Hushh Soothing Sound Machine

کودکان و نوجوانان و آرامش همیشه با هم رفتن. رفته اند روز که در آن شما می توانید راه رفتن در سراسر اتاق بدون قطع بیش از اسباب بازی کودک مانند برخی از نوع بی رحمانه البته مانع و یا رفتن به حمام رایگان کوچک انسان به طور مداوم barging در و خواستار چیزهایی. بنابراین مهم است که به اولویت بندی خود مراقبتی و سلامتی در هر زمان و هر کجا که شما می توانید.

حتی اگر روز خود را در حال گیج کننده وجود دارد راه ساده برای دزدکی حرکت کردن در برخی از تسکین دهنده عناصر و یا زمان من به زندگی روزانه خود را. آمازون پرفروش سلامتی و آرامش محصولات که ساعتی به روز شده بر اساس فروش پر است از مواردی است که می تواند کمک به شما احساس آرامش با حداقل تلاش زیرا آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که استرس را در مورد آرامش بخش است.

جلوتر در حال هشت بهترین فروش سلامتی و آرامش محصولات در آمازون است که می تواند در ارائه chillness حق خود را درب. فکر می کنم ضروری روغن منتشر کننده که به نظر می رسد همه به عشق (آن 44,000 بررسی و شمارش) یک گرم ماساژور پای خود را خواهد شد با تشکر از شما و یا یک ماشین سفید سر و صدا است که کمک خواهد کرد بچه های خود را در خواب پس شاید شما می توانید بیش از حد. در حال حاضر اجازه دهید همه را به جمعی نفس عمیق بکشید و لذت بردن از آرامش… مهم نیست که چقدر زندگی در آن ممکن است.

نگه داشتن هر اتاق بوی تازه با این جمع و جور اسانس منتشر کننده (این اقدامات فقط 5.5 اینچ قد بلند). وجود تنظیمات متناوب غبار حالت است که تناوب بین 30 ثانیه و 30 ثانیه برای زمان اجرا از شش ساعت یا یک حالت پیوسته که طول می کشد تا سه ساعت است. وجود دارد قابل تنظیم نور خودکار-خاموش کردن قابلیت و آن را اجرا می کند بی سر و صدا بنابراین شما می توانید ترک آن را از طریق شب بدون اخلال زیبایی خود را استراحت. اگر شما احساس نمی مانند اضافه کردن اسانس منتشر کننده همچنین می تواند به عنوان یک مرطوب کننده برای کمک به اضافه کردن رطوبت اضافی برای آب و هوای خشک و یا فصل.

این URPOWER منتشر کرده است بیش از 26,000 بررسی پنج ستاره از جمله یکی که می گوید: “این واقعا عالی منتشر کننده به خصوص برای اولین بار مثل خودم. آن را کوچک و ساده و همچنین موفق در زایش تا تمام اتاق. 30 دوم پشت سر هم بزرگ است در نگه داشتن فضای خود را احساس و بوی زیادی در طول روز در حالی که حالت مداوم طول می کشد حدود 6 ساعت پس من آن را نگه دارید در حالی که من خواب. به طور کلی واقعا عالی و ارزان منتشر کننده!”

20 دلار در آمازونعطر مناسب می تواند به ایجاد حس آرامش در خانه خود را که توده ای از ظروف کثیف یا نشسته خشکشویی سر در گم می شود. Artizen اسانس طبیعی و رقیق و در یک و دو و چهار-اندازه هر اونس. شما می توانید با قرار دادن چند قطره از روغن را در یک منتشر کننده در وان حمام و یا به طور مستقیم بر روی پوست خود را برای آرامش و پایان دادن به روز است. نیز وجود دارد مقدار زیادی از عطر به انتخاب از جمله فلفل شیرین, چوب سدر, اوکالیپتوس, سنبل, سنبل, گل رز, درخت چای, وحشی, نارنجی, و بیشتر.

یک بررسی که خریداری neroli بوی (استخراج شده از گل پرتقال تلخ درختان) گفت: “من عاشق این روغن! نه تنها عطر و بوی دل انگیز است اما آن را به آرامی usher شما به خوبی خواب. من نمی با استفاده از آن زمانی که من می خواهم به هشدار و مشغول به دلیل آن است که قوی آرامش پرنیان. به عنوان من نمی سقوط در خواب به راحتی در خود با استفاده از این روغن در من منتشر یا چند قطره بر روی مچ دست من کار کند.”

30 دلار در آمازون


پیگیری فعالیت های روزانه خود را با Fitbit الهام بخش است که می تواند اندازه گیری مراحل فعالیت و خواب و ضربان قلب. این ردیاب این است که مقاوم در برابر آب و پنج روز باتری و شما می توانید همگام سازی آن را به تقویم, تماس و متن هشدار مستقیم به مچ دست خود را. HR نسخه را نشان می دهد زمان واقعی ضربان قلب مناطق بنابراین شما می توانید ببینید که دقیقا همان زمانی که تمرینات خود را (و یا به چالش کشیدن کودکان) علت ضربان قلب خود را به سنبله. نیز وجود دارد دو و پنج دقیقه هدایت جلسات تنفس برای کمک به آرامش شما را به پایین.

می گوید: یکی مؤلف “من نمی توانم بگویم به اندازه کافی چیزهای خوب در مورد این ردیاب تناسب اندام – Fitbit در نهایت آن را کردم راست با این مدل. این همه چیز من می خواهم بیشتر است. من تا به حال چندین Fitbit مدل های من, برخی از من نیست و همچنین Apple Watch اما این ردیاب تناسب اندام است که با این نسخهها کار بهترین برای من است. طراحی باریک است که من می توانید در تمام طول روز و شب و بدون التهاب است. من آن را به دوش, اما شما لازم نیست که آن را به عنوان ضد آب تا 50 متر است. برای تست که من شده اند با پوشیدن آن در استخر آب من کلاس های ایروبیک و آن را با این نسخهها کار بزرگ! آنچه من دوست دارم در مورد این طرح این است که آن را به من نشان می دهد زمان و تعداد گام…واقعا همه من در مورد مراقبت. جایزه. چیزهایی هستند که این نشان می دهد که تاریخ من, ضربان قلب و کالری سوخته و چند چیز دیگر من را نگاه نمی کردن و در عین حال lol; همه به سادگی با ضربه زدن بر روی صورت است. شما می توانید خرید باند اضافی برای سفارشی کردن اما من با زحمت است که هنوز رتبهدهی نشده است. آن می رود چند روز بدون نیاز به شارژ و زمانی که آن را نشانی از نیاز به آن را شارژ سریع است. واقعا خوشحال با این توصیه بسیار اگر شما مثل من هستند در جاده ها به سلامتی.”

100 دلار در آمازون


خواب یکی از آن چیزهایی که هر پدر و مادر شنیده ام اما نمی تواند به یاد داشته باشید در واقع یک مناسب و معقول شب را به ارزش. این Hushh ماشین سفید سر و صدا می تواند کمک به بچه ها (و در نتیجه امیدوارم شما) خواب بیشتر کاملا با مسدود کردن پر سر و صدا و اختلال. وجود دارد سه برای تلفن های موبایل ساخته شده است در روشن و سفید سر و صدا, عمیق, سر و صدا سفید و یا آرام گشت و گذار. این USB-شارژ و گرم نور LED. آن را نیز کوچک است و یک کلیپ به راحتی متصل به تخت کیف یا بیشتر کمک به برخی از صلح آمیز zzz هر کجا که شما به آنها نیاز دارید.

یکی از بررسی و پدر و مادر گفت: “با نوزادان بودن خیلی استفاده رحم کمک می کند تا به ادامه این انتقال در خارج. ما همچنین استفاده از آن برای ما دختران سنین 5 و 2 برای مخفی کردن هر nosies که آنها را از خواب بیدار. ما در یک آپارتمان کوچک بنابراین ما نمی خواهیم یک درب creaking, توالت سیفون یا درب کابینت باز کردن به آنها را از خواب بیدار. این دستگاه کمک می کند تا با که و خیلی بیشتر! به شدت توصیه می شود!”

$27 در آمازونشخصی masseuses یک لوکس است که بسیاری از ما ندارد اما RESTECK ماساژور ممکن است بهترین چیز بعدی. این ماساژور شياتسو می توان بر روی گردن و شانه ها و پشت پاها و یا هر بخشی از بدن است که تنگ و یا درد عضلات. وجود هشت ماساژ گره با حرارت ساخته شده و شما می توانید سفارشی جهت گرما و سرعت. وجود دارد یک ویژگی خودکار قطع و حمل راحت کیف برای حمل آسان بنابراین شما می توانید لذت بردن از ماساژ بافت عمیق هر جا که مناسب است برای شما در خانه.

یک منتقد گفت: “به عنوان کسی که مزمن گردن و قسمت فوقانی کمر تنش و من می خواستم به نگاه به یک نوع ماساژور است که هر دو موثر باشد و قیمت منصفانه. این محصول قطعا هر دو از این من به شما قول می دهم به عنوان کسی که به تازگی خریداری این… اگر شما مانند گرفتن یک ماساژ, اما همچنین نمی خواهید به چنگال بیش از یک صد یا دو صد دلار در آبگرم این است یک جایگزین خوب است که احساس می کند فقط به عنوان بسیار شبیه به یک ماساژ بافت های عمیق در آبگرم! من می دانم که آن را قطعا خواهد شد صرفه جویی در برخی از پول است که برای اطمینان حاصل کنید. خط پایین: آن را دوست دارم و من به شدت توصیه به خرید!”

65 میلیارد دلار در آمازون


این عجیب و غریب به دنبال تشک و بالش تقریبا 8,000 نقاط فشار در ترکیب برای کمک به طور طبیعی کاهش تنش و استرس را از بدن شما. غیر روحانی کردن و اجازه دهید این نقاط فشار کمک به تحریک گردش خون در بدن کمک و انرژی و بهبود عضلات. بالش را می توان بر روی گردن خود را و یا پا. توجه داشته باشید که پلاستیک خوشه می تواند یک کمی تیز بنابراین بهتر است برای حفظ این دور از فرزندان جوان است.

یک منتقد گفت: “من این رو از آنجا که من تا به حال درد و تنش گردن و قسمت فوقانی پشت و نمی توانیم به طور منظم ماساژ. من شک و تردید بود که من بستهای این به دلیل آن به نظر نمی رسد چیز خاصی و رنگ به نظر می رسید duller از تصویر. به نظر می رسد در حال فریب دادن, بنابراین من سعی کردم آن را حق دور. بررسی ها نشان می دهد که مبتدیان شروع با لباس های خود را, اما من به سختی احساس هر چیزی که راه رفتم سر پشت بلافاصله. سکته های مختلف به صورت های مختلف مردمی! اولیه احساس کمی مانند یک خراش مانند آن را احساس خوب است. بعد از چند دقیقه آن شروع به سوزاندن اما در یک راه خوب. من خودم بسته شدن چشم من و آرامش بخش است. زمانی که من کردم من قطعا می تواند تفاوت را احساس کنید! من سعی کردم آن را هم در رختخواب و در سه طبقه و هر دو موثر هستند, اما به خصوص در طبقه.”

20 دلار در آمازون


بعد از یک روز طولانی پای خود را قطعا سزاوار درمان. را یک بار خاموش و انتشار برخی از استرس دادن پای خود را آرامش بخش ماساژ شياتسو. این Nekteck ماساژور دارای شش ماساژ سر, 18 چرخش ماساژور گره و گرما از ویژگی های برای تسکین هر عضلات خسته. شما می توانید تنظیم ارتفاع بسته به پای خود و یا اولویت وجود دارد و آسان خاموش را فشار دهید (که شما می توانید حتی مطبوعات را با پا). بعد از چند دقیقه پای خود را احساس تجدید و آماده برای مقابله با بقیه اسامی لیست کارهای.

می گوید: یکی مؤلف “این محصول است که به سادگی شگفت انگیز!!! داشتن مدرک ماساژ من بسیار شک و تردید از هر محصول است که ادعا می کند می تواند به ارائه یک تجربه استثنایی. من باید بگویم که یک بافت های عمیق درمانگر من شوکه شده بود در فشار شياتسو توپ! برای کسانی که نمی توانید مسئولیت رسیدگی به مقدار زیادی از فشار شما می توانید به راحتی آن. اما فشار دقیقا همان چیزی است که همه ما باید اگر ما درد پا… من با استفاده از این دستگاه یک بار وقتی که من بیدار شد صبح امروز, من تا به حال خوب “درد” احساس است که ما باید همه را پس از خوب ماساژ بافت های عمیق. این نشان می دهد که وجود دارد یک تغییر در ساختار پا و آن را در واقع کار می کرد و قادر به شکستن برخی از فاسیا چسبندگی پای من! من در واقع می تواند بشنود و احساس شياتسو توپ کار!!! دست پایین باور نکردنی!!!! وای وای وای!!!!! این خواهد بود یک بخشی از برنامه روزانه من است ،

$63 در آمازونبرای کسانی که دوست دارند یک بازی ساده اما موثر ماساژ این ارگونومی در طراحی ابزار کمک خواهد کرد که انتشار تنش در سراسر بدن است. این LiBa ماساژور دارای منحنی های مختلف و نقاط فشار شما می توانید که آیا شما در حال تلاش برای ماساژ تنگ و شانه ها و آمار است که سخت برای رسیدن به یک نقطه در وسط پشت خود را و یا شکستن برخی از درد در پایین پای خود را. وزن آن کمتر از یک پوند پس از آن آسان است به بلند کردن و موقعیت در هر گروه عضلانی شما می خواهید به هدف قرار دادن. آن را نیز سازگار با محیط زیست و اجزای hypoallergenic پلاستیک.

یک منتقد گفت: “من مزمن گردن و شانه درد. من به ماساژ درمانی به طور منظم اما من نمی توانم به نظر می رسد برای جلوگیری از scrunching تا شانه های من در میز من کار زمانی که من مشغول به کار بر روی کامپیوتر. این چیزی که باور نکردنی است. شما می توانید آن را در یک گره قرار داده و به عنوان فشار زیادی بر آن را به عنوان شما احتمالا می تواند ایستادن. من در عشق است.”

20 دلار در آمازون

برای راه های بیشتری برای پیدا کردن کمی آرامش درون, هرج و مرج, ما را بررسی کنید ما دیگر سلامتی ملزومات است.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im