Remote Control Army Toys

برای سال های بسیاری از بچه ها که مایل به بازی ارتش تنزل شد به پلاستیک سبز کوچک مردان ارتش و یا — در نهایت — سبز ارتشی زنان است.

در حال حاضر وجود دارد گزینه های بیشتر برای این نوع از اسباب بازی و… خود را سر پا خواهد بود خدا را شکر. گام در به اندازه کافی از پلاستیک مردان ارتش در وسط شب و شما با کمال میل ممنوعیت این اسباب بازی های پلاستیکی. (کمی سبز ارتشی بچه ها نیست کاملا دردناک به عنوان پله در LEGOs, اما آنها را به اجرا در آن است.) بعدی پدر و مادر که می آید تا با راه ادم به بچه های گل خود را به f***ing اسباب بازی در هر زمان و سهام آن با جهان باید دریافت جایزه یک عمر برای بزرگترین انسان در تمام دوران است.

پلاستیک ارتش زنان و مردان بودند ، اما آنها هیچ چیز در کنترل از راه دور تانک اسباب بازی. این پسر بد حرکت آنها چرخش آنها به نوبه خود آنها را روشن. آنها حتی شلیک! (آن را فقط به نور مادون قرمز نگران نباشید.) و برخی از آنها را در بسته های دو چون ما می دانیم که وجود خواهد داشت یک نبرد بیش از این بتن مسلح مخازن. مخالفت با تانک شلیک می توانید هر یک از دیگر و توسط 4 ضربه (نور) بازنده تعطیل خواهد شد ایجاد یک برنده! در صورتی که بیش از حد رقابت وجود دارد و حتی یک تانک که جنگ فورت بنابراین هیچ کس صدمه دیده می شود (و یا احساس بد).

این یک قدم تا از بچه های سبز ما به عنوان بچه ها اما تا هر چیز دیگری.

این مینی ببر مخزن قابل توجه برخی معتبر جزئیات پس از آن خواهد شد یک کنترل از راه دور تانک های ارتش برای کودک که می خواهد برای یادگیری بیشتر در مورد تاریخ جنگ. این یک مدل مقیاس 1/72.

به عنوان پاداش اضافه شده آن شامل مقدار زیادی از قطعات متحرک است که با تحت تاثیر قرار دادن بچه که کاملا به علاقه مند در تاریخ نظامی. برجک چرخش 360 درجه کل مخزن recoils با جلوه های صوتی هنگامی که شلیک توپخانه و آهنگ چرخش. (اما آنها ساخته شده از پلاستیک به جای فلز و بتن مسلح مخازن treads.) مخزن ممکن است سفر در تمام چهار جهت با کنترل از راه دور.

در مورد 3 1/2 اینچ در طول این یک بسیار کوچک کنترل از راه دور تانک. و این ممکن است یک چیز خوب به بچه نمی خواهد که شانس زیادی تعقیب سگ خانواده در اطراف خانه با این مخزن کوچک. اکثر سگ احتمالا حتی نمی خواهد از خواب بیدار به اذعان مخزن حضور.

ببر مخزن اجرا می شود از یک باتری قابل شارژ در حالی که واحد کنترل از راه دور نیاز به باتری های قلیایی است.

$24.98 در آمازوناگر هیجان از یک کنترل از راه دور تانک است که کاملا به اندازه کافی برای شما این بو-اسباب بازی تانک طول می کشد سرگرم کننده را به یک سطح جدید. این تانک دو برابر به عنوان یک مدل کیت با بیش از 1,250 قطعات. ساخت کیت از این طوفان صحرا مخزن. سپس شما قادر خواهید بود به درایو آن را با واحد کنترل از راه دور.

البته خطر این است که بچه خود را پیچ کردن ساختمان از کیت خیلی بد است که او هرگز نمی خواهد این فرصت را به درایو چیزی. این ممکن است یک اسباب بازی است که پدر و مادر نیاز به ارائه یک کمی کمک کند. (فقط اجازه ندهید که پدر بیش از کل پروژه است.)

این کنترل از راه دور ارتش تانک قادر به حرکت در هر جهت و برجک می تواند چرخش 360 درجه است. مخزن خود را اجرا می شود از باتری های قابل شارژ در حالی که واحد کنترل از راه دور نیاز به باتری های قلیایی است.

این است که یک مخزن بزرگ است که بچه ها لذت ببرید. اگر شما در حال رفتن به صرف چند ساعت نصب و راه اندازی بیش از 1000 قسمت در یکی از بهترین RC مخازن به ما اعتماد شما در حال رفتن به می خواهید چیزی از مواد به کار با. (شما نمی خواهید به استفاده از یک ذره بین و با توجه به سعی کنید برای قرار دادن چیزی با هم, بعد از همه.)

$58.95 در آمازون


اگر شما در حال رفتن به رفتن به این مشکل به انتخاب یکی از بهترین RC تانک شما احتمالا در حال فکر کردن است که شما حداقل می خواهید به انتخاب یکی از RC تانک که شلیک کنید. این پکو VIDO تانک را شلیک شامل هدف است.

به عنوان یک آرامبخش اندازه گیری ایمنی, این تانک M1A2 نمی کند در واقع شلیک پرتابه. به جای آن شاخه پرتوهای مادون قرمز در فورت. آن را تقریبا مانند لیزر برچسب برای تانک های ارتش. (این بازی حتی ممکن است به اندازه کافی برای متقاعد کردن بچه برای قرار دادن گوشی های هوشمند, قرص, و یا کنسول بازی برای کمی. ما می تواند امید به یک معجزه بعد از همه)

این قلعه در این کیت آتش سوزی در مخزن بنابراین شما می توانید یک مسابقه خارج از آن. مخزن دارای مقدار زیادی از جلوه های صوتی. آن می تواند حرکت به جلو و عقب و می تواند چرخش. برجک خواهد چرخش 300 درجه به شما کمک کند به هدف در فورت.

اینها به اندازه مناسب و معقول RC تانک که ساقه اندازه گیری در حدود 9.5 اینچ به طول. قلعه قطر 4.25 اینچ است.

$39.98 در آمازون


جنگ جهانی دوم مورخان را دوست دارم این ببر مخزن که شامل یک تعداد قابل توجه از جزئیات است که ارائه یک واقعی به نمایندگی از این تانک آلمانی.

این تانک را حرکت به جلو, عقب و به نوبه خود به سمت چپ یا راست با استفاده از واقعی آج در مخزن. برجک می چرخد 330 درجه به شما اجازه می دهد به هدف و تقریبا در هر جهت.

در 14 اینچ در طول این مخزن بسیار بزرگ است پس حیوانات خانگی خانواده ممکن است در برخی از خطر با این مدل. آن را نمی پرتابه آتش, اما آن را ایجاد جلوه های صوتی هنگامی که شما آتش آن را تا حفظ یک حیوان خانگی است که به سرعت رفتن به شناسایی این کنترل از راه دور تانک به عنوان دشمن شماره یک.

$61.99 در آمازونهنگامی که شما می خواهید کلاسیک کنترل از راه دور تانک از جنگ جهانی دوم آن را سخت به اشتباه با مخزن شرمن. این اسباب بازی یک 1/30 مدل مقیاس از M4A3 دادن به شما باور نکردنی جزئیات و واقع گرایی.

این RC مخزن حرکت می تواند در هر جهت و, آن می تواند چرخش. برجک می چرخد 320 درجه به شما اجازه می دهد به هدف و تقریبا در هر جهت. این مقدار زیادی از جلوه های صوتی است که آن را به خصوص سرگرم کننده برای استفاده از جمله رم زمانی که شما آتش توپ.

مخزن اجرا می شود از یک باتری قابل شارژ در حالی که طول می کشد کنترل از راه دور باتری های قلیایی است.

در حدود 9 اینچ در طول این یک ایده آل به اندازه مخزن به صورت pre-teen سن بچه ها. آن را با این نسخهها کار بیش از تقریبا هر زمین در داخل و یا خارج که بزرگ است, به عنوان این نوع از اسباب بازی که بچه ها در حال رفتن به طور غریزی سعی کنید برای قرار دادن به آزمون. خوشبختانه این شرمن RC مخزن به اندازه کافی دشوار است به آن را اداره کند.

$49.99 در آمازون


اگر بچه شما نوع که بازی نمی کند و همچنین به تنهایی یک کنترل از راه دور ارتش تانک ممکن است بهترین گزینه است. به جای در نظر گرفتن یک کیت با دو تانک نبرد. بتن مسلح مخازن که شلیک در هر یک از دیگر باعث می شود بازی حتی بیشتر لذت بخش است.

با این Haktoys کیت شما دریافت خواهید کرد یک جفت 12 اینچ مخازن. هر دو تانک را واقع بینانه برای تلفن های موبایل از هر دو برجک و ماشین توپچی لانه. اینها فلزی بتن مسلح مخازن شامل به طور کامل از پلاستیک است. شما می توانید مبارزه با تانک ها در سراسر فاصله 20 فوت و تانک می تواند حرکت در هر جهت.

این مخازن باید چهار شاخص های LED بر روی آنها. هنگامی که یک مخزن دریافت چهار بازدید همه Led ها خاموش خواهد شد و تانک دیگر برنده است. این مخازن بسیار آسان به استفاده از به طوری که حتی کودکان می توانید برخی از موفقیت بازی با آنها.

هر مخزن عمل را روی یک فرکانس بی سیم خود را با کنترل از راه دور واحد, بنابراین این دو سیگنال را با یکدیگر تداخل داشته باشد. در حال حاضر ما نمی تواند تضمین نماید که دو بچه عامل مخزن نمی خواهد جسمی با یکدیگر تداخل و در نتیجه یک مبارزه واقعی به جای داشتن کنترل از راه دور تانک به مبارزه با. (به طوری که باعث می شود آن را مانند تقریبا هر رقابتی اسباب بازی و یا هیئت مدیره بازی.)

$59.95 در آمازون


این HQ مخازن مخازن نبرد دادن به شما دو تانک های اندازه گیری در حدود 12 اینچ طول و دو واحد کنترل از راه دور است که کار در فرکانس های مختلف.

دو تانک با استفاده از پرتوهای مادون قرمز برای انجام مبارزه به جای شلیک پرتابه. وجود دارد مقدار زیادی از جلوه های صوتی سرگرم کننده است که حفظ خواهد کرد کودکان را سرگرم. هنگامی که یک مخزن دریافت بازدید چهار بازی به پایان می رسد.

هر مخزن می تواند حرکت کند در هر یک از چهار جهت و جان پناه می چرخد تا 320 درجه است.

این مجموعه ای از اسباب بازی است که بسیار آسان برای استفاده برای کودکان و نوجوانان به عنوان واحد کنترل از راه دور دارای کنترل ساده است.

$58.75 در آمازونبرای بعضی از بچه ها یک به دنبال کنترل از راه دور ارتش تانک دارای هیچ فتنه است. کسانی که طراحی های جالب برای آنها.

آنها ممکن است بیشتر علاقه مند در این مدرن به دنبال GoolRC مخزن. این همان کنترل از راه دور به عنوان ویژگی های دیگر بهترین RC مخازن در لیست ما اجازه می دهد آن را برای رفتن به جلو, عقب, چپ, راست یا تقریبا در هر زمین. آن را حتی می توانید مسئولیت رسیدگی به برخی از موقعیتهای گل آلود و آب های کم عمق … و ما مطمئن هستیم که بچه ها قرار داده خواهد شد و این قابلیت را به آزمون. حتی Led ها روشن در بالا, بنابراین بچه ها می توانند آن را در شب.

این است که بسیار با دوام RC مخزن حصول اطمینان از بچه ها می توانید آن را از طریق رینگر و آن را حفظ خواهد کرد.

یک کلمه از اخطار: این واحد می تواند سفر بیش از 7 کیلومتر در ساعت, پس از آن واقعا می تواند حرکت کند. بچه های جوان و یا به راحتی پریشان پدر — ممکن است از دست دادن آهنگ از این اسباب بازی بسیار به سرعت.

$99.99 در آمازون

اگر یک کنترل از راه دور تانک نیست این نوع از اسباب بازی است که بچه خود را می توانید لذت بردن از اتمام پدر و مادر ما تایید اسباب بازی ،

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im