8 بهترین رنگ ملزومات— به علاوه کارشناس راهنمایی برای چگونه به رنگ یک اتاق بدون ساخت ظروف سرباز یا مسافر کل

"زندگی بدون رنگ است مثل زندگی بدون عشق" می گوید: تزئینات نجیب زاده Kelly Wearstler در طراحی داخلی MasterCla

توسط ETELARESANKHABAR در 9 مرداد 1399
How To Paint A Room

"زندگی بدون رنگ است مثل زندگی بدون عشق" می گوید: تزئینات نجیب زاده Kelly Wearstler در طراحی داخلی MasterClass. و با توجه به این سابقه سال ما می تواند استفاده از برخی از (فوق العاده!) عشق در زندگی ما, نه به ذکر است پروژه های خلاق به روشن روز در حالی که ما در خانه گیر کرده. این که آیا شما نیاز به یک تکان خوردن از انرژی و یا یک حمام بازخوانی شده است در حال حاضر زمان برای انتخاب رنگ قلم مو. بهترین بخش: این بودجه پسند پروژه بهبود صفحه اصلی. اگر شما نمی دانید که چگونه به رنگ یک اتاق (هیچ کس واقعا تا زمانی که آنها سعی می کنند), بدون biggie. با برخی از راهنمایی و ترفندها شما ممکن است بخواهید برای شروع خود را بهبود صفحه اصلی نشان می دهد— چگونه به رنگ یک اتاق: یک مادر مشغول راهنمای.

در نظر گرفتن خطر با رنگ می توانید احساس هیجان انگیز (به یاد داشته باشید که احساس زمانی که شما در واقع چیزی غیر از فروشگاه مواد غذایی با پوشیدن یک ماسک صورت?). آزمایش خود را در اتاق بچه ها و پودر اتاق را به بازی در اطراف با رنگ. هنوز مطمئن شوید که در آن برای شروع ؟ Wearstler نشان می دهد به دنبال در گنجه خود را الهام بخش است. "چه شما را نگاه خوب در نظر مد, شما در حال رفتن به احساس خوب," او می گوید. بنابراین مورد علاقه خود را chambray پیراهن و با پارچه مزین کردن آن بیش از یک صندلی. هنگامی که شما پیدا کردن یک سایه است که باعث می شود شما مبتلا به دوار سر, انتخاب رنگ نمونه به نقطه تست. "آن را مفید به دیدن رنگ در برابر مبلمان و دکوراسیون است که شما را به ترکیب اتاق هنگامی که آن را تازه رنگ شده می گوید:" اریکا Woelfel VP رنگ و خلاق خدمات در رنگ Behr شرکت. قبل از ارتکاب به یک رنگ شما می خواهید به زندگی می کنند با آن را برای حداقل یک روز. که راه شما می خواهید ببینید که چگونه این تغییرات با نور طبیعی و نور مصنوعی.

در حال حاضر به جلو رفتن و شیر را به نبوغ خلاق خود را با این هشت آسان به دنبال راهنمایی از رنگ Behr کارشناسان شرکت. شما هرگز از خودتان بپرسید "چگونه به رنگ یک اتاق و یک ظرف غذا را ندارد از آن ؟" دوباره.

چگونه به رنگ یک اتاق نکته 1: شما اصلاح برخی از TLC

شما ممکن است متوجه آن نشده اما تر و تمیز است لمس اتمام به هر رنگ ، شما می خواهید برای قرار دادن در تلاش اضافی و گرد و غبار. ما می دانیم که: آن آخرین چیزی که شما می خواهید به انجام در حال حاضر, اما نمی شود وسوسه به رنگ بیش از همه ریش ریش شدن و گرفتاری. مطمئن شوید که تمام سطوح تمیز هستند به خصوص baseboards و فریم های درب برای جلوگیری از عیوب جزئی است که قفل شده است و در رنگ برای همیشه لطفا برای. استفاده از پرکننده چوب مانند المر نجار چوب پر به صاف کردن تمام divots یا بدتر که ناخوشایند فضای بین قرنیز و دیوار. یک منتقد نوشت: "بعد از دیدن چند خراط بررسی آنلاین ابراز چقدر آنها را دوست دارم این محصول, من تصمیم گرفتم به یک شات بدهید. منظورم این است که چقدر خوب می تواند المر بود ؟ که بچه ها چیزهای درست است ؟ اشتباه است. این محصول تا کنون بهترین پرکننده چوب من تا کنون استفاده می شود. آن را صاف (و نه دانه دار) فوق العاده آسان برای کار با است."

$9.82 در آمازونچگونه به رنگ یک اتاق نکته 2: دریافت نمی Spooked توسط Spackle

قدیمی, سوراخ ناخن و دیگر دیوار تلفات—کسانی که عاشق رفتن. Spackling آسان است. اول شن و ماسه به مساحت 100-سنباده دانه به حذف هر گونه سست باقی مانده است. اگر هر درزبندی و یا رنگ چسبیده حذف آن را با Urtoypia پلاستیک بتونه چاقو پس از پاک کردن با دستمال مرطوب. "این اجازه خواهد داد که وصله مواد به پیوند محکم به مناطق آسیب دیده" می گوید: جسیکا Barr ملی, مربی در رنگ Behr شرکت. استفاده از چاقو بتونه به گسترش یک لایه نازک از spackle—feathering کردن spackle حدود یک اینچ یا بیشتر برای جلوگیری از ترک خوردگی—اجازه دهید خشک به طور کامل. در پایان با 220-سنباده دانه به طور کامل صاف کردن دیوار.

$5.99 در آمازون

چگونه به رنگ یک اتاق نکته 3: اجازه نقاش نوار مجموعه

نقاش نوار است و شما هرگز نمی تواند بیش از حد—بازی شیر یا خط رول به بچه های خود را به نگه داشتن آنها را اشغال شده به شما به عنوان رنگ. آن را نگه می دارد و سقف ها و قرنیزهای لک رایگان, نه به ذکر است این نسخهها کار به عنوان یک سوپر-ابزار برای پروژه های خلاق (با استفاده از ScotchBlue خطوط تیز چند سطح نقاش نوار به خواب تا هندسی دیوار به عنوان یک آخر هفته کامل حواس پرتی). شما می خواهید مطمئن شوید که سطح خود را خشک و عاری از گرد و غبار قبل از شما درخواست پس از آن اجازه دهید که نوار مجموعه بین 30 و 60 دقیقه. هنگامی که شما انجام می شود, نقاشی, منتظر رنگ احساس خشک قبل از پوست شما. اگر شما متوجه هر گونه مقاومت با استفاده از یک تیغ ریش تراشی به نمره در امتداد لبه نوار. این کوچک و در عین حال مهم گام را در حفظ و رنگ های آینده همراه با نوار. بلند کردن نقاش نوار کاست و آن را به جلو و عقب در خود از بین بردن در یک زاویه 45 درجه. اگر که کار نمی کند بالابر نوار عمود و به آرامی آن در امتداد (آن را آسان تر از جاهای تعیینشده یک کودک نو پا وعده!).

$20 در انبار خانه

چگونه به رنگ یک اتاق نکته 4: don't Skip پرایمر

بعد از این همه وقت برای شما قرار داده ایم به انتخاب ایده آل رنگ, رنگ, شما در واقع می خواهید آن را به نظر می رسد که باید آن را بر روی دیوار خود را—و KILZ حق بیمه بالا و پنهان کردن لکه مسدود پرایمر چیزی است که می شود کار انجام می شود به ویژه در دیوارهای ساخته شده از سطح متخلخل مانند تیغه و یا آجر. "هدف از پرایمر برای بهتر آماده سازی سطح برای رنگ آمیزی می گوید:" اریکا Woelfel VP رنگ و خلاق خدمات در رنگ Behr شرکت. بله پرایمر باعث می شود آن را آسان تر به رنگ نور و رنگ در بالای یک رنگ تیره اما بیش از آن است. خوب پرایمر بلوک لکه آب (فکر می کنم اتاق رختشویی و دستشویی و حمام) و حتی مهر و موم ناخواسته بوی à la pet-دوستانه mudroom.

$23.48 در آمازونچگونه به رنگ یک اتاق نکته 5: رنگ سقف اول

برای تکمیل makeover اتاق شروع در بالا و پایان با baseboards بنابراین شما لازم نیست که به دبستان و نخست و بیش از بیش و بیش از دوباره. سقف است که مهم ترین آن را با بیش از اول. این DocaPole فرمت قطب خواهد شد تمام تلاش کمتر خسته کننده—نه به ذکر است حفظ سقف رنگ کردن مو خود را. "هنگامی که شما ضمیمه غلتک فرمت مطمئن شوید که شما غلتک است نه بیش از حد اشباع شده; این راه وجود دارد این است که حداقل چکه می گوید:" Barr. "با استفاده از سکته مغزی طولانی رول راه خود را به بالا و پایین سقف خود را از خارج در. هر سه درخواست مجدد رنگ به غلتک به طوری که شما نمی فشار دادن بسیار سخت در فرمت قطب و زور بازوی خود را. هنگامی که استفاده از یک کت دوم شما می توانید اعمال رنگ در یک عمود بر جهت اول است."

$39.99 در آمازون

چگونه به رنگ یک اتاق نکته 6: با توجه به رنگ پایان

همه رنگ پایان برابر خلق شده است. به طور معمول یک پایان مسطح است حداقل علامت مقاوم و براق دستمال مرطوب خوب است. مشکل این است: بیش از حد-پایان براق به نظر می رسد بیش از حد فایده است. پوسته تخم مرغ پایان به شما می دهد خوب میان اما همه ما می دانیم که بسیار وجود دارد اتاق را برای "در بین" زمانی که شما زندگی می کنند با بچه ها. به همین دلیل ما دوست داریم جدید Behr فوق العاده Scuff دفاع داخلی رنگ. در حالی که آن را می رود به عنوان یک غنی مات آن را با این نسخهها کار مانند یک براق به مقاومت در برابر ناخواسته دیوار هنر و roughhousing ساخت آن را یک انتخاب هوشمند برای مناطق پر ترافیک و بچه های اتاق خواب. ضد ميکروبی کپک فرمول همچنین با این نسخهها کار بزرگ برای نگه داشتن حمام و سرویس بهداشتی از شبیه کسانی که از خوابگاه گذشته است. آن می رود در ضخامت بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد repainting همان نقطه دوباره و دوباره. داوران معتقدند: "یک کت پوشش در 99 ٪ از استفاده از." ما دوست دارم که آن را بوی می رود و مرطوب به خشک در یک ساعت—به دلیل صادقانه که می خواهد به تماشای رنگ خشک ؟

$33 در انبار خانه

چگونه به رنگ یک اتاق نکته 7: آیا اعمال فشار بیش از حد

نقاشی نباید چیزی شما را تحت فشار—منظور ما این هر دو ظاهرا و به معنای واقعی کلمه. واقعا.... "برای جلوگیری از غلتک علائم بار غلتک تا زمانی که آن را به طور کامل اشباع شده و اعمال رنگ به دیوار با فقط به اندازه کافی فشار به انتشار آن از چرت زدن" توصیه Woelfel. "فشار بیش از حد سخت در تلاش بهتر پوشش را ناهموار رنگ خطوط به نظر می رسد."

شما همچنین می خواهید به سمت راست را انتخاب کنید چرت زدن—افسوس که نه خواب و نوع, اما ریش ریش شدن روی غلتک رنگ—اعمال رنگ به دیوار به طور مساوی. برای جلوگیری از رنگ قطره چوب به 1/4-inch چرت زدن برای سطوح بسیار صاف و مانند سقف ها و کابینت. به آرامی بافت دیوار, شما می خواهید برای دریافت بیشتر جاذب 3/8 اینچ و چرت و مانند بیتس انتخاب رنگ غلتک پوشش می دهد. اگر شما باید آجر قاب یا چیزی با مقدار زیادی از بافت مانند یک شومینه برای 1/2-inch چرت زدن. اگر فقط شما می تواند طبقه بندی بچه های خود را' عادات خواب در این راه.

$8.99 در آمازونچگونه به رنگ یک اتاق نکته 8: استفاده از یک زاویه خوب براش در Baseboards

شما را در انتخاب مناسب رنگ رنگ و مانور که غلتک مانند یک حرفه ای اما اتاق را نگاه ناقص است اگر شما نمی کشند baseboards. این نوع مانند انجام آرایش کامل اما نادیده گرفتن لب chapped. فقط در آرایش شما می خواهید به استفاده از بالاتر شین رنگ مانند نیمه براق یا hi-gloss برای ایجاد یک شیشه مانند لهجه. "هنگامی که تقاضا بالا رنگ براق نیست به طور مداوم مسواک از طریق پایان آن را به عنوان تمایل به راه اندازی به سرعت می گوید:" Barr. سرمایه گذاری در کیفیت و زاویه قلم مو—ما عاشق استینگر شرکت برس زاویه قلم مو با پر کردن-یک-ترکیب تکنولوژی برای آن به اندازه چند موی که آزادی رنگ به طور مساوی این که آیا شما finessing baseboards یا از روی حیله و تزویر گوشه.

24.95 دلار در آمازون

هنگامی که رنگ خشک اتمام خانه و آشپزخانه گنجینه و شروع redecorating.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب