Best Baby Bath Tub

هیچ چیز جرقه بزند مغز ما واضح تر به واقعیت مادر سریع تر از حمام کردن نوزاد (شاید پوشک تغییر). ما به عنوان خوانده شده تمام مقالات, تماشا “چگونه به فیلم” اما وقتی که می آید زمان برای انجام آن – OMFG! اولین حمام در خانه یکی از ترسناکترین f*ing چیزهایی که ما تا کنون انجام داده ام! ما از طریق آن (شما بیش از حد خواهد شد به ما قول!), اما نه بدون کمک از يک نوزاد در وان حمام.

هنگامی که خرید برای نوزاد حمام ها این مهم است که به دنبال آنهایی که دارای یک منحنی طراحی برای نوزادان زیر 6 ماه و نمی تواند نشستن هنوز. این اجازه می دهد تا آنهایی که کمی ما را به استراحت در طول زمان در حالت نشسته و اجازه می دهد تا ما را به تماس با چشم در حالی که ما بخوان احمقانه حمام زمان آهنگ (یا ساختن جوک در مورد بو کردن زیر بغل). به عنوان آنها عبور 6 ماه و می تواند درست نشستن آنها آماده برای یک نوع متفاوت از پشتیبانی در وان— چیزی با پست پس عزیزم می توانید بنشینید و بدون لغزش به جلو است.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که فکر می کنم در مورد زمانی که آماده سازی حمام: آب متوسط درجه حرارت در خانه, منابع, که در آن ما در حال رفتن به در واقع آن را انجام دهد (سینک یا وان?), مهم نیست نیاز به طور مداوم با توجه به پرداخت ما در حقیقت به عنوان آنها در آب است. آن را به اندازه کافی به علت یک حمله اضطراب برای حتی بیشتر دلپذیر نوین گراش. استراحت! ما سرپرستی برخی از بهترین بچه ها به حذف وحشت از حمام زمان و افزایش پیوند بین مادر و نوزاد است. شما حتی می توانید آن را دنبال کنید با ماساژ نوزاد برای حداکثر لحظات پیوند.

کلی بهترین وان حمام کودک

Munchkin نشستن و خیس خوردن در وان ارائه می دهد یک طراحی منحصر به فرد است که واقعا ارزش همه اعتیاد به مواد مخدره! قابل استفاده در کف و در سینک یا وان همه کاره بسیار راحت و دنج زمان حمام نوزاد است نام این بازی است. ادم دست انداز دارای یک نوزاد تازه متولد شده در یک موقعیت reclined در اوایل ماه (یعنی استفاده از آن از یک روز) و فراهم می کند پشتیبانی بعد از آن به پرستاران که به معنی دو دست برای شستن نوزاد با کل زمان. (تعویض بازی!)

طراحی وان اجازه می دهد تا آب به پوشش آن قسمت از نوزاد که تمایل به رسیدن به سرعت سرد می روم تنها اسلحه و سر در معرض اما با استفاده از تنها مقدار کمی از آب است. (ما در حال شروع به دیدن که چرا آنها که بسیاری از بررسی 5 ستاره.) فوم خالی می باشند پشتی را فراهم می کند جدید نوزادان راحتی در حالی که تخلیه پلاگین در پایین باعث پاکسازی آسان تر برای نوین گراش.

35 دلار در آمازونمناسب برای هر بودجه Angelcare حمام نوزاد پشتیبانی وان شگفت انگیز ارائه می دهد پشتیبانی برای نوزادان است. طراحی شده با قالب و کپک مقاوم در برابر مواد مش و یک حلقه بالا برای ذخیره سازی برای ایجاد سریع خشک بدون سر و صدا حل برای مشکلات ما حتی نمی دانند که شد یک چیزی. (بله, شما باید برای ذخیره این چیزی جایی!) ما مانند ایده قرار دادن یک قلاب در پشت حمام به دیوار آویزان این یکی. این تخلیه به وان و نمی کشد تا فضای اضافی.

موجود در رنگ های مختلف و طراحی شده را به تناسب در هر وان حمام یا تک حوضه سینک (23×14 اینچ یا بزرگتر) می تواند در خدمت کودک از یک روز تمام راه را از طریق سال اول. هنگامی که کودک می تواند نشستن تا فاق پست کار خواهد کرد برای جلوگیری از سر خوردن به جلو به وان.

یک منتقد گفت: “من عاشق این نوزاد استحمام کننده! شخص ساده و معصوم ما در حال حاضر 7 سال پیر شده اند و با استفاده از این نمیتوانست او را از او فقط یک یا دو هفته ، در ابتدا ما با استفاده از آن را بر ما نزول آشپزخانه بدون مشکل. ما مثل این استحمام کننده بسیار, ما حمل یک دوم تا به ما خانواده خود را در خانه این تابستان. آن را نیز بزرگ وجود دارد به راحتی اجازه شن و ماسه و غیره. دور از کودک و حوضه وان حمام, هیچ مشکلی. من قطعا توصیه این استحمام کننده.”

30 دلار در آمازون

بهترین کودک وان حمام برای نوزادان

ما اعتراف ما فکر آن را به… Uhhh که وان? بله از آن است. گل داخل لوتوس فراهم می کند منحصر به فرد گهواره نوع صندلی حمام در آن چند ماه اول برای یک نوزاد سینک حمام. بشود برای یک نزول نیلوفر آبی بسیار خنک ایده طراحی. پلاگین سینک و قرار دادن لوتوس و سپس پر کردن آب به سطح مورد نظر. این انبوه خالی گلبرگ برابر خود را با خیال راحت نگه دارید عزیزم. (در واقع کودک تنها نیاز به یک حمام یک بار در هفته در ابتدا اگر شما شروع به وحشت در نیاز به انجام ظروف استحمام نوزاد.)

زمانی که bathtime سرگرم کننده است بیش از تمیز کردن ساده است. به زور گرفتن آب اضافی و شیر یا خط گل, داخل حمام, نیلوفر آبی به خشک کن برای چند دقیقه (مانند ما در حال انجام لباس های شسته شده به هر حال!). یک منتقد در یادداشت “این تغییر زمان حمام برای ما. بهترین سرمایه گذاری ما را ساخته اند برای ما 8 هفته. او متنفر حمام و بخاطر آن بود که او خیلی ناراحت کننده و این خیلی سخت بود برای گرم نگه داشتن او و در واقع او را بشویید. در لوتوس او خیلی راحت بود و من قادر به شستن او به جای شکل از چگونه برای ایمن نگه داشتن او. او در واقع به خواب رفت. به شدت توصیه می شود!

این همچنین باعث می شود یک هدیه حمام نوزاد فقط انتخاب رنگ مورد علاقه خود را!

40 دلار در آمازون


اگر شما بیشتر به سنتی وقتی که می آید به نوزاد حمام, ایمنی, 1st نوزاد را به کودک نو پا, داخل حمام, وان خواهد بود مناسب است. در حالی که این مرحله چند وان منحصر به فرد غرق طراحی است که چرا ما آن را در بهترین برای نوزادان رده. این وان متناسب با بیش از یک سینک یا دو حوضه نزول و نه در آن. به این معنی که ما در حال خم شدن در دست و پا زاویه در حالی که تلاش برای استحمام نوزاد, آنها در حال حاضر در waisted ارتفاع (فکر شما, c-بخش mamas!).

حتی اگر کودک خواهد شد در بالای سینک های منحنی وان طراحی ما را حفظ خواهد کرد در حقیقت از آنجاییکه در محل. حتی وجود دارد یک nonslip گرفتن در پشت برای کمک به نگه داشتن نوزاد ، برای یک جایزه اضافه شده وان به راحتی آویزان برای خشک کردن زمانی که ما در حال انجام است. نیز وجود دارد یک هوشمند کوچک ومحصور در پایان برای ما نگه صابون و لیف ماساژور بنابراین متفکر و ضروری است.

14 دلار در خارجبهترین وان حمام کودک برای کودکان نوپا

فیشر قیمت 4-در-1 تبدیل خوانده شده وان کلاسیک در نوزاد وان دایره. ما می دانیم که مقدار زیادی از mamas که با استفاده از این نه یکی نه دو تا نه سه ، چهار بچه! است که چرا آن را در لیست ما! انتقالی از یک روز به معرفی کودک نو پا, داخل حمام, اسباب بازی, این وان تنظیم شکل و عملکرد متناسب با نیاز کودک ما به جای راه دیگری در اطراف. مش زنجیر مناسب برای نوزادان تازه متولد شده که می آید برای قرار دادن کودک با چوب پنبه بستن. نوزاد پنبه پس از آن می شود نشستن-من-تا حمایت و که در نهایت می آید به بچه کودک نو پا وان. سوراخ تخلیه است پاداش اضافه شده در اینجا. (بساز برای داشتن ناشیانه نکته این یکی!)

یک منتقد می نویسد: “من سعی کردم چند مختلف حمام نوزاد و این یکی است که تا بحال مورد علاقه من است. زنجیر صندلی های مورد علاقه من است از ویژگی های. من دوست دارم که من می توانید تنظیم سطح آب به حداقل جزئی غوطه ور شدن در آب برای راحتی کودک. مش مواد نیز به سرعت خشک نگه داشتن آن تازه برای استفاده های متعدد. من یکی از آخرین دور فکر من نیست هر بیشتر نوزادان, اما آن را خریدم دوباره در کنار کودک است. کمی گران تر از دیگران است, اما ارزش آن را!”

$38 در خارج


خوب تا سن دو با دو صندلی مواضع پریمو EuroBath ساده انگارانه است bathtime برنده شوید. این EuroBath بزرگترین نوزاد وان در بازار (بسیار عالی برای کشش آن در به عنوان کودک رشد می کند!) در کمتر از 2×3 پا! این وان خوشحال متوسط بین وان منظم و کوچکتر cozier نوزاد وان که آنها را رشد می کنند تا به سرعت.

در نوزاد موقعیت نوزادان برگزار می شود در محل خود را تحت بازوها و پاها برای جلوگیری از آنها را از لغزش. زمانی که ما در حقیقت بزرگتر می شود به سادگی به نوبه خود او را در اطراف و ویولا یک کودک نو پا وان! امنیت ارسال خواهد شد هنوز هم کاملا کار برای تامین امنیت ما بزرگتر کودک در محل به عنوان به خوبی. ساخته شده در تخلیه است که باید برای تخلیه وان این اندازه و مناطق ذخیره سازی برای صابون و لیف ماساژور بسیار قدردانی نیز هست.

47 دلار در آمازون

بهترین چند منظوره نوزاد حمام ها

مادرم چند کاره, چرا بچه ها ؟ اگر شما چیزی مانند ما به طور مداوم بدونم که آیا دمای آب مناسب است به خصوص زمانی که کودک بیش از حد کوچک است به ما بگویید. نوزاد ثبت اختراع Aquascale 3-در-1 وان حمام اجازه می دهد ما می دانیم تمام وقت چگونه گرم آب است که بر روی یک صفحه نمایش ال سی دی. ایده آل, داخل حمام, دمای بین 90 تا 100 درجه فارنهایت (ما همیشه باید چک کردن با ما مچ دست بیش از حد فقط در مورد). خلاق طراحی Aquascale دارای نوزاد در جای خود اما همچنین با این نسخهها کار برای کودکان نو پا و همچنین هنگامی که ما به نوبه خود آنها را در اطراف.

مورد علاقه ما بخشی از این چند منظوره وان ساخته شده در مقیاس. نوزاد افزایش وزن یک عامل استرس برای تغذیه با شیر مادر نوین گراش (خوب هر مادر, واقعا) و این وان به ما اجازه می دهد وزن کودک با یا بدون آب در آن است. به طور جدی این است که یک فروشگاه توقف برای همه (خوب ترین) از مادران’ نگرانی!

70 دلار در خارجبهترین وان حمام کودک برای سفر

بادی وان مانند Munchkin سفید داغ بادی وان اردک هستند یک منبع شگفت انگیز برای در دست دارند برای تعطیلات خانواده و یا بداهتا شب در خانه مادر بزرگ. ما هیچ وقت نمی دانید آنچه که ما در حال رفتن به در هتل ها و استراحتگاه اما این وان کار خواهد کرد در هر پرتاب در شما. به طور جدی می تواند آن را به کار در یک زمین ایستاده ، آسان برای بسته بندی و ذخیره زمانی که استفاده نمی شود بلکه سریع و آسان به باد. این تبلیغات در لاستیک باعث می شود bathtime سرگرم کننده برای نوزادان و کودکان نوپا که کاملا آماده برای وان نشده است.

این ممکن است مانند نگاه احمقانه, استخر, ابزار جنسی,, اما این اردک مجهز به برخی امکانات ایمنی لازم: یک بافت پایین برای جلوگیری از کودک از لغزش و لغزش و سفید داغ دیسک به ما اطلاع دهید متوسط امن است. با بیش از 3000 بررسی مثبت در آمازون آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال!

14 دلار در آمازون

رفتن به پایین لیست برای تمام بچه باید دارا? اتمام همه ما مامان تصویب کودک بهترین دنده توصیه.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر