8 تا از بهترین اسباب بازی شخص یا جانور سوگلی خود را از فیلم بعدی— عوامل: ظهور Gru


New Minion Toys

دل ما هرگز همان پس ما معرفی شدند به کوچک زرد گنگ و نامفهوم صحبت کردن موجودات — که درست است که من صحبت کردن در مورد عوامل. شما می دانید که آنها دلیل که چرا شما نمی توانید بچه خود را به توقف و گفت: “Bananaaaaah”. آنها همچنین دلیل مجموعه ای از الگوهای رفتاری است که شخص یا جانور سوگلی پر ما شل کانال. اگر بچه خود را توسط شخص یا جانور سوگلی-وسواس و فیلم با مضمون اسباب بازی و سپس آنها را دوست دارم این ترکیب جدید بهترین اسباب بازی شخص یا جانور سوگلی برای سال 2020 است.

ما برای اولین بار ملاقات ما شخص یا جانور سوگلی در فیلم انیمیشن Despicable Me. ده سال بعد و حق رای دادن است که هنوز هم تان شدیدا کردن فیلم. خود را در آخرین قسط عوامل: ظهور Gru در راه است. این فیلم را عاقبت به عوامل و یک spin-off و prequel به اصلی Despicable Me سری فیلم است. در عوامل: ظهور Gruما را ببینید Gru backstory و چگونه در دوازده سالگی او رویای تبدیل شدن به بزرگترین supervillain.

اگر چه نور/جهانی تحت فشار قرار دادند به انتشار فیلم جدید خود را به اواخر تابستان با توجه به COVID19 همه گیر نفرت خود را آنهایی که کمی ندارد و به تعویق انداختن سرگرم کننده خود را. وجود دارد یک موج جدید از اسباب بازی شخص یا جانور سوگلی که فقط ضربه به قفسه های خود را به نگه داشتن مینی خائنانی را سرگرم در حالی که در داخل خانه.

در خط جدید از اسباب بازی شخص یا جانور سوگلی شما پیدا کردن گوزیدن ماشین آلات شخص یا جانور سوگلی-مضمون اونو بازی های کارت و مضمون لگو ساختمان مجموعه. وجود دارد یک شخص یا جانور سوگلی اسباب بازی برای هر سنی برای برگزاری یکی از کوچک خود را بیش از تا فیلم بعدی قطره یا حداقل برای آینده یا دو ساعت.

میزبان یک شخص یا جانور سوگلی فیلم ماراتن و معرفی بچه ها به استوارت باب دیو و بسیاری از شخصیت های فیلم. اگر فرزند شما نیست ملاقات یک شخص یا جانور سوگلی آنها در یک درمان خاص. نه این که ما می خواهیم به بچه ها هر گونه ایده در مورد چگونه به انتقام ویران کردن بر خانواده ما اما Gru وفادار دوستان کمی ساده هستند اما خنده دار و درهم در همه نوع از ماجراهای بسیار شبیه بازیگوش خود را کمی خرده نان-snatchers.

کودک شما خواهد بود تجارت رقص حرکت می کند با این شکوه شخص یا جانور سوگلی. عوامل: ظهور Gru بوگی رقص باب شکوه آماده است برای دریافت حزب آغاز شده و رقص شب دور. همه شما باید انجام دهید این است لمس باب دست و او را بازی حزب رقص آهنگ. سپس باب شروع به رقص با حرکت اسلحه خود را بالا و پایین به موسیقی است. گرفتن دوربین خود را آماده این یک Infinite در حال انتظار برای رخ می دهد. باب اجازه می دهد تا موسیقی را کنترل کنید. هنگامی که ریتم میدارد باب رها خود را بالا رقص حرکت می کند و boogies به موسیقی است. با رقص می آید خلاقیت و بیان خود که حیاتی به کودکان به طور کلی خوب بودن. رقص باب است فقط اسباب بازی برای کودک خود را در حال حرکت و گرفتن آب میوه های خلاق خود را جریان. آیا هیچ حزب مانند یک شخص یا جانور سوگلی حزب ” چون یک شخص یا جانور سوگلی حزب را متوقف کند. تمام خانواده درگیر و شروع به یک شخص یا جانور سوگلی روح قطار خط. نشان می دهد که بچه ها شما می دانید که چگونه به “شلاق و nae nae” درست مثل آنها.

30 دلار در آمازونگاهی اسباب بازی های کلاسیک را برای بهترین اسباب بازی های داغ چرخ و عوامل برای تلفن های موبایل مانند یک ترکیب کامل. بچه خود را می توانید اضافه کردن این مجموعه از 6 شخص یا جانور سوگلی شخصیت اتومبیل های خود را در مجموعه موجود در چرخ های داغ مجموعه است. اگر شما تا کنون فکر آنچه در مورد علاقه خود شخص یا جانور سوگلی شخصیت ها شبیه به اتومبیل های اینجا هستند. این مجموعه آماده برای اجرا کردن چرخ گرم خود را پیگیری. بچه های خود را خواهد شد عشق سرعت تمام در اطراف خانه ایجاد خود را با سرعت بالا-تعقیب ماجراهای. شخصیت های مورد علاقه خود آمده و در رنگ های غنی و دکوراسیون به عنوان پویا خود را به عنوان احمقانه شخصیت. اگر شما در حال حاضر چرخ های داغ, آهنگ, این خودرو خواهد بود علاوه بر بزرگ به شما raceway. اگر شما نمی, آنها هنوز هم می تواند سرگرم کننده باشد و به کودک شما ساعت از بازی خلاق. آن شگفت انگیز است که چقدر سرگرم کننده کودکان و نوجوانان می توانید با ریزه کوچک فلزی اتومبیل مناسب است ؟ این مجموعه همراه با جوان Gru کارل اتو باب استوارت و کوین. دریافت آماده برای مسابقه از یک قرن است. در علامت خود را تعیین می کنند ،

55 دلار در خارج


نقش بازی بزرگ برای کودکان و کمک می کند تا آنها را با خود شناختی ، اجتماعی ، عاطفی و مهارت های فیزیکی توسعه است. اگر شما از “عوامل” را در خانه خود که 6 و بالاتر این لگو عوامل توقف دوچرخه تعقیب مجموعه ای است کامل برای خیالی بازی. بچه ها می تواند لذت بردن از کامل-سرعت عمل با الهام از یکی از حماسه صحنه هایی از فیلم جدید عوامل: ظهور Gru. بزرگ برای بچه ها که عشق به ساخت با لگو (که نمی کند؟) و البته که عشق Minions. این 136 قطعه مجموعه همراه با 3 چهره از جمله منحصر به فرد Gru لگو مینی رقم است. یک بار ساخته شده است, این, ابزار جنسی, موتورسیکلت اقدامات بیش از 3″ بالا 5″ و 1″ گسترده ای است که باعث می شود آن را یک اندازه مناسب برای بازی خلاق. یک منتقد گفت: “من 6 ساله و نوه آن را دوست دارد!” چه از شما انتظار دارند ؟ دریافت به ساختمان و دریافت این دوچرخه در حال حرکت است. همه ما می تواند استفاده از اسباب بازی های بیشتر با کمتر باتری. اجازه دهید بچه های خود را و قدرت این playset تنها با استفاده از ساختمان خود را از مهارت های و تخیل خود را.

20 دلار در آمازون


در حال حاضر خود را کوتاه supervillain در آموزش می توانید خود را بسیار خود را گوزیدن تفنگ. اصلی, گوزیدن, تفنگ, سلاح ایجاد شده توسط دکتر Nefario Gru را gadgeteer. آن را برای تلفن های موبایل مانند کسی است farting و ساطع منزجر کننده گاز است. اگر چه این اسلحه نمی دهد بوی ناپاک, تشکر از خدا, آنها هنوز هم می تواند به 21 گوزیدن تفنگ درود می فرستم. این کوچک خوش گذرانی است که سرگرم کننده و آسان برای استفاده است. همه شما باید انجام دهید این است رسم برگشت پیستون فشار و آتش. پس از اخراج یک “Pffffftf” انفجار خواهد شد و با یک خوش گذرانی صدا. شما می توانید farts برخی از انواع با تغییر سرعت شما فشار پیستون در. به عنوان اگر شما لازم نیست که به اندازه کافی برای تلفن های موبایل گوز رومینگ در اطراف اتاق نشیمن خود را در این اسباب بازی شما باید به حدس زدن اگر آن را به اسباب بازی و یا خود را “شخص یا جانور سوگلی”. این کوچک tooter به اندازه مناسب برای رخنه کردن در دوستان و خانواده خود را. کمی مضحک? بله. آن را همه را به خنده ؟ بله.

10 دلار در آمازونبچه های کوچک عشق پیچ و تابدار, چسبنده, سرگرم کننده, که چرا ما انصراف لجن و گل را از روی میز آشپزخانه به عنوان ما صحبت می کنند. راه اندازی به یک بازی سرگرم کننده با عوامل میله تزئيني پشت صندلی ‘اورژانس سفر 3-بسته. هر یک شامل سه mini-چهره های لوکس پرتاب یک buildable هدف کارت, پوستر و یک دارنده کارت. این لانچر می آید با یک کارت بزرگتر برای بهتر تمرین هدف. ارسال 3 موضوع مهم عوامل از طریق هوا پرواز و هدف برای هدف قرار دادن کارت. اگر شما آمار کارت سطح مینی شخص یا جانور سوگلی ارقام خواهد میله تزئيني پشت صندلی و چوب در محل. البته اگر شما از دست آنها فقط ممکن است میله تزئيني پشت صندلی در طبقه. این سفر 3-بسته همراه با باب استوارت و کوین. جمع و جور آمار و ارقام و موارد مناسب را در کنار سرگرم کننده برای playdates. این میله تزئيني پشت صندلی ‘Ems بسته جداگانه فروخته می شوند و در انواع رنگ های, دکوراسیون و ابعاد. یک اسباب بازی بزرگ برای کودکان 4 سال به بالا. آماده به تماشای عوامل پرواز را از طریق هوا. آیا می شود جای تعجب نیست اگر یکی می رود “میله تزئيني پشت صندلی” بر شما ،

$15 در خارج


اگر بچه خود را دوست دارد عوامل آنها را به وحشی برای این لگو عوامل: آجر ساخته شده و عوامل و لانه خرگوش و غیره تنظیم شده است. فکر می کنم از این به عنوان کامل هدیه تولد برای سال 2020! ایده آل برای کودکان هشت سال و تا آنها قادر خواهید بود برای ساخت یک لگو نسخه از کوین و استوارت. هنگامی که آنها انجام می شود ساختمان آنها به نوبه خود می تواند مدل های اطراف به فاش کردن اتاق playset داخل است که همراه با لوازم جانبی (از جمله ابزار و کلاه و سلاح) به علاوه آمار و ارقام برای خلاق نقش بازی. آنها می تواند ساخت دو اسباب بازی شخص یا جانور سوگلی مدل در یک زمان و سپس بازسازی کوین به باب. کودکان و نوجوانان می توانید طبخ اختراعات در آزمایشگاه با کوین و یا تماشای استوارت چرت زدن در اتاق خواب خود را. کوین ساخته می شود به باب که در حال حاضر تمرین کونگ فو. این مجموعه همچنین می آید با یک راهنمای تعاملی است که باعث می شود ساخت مدل های بیشتر سرگرم کننده است. یک منتقد گفت: “این یک بازی سرگرم کننده ساخت آن را تنها در زمان یک زن و شوهر از ساعت برای ساخت هر دو عوامل. شما می توانید دو تا از سه عوامل و سپس بازسازی کوین به باب.”

50 دلار در آمازون


اونو یک بازی کلاسیک است که پدر و مادر عشق معرفی به نسل جوان. بچه های خود را هیجان زده به بازی با استفاده از یک عرشه مضمون با خود شخص یا جانور سوگلی رفقا. این مقاومت شخص یا جانور سوگلی تم ویژگی های مجموعه تصاویر از جدیدترین فیلم. همان قوانین از بازی های کلاسیک از اونو: جست و خیز معکوس و رسم چهار به هم بزنید تا بازی. این بازی عرشه به روز شده است با تصاویر رنگارنگ و یک شخص یا جانور سوگلی-مضمون قاعده است که می تواند تغییر جهت بازی. برای کسانی که جدید به اونو شوق قوانین بازی ساده هستند. امتیاز با اولین بار برای خلاص شدن از شر تمام کارت در دست خود را. هنگامی که دست خود را به یک کارت داد “UNO!” این بازی یک عوامل-نسخه مضمون از یک خانواده دوستانه بازی کارت کلاسیک است که بزرگ برای 7 ساله و بالاتر. ما عاشق هنگامی که سرگرم کننده خانواده می شود سال 2020 به روز رسانی!

6 دلار در آمازوناگر شما آماده به بازوی کودک خود را با بسیار آزار دهنده شما سطح خود را کوچک و خوش گذرانی برای عوامل: ظهور Gru گوزیدن ‘N آتش فوق العاده-اندازه بلستر. این فوق العاده-اندازه بلستر گوز نهایی سلاح — Gru خواهد بود تا افتخار. این بلستر قابل تنظیم است و می آید با یک تلسکوپی بشکه ساخته شده باعث فعال farts و دو حالت های بازی است که می تواند به ارائه بیش از 20 گوز مختلف برای تلفن های موبایل از کوچک toots به ریپ. Unline کوچک خوش گذرانی هنگامی که شما را بکشد هر بشکه بازگشت در این بلستر آن منتشر واقعی گوزیدن غبار شبیه به Gru منزجر کننده گازهای. از آن آسان است برای پر کردن آب مجلسی. فقط آن را پر کنید و ساقه آن را. با ماشه شما می توانید چرخه را از طریق انواع گوز برای تلفن های موبایل و یا ایجاد خود را با استفاده از بلستر مانند ترومبون کشیدن و هل دادن در طول های مختلف. آن را کاملا فاحش است که باعث می شود این اسباب بازی بسیار سرگرم کننده است. شاید این یک هدیه برای کودکان و نوجوانان است که زندگی نمی کنند در خانه خود را ؟ و یا شما فقط به من بدهید.

$42 در آمازون

آماده برای اضافه کردن بیشتر سرگرم کننده را به خانه خود را ؟ چک کردن بیشتر از شخصیت های مورد علاقه ما ،

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im