8 بهترین مهد کودک صندلی گهوارهای & گلایدر شما Rockin’ پس از رشد کودک


Delta Rockers Gliders

علاوه بر ثبت نام برای حمام نوزاد خود را و سفارش خود را جدید گهواره و مهد کودک صندلی گهوارهای یا هواپیمای بی موتور است یکی از سرگرم کننده ترین موارد به فروشگاه برای زمانی که شما در حال انتظار. وجود دارد بیشتر سبک ها و اشکال از همیشه قبل از با بسیاری از ترکیب آرام به عقب و جلو از یک گلایدر با هیپنوتیزم جنبش از یک مهد کودک در گهواره و در برخی موارد با اضافه کردن در یک مفصل گردنده برای کامل 360 درجه چرخش.

آن را نمی ممکن است به نظر می رسد که راه راست, در حال حاضر, اما یک مهد کودک صندلی گهوارهای یا گلایدر می شود فرماندهی مرکزی هنگامی که کودک می رسد. از تغذیه و آروغ زدن به snuggling و storytime یک تن از فعالیت را در این نقطه, بنابراین شما می خواهید را انتخاب کنید که محکم و راحت و خوب به نظر می رسد بیش از حد.

قبل از خرید در نظر بگیرید که چگونه شما بیشترین استفاده را مهد کودک صندلی گهوارهای یا هواپیمای بی موتور. اگر شما قصد دارید به شیر و شاید حتی پمپ در آن شما می خواهید به اندازه کافی صندلی و ارمرستس خالی است که بسیار راحت و به اندازه کافی به مقاومت در برابر دیگر نشسته جلسات. برخی مادران دوست دارم برای به روز رسانی خود را به سبک کاملا کمی و تغییر مبلمان خود را به عنوان اغلب به عنوان کفش خود را. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند شما وجود دارد بدون نیاز به صرف ثروت در یک مهد کودک گلایدر یا چوب زیر گهواره. اما اگر شما نوع که قدردانی خوبی طراحی و به طور مداوم استفاده مجدد از مبلمان در راه های جدید شما را دوست دارم این روند به سمت مهد کودک صندلی گهوارهای و گلایدر که نگاه اتاق نشیمن-شایسته. این که آیا شما به دنبال یک صندلی با یک تطبیق عثمانی یا نه (شما؟), اتمام این هشت بزرگ مهد کودک صندلی گهوارهای و گلایدر و اجازه دهید که اصرار به لانه منفجر شود.

این گلایدر را کافی صندلی باعث می شود آن را آسان برای جمع شدن با کودک خود و آسان تر برای هر دو شما به گرفتن برخی از ZZZ. خالی اسلحه را ذخیره کنید و آرنج خود را در طول تغذیه جلسات و ذخیره سازی جیب نقطه مناسب برای داستان و یا حتی گوشی های هوشمند خود را. یک چوب محکم قاب فراهم می کند مقدار زیادی از ثبات بنابراین شما هرگز به نگرانی در مورد اوج و بالشتک را می توان برای حذف نقطه آسان برای تمیز کردن. با بیش از 4000 بررسی این آمازون پرفروش آمار با انتظار پدر و مادر که می گویند آن را مقرون به صرفه و راحت و آسان برای قرار دادن با هم ، می آید در دو رنگ: سیاه و سفید با خاکستری تیره بالشتک یا اسپرسو با بالشتک.

$166 در آمازونهیچ چیز بهتر از یک مفصل گردنده 360 درجه زمانی که شما یک مادر جدید و همه چیز باید در دسترس آسان. چیزی که مورد علاقه ما در مورد این هواپیمای بی موتور/کرنش است که چگونه آن را ترکیبی از چرخش تابع مفصل گردنده با سطح صاف و تاب حرکت سنتی راک و پاپ از زیر پایی تاشو. ما همچنین دوست دارم که چگونه آن را جفت براق مربع شبح با دکمه tufting و ظریف تر و تمیز, جزئیات, ساخت آن آسان به تصور کنید که این صندلی در یک اتاق دیگر در خانه هنگامی که کودک رشد می کند از جمع شدن جلسات (#NotAnytimeSoon). بهار فوم صندلی خود را تضمین می کند بوم باقی می ماند بسیار راحت حتی در طول ماراتن تغذیه/snuggling/گریه جلسات. موجود در سه رنگهای خنثی: روشن سفید و کرم و قهوه.

$325 در آمازون

این یکی تا به حال ما در خاکستری دوخت نه به ذکر است که صاف به دنبال نیروی دریایی. دسته کوچک موسیقی جاز است که بسیار آسان بر روی چشم کار می کند که آیا شما با داشتن یک پسر و یا یک دختر. جعبه مانند شبح با پشت بالا می دهد و آن را در اواسط قرن لبه مدرن است که می توانست آن را حسادت Mad Men‘s بتی دراپر. آن را بسیار راحت و با یک نسیم تا حدی مفصل گردنده 360 درجه و یک سرش رو به عقب است که باعث می شود آن را آسان به سنگ و یا نوسان کودک شما به خواب. عثمانی و کمری بالش هر دو با صندلی بنابراین این نوع از 3-برای-1 معامله است. زمین mamas می تواند شادی با این یکی; آن را Greenguard خبره که بدان معنی است که آزمایش شده است برای بیش از 10 ، 000 مواد شیمیایی و در بالا می آید. موجود در چهار رنگ: نیروی دریایی خاکستری تیره و خاکستری و کرم.

$329 در آمازون

هنگامی که شما نیاز به چیزی بسیار راحت اما جمع و جور تر این صندلی مناسب کامل است (ببینید که چگونه ما از آن وجود دارد؟). ایده آل برای آپارتمان ها و یا فضاهای کوچک به طور کلی اجازه ندهید که آن اندازه ریزه اندام شما احمق — آن را بسته بندی شده با ویژگی های است که آن را به ارزش قیمت می باشد. صاف خزید و مانع شدن مفصل گردنده از سیستم شما اجازه حرکت در هر جهت شما می خواهم در حالی که باقی مانده زمزمه آرام, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد هر گونه سر و صدا سفید نگه داشتن نوزاد بیدار (بر خلاف باور آن را به یک اثر منفی بر بسیاری از نوزادان). ما عشق رد پای کوچک برای به حداکثر رساندن فضا خمیده پشت و سخاوتمندانه بالشتک نگه می دارد که هر تغذیه و یا جمع شدن sesh فوق العاده راحت است. موجود در نیروی دریایی خاکستری و گرافیت با لوله کشی.

199 دلار در خارج

وقتی پرسیده شد که به توضیح دهد که چرا آنها آن را دوست دارم مامان طرفداران این گلایدر نقطه به نقطه آن ساخت و ساز محکم صاف بلبرینگ است که آن را خوب تکان دادن حرکت و سنگین اثاثه یا لوازم داخلی است که باعث می شود آن را آسان به نقطه تمیز…. ما عشق را پشت خمیده و عظیم 11 قاب-و-کوسن ترکیب رنگ شما می توانید از را انتخاب کنید. جیب سمت و نسبتا اسلحه تقریبا باید دارا پرستاری نوین گراش. عثمانی و صندلی به فروش می رسد به عنوان یک مجموعه ساخت آنها را یک ارزش بزرگ برای قیمت. به عنوان یکی آمازون داور گفت: “پس از جستجو برای یک گلایدر برای یک قیمت مناسب و معقول برای ماه ما این … این قطعا یک معامله بزرگ خیلی خوشحالم که ما آن را خریداری!”

130 دلار در آمازون


این مهد کودک گلایدر چیزی است که مد روز خود را فرانسوی, دوست, دوست ممکن است توصیه کند برای شما برای خرید. این است زیرا هنگامی که شما می خواهید چیزی فوق العاده شیک اما ساده است که می شود کار انجام می شود و شما نمی خواهید به افراط کردن این است که به خوبی به عنوان آن می شود. به آرامی پشت خمیده و آغوش گهواره شما و کودک شما در طول نوازش و تغذیه جلسات در حالی که آن را پایه مفصل گردنده اجازه می دهد تا شما را به سر خوردن و به نوبه خود کامل 360 درجه است. در اندازه کوچکتر از بسیاری دیگر از مهد کودک گلایدر آن را مناسب برای حتی کوچکترین مهد کودک گوشه. ما عاشق شش قابل توجه است که سایه آن در می آید از جمله سرخ مخملی که سه شیک (و نه تنها برای دختران اتاق). هنگامی که نوزاد تغذیه انجام می شود برای خوب (گریه نکن) این را کامل مطالعه, صندلی برای اتاق خواب و یا دفتر خانه.

$249 در WAYFAIRاین slipcovered نگاه این مهد کودک هواپیمای بی موتور است تا در روند در حال حاضر شما به راحتی می توانید این را در هر اتاق در خانه و آن را به سمت راست در صفحه اصلی. گاه به گاه و راحت تا مانع شدن مفصل گردنده و سرش مکانیسم جفت کاملا با چوب محکم ساخت و ساز در زیر. طرفداران آن می گویند به نظر می رسد و احساس می کند گران تر از آن است که در فرد است. به نوعی هر دو جعبه مانند و انحنا آن را ساده شکل و اندازه نیاز به یک رد پای کوچکتر بنابراین اگر شما خود در فضای این صندلی ممکن است دقیقا آنچه شما نیاز دارید. می آید در سایه خنثی برخی از آنها با کنتراست لوله کشی. سرد و خاکستری و مناسب برای پسران و یا دختران اتاق و نگاهی به همان اندازه جلا در مهد کودک و یا اتاق خواب کودکان و نوجوانان.

$285 در WAYFAIR


این صندلی شما فراهم می کند با یک نسیم ملایم سرش یک hypnotizing تاب حرکت یک مفصل گردنده 360 درجه وجود دارد در واقع هیچ چیز شما نمی توانید در آن است. آن را صاف و منحنی شبح با یک پاپ از لوله کشی که بسیار مد روز در حال حاضر. آن خالی اسلحه و گسترده صندلی معنی است که شما می توانید گسترش و راحت هنگامی که تلاش برای بدست آوردن نوزاد به خواب. آسان کشیدن مکانیزم میآید زیر پایی سمت راست بالا بنابراین شما می توانید نگه داشتن پاهای خود را یا به طور کامل تكيه به صورت کوتاه و چرت زدن. سکس با بیحوصلگی حرف زدن در مورد چگونه از آن آسان است به جمع آوری. صحبت از صندلی های این یکی را پوشش unzips بنابراین شما فقط می توانید بازی شیر یا خط آن را در ماشین لباسشویی هر زمان که شما نیاز به. بله و بله!

199 دلار در خارج

در حال حاضر که خود را مهد کودک است که در نهایت با هم بررسی کنید ما دیگر باید دنده عزیزم!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de