8 بهترین خورشید کلاه برای نگه داشتن نوزاد و کودک نو پا سرد و تحت پوشش این تابستان


Kids Sun Hat

قبل از ما تا به حال بچه ها از خود ما ما فکر کودک خورشید کلاه صرفا به معنای Instagrammable لحظات. ما تا به حال هیچ ایده که آنها به معنای واقعی کلمه به یک جزء اصلی برای تابستان بقا (همراه با بچه دوستانه کرم های ضد آفتاب و اسپری اشکال). در حال حاضر در دو ما می دانیم و نه یک قدم خارج در یک روز تابستان بدون کلاه آفتاب لازم برای حفاظت از اشعه ماوراء بنفش و جدی پوشش.

بله خورشید کلاه می *تا*, stinkin شایان ستایش در دور اندازه سر نوزادان, اما آنها نیز در خدمت یک هدف مهم برای محافظت از خود را kiddo زیبا سر (و صورت). برای شروع این راه ساده تر از استفاده از کرم های ضد آفتاب—یک کار است که می تواند به سرعت تشدید می شود به یک مستقیم UFC مبارزه خود را با بچه های پایین بر روی زمین و شما slathering کرم های ضد آفتاب بیش از همه چهره اش. با یک کلاه آفتاب و شما تقریبا می توانید دور زدن گام استفاده از SPF بر روی صورت خود را تا زمانی که این کلاه را ارائه می دهد UPF حفاظت و پوشش به اندازه کافی برای محافظت از او را از خورشید در تمام جهات—به خصوص اگر او با پوشیدن یک خورشید-محافظ rashguard. که راه او را تحت پوشش در حالی که پاشش طوفان که در بادی kiddie استخر.

یکی دیگر از دلایل مهم برای حفظ یک خورشید کلاه بچه خود را در همه زمان ها است که نوزادان پوست حساس است و تحقیقات نشان می دهد که حتی یک تعداد انگشت شماری از جدی آفتاب سوختگی در دوران کودکی می تواند یک فرد را افزایش دهد خطر ابتلا به سرطان پوست را بعدها در زندگی است. بهتر است به خطا در کنار ایمنی و نگه داشتن فرزند خود را تحت پوشش در خورشید کلاه با UPF حمایت می کند. آن را فوق العاده آسان به جلو و هر دو از آن مورد نیاز است اما خبر خوب این است که وجود دارد چند خورشید کلاه برندها در بازار است که انجام این کار برای ما است.

در اینجا برخی از بهترین خورشید کلاه برای نوزاد پسر, دختر بچه و کودکان در تمام سنین است. بیایید نگه داشتن آنها را تحت پوشش و سرد به دنبال و زیبا— مثل همیشه— در این تابستان.

با نزدیک به 6000 رتبه 4.5 ستاره در آمازون آن را روشن کنید که این یک برنده در خورشید کلاه رده میان مادران و پدران به طور یکسان. جوانه سبز به عنوان یک نام تجاری است که همیشه به شدت به آنها مجموعهای از خورشید کلاه در تمام سبک های مختلف, اما این است که یکی از آنها محبوب تر طرح به دلیل اضافی در گردن, پوشش در هر سه طرف و گسترده آب-دوستانه فوم لبه است که دارای ساختار آن خیلی مهم نیست که چه چیزی—حتی در استخر و یا وسط یک طوفان باران. آن را ساخته شده از 100 درصد پلی استر پس از آن فوق العاده سبک و سریع خشک کردن و همچنین به عنوان یک UPF 50+ خورشید حفاظت از پارچه واقعا نگه داشتن اشعه های مضر خورشید از صورت کودک شما. این elasticized برگشت می دهد کودک خود را سر فضا برای رشد و بند در زیر چانه باعث می شود مطمئن شوید که آن باقی می ماند با وجود بهترین تلاش ها برای تبدیل آن وقت و زمان دوباره.

12 دلار در آمازونچگونه شما می توانید به اشتباه با یک پنبه فلاپی کلاه ؟ پاسخ این است که شما می توانید نیست — به ویژه هنگامی که آن را به UPF حفاظت و راحت است به اندازه کافی برای کودک خود را به نگه داشتن. این یک طراحی است که گسترش زندگی خود را بر روی بچه های خود را از سر لطف به یک طناب کشی قابل تنظیم پس از آن گذشته باید بیش از فقط یک تابستان—و قطعا به اندازه کافی بلند برای پوشش شما را از طریق یک زمستان vacay. آن است که UPF 50 و خوب است و تنفس (به لطف این واقعیت است که آن را ساخته شده از پنبه). آن دارای لبه های گسترده به طوری که آن می ایستد تا به inclimate آب و هوا بدون سقوط و چانه بند ایمنی و کلیپ کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که آن را قرار داده باقی می ماند حتی زمانی که بچه خود را می خواهد آن را خاموش و آمار. اندازه محدوده باید پوشش شما تمام راه را از نوزاد سال از طریق سن 12 سالگی بنابراین هنگامی که شما متوجه چقدر شما عاشق این کلاه شما می توانید آن را دوباره و دوباره در اندازه های بزرگتر.

20 دلار در آمازون


این کلاه دارای یک عجیب شایستگی کفال طراحی نگه می دارد که خورشید از صورت کودک خود را و به دور از پشت گردن خود را—یکی از مهمترین مناطق نخست برای آفتاب سوختگی. این همه به لطف 2.5″ 4″ پایین شیب لبه با یک floatable هسته فوم برای حفظ چهره خود را ایمن از خورشید اشعه ماوراء بنفش مضر و کامل 5.5″ گردن حجاب پس به صحبت می کنند به نگه داشتن پشت گردن خود را نیز محافظت می شود. این یک UPF 50+ گواهی خورشید امتیاز و مش منافذ جانبی برای اجازه دهید کمی تا بچه خود را سر می تواند نفس کشیدن در آن گرمای تابستان. آن است که دافع آب و مقاوم در برابر لکه است که قطعا در مفید آمده با تمام است که کرم های ضد آفتاب شما تقاضا خواهد شد. بزرگ وجود دارد رنگ و گزینه های چاپ بیش از حد, بنابراین شما می دانید که کلاه متعلق به آن بچه.

26 دلار در آمازون


نه تنها این کلاه فوق العاده شایان ستایش در هر یک از 11 رنگ های مختلف و چاپ آن در می آید (اعم از polkadot صورتی به نیروی دریایی پروانه ها به نعناع گل), اما آن را نیز تا به برخی از جدی sun protection از ویژگی های. آن است که ساخته شده از پارچه پنبه ای با بافت خاصی از صنعتگری که باعث می شود آن را UPF بدون استفاده از هر گونه مواد شیمیایی پوشش است که گاهی اوقات نیاز به انجام این کار. حتی پس از آن است که بسیار سبک وزن و نازک بنابراین آن را نمی کند و وزن کودک خود را. آن قابل تنظیم چانه بند به طوری که آن را متناسب با کودک شما فقط یقه راست و لبه های گسترده برای حفاظت همه در اطراف یک کمی شما را در سر. آنها به فروش آن در سه اندازه— S برای 0-9 ماه, M برای 9 ماه-4 سال و L برای 3-12 سال—با دومی دو اندازه ماندگار چند تابستان حداقل. آه و اگر شما خرید دو یا بیشتر به شما نمره 10 درصد!

20 دلار در آمازونفقط به دنبال در این سطل به سبک خورشید کلاه باعث می شود شما می خواهید برای دیدن بچه خود را در آن ASAP. نه تنها آن است که کاملا برای هر دو جنس اما می آید در 13 رنگ برای مطابقت با هر و همه از فرزند خود لباس. آن ساخته شده است از یک نرم و تنفس پارچه پلی استر با UPF 50+ حفاظت برای جلوگیری از. این نیز ارائه می دهد یک معامله خوب از پوشش در تمام مناطق—با 6.5 سانتی متر تاشو فلاپی لبه است که برابر با اندازه گیری تمام اطراف برای محافظت از کودکان خود را از اشعه های مضر خورشید. آن را به یک تکان بند درست در زیر ناحیه چانه برای نگه داشتن آن در محل این که آیا شما در حال هدف قرار دادن ساحل و یا شما را در یک پیاده روی در شادی بخش آب و هوا. حتی در روز کودک خود باید بماند خوب و خنک با تشکر از مش منافذ جانبی که اجازه جریان هوا ، اگر چه آن را فقط می آید در یکی از اندازه متناسب ترین کودکان سنین 3-7.

14 دلار در آمازون


این بسیار دارای امتیاز خورشید کلاه می آید در همه چاپ های مختلف و سبک از یک تم دریایی به یک گل رز قرمز bowknot. هر یک از آنها 12 ارائه شده, ساخته شده از 100 درصد پنبه است که نرم و گرم و نرم و با کیفیت بالا. این باعث می شود آن را آسان برای شما kiddo به سایش و نگه داشتن در برای بیش از 10 دقیقه در یک زمان. هر کلاه لبه های گسترده نگه می دارد که اشعه های خورشید را از فرزند خود چشم و همچنین 50+ UPF حمایت می کند. این سطح از حفاظت است همچنین ایده آل برای روزهای پس از آن را جذب به عنوان مقدار گرما از خورشید است. منتقدان می گویند که آنها آن را دوست دارم برای ساحل چرا که آن باقی می ماند قرار داده و نگه می دارد شن و ماسه خود را از چشم کودک هنگامی که آن را فوق العاده می وزد. می آید در چهار اندازه که باید حداقل یک فصل کامل یا بیشتر از 6 تا 12 ماه 12-24 ماه, 2-4T و 4-8 سال.

13 دلار در آمازون


این کلاه آفتابی همه کاره است به این معنا که شما می توانید کودک خود را می پوشند آن را انجام تقریبا هر فعالیت—حتی شنا کردن در استخر و یا در ساحل. مواد تقریبا احساس می کند مانند یک لباس شنا و فوق العاده جذب. البته, آن را فراهم می کند UPF 50+ حفاظت و حتی پوشش بیشتر از اکثر خورشید کلاه با تشکر اضافی گردن بلند فلپ. اگر یک کمی شما را در حال اجرا است در اطراف پوشیدن پوشک و تنها با داشتن زمان زندگی خود این کلاه را حداقل پوشش خود را تمام گردن برخی از شانه های او و یک راه مناسب و معقول پایین خود را به عقب. این شهر همچنین دارای یک شرکت افتاب که چیزی جز شل و ول برای ارائه به جلو-در صورت پوشش است. آن رشد می کند و با بچه خود را ارائه بخوبی با الاستیک است که می تواند گسترش بدون ایجاد ناراحتی. می آید در دو کودک نو پا اندازه 0-3T و 4-7T و در نظر گرفته شده است برای استفاده در نوزادان است.

13 دلار در آمازوننه همه بچه ها را می پوشند استاندارد کلاه آفتاب—برخی فقط نمی خواهد! و اگر بچه خود را حاضر آن است که همیشه ارزش یک جیغ مطابقت. به جای در نظر گرفتن تلاش منظم کلاه بیس بال. مطمئن شوید که آن را نمی خواهد محافظت از گوش خود را و یا گردن مانند یک خورشید کلاه, اما آن را محافظت اکثر چهره اش که بهتر از هیچ چیز در نظر ما. به علاوه چند چیز cuter از دیدن بچه خود را در یک کلاه بیس بال! آن است که ساخته شده از 100 درصد پارچه های پنبه ای است که محافظت در برابر خورشید اشعه ماوراء بنفش مضر. شما می توانید سفارش این کلاه در یکی از 45 رنگ های مختلف از جامد رنگ مانند pinks و بلوز به چاپ سرگرم کننده مانند کمو و کراوات تای. آنها نیز فوق العاده با قیمت مناسب, بنابراین شما می توانید ترکیب و مطابقت و یک چند به دروغ گفتن در اطراف برای گرفتن در آخرین لحظه.

10 دلار در آمازون

حالا که تو خود خورشید کلاه(s) مربع دور مغازه بیشتر از بچه های ما در تابستان میدارد اینجا!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>