Best Home Yoga Mat

یوگا ممکن است قادر به رفع تمام مشکلات زندگی, اما آن را می آید رفو نزدیک است. احساس استرس? نمی توانم بخوابم ؟ درد? یوگا زمان. نیاز به فرار از homeschool یا جیغ بچه ها ؟ یک کلاس یوگا شما را به لرز پدر و مادر الهه شما واقعا در داخل هستند (ما در حال طرح ریزی است اما ما امیدوار). به kiddos چیزی آموزشی به کار و شما حتی نمی خواهد که احساس بد در مورد رخنه دور و بسته شدن درب. اگر شما شجاع بچه ها درگیر است. آن شناخته شده به آنها را خواب آلود— و نه یک اثر جانبی بد.

متاسفانه با تمام ورزشگاه و یوگا استودیو بسته شده و در حال حاضر آن است که بسیار سخت تر برای دریافت ذن خود را در به طور منظم. خوشبختانه وجود دارد یک میلیون و برنامه های آنلاین فیلم یوگا در دسترس در حال حاضر—و حتی بهتر از بسیاری از آنها کاملا رایگان است.

همه که ایستاده بین شما و یک حالت آرام تر است با کیفیت خوب حصیر یوگا بنابراین شما می توانید تمرین در خانه. (و شاید خود را stretchiest جاگر که شما به احتمال زیاد پوشیده شده است از هفته گذشته.) ما عاشق یوگا خوب و حوله بیش از حد. اگر شما سعی کردم این یک حوله نازک پوشش داده شده با لاستیک در پایین. شما می توانید آن را در ماشین لباسشویی بریزید و آن را دوباره به گنجه کتانی در حالی که در حال استفاده نیست. بهترین از همه, شما می توانید آن را در هر نقطه در خانه و همچنین آن را با شما به کلاس وقتی که studios دوباره باز کنید. آن را آسان به حمل و فوق العاده آسان برای تمیز کردن.

هنوز مطمئن شوید که شما نیاز دارید ؟ نگاهی به مورد علاقه ما و ببینید چه چیزی مناسب شما بهترین. در حال حاضر نزدیک درب نور خوب بو شمع و تنفس عمیق نوین گراش. آن را برای رفتن به یک ماه اما ما در آن با هم.

رایگان در خانه تمرینات یوگا در یوتیوب بهترین هستند و واقعا یوگا در دسترس همه بدون علاقه داشتن به $30 کلاس قیمت…. (با تشکر از یوگا با آدرین و دیگران!) همان می رود برای در خانه حصیر یوگا. شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی برای به دست آوردن بسیاری از تمرین یوگا خود را به عنوان این به خوبی محافظت حصیر می تواند گواهی دادن به. در تنها $35, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به عشق از جمله ضخامت اضافی مواد به پشتی زانو خود را و یا در هر برخواهد داشت به علاوه یک بدون لغزش مواد و رنگ های سرگرم کننده و الگوهای به نگه داشتن شما را سرگرم زمانی که کلاس میکشد ،

ممکن است بودجه دوستانه اما آن را به بیش از 4000 بررسی مثبت به آن را به بالا. یکی آمازون داور گفت: “بزرگ mat. من استفاده از آن را برای اولین بار امروز هیچ کشویی کامل تراکم بیش از حد خالی برای تعادل شمار و کمتر wobbles اما بهتر است کمر و پشتیبانی—من قطعا توصیه این و آن بسیار زیبا است.” نمی تواند استدلال می کنند که با!

30 دلار در آمازوننیاز به چیزی برای یوگا است که شما می توانید در هر نقطه و می توانید در ماشین لباسشویی در یک لحظه متوجه? (که مرموز ظروف سرباز یا مسافر چسبنده بر روی تشک خود را? آن است که نمی آیند که به راحتی ببخشید مامان. Namaste.) زمان به سعی کنید یوگا حوله. شما می توانید آن را جاذب بنابراین شما لغزش کمتر حتی زمانی که همه چیز عرق. استفاده از آن aloneatop استودیو جمعی تشک.

این نسخه از Manduka است سازگار با محیط زیست و ساخته شده از بازیافت بطری های بسیار یوگی! و آن است که مورد علاقه جمعیت با بیش از 600 4.5 بررسی ستاره در آمازون است. یکی وفادار مؤلف می گوید: “من تلاش کرده ام برای همیشه با لغزش در حصیر با توجه به عرق دست و پا. دیگر هیچ حوله یا دیگر حصیر کمک کرده است. همه در همه ، با این حوله من نمی لغزش در همه! و حوله در محل باقی می ماند با این درک که بسیار عالی است. حوله بسیار نازک است اما می افزاید: فقط در سطح مناسب از کوسن به من mat برای درد نکنه من مچ و همه چیز را بسیار راحت تر است. قطعا توصیه می شود.”

$58 در آمازون


این جمعیت های مورد علاقه حصیر تقریبا 3000 4.5 بررسی ستاره در آمازون—بنابراین شما می دانید آن را به خوبی کردم. آن را سخاوتمندانه خالی برای درد زانو (و یا اگر شما فقط می خواهم یک کمی اضافی کوسن به عنوان شما آن.) آن را نیز همه کاره اگر شما دیگر در خانه تمرینات مانند پیلاتیز در علاوه بر این به یوگا. در 120 دلار را گران تر از دیگر تشک, اما ممکن است یک سرمایه گذاری خوب اگر شما واقعا می خواهید به خود را در خانه تمرین تا زمانی که شما بازگشت به استودیو.

صحبت از سرمایه گذاری مانند یک جفت جدید از کفش مورد علاقه خود را به آن نیاز دارد شکسته شود و یا ممکن است لغزنده استفاده کنید. برای این کار شما مجبور به استفاده از آن را خیلی قبل از آن می شود مورد علاقه خود را mat. یک کاربر آواز آن را ستود و گفت: “من می دانم آن را برای تلفن های موبایل بسیار گردشگری به سرزنش حصیر برای ما نمی تواند انجام دهد اما بعد از سه شیوه من تا به حال با این حصیر دور بودند نسبت به آنهایی که من تا به حال با من سفر حصیر یا ارزان تشک, از, استودیو, به عنوان اگر آن را فعال کنید من به فرو رفتن عمیق تر در برخواهد داشت و یا انجام من انتقال با حمایت بیشتر.”

120 دلار در آمازون


تمرین در خانه به مقدار زیادی از مزایای عمده است که شما می توانید شروع روز خود را با یوگا در لباس خواب شما! وجود دارد فقط یک چیز کوچک از دست رفته است که خود را آنلاین مدرسان می کنند—دست در تنظیمات. اگر شما به خودتان پیدا کنید در تلاش برای کشف کردن که پا و یا دست می رود که در آن بر روی حصیر و دست مربی هدایت شما به جای این مواد غذایی برای شما مناسب است. و حتی اگر شما یک مبتدی, آن را هنوز هم می تواند به شما کمک کند که بیشتر دقت در حرکات خود را و نگه داشتن شما را از گرفتن مجروح شدند.

حصیر شامل چندین تراز خطوط بنابراین شما می توانید نگه دارید خود دست و پا به طور مساوی در تراز وسط قرار دارد و می دانم که در آن برای قرار دادن خود را در پشت پاشنه پا در حالت ایستاده. به علاوه وجود یک لوتوس به طور مستقیم در مرکز که در آن شما همیشه می توانید به عقب به زمانی که شما نیاز به پیدا کردن پایه خود را دوباره. آن را کمی بیشتر در سمت گران است اما آمازون کاربران توسط آن قسم می خورم یکی نوشتن “من پیدا کردن خطوط و راهنماهای بر روی حصیر مفید برای صف بندی. گاهی اوقات فقط یک اصلاح کوچک باعث می شود تمام تفاوت در احساس و اجتناب از آسیب.”

150 دلار در آمازوناین بودجه خرید یوگا حوله از خارج را به شما می خواهید را به هر گونه عرق Vinyasa سبک یا Bikram کلاس است که می آید راه خود را. اما نگه داشتن در ذهن; یوگا حوله نیست فقط دستی برای یوگا, هیچ, هیچ, هیچ. شما می توانید آن را برای مقاصد مختلف, بیش از حد, مانند دروغ گفتن در استخر و یا ساحل برای پوشش یک نیمکت در ورزشگاه و یا حتی به عنوان یک پتو زمانی که شما سفر. فقط مطمئن شوید که شما آن را بشویید ، (آن را بارگذاری جاذب پس از آن خواهد شد به سرعت در هوا خشک شود.)

اگر شما در حال رفتن به استفاده از آن برای یوگا, یک منتقد می گوید آن را یک تعویض بازی. “من تنها استفاده از آن را دو یا سه بار تا کنون, اما آن را بزرگ بوده است تا کنون. آن را نمی لغزش و یا حرکت بر روی حصیر و من حتی نمی نیاز به اسپری آن را در همه. شاید به این دلیل که اتاق بسیار گرم (من داغ یوگا با آن در درجه اول) از حوله فقط چوب حصیر یوگا و نه نقل مکان کرد و در همه! آن در واقع تا حدودی دشوار است به حرکت می کند به عنوان آن را تقریبا به میله های حصیر بزرگ است که هیچ کس نیاز به لغزش در اطراف با تمام عرق!” شنیدن, شنیدن.

$18 در خارج


اگر شما به طبقه چوب جنگلی در خانه و یا فقط می خواهم کمی بیشتر کوسن در زیر شما هنگامی که شما جریان, شما می خواهید برای رفتن با یک حصیر ضخیم تر. (ضخامت تشک کمی سخت تر به رول و حمل و نقل به استودیو اما فوق العاده مفید برای خانه خود عمل است.) این نسخه از Sivan تناسب اندام طراحی شده است که راحت برای تمام بدن وجود دارد و می تواند برای همه نوع از تمرینات است.

و شما حتی می توانید دو استفاده از آن به عنوان یک کمپینگ حصیر!

این رو بیش از 6,200 بررسی مثبت در آمازون بیش از حد. یک کاربر گفت: “پس از به حال هرگز یک تشک یوگا قبل از من بود هنوز مطمئن شوید که چه انتظار می رود. من قطعا مطمئن نیستم چقدر خوب آن را انجام دهید با من به علاوه اندازه بدن است. من خیلی خوشحال هستم که با آن من یکی برای همسرم. آن را فراهم می کند یک مقدار شگفت انگیز از کوسن به اندازه کافی بلند برای من تمام طول و سپس برخی از. جدید به یوگا, من احساس می کنم عرض می کند مرا راهنمایی فضایی.”

قیمت 39 دلار در آمازون


هر 2-در-1 محصول یک ایده خوب برای بچه به این معنی که کمتر چیزی برای فراموش کردن درسته ؟ خوب ما خوشحال به گزارش که این نابغه حصیر از یوگا غیرت توابع به عنوان یک دو-در-یک تشک و حوله همراه بنابراین شما هرگز به نگرانی در مورد از دست دادن یوگا خود را با حوله دوباره. Faux جیر حوله لایه است که در حال حاضر بافته شده در تشک خود را پس فقط اسپری آن را با کمی آب گرم قبل از کلاس و شما خوب به آن بروید. به علاوه اگر شما ترجیح می دهید کمی از رنگ را در عمل طرح های مات مانند طلوع ماه و امواج اقیانوس زرق و برق دار هستند.

این تشک تن از بازخورد مثبت از یوگی در آمازون با نوشتن یک “من عاشق این حصیر از آن است که سبک تر وزن از دیگر داغ حصیر یوگا به طوری که اولین بار احساس کردم آن حرکت بین کف و حصیر. اما در حال حاضر که من استفاده می شود به وزن سبک تر آن است که فوق العاده برای یوگا (من به Corepower و انجام HPF, CP2 و حجاری.) من یک دست حوله و دیگر سر و صدا با یک تشک حوله. من عرق تن و نمی لغزش در طول جریان می یابد. من آن را دوست دارم!”

79 دلار در آمازونبا خانواده های گیر کرده در داخل برای آینده قابل پیش بینی همه ما می تواند واقعا استفاده از برخی از ذن. همین دلیل است که شما باید به نوبه خود در برخی از بچه دوستانه یوگا و اجازه دهید بچه ها پروانه مطرح و سگ به محتوای قلب خود را. برای برخی از انگیزه اضافی آنها کمی خود را تشک (شایان ستایش!) بنابراین شما می توانید تمام عمل با هم. این بچه ها تشک نیست بیش از حد گران آمده و در طرح های جالب برای به دست آوردن هر بچه هیجان زده (گلابی خاردار تک شاخ و اسب دریایی در میان آنها). اندازه مناسب برای کوچک بدن در حرکت است.

یکی از والدین مؤلف در سایت آمازون گفت: “در ابتدا من فکر کردم دختر من می تواند فقط با استفاده از یکی از قدیمی تشک یوگا, اما آن را بیش از حد بزرگ و سخت را برای او به مدیریت. من رو این تشک یوگا و وای – او آن را دوست دارد. آن را به اندازه کافی کوچک برای او به رول کردن خودش (کار کمتر برای مادر!) و او را دوست دارد مرغک زیبا طراحی شده است. جفت این با کیهانی کودکان و نوجوانان یوگا در یوتیوب و من 30 دقیقه آرام و یک بچه که آرام تر است و آماده به تمرکز بر روی کارهای در دست. دو تا شست!”

$18 در گایا

نیاز به برخی از راه های بیشتری برای استراحت? چک کردن بیشتر از ما مورد علاقه سلامتی ،

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im