8 بهترین غیر سمی گلدان & تابه برای اطمینان از خانواده شما وعده های غذایی امن *و* جالب


food_cookware

شما سعی کنید بهترین خود را به سالم مامان. شما را به مخلوط برای کودکان و نوجوانان به آنها را تشویق به خوردن میوه ها و سبزیجات و نوشیدنی شما کمبوچا برای گریه کردن با صدای بلند. اما آن را فقط به آنچه می خورید و آنچه شما طبخ است که باید خود را تنها سلامتی در آشپزخانه. آنچه که شما در حال پخت و پز در و با ممکن است امن ترین و پایدار یا انتخاب سالم.

به ما اعتماد, جاده به توسعه پایدار و غیر سمی در خانه نیست بارز ترین جاده اما این بدان معنا نیست که آن غیر ممکن است. در حالی که پیدا کردن امن ترین وسایل آشپزی ممکن است کمی تحقیق آن را به خوبی به ارزش نتیجه نهایی. وحشت نکنید ما به دنبال برای شما—چون ما عاشق شما duh! پس نشستن بر روی نیمکت با که سنگین شراب پور, مامان و حرکت را از طریق بهترین پایدار مجموعه وسایل آشپزی شما می توانید برای هر دو شما و خانواده خود را.

بسیاری از این گلدان و تابه حال ساخته شده در ایالات متحده آمریکا و یا پایدار ساخته شده و همه از این وسایل آشپزی محصولات پایدار شیمیایی-رایگان و خوب برای هر دو محیط زیست و مردم است. آه و چون امن و پایدار باید به معنای به خطر انداختن “ناز” همه از این محصولات لعنتی زیبا بیش از حد! نگه داشتن خواندن برای 8 رابطه پایدار و غیر سمی وسایل آشپزی محصولات به طبخ وعده غذایی بعدی خود را در — و ما می دانیم که این روزها آن را احساس می کند مانند ما در حال پخت و پز همه سر در گم بعد!

اگر شما در حال خرید برای یک ورق کوکی یا سینی پخت شما ممکن است متوجه buzzwords مانند “نچسب” و پوشش. اجرا شود. اجرای دور از این کلمات. این ممکن است صدای خوب و شیک پوش (و اجازه دهید صادقانه و راحت!), اما آنچه آنها واقعا قرار است “سمی است.” نچسب تابه اغلب با استفاده از perfluorooctanoic اسید – همچنین به عنوان شناخته شده PFOA. این یک مشکوک به سرطان زا و مطالعات مرتبط با آن به کلیه و کبد. PFOA قبلا ماده اصلی موجود در تفلون اما خوشبختانه تفلون بوده است PFOA-رایگان پس 2013. حتی هنوز هم ما می تواند هرگز بیش از حد هوشیار وقتی که می آید به سلامت ما ، و سلامت از بچه های ما! بنابراین قطع PFOA sh*t و اتمام کلاسیک نصف ظرف ورق از ایالات متحده آمریکا تابه. به عنوان شما می توانید حدس می زنم آن را ساخته شده در ایالات متحده آمریکا و تشکر به تازگی اختراع شده-در-امریکا پوشش نچسب – ساخته شده از PFOA-رایگان PTDFE-رایگان و بدون BPA سیلیکون – این ظرف مناسب برای پخت کوکی ها برشته سبزیجات و پخت و پز تا هر چیز دیگری شما می توانید خواب تا آشپزخانه.

20 دلار در آمازونبه ما اعتماد – 10-inch Staub گرد دو دسته خالص تابه گریل را از FOOD52 است یک کوره میخوای میخوام تمام در. با این دو کار گرفته کابلها چدن تابه شما می توانید تمام خوشمزه, خوش طعم, طعم های تابستانی کباب در داخل خانه. (این خیلی بهتر در داخل وجود دارد تهویه مطبوع و هیچ f***ing پشه ها!). به هر حال ما پرت شدن. این چدن تابه امکانات دو دسته بزرگ برای مانور آسان در stovetop یا فر. همچنین کسانی که عمیق پشته را به مواد غذایی خود را که جلو پنجره مشخص شده نگاه کنید (و طعم و مزه!) ما همه به دنبال در یک BBQ. این که آیا شما در حال پخت و پز استیک یا مونتاژ سبزیجات کباب تابه گریل را از Staub بدون brainer است! (هک اگر شما می خواهید برای دریافت واقعا دیوانه شما حتی می تواند کوره میوه ها مانند آناناس یا هلو. در حال حاضر ما در حال سرازیر شدن آب دهان!) ساخته شده پایدار در فرانسه تابه گریل می آید در چند رنگ های سرگرم کننده بیش از حد مطمئن شوید که شما خود را استاندارد مات سیاه و سفید و خاکستری گرافیت اما اگر شما ترجیح می دهید یک پر جنب و جوش علاوه بر این به شما stovetop شما می توانید فروشگاه خود را گل میخک و فیروزه ای و نسخه ویژه زردچوبه رنگ!

99 دلار در مواد غذایی 52


با تشکر از قرنطینه بیشتر از ما شده اند با توسل به پخت نان از همیشه. (Eh, آن را در واقع راحت تر از ما فکر و این نوع از درمان). اگر این برای تلفن های موبایل مانند شما مطمئن شوید که شما لازم نیست منظور فقط هر قرص نان تابه. این سنگین سنج aluminized جراحی متوسط پولمن Loaf Pan از ایالات متحده آمریکا پان bakes بهترین نان در هر دو سالم و پایدار. ویژگی های انحصاری خود را سیلیکون Americoat (که در واقع باعث انتشار سریع پخته-کالا و آسان peasy clean-up) این پان امن از نوع نچسب. به علاوه مثل همه ایالات متحده آمریکا پان موضوعات آن را ساخته شده در ایالات متحده آمریکا است. بنابراین اگر شما سعی نمی کره بادام زمینی دستور العمل نان از 30s که به تازگی ویروسی در طول قرنطینه اضافه کردن متوسط پولمن Loaf Pan به آمازون خود را سبد خرید و پس از آن می رسد به bakin’!

31 دلار در آمازون


آن را فقط ما و یا چیزی است که وجود دارد بنابراین انگیز در مورد کلمه “saucier”? آن را برای تلفن های موبایل فانتزی پیچیده و مانند شما می دانید چه f**k شما در حال صحبت کردن در مورد در آشپزخانه. به هر حال نقش و به دنبال بخشی نیست و تنها دلیل که چرا شما باید 3 لیتر پایدار Saucier پان از ساخته شده در وسایل آشپزی. مطمئن شوید که شما صدا مانند یک پنج ستاره میچلین آشپز crooning, “Lemme من saucier” اما واقعی وجود دارد مانند عملی دلایل که چرا این پان ارزش نقطه قیمت می باشد. با انتهای گرد طراحی شده برای جلوگیری از خود را بیشتر مواد چسبنده (ما در حال صحبت کردن ریزوتو ما در حال صحبت کردن برنج ما در حال صحبت کردن در کوینولا و کوسکوس) به طور دائم از پیوستن به تابه این گلدان را به مدت پنج طبقه ساخت و ساز بیشتر به طور مساوی آشپز سس از پایه پان رو به بالا از طریق دیواره های آن است. این برای تلفن های موبایل پیچیده است اما آنچه در آن واقعا به معنی این است که هر بخشی از تابه باید حرارت تا به همان اندازه; این را نگه می دارد یک “نقطه داغ” منطقه از سوختن در حالی که مناطق دیگر نیاز به زمان بیشتری برای گرم کردن. ساخته شده در ایتالیا و همچنین یک اقامت سرد دسته بلند طراحی شده برای محافظت از دست خود را در حالی که پخت و پز با مواد بدنام شناخته شده به علت سوختگی (ما به دنبال در شما, سس پاستا).

99 دلار در ساخته شده در وسایل آشپزیبنابراین شما به خود wok خود را کتری را ورق کوکی یک تابه گریل, یک قرص نان تابه و خود را همیشه فانتزی saucier. اگر شما می خواهید به طبخ سبزیجات? خانه ماکارونی کوکوی یا وافل? Sh*t, چه می شود اگر شما می خواهید به میزبان یک منقل ذغالی شب؟! شما نیاز به یک ماهی تابه ماهی تابه در دست است. این همه چادری آنودایز سخت Nonstick ماهی تابه مربع است PFOA-اما هنوز مقاوم در برابر خراش. شامل فولاد ضد زنگ دستگیره راحت نگه دارید و حتی شما جلوگیری از رها کردن آن (لا فولاد ضد زنگ-فولاد پرچ شده است که به شما کمک کند گرفتن بهتر است) 11-inch همه چادری ماهی تابه ساخته شده است در آن گل سرسبد آسیاب در کننسبورگ خودگردان از آمریکا ساخته شده از فلزات است. آن را در فر امن تا 500 درجه فارنهایت ماشین ظرفشویی امن (اگر چه با دست بشویید. توصیه می شود) و همراه با گارانتی مادام العمر محدود. این که آیا شما سبزیجات برشته یا تکمیل یک صبح یکشنبه, املت گسترده ای از تخت پایین و بالا طرف راست از همه چادری ماهی تابه را مطمئن شوید که شما پخت و پز می رسد بزرگ (و نمی به کل sh*t).

50 دلار در آمازون


دروغ نمی خوای ما lowkey با وسواس غیر سمی اجاق هلندی از زیره سیاه. اول از همه زیره سیاه را در اجاق هلندی می آید در پنج رنگ های خاموش که روشن خواهد شد تا هر آشپزخانه (ما در حال سرازیر شدن آب بیش از سیج سبز اما نیروی دریایی و به رنگ قرمز مایل به قهوهای در حال ایستاده-outs در دریای کلاسیک فولاد ضد زنگ). اجاق هلندی, ویژگی های یک سرامیک با پوشش داخلی و همچنین غیر چوب, بنابراین بدون نیاز به نم نم باران در روغن و یا آسیب زمین با آئروسل چوب اسپری. این کودک نه بیش از حد سنگین یا – فقط حدود 6 پوند با درب و 4 پوند بدون درب – بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد حمل آن از نزول به فر و رها کردن آن. ساخته شده با یک غیر سمی, غیر چوب پوشش رایگان از کادميوم و سرب PTFE (تفلون با نام مستعار!), PFOA و دیگر مضر sh*t, ما واقعا توصیه می کنیم با استفاده از هلند برای پخت و پز خورش, پخت نان, و همه چیز را از pancetta و ماکارونی های مورد علاقه خود را گلدان کباب دستور غذا. همه زیره محصولات طراحی شده در نیویورک و سپس تولید در کلاس جهانی کارخانجات یا چین یا هند, جایی که آنها باید با نگه داشتن شمع به سخت اخلاقی استانداردهای ساخت و تولید به عنوان در هر کسب و کار اجتماعی انطباق ابتکار Sedex اعضای اخلاقی تجارت حسابرسی و تجارت عادلانه.

$125 در زیره


فولاد ضد زنگ Slow Cooker توسط 360 وسایل آشپزی است تا بسیار بیشتر از استاندارد خود را crockpot. آن را بخشی از فولاد ضد زنگ کتری و بخش الکتریکی لذیذ پز پایه که به طور موثر تبدیل کتری به یک اجاق گاز کند. ساخته شده از فولاد فولاد ضد زنگ درجه نهایی این skillet-slash-آرام پز دارای چند هسته ای فراهم می کند که سریع و (مهمتر از همه) به طور مساوی توزیع گرما. پس از آن ساخته شده با فولاد ضد زنگ, شما نمی خواهد پیدا کردن هر گونه مواد شیمیایی تند و زننده و یا مواد افزودنی در اینجا. بنابراین هیچ کدام از آن ناامن نچسب BS! آن را امن ماشین ظرفشویی و فر امن تا 500 درجه F. همچنین ویژگی های دستگیره ارگونومیک است که به شما کنترل بهتر است. (هیچ کس می خواهد به رها کردن f**king تابه داغ پر از غذا!) با مواد سازگار با محیط زیست و گواهی سبز تولید 360 وسایل آشپزی و محصولات صنایع در غرب خم ویسکانسین و به رسمیت شناخته شده توسط آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) به عنوان یک پیشرو غیر سمی در انتخاب وسایل آشپزی. اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع خود را با آرام پز, چک کردن وب سایت خود را به صورت رایگان دسترسی به دستور العمل های, فیلم ها, پخت و پز راهنمایی و پاسخ به سوالات متداول. ممکن است به ما نشان می دهد که شما شروع به استفاده از آن را به s’mores?! برای تلفن های موبایل مانند ایده های ایده آل برای ما!

$289 در آمازوندیدار با اسب شاخدار پایدار وسایل آشپزی: اعلام دو تابه. به عنوان یک anti-مجموعه Duo ترکیبی از اعلام کلاسیک Sidekick کتری و wok/قابلمه ترکیبی گلدان برای ایجاد یک نوع اجاق هلندی. بنابراین شما می توانید آنها را با هم به عنوان موقت هلندی و یا شما می توانید طبخ با هر قطعه به طور جداگانه. اینجا چرا این اسب شاخدار از تمام وسایل آشپزی – این چک فقط در مورد هر جعبه (که آنچه شما برای پرداخت بعد از همه)! آن را پایدار ساخته شده (با مسئولانه منابع مواد آلومینیوم و فولاد ضد زنگ) غیر سمی (رایگان از استاندارد خود را غیر چوب سمی پوشش) و ساخته شده در ایالات متحده آمریکا (طراحی شده در سان Francisco, CA و ساخته شده در ویسکانسین عزیزم!). با گارانتی مادام العمر, گلدان, درب کتری تمام لانه در هر یک از دیگر, روسی تودرتو عروسک-سبک به طوری که برای حفظ ذخیره سازی خود را کارآمد و کابینت های خود را از به دنبال خراب کردن. در حال حاضر در دسترس برای 15 درصد را از قیمت عادی شما می تواند به جلو نگاه به سوزاننده sautéing هم بزنید سرخ کردن جوش تفتآبپزی و پخت و راه خود را به تبدیل شدن به بعدی جولیا کودک… پایدار!

$329 در اعلام کالا

در حال حاضر که وسایل آشپزی خود را است پایدار و غیر سمی ساخته شده و در ایالات متحده آمریکا بررسی بیشتر مورد علاقه مادر-مصوب خانه و آشپزخانه محصولات!
اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>