8 ما مورد علاقه زنان لباس تابستان از استاندارد جهانی


Universal Standard Dresses for Women

در مقایسه با پیدا کردن یک سینه بند که در واقع باقی می ماند و یا به خوبی اتصالات لباس شنا است که در واقع احساس خوب (مبارزه!), خرید برای تابستان مناسب لباس قرار است به آسان—مناسب است ؟ اما تلاش برای پیدا کردن یک لباس نیست که بیش از حد جوان (گام به دور از clingy, راه بیش از حد کوتاه مینی کامپیوترها از جوانان خود را) بلکه نیست بیش از حد مادر-ish (ترک بالا و گردن خود را با مادر) است سخت تر از شما ممکن است فکر می کنم.

و یا حداقل آن را سخت تر از آن شده است باید تا زمانی که ما کشف گوهر پنهان است که استاندارد جهانی. مد نام تجاری شناخته شده برای آن اندازه فراگیر و فوق العاده نرم با پارچه دارای یک خط کامل از لباس های تابستانی که فقط التماس به زندگی می شود در این تابستان و تمام تابستان. این که آیا آن یک پایه مخزن لباس یا ساتن ابریشمی غلاف, شما می خواهید یک (یا همه) از این حلق آویز در گنجه خود را در این فصل است. نیاز زنان و زایمان? آره— که در اینجا بیش از حد.

برای کمک به شما در ارتقاء سبک تابستان a la استاندارد جهانی ما گرد کرده ام تا مورد علاقه ما لباس های تابستانی خود را از زیر مجموعه. جایزه: استاندارد جهانی به تازگی با یک ماسک صورت ساخته شده از همان پارچه کشباف لباس خود معروف هستند به طوری که شما می توانید مطابقت با ماسک خود را به لباس خود را. برنده-برنده.

ما عاشق خوب LBD آنجا که آینده کاری اما در تابستان, ما عاشق یک SLBD حتی بیشتر (که یک ساتن لباس سیاه کمی البته). و یکی از مورد علاقه ما SLBDs در این سال ؟ جدید سونیا لباس از استاندارد جهانی. در همان چاپلوس V-گردن شبح از نام تجاری محبوب ترین ترزا لباس این اطلسی غلاف فوق العاده ابریشمی نرم افزاری فوق العاده و از همه مهمتر فوق العاده سبک وزن است. در دسترس در هر دو جت سیاه و سفید و گرد و خاکی کارامل های سونیا لباس بازدید فقط تا زیر زانو بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد وزش ناگهانی باد (یا یک handsy کودک نو پا) و آن را فقط مقدار مناسب و کشش به آغوش گرفتن بدن خود را بدون اینکه بیش از حد تنگ است.

$145 در استاندارد جهانیما آن را دریافت: همه ما می خواهید به نگاه مانند یک میلیون دلار, بدون, خوب, هزینه یک میلیون دلار. خوشبختانه شما می توانید انجام دهید که دقیقا با Tesino لباس از استاندارد جهانی. “بخش مورد علاقه من از این لباس پارچه—آن را نرم و احساس گران” یکی از بررسی توصیف از سبک نیوجرسی مواد. “هر بار که من پوشیده ام آن احساس راحتی و اعتماد به نفس در تمام طول روز و دریافت چندین تعارف. به شدت توصیه می شود!” دیگر خوشحال mamas می گویند که آنها آن را خریداری کرده اید در هر سه رنگ (سیاه و سفید, نیروی دریایی, و زیتون) و دوست دارم که شما می توانید آن را برای تقریبا هر مناسبت مهم نیست که چگونه بازی گاه به گاه—و یا چگونه dressy—در آن است.

$75 در استاندارد جهانی


تی شرت بزرگ هستند. اما T-پیراهن لباس و حتی بهتر هستند. پس از همه, شما می توانید تمام آسایش و گاه به گاه بودن از توپ را روی گوه اما بدون مبارزه است که پوشیدن شلوار (ستایش بود!). است که چرا بسیاری از زنان عاشق Halie تی شرت لباس از استاندارد جهانی. موجود در سیاه و سفید و قرمز روشن و نرم و پنبه لباس ویژگی های یک چاپلوس آرام و مناسب به همان اندازه راحت خدمه گردن و بالا و پایین سجاف فراهم می کند که پوشش کافی. و اگر شما هنوز متقاعد شده است که این می تواند لباس تابستان خود را در نظر بگیرید این است—آن را نیز جادار جیب (ما می دانیم!) که به اندازه کافی بزرگ برای حمل و نقل در اطراف تمام ملزومات خود را مانند chapstick, کلید, و البته مقدار زیادی از تنقلات.

$75 در استاندارد جهانی


باردار شدن در تابستان سخت است (داغ! خیلی ناراحت کننده است!). و در حالی که شما نمی توانید تغییر این واقعیت است که شما باید برای زنده ماندن 90+ temps در حالی که همچنین حمل در اطراف یک کودک را در معده خود را شما می توانید آن را کمی قابل تحمل تر با ژنو لباس از استاندارد جهانی. آن را ساخته شده از یک سبک و شادی بخش پرو مخلوط پنبه (بخوانید: شما احساس نمی مانند شما در حال خفه کننده) که نیز اتفاق می افتد به pilling-مقاوم و با دوام است. موجود در شش خیلی colorways از جمله اساسی و پر جنب و جوش, بادمجان, ژنو لباس می توانید لباس و یا لباس پوشیدن—یعنی این دقیقا همان چیزی است خود را mama-to-be کمد لباس نیاز این فصل است.

120 دلار در استاندارد جهانیآه, لباس که در آن آغاز شده. نام این نرم افزار فوق العاده, فوق العاده چاپلوس ترزا لباس که به دست آورده استاندارد جهانی آن فرقه های مورد علاقه ، ما دقیقا مطمئن نیستید که چگونه یک قطعه ساده از پارچه کشباف می توانید احساس و مناسب را به مسخره خوب است اما ما کاملا در اینجا برای آن است. آن پرده بیش از بدن خود را در راه است که چسبیده به تمام مکان های راست (و جریان را از همه آنهایی که اشتباه است—در شما به دنبال عشق دسته!) و یک V-گردن که فقط به اندازه کافی عمیق به اشاره در کمی جاذبه جنسی (بدون فرو بردن به الاغ شخص ساده قلمرو). آن را راه حل مناسب برای کسانی که “من چیزی را می پوشند” روز هنگامی که شما نیاز به چیزی ساده و در عین حال شیک به بازی شیر یا خط در. (حیاط خلوت BBQ را با فلیپ فلاپ کاملا کار می کند!)

$75 در استاندارد جهانی


چیزهایی که هر زنی باید برای تابستان: بی ارزش ساحل خواندن 30-پک سفید پنجه و اساسی مخزن ، دو مورد اول شما (آمازون و محلی liquor store می تواند کمک به شما وجود دارد) اما یکی از آخرین شما می توانید با پایه و لباس از استاندارد جهانی. مانند یک به روز رسانی از نسخه ارزان برای همیشه لطفا برای 21 bodycon لباس شما پوشیده در کالج (RIP) آن را چسبیده به منحنی خود را در تمام مکان های راست و ساخته شده است و فوق العاده سبک وزن آجدار مواد است که به اندازه کافی ضخیم است که شما می توانید با پوشیدن لباس خود را در آن هنوز به اندازه کافی نازک است که شما به راحتی می توانید لایه های آن را در زیر قطعات دیگر بیش از حد. همه کاره است؟!

$66 در استاندارد جهانی


به عنوان یک مادر شما انجام بسیاری از چیزهایی است. پس از آن تنها حس می کند که شما می خواهید به همان اندازه متنوع لباس. وارد Nailah لباس از استاندارد جهانی. بخشی نیام بخش لباس آن را می توان هر تعداد از راه. گشوده به عنوان یک ساحل سرپوش گذاشتن ؟ انجام می شود. دکمههای تمام راه را برای آخر هفته کامل ، شما آن را کردم. گره خورده است تا به یک شیک تابستان بلوز ؟ چرا که نه؟! این Nailah آن را تمام می کند (درست مثل شما mama!). ساخته شده از sheerest ترین تنفس بنابراین نور-شما-را فراموش کرده ام-شما-با پوشیدن آن پارچه های مچ پا و طول لباس یک اندازه مناسب که ایده آل برای کسانی که داغ جولای بعد از ظهر و می آید در سیاه و سفید و خیره کننده ترین سایه ای از آبی لاجوردی.

$98 در استاندارد جهانییکی دیگر از لباس آسان, برای mamas به این راشل. چرا که وجود دارد نه به اندازه کافی لباس زنان و زایمان است که شما واقعا می توانید قبل و بعد از, و ب از آنجا که وجود دارد نه به اندازه کافی لباس در جهان با ruching فقط در جایی که همه ما به آن نیاز دارید. علاوه بر آن یک درپوش آستین (به دلیل بارداری=عرق) و آن را به یک drapey نیوجرسی است که جریان را با شما بدون چسبیدن به شما. خنثی کارامل و فقط حق را برای کار بر روی ایوان جلو اما بزرگ خواهد شد نگاه در دفتر (اگر و هنگامی که ما در نهایت به بازگشت وجود دارد).

$145 در استاندارد جهانی

نیاز بیشتر به سبک تابستان ایده ها ؟ فهرست مورد علاقه ما مد میدارد اینجا از جمله comfiest bralettes و صندل تابستانی.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>