8 مد ماسک صورت که نمی ترساندن بچه ها


Fashion Face mask

وجود دارد برخی از چیزهایی که شما باید برای پوشیدن در: کفش و پیراهن و در حال حاضر به لطف coronavirus (COVID-19) همه گیر ماسک صورت. و در حالی که شما را در درک که چرا شما را مجبور به پوشیدن همه از بالا وقتی که می آید به دومی شما باید اعتراف که میانگین پزشکی ماسک صورت نیست دقیقا جذاب ترین از لوازم جانبی. به همین دلیل است که در تلاش برای ایجاد جدید “عادی” کمی روشن تر, بسیاری از خرده فروشان آغاز فروش شیک, حتی, خنده دار, ماسک صورت. پس از همه, اگر شما به پوشیدن پوشش چهره شما نیز ممکن است نگاه خوبی از انجام آن ،

این که آیا آن یک chambray earloop ماسک صورت از Madewell یا یک کراوات رنگ ماسک از Anthropologie وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های شیک را انتخاب کنید که به شما چیزی برای نگاه به جلو به در سفر بعدی خود را به فروشگاه مواد غذایی (و نه ترساندن هر kiddos شما روبرو می شوند در خانه و یا در راه). برای کمک به شما انتخاب بهترین ماسک صورت, ما گرد کرده ام تا برخی از مورد علاقه ما—و شیک ترین—ماسک زیر. Psst: فقط به یاد داشته باشید که این ماسک ها به صورت غیر پزشکی تنها با استفاده از.

فکر می کنم در مورد اینکه چرا شما را دوست دارم جفت مورد علاقه خود را از یوگا, ساق پوش: آنها به احتمال زیاد تنفس سریع خشک شدن چسبناک و نرم افزاری مناسب است ؟ برای تلفن های موبایل مانند کیفیت شما همچنین می خواهم به در یک ماسک صورت—و در حال حاضر شما می توانید به لطف این “فکر ماسک” از Onzie. ساخته شده با همان اسپندکس مواد به عنوان محبوب یوگا با نام تجاری ساق پوش, ماسک ساخته شده با لایه های متعدد از عملکرد بالا و تنفس پارچه و چسبناک الاستیک تسمه که حلقه به راحتی در اطراف گوش خود را. و با الگوهای مانند چاپ پلنگ, ببر راه راه و florals آنها نگاه خوب به عنوان آنها احساس—بنابراین هر زمان که شما پیلاتیز استودیو و یا بدنسازی آیا اتفاق می افتد برای باز کردن back up شما قادر خواهید بود به (با خیال راحت) عرق در سبک.

$24 در ONZIEتنها چیز با ارزش تر از پول خرج کردن در چیزی (آن را به نام درمان های خرده فروشی برای یک دلیل) است که صرف پول در چیزی است که به بازگشت در همان زمان. و این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما خرید یکی از این ماسک صورت مجموعه از Everlane. برای هر سه تا پک که که Everlane تولید این فرقه با نام تجاری مورد علاقه اهدای ماسک دیگری به تغذیه امریکا برای کمک با خود COVID-19 دانست. ماسک خود را ساخته شده از دو لایه پارچه گره (که می تواند ماشین شسته!) و پنبه لای کرا حلقه که نمی خارش یا تحریک گوش خود را. و در حالی که وجود یک پنج بسته محدود کردن هر مشتری این ماسک از فروش به سرعت به طوری که اگر شما می خواهید آنها را برای خودتان توصیه می کنیم اقدام سریع است.

$28 در EVERLANE


“رنگین کمان من را غمگین گفت:” هیچ کس تا کنون. همین دلیل است که کودکان و نوجوانان هستند با قرار دادن آنها بر روی ویندوز در سراسر کشور به الهام بخش امید و تشویق مردم—و به همین دلیل آنها در حال حاضر قرار دادن آنها بر روی ماسک های بیش از حد. این رنگارنگ پارچه پوشش صورت طراحی شده بودند توسط 12 شهر نیویورک کودکان و نوجوانان می آیند و در چهار های مختلف دست کشیده رنگین کمان الگوهای. فقط برای 25 دلار در هر بسته شامل دو ماسک (بنابراین شما می توانید پوشیدن و شستن یک) که هر کدام دارای یک سربار بند همراه با کراوات در رشته بنابراین شما می توانید تنظیم آن را به جا صورت خود را. جایزه: تمام درآمد حاصل از اهدا به نیویورک بهداشت + بیمارستان برای حمایت از کسانی که در خطوط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر.

25 دلار در کالاهای غیر معمول


پوشیدن قلب خود را در آستین خود را? بیشتر شبیه به پوشیدن قلب خود را در ماسک خود را—به معنای واقعی کلمه. این بودجه دوستانه ماسک از آمازون ویژگی های ساده و در عین حال شیک طراحی است که—اگر شما نگران در مورد #OOTD—خواهد با هر ساز و برگ. همه سیاه و سفید با یک قلب قرمز در یک گوشه این ماسک هر دو دستگاه-قابل شستشو و قابل استفاده مجدد و به راحتی می توان به خورده (که مناسب برای ریختن در کیف پول خود را در راه درب). حتی بهتر از شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد خارش و یا سوزش پس از این ماسک ساخته شده از فوق العاده نرم و پنبه. آنها خواهید بود در انبار قبل از پایان ماه و واجد شرایط به صورت رایگان نخست تحویل بنابراین شما ممکن است بخواهید به منظور آنها را در حال حاضر قبل از آنها از فروش دوباره.

13 دلار در آمازونMadewell طرفداران شادی—محبوب جین با نام تجاری در حال حاضر فروش ماسک صورت. و آنها فقط به عنوان زیبا به عنوان شما می خواهم انتظار. در حال حاضر در دسترس در هر دو صورت نیلی و یا راه راه خاکستری و آبی شطرنجی این ماسک ساخته شده از پارچه مانده تکه از دیگر Madewell, قطعات, که بدان معنی است که یک بار چاپ شده است به فروش می رسد, آن را برای همیشه رفته است. I. e. شما به احتمال زیاد اجرا نمی شود به کسی دیگری پوشیدن همان ماسک در فروشگاه مواد غذایی (این 2020 نسخه از پوشیدن همان لباس برای یک حزب ؟ لو آه). هر ماسک—که دارای سه محکم بافته شده لایه پارچه—همچنین دارای یک ساخته شده است در فیلتر برای حفاظت اضافه شده. اما نگه داشتن در ذهن است که از آنجا که آنها حاوی گفت, فیلتر این ماسک در حال شستشوی دست (و هوایی خشک!) تنها.

$20 در MADEWELL


رفتن به نیروی دریایی برای ارزان فلیپ فلاپ (IYKYK) اقامت برای زیبا ماسک صورت. هر یک از این ماسک ها—طراحی شده اند که با توجه به مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC)’s دستورالعمل برای پوشش صورت—الاستیک over-the-ear تسمه و سه لایه از 100 درصد پنبه پیراهنی. حتی کولر که نرم و تنفس پارچه بازیافت تکه از برخی از خرده فروش محبوب ترین قطعه—از این رو شایان ستایش الگوهای. و در حالی که ماسک می آیند در همه چیز از chambray به شطرنجی به گل قدیمی نیروی دریایی تنها به فروش می رساند “تعجب” بسته پس از unboxing این پنج ماسک که در نهایت در آستان شما را کمتر احساس مانند دیگری قهوه ای بسته و بیشتر شبیه صبح کریسمس. انگشتان عبور برای آن مرسوم جین ماسک…

$13 در نیروی دریایی


دفعه بعد شوهر خود می پرسد اگر شما واقعا نیاز به صرف پول بیشتر در Anthropologie, شما می توانید بصورتی پایدار و محکم می گویند بله شما—از آنجا که شما در حال خرید ضروری ماسک صورت برای خانواده (به علاوه چند سارافان کسانی که با دست رنگ آمیزی wineglasses شما تا به حال چشم خود را بر, و عقیق پنیر صفحه اما او نمی باید بدانید که). فقط $14 پاپ این گل کراوات رنگ ماسک ساخته شده از فوق العاده نرم و پنبه و طراحی شده خود را با راحتی داشته باشید. I. e. آنها چسبناک الاستیک حلقه که لغزش به راحتی بیش از گوش خود را و یک تشک بادی مجهزند بینی سیم. به علاوه هر یک از ماسک باز که در آن شما می توانید با قرار دادن فیلتر از انتخاب شما اگر این است که شما چیز.

$14 در ANTHROPOLOGIEفکر می کنم سنگین ماسک ماسک نمی تواند زنانه? فکر می کنم دوباره. این بودجه دوستانه ماسک از آمازون به عنوان زیبا به عنوان آن است که محافظ با یک رژگونه صورتی و آبی آسمان کمو الگو و گرد و غبار ماسک است که بلوک 99 درصد (!!) از دود و ذرات. اما نه تنها که آن را ساخته شده از یک تنفس نور نایلون (بنابراین شما می توانید آن را می پوشند در حالی که شما در خارج از خانه و بدون احساس مثل شما در مورد مرگ) و سوپاپ ها در طرف به انتشار هوایی است که مناسب برای هر کسی که می پوشد عینک (goodbye, مه). به عنوان اگر همه از آن کافی نبود ماسک همچنین دارای یک ساخته شده است در لایه برای برگزاری یک فیلتر اگر شما می خواهید که سطح اضافی از احتیاط.

9 دلار در آمازون

می خواهید برای خرید چیزی جز ملزومات? فهرست همه ما مد مورد علاقه میدارد اینجا از loungewear به لباس.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im