکی دیگر از دلایل ما از جمله طرفداران بزرگ این پیانو الکترونیکی. آسان به خواندن و نور صفحه نمایش به وضوح نشان می دهد که تن تمپو و ریتم استفاده شده است. صفحه نمایش ال سی دی نیز نشان می دهد که 61 کلید نیاز به فشرده به بازی همراه. این آموزش حالت صرفه جویی در پول در یک معلم پیانو در ابتدا با بچه شروع به درس اما به اندازه کافی همه کاره برای استفاده روزانه است.

وجود دارد بیش از 100 پیانو برای تلفن های موبایل بیش از 100 جاذب ریتم و 50 دمو آهنگ برای آنهایی که کمی ما را به آزمایش در تمام طول روز طولانی است. با بیش از 3000 بررسی مثبت در آمازون RockJam مبتدی صفحه کلید است که توسط جدید پیانیست کودکان و بزرگسالان به طور یکسان. چرا پیوستن به در در سرگرم کننده است ؟ (ایستاده خواهد تنظیم به اندازه خود را بیش از حد!)

130 دلار در آمازون


Alesis رسیتال پیانو دیجیتال مبتدی که به محصول برای هر کسی که به دنبال به بچه ها یک ایده از آنچه در آن واقعا می خواهم به بازی یک پیانو. 88 چکش-کلید عمل (این اندازه کامل و مشاهده فرم خرید) باید قابل تنظیم واکنش لمسی که پل فاصله بین حساس به لمس صفحه کلید و پیانو به طور کامل با وزن های arrow. مجهز به یک “درس حالت” Alesis تلاوت اجازه می دهد تا برای هر دو یک معلم و دانش آموز به بازی در همان زمان (چقدر سرد است؟!).

صدا نیز می تواند تنظیم شود به سنتی آکوستیک, پیانو, پیانو الکتریکی, اندام, مصنوعی, یا باس. این نسخه همچنین شامل یک “حالت ضبط” بنابراین ما littles می توانید احساس واقعی ضبط هنرمندان به شنیدن آنها کار خود را با بازی بازگشت به آنها را. به طوری که ما لازم نیست که به رنج می برند موسیقی خود را در حال رشد درد با ما می توانید با وصل کردن هدفون و اجازه دهید آنها را لذت بردن از موسیقی همه توسط خود را دارند. این پیانو است که بچه های ما می تواند همچنان به رشد خود را برای سال آمده است.

499 دلار در آمازوناین آمازون منحصر به فرد است که یک معامله شگفت انگیز برای هر بچه به دنبال سرمایه گذاری در دراز مدت پیانو برای کودکان و نوجوانان. یاماها P71 اکشن پیانو دیجیتال است که تقریبا یکسان به یاماها را P45 اما کسری از قیمت. اندازه کامل و در عین حال باریک در طراحی و به طور کامل با وزن کلید این پیانو دیجیتال معامله واقعی است. آنهایی که کمی ما نخواهد بود شگفت زده زمانی که آنها گام به آکوستیک پیانو برای اولین بار به این یاماها را به آنها آموزش دیده اند برای آن است.

مجهز به یک پورت USB و یک پدال حفظ و یک جک هدفون و همچنین بچه های ما (خوب بچه بزرگ) را راه اندازی کامل برای تمرین یادگیری و ایجاد کنید. وجود دارد دو پیانو های مختلف و حالت های 2 ارگان حالت اجازه می دهد برای تنوع روز به روز. ما توصیه می کنیم با صرف کمی اضافی برای ایستادن (P85 ایستاده متناسب!) و یک نیمکت به نگاه کامل.

$450 در آمازون

به دنبال راه های بیشتر برای سرگرم کردن littles? فروشگاه همه ما مادر تایید شده بهترین اسباب بازی بچه ها.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im