8 بهترین میزهای بیلیارد برای بچه ها— بچه به اندازه استخر و بازی جداول است که می تواند در داخل و یا خارج

ما مطمئن شوید که همه چیز را در مینی این روز است. این همه خشم است. (زمانی که هیچ کس تلاش می کند به miniaturi

توسط ETELARESANKHABAR در 19 خرداد 1399
Kids Pool Tables

ما مطمئن شوید که همه چیز را در مینی این روز است. این همه خشم است. (زمانی که هیچ کس تلاش می کند به miniaturize فنجان قهوه برای شروع روز و شیشه ای شراب برای پایان دادن به روز است. کسانی که نیاز به یک دلیل خوب است که شروع می شود با "K" و به پایان می رسد با "شناسه".)

ما عاشق مینی کوپر های کوچک خانه های کوچک مواد غذایی و همچنین به عنوان سنتی کوچک کالاهای اساسی از توله سگ ها و بچه گربه ها. پس از آن وجود دارد شایان ستایش نوزاد Yoda. (با تشکر بسیار دیزنی. هیچ چیز می تواند نسبت, هاردکور, مقیاس هرگز دوباره.)

یکی از سرگرم کننده — و شایان ستایش — بچه ها اسباب بازی مینی استخر جدول. این کوچک میزهای بیلیارد برای کودکان و نوجوانان مانند چیزی که واقعی نگاه و آنها در واقع قابل پخش است. توپ خود را و ریل ندارد پاسخ جدول های مورد علاقه خود را در مورد علاقه خود را از میخانه اما کوچک میزهای مقدار زیادی از سرگرم کننده است. (علاوه بر خود 5 ساله احتمالا نباید از حلق آویز کردن در مکان هایی مانند بارها.) این بچه اندازه میزهای بزرگ اگر شما لازم نیست که فضا برای معامله واقعی اما هنوز هم آنها را می خواهید به یادگیری بازی. برخی از این میز در حالی که برخی از آنها به تنهایی. در هر صورت ما عاشق این ایده از نگه داشتن این داخل در طول زمستان و تغییر آنها را به ایوان (یا تمام فصل ایوان) زمانی که دماهای گرم هستند. هیچ دلیل ما نمی توانیم به آنها چیزی دیگری به نگه داشتن آنها را در خارج از خانه مناسب است ؟

در تنها 20 اینچ در طول این یکی از کوچکترین میزهای کودکان و نوجوانان خواهد بود قادر به در واقع بازی با, به جای فقط یک قطعه از هنر است. از کودک به اندازه استخر نشانه به مینی گچ مکعب, این بازی ساخته شده است برای دست های کوچک.

این جدول شامل یک طرف بازگشت توپ به جای جیب مش بنابراین حتی آن را احساس می کند مانند یک اندازه میز بیلیارد.

کل واحد متناسب در بالای یک میز آشپزخانه و یا میز قهوه, پس از آن بسیار راحت بیش از حد به عنوان شما می توانید آن را به راحتی زمانی که بازی به پایان رسید.

آن است که ساخته شده از مواد بسیار سبک وزن و بنابراین اگر پدر و یک بیت از یک کودک در مورد از دست دادن در بیلیارد, شاید او نباید اجازه داده شود به بازی خشن در اینجا.

$34 در آمازونبرای دیگری بسیار کوچک, استخر, جدول, این اقدامات واحد فقط 20.3 سانتیمتر طول دارد. آن را فراهم می کند یک بیت از یک نگاه متفاوت از سنتی میز بیلیارد با احساس و آبی روشن رنگ لهجه که بچه ها مطمئن به عشق است.

همه چیز کوچک برای کوچک دست به بازی به اندازه کافی. این کشتی ها با همه چیز مورد نیاز برای کوتاه استخر جدول از جمله دو نشانه, 16, خایه ها, گچ مکعب و مثلث. آن را نشسته در بالای یک میز در طول بازی و در داخل یک گنجه یا زیر تخت پس از آن.

نمایشگاه هشدار: شما می خواهید برای ذخیره این استخر برای بچه ها زمانی که از آن استفاده نمی کنید و نمی گذارند توپ سست در بالای جدول. در غیر این صورت اگر شما آن را ترک کردن زمانی که شما خانه را ترک, شما به خانه برای پیدا کردن که خانواده گربه روز را صرف فشردن هر یک از مینی استخر توپ سراسر خانه شما پیدا کردن آنها را در یک زمان بیش از چند ماه آینده.

40 دلار در آمازون

برای یک کمی بزرگتر گزینه در میان میزهای کودکان و نوجوانان خواهد بود این اقدامات واحد 24.7 اینچ به طول. هر استخر توپ اقدامات در حدود 1 اینچ در قطر. بازی قطعات هنوز هم به اندازه کافی کوچک برای بچه های جوان تر به دستکاری به راحتی اما بچه های بزرگتر را درک کمی بزرگتر از اندازه.

هر جیب یک گرفتن خالص به جای داخلی سیستم راه آهن که خوب است آن را به عنوان مانع متراکم از توپ در داخل کانال.

گاهی اوقات هر چند کوچک استخر توپ سقوط خواهد کرد از طریق شبکه مش نورد در سراسر زمین. مراقب باشید در مورد این که احتمالش هست که حدود 96 درصد که شما لغزش و سقوط در شل توپ در برخی از نقطه.

این Portzon جدول حتی پاهای کوچک است که نگه داشتن آن را بالاتر از سطح میز بالا. بچه ها احتمالا نمی خواهد به یک تلخه در مورد داشتن جدول کمی بالاتر اما مادر و پدر کمر را درک راحت تر زاویه به جدول.

$75 در آمازون

این 40 اینچ طولانی هاتاوی, استخر, جدول برای بچه ها به یک اندازه است که شروع به احساس کمی بیشتر شبیه به یک میز واقعی برای بچه ها و بزرگسالان است. آن نیاز به یک فضای بزرگتر بر روی میز آشپزخانه و یا میز قهوه به حمایت از آن برای بازی است که ممکن است یا ممکن است عملی برای خانه یا آپارتمان خود را.

این مدل دارای پاهای کوچک برای بالا بردن آن را از میز آشپزخانه خود را, اما نه به اندازه کافی بلند به آن را به طور مستقل. استخر توپ اندازه گیری 1.5 اینچ در قطر و پاسخ از ریل نزدیک تر است که از یک میز بیلیارد.

این اواسط اندازه بچه, استخر, جدول خواهد ایستاد تا به roughhousing کمی بهتر از برخی از واحدهای کوچکتر ما در حال حاضر مورد بحث است, اما آن را هنوز هم ساخته نشده برای تماس کامل بازی و یا عصبانی واکنش به از دست رفته عکس. با سلام هر کس به یادگیری برای کنترل خلق و خوی خود را در برخی از نقطه. بهتر است به بچه یاد می گیرد در حال حاضر در یک kiddie میز بیلیارد در حال حاضر نسبت به یک قسمت از زندگی PD در 20 سال.

$75 در انبار خانهاین Playcraft 40 اینچ مینی, استخر, جدول اندازه مناسب برای بچه ها در تمام سنین شامل قطعات کوچک است که متناسب با دست خود بهتر از یک اندازه جدول. اما این قطعات یک اندازه مناسب برای بزرگسالان بیش از حد با 36 اینچ نشانه.

این همه چیز شما نیاز به شروع به بازی بلافاصله با استخر توپ مثلث دندانه دار و یک جفت از گچ مکعب است.

این ساخته شده است برای نشستن در بالای یک قهوه و یا میز ناهار خوری و این پاهای کوچک برای بلند کردن آن را کمی کردن جدول سطح. آن را محکم تر از شما ممکن است انتظار برای قیمت اما ما توصیه نمی با تکیه بر آن در حالی که تلاش برای ایجاد عکس (حداقل برای بزرگسالان).

بهترین از همه, آن را هنوز هم به اندازه کافی کوچک ذخیره می شود دور در گنجه و یا در زیر تخت هنگامی که شما به پایان بازی. این به این معنی که بر خلاف اندازه کامل, استخر, جدول, شما نمی شود وسوسه به استفاده از آن برای مرتب کردن لباس های شسته شده به عنوان یک محل برای کودکان و نوجوانان به تخلیه کوله پشتی خود را بعد از مدرسه و یا فقط به تجمع تصادفی sh*t. (که چه میز آشپزخانه است.)

$75 در آمازون

گاهی کوتاه, استخر, جدول فقط رفتن به آن را کاهش دهد. کسانی که ما در حال حاضر ذکر شده کوچک هستند و بهترین کار در یک جدول موجود. اگر شما به دنبال یک stand-alone, استخر, جدول, بچه ها را دوست دارم ... و این که ایستادن را به رفتار خشن که بچه ها تمایل به ظرف مناسبت در اینجا یک گزینه بزرگ است. (که ما f***ing شوخی می کنید ؟ بچه ها ظرف خشن, درمان 24/7.)

این Funmall جدول محکم طراحی در پاهای خود را پس از آن شما را به یک سطح مناسب و دوام. این اقدامات 48 اینچ در طول و 32 اینچ در ارتفاع. این شهر همچنین دارای چهار بازی جداول در یک, این امکان برای, استخر, میز, فوتبال, تنیس رومیزی و میز هاکی. همه قطعات شما نیاز دارید برای هر یک از بازی ها را شامل می شوند.

و اگر بچه های خود را کشف کردن که چگونه برای ایجاد یک استخر/فوتبال/هاکی/تنیس mash-up بازی با قوانین خود را فقط تحسین خلاقیت خود را و حرکت می کند.

(بله ما همدردی که اینها همان بچه ها که وانمود کنیم که آنها نمی توانند بفهمند چگونه خود را برای شروع زبان انگلیسی نوشتن خلاق تکالیف تا آخرین لحظه به دلیل "تفکر کردن مسائل" بیش از حد سخت است. در عین حال آنها می توانند رویای احمقانه ترین بازی ها و قوانین در مورد 5 دقیقه. اما بدون نیاز به عقده روحی در مورد چیزهایی که شما نمی توانید کنترل کنید ... بدون که لوله شیشه ای از شراب در دست شما است.)

180 دلار در آمازون

شاید 4-در-1 جدول بازی احساس می کند مانند بازی کودکان در خانه خود را. ما باید شما را تحت پوشش, با این 10-در-1 بازی جدول. در علاوه بر این به استخر آن میز هاکی روی میز بازی شافل بورد, تنیس روی میز, شطرنج, بازی پوکر, بازی چکرز, بازی بولینگ و تخته نرد. این همچنین شامل تمام قطعات شما نیاز به بازی هر یک از این 10 بازی.

در 48 اینچ در طول این یک کامل اندازه میز بیلیارد قبل از نوجوانان و کودکان و نوجوانان و حتی برخی از بزرگسالان است. پاها محکم با یک بریس بین هر پا در به پایان می رسد. نگه داشتن roughhousing به حداقل برساند و این جدول باید ایستادن به طور منظم بازی کند. (ساده تر از انجام گفت, اما ما به شما برای بهترین امید.)

150 دلار در آمازونمطمئن, کوتاه, استخر, جدول مزایای آن است. اما زمانی که شما می خواهید میزهای کودکان و نوجوانان خواهد شد عشق را به عنوان به خوبی به عنوان بزرگسالان, این, Fat Cat 6 پا در جدول یکی از انتخاب های بهتری در لیست ما است. آن را تا 72 اینچ طول و 32 اینچ ارتفاع است. همراه با استخر شما باید این شانس را به بازی تنیس و هاکی روی هوا (با یک موتور به تولید بالشتک هوا).

بر خلاف برخی دیگر در لیست ما احساس بالا در استخر جدول صاف است با بهتر از متوسط کیفیت ساخت که ارائه می شود واقعی رول توپ. آن را به یک قاب محکم پس از آن باید به شما یک سطح خوبی از عملکرد حتی اگر نوجوانان در درجه اول با استفاده از آن.

در حال حاضر به دلیل حجم زیادی از این بچه ها میز بیلیارد و به دلیل قیمت بالا این کار ممکن است برای هر خانواده است. اما اگر شما در خانه یا آپارتمان خود را و در بودجه خود را این جدول این است که مطمئن شوید که برای نگه داشتن بچه ها مشغول است و به نگه داشتن بینی خود را از صفحه نمایش خود را ... دیگر از زمانی که آنها در حال تیراندازی عکس ها و فیلم ها از یکدیگر با داشتن سرگرم کننده بازی استخر برای به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی. (گاهی زمان روی صفحه نمایش کاملا معمای برای پدر و مادر است.)

$530 در آمازون

میزهای بچه ها می توانید استفاده کنید ممکن است اسباب بازی مناسب برای خانواده خود را. شاید آموزش بچه های خود را به نکات ظریف از برنده شدن در 8-ball به نظر نمی رسد مثل یک راه سالم و بی خطر به خود را صرف صفحه نمایش-رایگان زمان. قابل فهم است. برای برخی از ایده های دیگر ما را بررسی کنید, ابزار جنسی, راهنما و آماده برای دست در زمان بازی.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب