8 بهترین رنگ کراوات کیت حوصله به جهنم کودکان و نوجوانان و مادران (+چگونه به تبادل نظر Tie Dye)


How To Tie Dye Kits

با تشکر از قرنطینه خستگی, رنگ کراوات است که با داشتن یک لحظه جدی. از رنگ کراوات مد فقط نگاهی به این رنگین کمان Crocs — به انجام آن را به خودتان کراوات رنگرزی همه است همه چیز در مورد کلاسیک رنگین کمان طراحی شده است. بچه ها مامان — شما نام آن را.

حتی اگر شما یک دستی شیک پوش, DIY-er فقط در مورد هر کسی می تواند رنگ کراوات. آن را ارزان و آسان است و نیاز به کمی به هیچ مهارت است. (بالا بردن دست خود را اگر آن برای تلفن های موبایل مانند شما مادر!) همه شما نیاز به یک چند باندهای لاستیکی, رنگ رنگ و یا رنگ کراوات کیت خود را انتخاب و هر کدام نساجی شما می خواهید به طرح خود را با منحصر به فرد رنگ کراوات الگوهای. شما می توانید هر یک خود را انجام دهد رنگ ها و الگوها و یا شما حتی می توانید تلاش برای ایجاد یک مامان و من نگاه کنید.

به یاد داشته باشید که چگونه به کراوات رنگ? ما شما را سرزنش نیست. این در حالی است پس ما کراوات رنگرزی اردوگاه روز از 90s در ، بیایید شروع با یک خودآموز سریع در چگونه به رنگ کراوات به یک تی شرت.

چگونه به کراوات رنگ تی شرت:

وجود دارد چند های مختلف رنگ کراوات الگوهای شما می توانید انجام دهید. مارپیچ راه راه گل و زیگ زاگ رنگ کراوات الگوی برخی از محبوب ترین. (اگر شما لازم نیست که خاص رنگ کراوات الگو در ذهن فقط با کف دست زدن برخی از باندهای لاستیکی که sh*t و ببینید چه اتفاقی می افتد!)

بیشتر یا تمام سفید تی شرت بهترین کار. آمادگی خود را رنگ رنگ بر اساس رنگ کراوات کیت دستورالعمل. برای بیشتر پژمرده نگاه, شما نیاز به آب بیشتر از رنگ اما بهترین قسمت در مورد کراوات رنگرزی آن است که کاملا قابل تنظیم است. ترجیح می دهند رنگ های روشن ؟ بیشتر رنگ و آب کمتر است. شما هم می توانید رنگ تی شرت خود را خشک (این خواهد شد در نتیجه بیشتر از هم جدا رنگ) و یا مرطوب (خیس خوردن آن را در یک کاسه آب ولرم و سودا راه حل) بیشتر از رنگ کراوات الگوی گسترش یافته است.

کراوات به عنوان بسیاری از باندهای لاستیکی به عنوان شما می خواهید بر روی تی شرت خود را. بیشتر باندهای لاستیکی بیشتر الگوی. اضافه کردن رنگ به عنوان شما را مشاهده کنید مناسب. یک بار تی شرت خود را که رنگ و قرار دادن آن در کیسه های پلاستیکی و ترک آن را در زیر نور خورشید در هر نقطه از سه تا پنج ساعت (اگر شما آن را فراموش کرده ام یک شبه که خوب بیش از حد).

حذف باندهای لاستیکی و شستشو تی شرت در آب سرد تا زمانی که بخش عمده ای از رنگ اجرا می شود. سپس پرتاب کراوات رنگ مورد در ماشین لباسشویی با استفاده از آب سرد و یا شستن آن را به تنهایی و یا با سایر موارد از این دسته. آماده برای شروع ؟ اتمام این رنگ کراوات کیت و ملزومات!

به صورت مردد مادران که می خواهند به تبادل نظر رنگ کراوات فرآیند به عنوان آسان که ممکن است S·E·من باعث غیر سمی قبل از مخلوط آماده به استفاده از کراوات رنگ پارچه اسپری. آن را بدون نیاز به نمک و بدون آب گرم, بنابراین شما می توانید اجازه دهید بچه های خود را به کراوات مرگ شهر در حیاط خلوت در حالی که شما گرفتن در آخرین Real Housewives قسمت. بدون نیاز به نگرانی در مورد رنگ گرفتن در همه جا و… آن را مبتنی بر آب و غیر سمی است بنابراین آن را می سازد برای آسان کردن این که آیا آن را به پایان می رسد تا در یک کمی شما را در دست یا روی چمن ها خارج است. این رنگ کراوات کیت همراه با سه پری دریایی-رنگ های دوستانه است که می توانید رنگ هر نقطه از شش به 12 تی شرت, بسته به اینکه چگونه سنگین دست بچه های خود را با رنگ. این پارچه اسپری بطری های مونتاژ شده در ایالات متحده آمریکا و آسان برای استفاده حتی برای نوزادان از دست) و حتی پس از چند بار شستشو از خود موارد رنگ خواهد خود را حفظ طراوت و چالاکی.

$11 در آمازون

چرا چوب به یک پالت رنگ یا موضوع زمانی که شما می توانید اونا همه ؟ در دسترس در آمازون Vanstek باعث می شود یک حماسه 163-بسته کراوات رنگرزی کیت خواهد کرد که نگه داشتن بچه ها سرگرم برای ساعت. (شما حتی ممکن است خودتان را در ضلالت به دور از کامپیوتر; مطمئن شوید که شما ممکن است کار از خانه, اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از افراط در رنگ کراوات در همان زمان درست است؟!) در داخل پیدا خواهید کرد 20 رنگ پر جنب و جوش در 60 میلی لیتر/هر بطری های فشار است که رنگرزی کم کثیف مقیاس 10 جفت دستکش یکبار مصرف پلاستیکی, 120 باندهای لاستیکی, قطعه 10 از محافظ پلاستیکی دو جدول پلاستیکی را پوشش می دهد و یک گام به گام رنگ کراوات راهنمای روش. با این کیت وجود دارد بدون نیاز به خاکستر سودا خیس کنید; فقط به سادگی با اضافه کردن آب تکان و فشار آن. هر رنگ غیر سمی و اسید آزاد که باعث می شود این کیت کامل, هوای آزاد, فعالیت های فصل تابستان برای کودکان و نوجوانان. آیا شما به دنبال برای فیروزه ای, نعناع سبز, بنفش و یا انگور سبز این رنگ کراوات ویژگی های کیت نهایی رنگ طبقه بندی. بدون رنگ دسته کوچک موسیقی جاز است که از حد!

70 دلار در آمازون

شما می دانید بهترین بخشی از مصرف در رنگ کراوات به عنوان جدید خود را در فصل تابستان, خانواده, دوستانه, سرگرمی, مادران? آن را شکستن نیست f***ing بانک! برای کمتر از $20, شما می توانید نفس کشیدن زندگی جدید به فقط در مورد هر تی شرت یا جفت جوراب لوله. البته نه همه عاشق رنگین کمان رنگ کراوات یا نئون روشن نگاه و ما نمی خواهیم شما را به فکر می کنم که تنها گزینه خود را. اگر شما هنوز هم می خواهید به تبادل نظر و رنگ کراوات و راک منحصر به فرد نگاه کنید بعد از آن شما می توانید انتخاب کردن برای بیشتر انجام نگرفته کراوات رنگ کیت مثل این ژاکارد یک موجود در خارج. گوهر تن کیت می آید در چهار رنگ مختلف – یاقوت و زمرد و یاقوت و عقیق – بنابراین شما هنوز هم می توانید پرش بر روی رنگ کراوات روند بدون به دنبال مانند یک رنگین کمان برف مخروط. این ژاکارد گوهر تن کیت بهترین کار با 100% پنبه ای و کتانی و رین و کنف و پارچه و هر کیت رنگ تا دو پیراهن.

16 دلار در خارج

این پارچه اسپری رنگ کراوات کیت از SEI است تمام لذت سنتی کراوات رنگرزی… بدون ظروف سرباز یا مسافر است که سست رنگی رنگ می تواند. هر یک بر اساس آب-غیر سمی و قابل شستشو پارچه اسپری از SEI می آید در نئون رنگ روشن است شما هرگز به نگرانی در مورد از دست دادن یکی از کوچک خود را در یک جمعیت دوباره تا زمانی که آنها می پوشند این کراوات رنگ شاهکار. این کیت همراه با نئون سبز neon pink و نئون آبی رنگ و همچنین به عنوان استنسیل را روی پارچه اسپری و رنگ کراوات الگوی طراحی فرآیند ساده است. تمیز کردن آسان است (با تشکر از شما کراوات رنگ پارچه اسپری!), وجود دارد هیچ مواد شیمیایی تند و زننده به نگرانی در مورد تمام خانواده را دوست دارم تبدیل خود را خسته کننده ترین پیراهن سفید و جوراب و عرق به جنب و جوش کراوات رنگ خلاقیت است که باید آنها را به صورت ایستاده در کلاس بعدی عکس.

$11 در آمازون

همه رنگ کراوات طرح های ساخته شده با رنگ روشن رنگ های رنگین کمان یادآور تک شاخ و آب نبات پنبه. هنر باستانی نیلی رنگرزی شده است در اطراف برای مثل همیشه و هنوز هم مورد استفاده قرار امروز را به شلوار جین آبی خود را کلاسیک معتبر جین رنگ. شناخته شده به عنوان Shibori, آن, ژاپنی, روش رنگرزی است که شامل تاشو چرخاندن bunching و اتصال پارچه و سپس رنگرزی آن با نیلی رنگ. این کیت همراه با نیلی همه منظوره رنگ است که با این نسخهها کار در فقط در مورد هر پارچه از پنبه و کتان و ابریشم و پشم و ابریشم مصنوعی, والنسيج و نایلون. لب به لب الاغ نیز مورد اعتماد خانواده نام وقتی که می آید به رنگرزی بنابراین شما می توانید احساس اعتماد به نفس کار به عنوان مدیر خلاق خود را کراوات رنگرزی شاهکار. در داخل این کیت شما پیدا کردن همه چیز شما نیاز به سنگ تبادل نظر نیلی Shibori نگاه: باندهای لاستیکی, ریسمان, مربع, دستکش, دستورالعمل و ColorStay رنگ ثابت خواهد کرد که کاهش خونریزی و محو شدن در طرح های خود را.

$11 در آمازون

سنتی ترین روش شما می توانید به رنگ کراوات است یاد رنگین کمان شربت نگاه – نام دیگر پرتاب در هر لعنت رنگ از رنگین کمان! این رنگین کمان یک مرحله کیت از لاله مناسب برای گروه رنگرزی فعالیت های که شامل تمام خانواده. پس از همه, آن را یک مرحله ای را فراهم می کند و به اندازه کافی رنگ (و مواد) به طراحی تا 30 انجام آن را خودتان رنگ کراوات پروژه! در داخل این کیت شما پیدا کردن 5 رنگین کمان رنگهای زرد و بنفش و آبی و سبز و بنفش – plus 5 دوباره پر کردن بسته های 8 جفت دستکش (برای نگه داشتن شما و بچه ها mess-free!), 40 باندهای لاستیکی و دستورالعمل برای 14 های مختلف رنگ کراوات تکنیک های. از کلاسیک جشنواره سه راهی (فکر می کنم رنگ کراوات پیراهن پدر بزرگ خود را احتمالا عینک به Woodstock) به مخلوط آبرنگ روش برای مواردی مانند کوله پشتی و کفش رنگ کراوات با این رنگین کمان لاله کیت و شما را از سفید به وای فقط در چند ساعت.

19 دلار در آمازون

سنتی کراوات رنگرزی نسبتا فرایند طولانی است. مطمئن شوید که آن را طول می کشد چند دقیقه به لباس تی شرت خود را با نوارهای لاستیکی و تزئین آن را با رنگ مورد علاقه خود رنگ اما در آن طول می کشد یک مدت طولانی در حالی که گوشی به خشک (به عنوان طولانی به عنوان پنج ساعت بسته به قدرت از خورشید). معکوس کراوات رنگرزی کوتاهتر است روند که نتایج در یک اثر مشابه به عنوان سنتی کراوات رنگرزی. به جای رنگ معکوس رنگ کراوات با استفاده از سفید کننده را خسته کننده, تیره, رنگ, تی شرت به سطح بعدی. این لاله معکوس کراوات رنگ کیت فراهم می کند دستورالعمل در مورد نحوه استفاده از سفید کننده برای ایجاد مارپیچ مچاله یا روزنه رنگ کراوات طرح است. این کیت همراه با 3 جفت محافظ و دستکش یکبار مصرف 4 فشار بطری های حاوی رنگ تعویض و 30 باندهای لاستیکی. کل معکوس رنگ کراوات فرایند طول می کشد حدود 25 دقیقه – در مورد همان طول متوسط توجه کودک span برای هر انجام آن را به خودتان پروژه. در کمتر از نیم ساعت خود را, پیر, سیاه, كم, جوراب و عرق تبدیل خواهد شد از خسته کننده به مد روز.

$10 در مایکل

یکی از بهترین رنگ کراوات کیت های موجود در خارج ساخته شده است ژاکارد یک نام قابل اعتماد در کراوات رنگرزی صنعت برای بیش از 30 سال است. این همه شامل کیت فراهم می کند همه چیز شما نیاز به رنگ به عنوان بسیاری از 15 تی شرت (و دیگر منسوجات است که به شدت نیاز به برخی از طراحی). که یک کل بسیاری از رنگ کراوات پیراهن! آن را با می آید قبل از اندازه گیری قرمز و آبی و زرد رنگ اما به لطف علم از چرخ رنگ مادر رنگ مخلوط opps بی پایان هستند. نارنجی ؟ فقط ترکیب قرمز و زرد! سبز ؟ مخلوط آبی و زرد! دیدن ؟ علاوه بر اینکه بی انتها خستگی شکن, کراوات, رنگرزی نیز آموزشی! همانطور که شما اضافه کردن هر سرنگ غیر سمی رنگ آنهایی که جوان خود را آموزش همه چیز در مورد در مورد ترکیب رنگ. این کیت همچنین ویژگی های سودا رنگ fixer, 4, پاشیدن منی, بطری, لاستیکی, دستکش, و باندهای لاستیکی. بهترین قسمت در مورد این کیت است که همه شما نیاز دارید این است که ساده ولرم شیر آب را به طرح های خود را به زندگی است.

55 دلار در خارج

حالا که شما یک کراوات رنگرزی نرم افزار چک کردن بیشتر از تابستان دوستانه بچه ها, اسباب بازی!
اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>